Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Още един журналист се гътнал 5 дни след бустерче.
Обичайната причина: 'фаркт.

Таймс имат статия за кончината, обаче Инстаграм изглежда вече са блокнали снимката дето е постнал раменцето с дупката.

 
Още един журналист се гътнал 5 дни след бустерче.
Обичайната причина: 'фаркт.

There is no evidence that the booster played a role in the death of Tejada

Е тва ми е любимото. :)

Ако беше невакснат и блъснат от кола, щяха да имат твърди доказателства, че вируста има пръст в тая работа. ;)

С надеждата да върнем Асенчо (@AseasRoa ) в темата, ето една статия с доста графики. :)


 
Последно редактирано:
С надеждата да върнем Асенчо (@AseasRoa ) в темата, ето една статия с доста графики. :)
Няма нужда, и без това няма смисъл да си губя времето с тези глупости. Аз видях, проучих, изчислих, достигнах до изводите... какво повече ми трябва. Най-доброто решение на този проблем е да не му се отделя никакво внимание.
 
Няма нужда, и без това няма смисъл да си губя времето с тези глупости. Аз видях, проучих, изчислих, достигнах до изводите... какво повече ми трябва. Най-доброто решение на този проблем е да не му се отделя никакво внимание.

Ти и от криптото, и от нас се отегчи, вече почвам да се притеснявам за тебе.
Трябва ново хоби иглежда.
 
почвам да се притеснявам за тебе.
И аз затова... Викам, като види графика ще живне, но...
no.gif
no.gif
 
Ти и от криптото, и от нас се отегчи, вече почвам да се притеснявам за тебе.
Трябва ново хоби иглежда.
Е аз не си седя по цял ден да гледам в една точка. Макар че това веднъж го пробвах за 2 часа и се оказа полезно o_O

И аз затова... Викам, като види графика ще живне, но...
no.gif
no.gif
Ти да не помисли, че съм някакъв фен статистик :) И на мен графиките са ми толкова интересни, колкото и на теб. Графиките дето съм правил са били за да си отговоря на някои въпроси, които понякога не са били и задавани. Но те нещата и с просто око се виждат какви са. Та общо взето чакам да приключи тая идиотщина.
 
Та общо взето чакам да приключи тая идиотщина.
То всички "анти-та" сме така, ама кога и дали е съвсем друг въпрос.

Е аз не си седя по цял ден да гледам в една точка. Макар че това веднъж го пробвах за 2 часа и се оказа полезно
Открил си медитацията. Браво! Някои хора наистина я препоръчват като нещо полезно. :)
 
Дядо ми с ковид, баба ми също, дядото много зле, първо и двамата на антибиотик Азакс, 2 серии ( те са по 3 хапчета в кутия ), баба ми се пооправи, ама дядо ми, днес сутринта викахме бърза помощ, сатурацията много ниска, биха му три инжекции, предписаха пълна ковид - пробиотици, още антибиотици, хапчета, температурата не може да се спадне, а е на легло, не може да го местят в болница, положението изглежда лошо засега, поне доктора от бърза помощ това ми каза отвън. А сатурацията ужасно ниска, аз като я измервам - постоянно се сменя, от рода на 75-83.
 
Съжалявам за това,
никакви антибиотици, като за начало му ги спрете. Пробиотици за да се изчисти от анти. Не му давайте нищо, докато температурата не му стане 40. Ударни дози витамин Ц от ампули. И никаква храна.
 
Цинк и Витамин Д също в големи дози. Пратите ли го в болницата го отпиши, това е сигурно. Да се оправя бързо, и не се поддавайте на паника и притеснения. Сезона на грипа е
 
Дядо ми в здраво (за възрастта) състояние е със сатурация 82, тъй че това само по себе си не е повод за паника.

Според прочетено/чуто от интернета:
Витамин Ц на ампули, даже ако може инжекционно. И да не лежи само по гръб. Да ляга и по корем и да се понадига до седнало положение колкото може.

Витамин Д и цинк в момента май няма смисъл.
 
Аз съвети не мога дам, само му пожелавам бързо и успешно оздравяване на дядо ти.
 
