Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Сигурно много ти се радват търговците, други обслужващи те служите и всички, които трябва да ти гледат "креативността" на обществените места. :D
Сори, че не обясних, ползвам го само на работа защото е студено. Вмагазните не нося маска, просто защото не ми трябва. Поне на местата където ходя носенето на маска е желателно, но не и задължително. Следващата седмица и това приключва. От лятот тук на никой не му дреме за ваксини и маски + пландемии
 
Пази боже, винаги съм бил антагонист в тоя форум.

Проблема е че не може да накърниш чувствата на всички едновременно, щото докато тролиш някой, все ще има друг гадняр дето ще се кефи на сеира та чак може и да му станеш симпатичен..

Нема пълен кеф.

Не се праи на Доре Габе..ясен си отсекъде :p
Нали ти бех любимец ахахахаха Са си толкова разочарован, че и4 не се съмнявам, да си го изкарваш на домашните си любимци сега.. кокошки, груяци..иии разбира се една торба котки :D:D:D
Болен мозък!
 
Напротив..нямаш си и на представа колко съм проницателен :) при мен номера не минават, посмъртно ;)

А ти кво се уплаши бре моме :) На Нова казваш селото, на мен не :) Е много ти е лесно така.. знаеш, че той е "мека китка" и ще минеш с малко винце или некоя друга бира, малко фъстък или семки.. ахаха А от мен те е шубе.. знаеш, че пием литър водка само до кат си пиша поста и постоянно се тъпча с килограми месища :D:D:D хех шубе не е честно така да пробираш :love:
Ши извиняваш проницателността си, ма нИ позна. Не ми е казвала от кое наСелено място е. Бира и фъстъци може.

И да не сме офтопик, тука, в Баварско от днес, със съдийска заповед отмениха изискването за сертификар за влизането в неХранителни магазини.
 
Не се праи на Доре Габе..ясен си отсекъде :p
Нали ти бех любимец ахахахаха Са си толкова разочарован, че и4 не се съмнявам, да си го изкарваш на домашните си любимци сега.. кокошки, груяци..иии разбира се една торба котки :D:D:D
Болен мозък!
То беше ама ти почна некакви заговори против собствената си личност да подозираш, много ревнив се оказа и т.н.

Пък и Етера почна да та измества щото понеже по-цветущо и креативно сипва :D
 
Сори, че не обясних, ползвам го само на работа защото е студено. Вмагазните не нося маска, просто защото не ми трябва. Поне на местата където ходя носенето на маска е желателно, но не и задължително. Следващата седмица и това приключва. От лятот тук на никой не му дреме за ваксини и маски + пландемии
Това е едно много забравено от Бога място явно. Там някакви безсмърни люде бродят. Тук в най-мизерната и сива столица на света - София навсякъде ще те гледат като полезно изкопаемо, ако дръзнеш да си покажеш носа, буквално. Не ме разбираш погрешно, допада ми там където си.
 
Това е едно много забравено от Бога място явно. Там някакви безсмърни люде бродят. Тук в най-мизерната и сива столица на света - София навсякъде ще те гледат като полезно изкопаемо, ако дръзнеш да си покажеш носа, буквално. Не ме разбираш погрешно, допада ми там където си.
Това е защото в България винаги сме страдали от синдрома на Криворазбраната цивилизация. Все трябва да сме по-католици от папата.
 
Това е защото в България винаги сме страдали от синдрома на Криворазбраната цивилизация. Все трябва да сме по-католици от папата.
А аз заблудения си мислех, че е защото по цял свят е така. Наивният глупак аз. :D
 
Не ми е казвала от кое наСелено място е.
Планирах да му го кажа, ма после го изтрих. Викам си, нека има съспенс, че Нокето се дразни, ако не съм достатъчно загадъчна. Друг е въпроса защо и как ми откри лЮкацията? Но щом си на бира и фъстъци, а не на цистерна водка цел екарисаж невинни животинки... Не ме плашиш.
Освен ако не си сериен убиец, разбира се. o_O

и4 не се съмнявам, да си го изкарваш на домашните си любимци сега.. кокошки, груяци..иии разбира се една торба котки
Ама верно Ич не си проницателен. Сериозно ли допускаш, че в яда си, нормален човек ще посегне на питомците си? Аз с радост бих убила човек, ако ми ги застрашава, но не и обратното. нЕма природна стихия на света, която да ме накара да нараня животинка, па било и само вербално. Нокето е същия, 100% сигурна съм. :love:
 
А аз заблудения си мислех, че е защото по цял свят е така. Наивният глупак аз. :D
Да ме прощаваш, ама точно самоопределение си си направил. Ще ти подскажа леекинко, че стадното мислене и стадния имунитет не са едно и също.