Мой приятел не е първа младост. Доста килограми. Конския йелач го е оправил.
 
investmentwatchblog.com/ceo-of-germanys-vaccine-passport-app-says-they-want-to-merge-vaxx-pass-and-identity-cards/
Главният изпълнителен директор на германското приложение за паспорти за ваксини казва, че искат да обединят vaxx pass и лични карти
10 януари 2022 г.
Изглежда, че е време да се върнем към климата и да се опитаме да включим техните паспортни правила „моля за документи“ в това сега. Кредити и пропуски за въглероден отпечатък; колко и какво можете да ядете, пиете и колко можете да пътувате/участвате в обществото. Затоплете и охладете дома си. Колко газ можете да купите. И кой знае какво още, каквото могат да измислят, предполагам.

"Искаме да комбинираме ваксинацията и личните карти", казва главният изпълнителен директор на приложението Luca Патрик Хениг. Приложението Luca е германското цифрово приложение "доказателство за ваксинация", което трябва да покажете, за да участвате в живота на обществото. Продължете, наричайте ни отново "теоретици на конспирацията".

Luca-CEO: „Искаме да обединим ваксинацията и личните карти“
"Luca съществува повече от година. Омразата към приложението е почти толкова голяма, колкото и успехът му. Основателят Патрик Хениг прави равносметка и казва какво планира по-нататък.

С повече от 40 милиона потребители приложението Luca е едно от най-успешните приложения в Германия. Милиони хора го използват, за да се регистрират редовно в ресторанти и на събития. В същото време критиките към защитниците на неприкосновеността на личния живот продължават. Главният изпълнителен директор Патрик Хениг говори за фона на обвиненията, въздействието на Omikron и следващите стъпки."
 
investmentwatchblog.com/ceo-of-germanys-vaccine-passport-app-says-they-want-to-merge-vaxx-pass-and-identity-cards/
Главният изпълнителен директор на германското приложение за паспорти за ваксини казва, че искат да обединят vaxx pass и лични карти
10 януари 2022 г.
Изглежда, че е време да се върнем към климата и да се опитаме да включим техните паспортни правила „моля за документи“ в това сега. Кредити и пропуски за въглероден отпечатък; колко и какво можете да ядете, пиете и колко можете да пътувате/участвате в обществото. Затоплете и охладете дома си. Колко газ можете да купите. И кой знае какво още, каквото могат да измислят, предполагам.

"Искаме да комбинираме ваксинацията и личните карти", казва главният изпълнителен директор на приложението Luca Патрик Хениг. Приложението Luca е германското цифрово приложение "доказателство за ваксинация", което трябва да покажете, за да участвате в живота на обществото. Продължете, наричайте ни отново "теоретици на конспирацията".

Luca-CEO: „Искаме да обединим ваксинацията и личните карти“
"Luca съществува повече от година. Омразата към приложението е почти толкова голяма, колкото и успехът му. Основателят Патрик Хениг прави равносметка и казва какво планира по-нататък.

С повече от 40 милиона потребители приложението Luca е едно от най-успешните приложения в Германия. Милиони хора го използват, за да се регистрират редовно в ресторанти и на събития. В същото време критиките към защитниците на неприкосновеността на личния живот продължават. Главният изпълнителен директор Патрик Хениг говори за фона на обвиненията, въздействието на Omikron и следващите стъпки."
Нека отбележа дебело, че тези като горния тулуп Хениг, са уважаваните предприемачи, авангарда на техническия прогрес, които никога не се занимават с конспирации, за които няма ильоменати, заговори за фашизм, биодигитална конвергенция и т.н. И те работят здраво и помагат яко да се намери изход от кризата.

Забавно, нали?:)
 

Драги съфорумци, бих ви дал по милион долара на всеки, ако ги имах. Много съжалявам, че ги нямам :D

И какъв е смисъла? Да последва нещо като това? https://nova.bg/news/view/2021/10/20/343543/протестиращи-нападнаха-министър-денков-видеоснимки/
 
Скоро и данък Ковид в Канада:
 

Горе