И за да ти бръкна още по-дълбоко в раната, ето нещо, което много ще те зарадва:

 
245410856_4686151224780776_5308235736464638114_n.jpg
 
Аз не се справих, ма другите са по-оправни и ще вземат всички да ме налазят. Я го махни тва по-добре. :confused:
 
Случвало ми се, но като цяло не нося маски. Позлвам нещо подобно ТУК
Тези неща са супер яки. Преди години си бях взел подобно от алиекспрес и оттогава съм голям фен. Направо са незаменими за студ и вятър. Може да става и шапка. Аз също съм го ползвал като импровизирана маска. Може да се ползва и за импровизирана наколенка или лакътник. Даже може и като торбичка. Ти си мой човек :)
 
Да ме прощаваш, ама точно самоопределение си си направил. Ще ти подскажа леекинко, че стадното мислене и стадния имунитет не са едно и също.

И за да ти бръкна още по-дълбоко в раната, ето нещо, което много ще те зарадва:

Значи маските по време на операция са да ги правят по-красиви лекарите? Страхотна логика. Да те цуна по челото. :)

Но знам защо такива като @Krumov трябва да носят:


Тези неща са супер яки. Преди години си бях взел подобно от алиекспрес и оттогава съм голям фен. Направо са незаменими за студ и вятър. Може да става и шапка. Аз също съм го ползвал като импровизирана маска. Може да се ползва и за импровизирана наколенка или лакътник. Даже може и като торбичка. Ти си мой човек :)
Много са яки. Приличаш на кастрирана наденица.
 
  • Like
Реакции: Test
Значи маските по време на операция са да ги правят по-красиви лекарите? Страхотна логика. Да те цуна по челото. :)

Но знам защо такива като @Krumov трябва да носят:



Много са яки. Приличаш на кастрирана наденица.
Яки са, много добре ти пазят врата.
___
Взех да ставам скептичен относно Джоко. Кефи ме, ама сърбите не са ни приятели, бих искал да са, както и македонците, но не са ни приятели.
 
Значи маските по време на операция са да ги правят по-красиви лекарите? Страхотна логика. Да те цуна по челото. :)
Не казваш нищо по материала на Мънги, що така? И преди да си ливнал по негов адрес, уточнвам, че се цитира проучване на британски учени.

Маските на хирурзите са основна необходимост, защото най-малкото спират слюнките на доктора да попаднат в отвореното тяло на пациента. Те са напълно ненужни на обикновените хора. До момента са се доказали многократно като напълно неефективни в ограничаване на заразата, както и ваксините, впрочем.

Е така си те представям

 
Това за съсипания емонитет го описаха преди няколко месеца и даже го коментирахме тука (май само аз де).
Беше само научно-обосновано предположение по него време, или "конспирация".

Дано да е прецакана само защитата срещи вируси, а не с/у всичко, вкл. и ракови клетки (както очакват някои учени).
 
Не казваш нищо по материала на Мънги, що така? И преди да си ливнал по негов адрес, уточнвам, че се цитира проучване на британски учени.

Маските на хирурзите са основна необходимост, защото най-малкото спират слюнките на доктора да попаднат в отвореното тяло на пациента. Те са напълно ненужни на обикновените хора. До момента са се доказали многократно като напълно неефективни в ограничаване на заразата, както и ваксините, впрочем.

Е така си те представям

Слюнка? Спират бактериите, които издишват или вдишват, моме. Да не се предаде на отворен по време на операция организъм. Според това колко е агресиван вируса, или бацилите - има различни модели и нива на защита. Ти виждаш ли ги как се носят да ми обесняваш за ефективност. А колкото до пиандето Мангъров, какво искаш да му коментирам точно? Обръщат палачинката от там, нямало проблеми. Хубаво, пускаме кучетата и сме ние. Дай му на бай баньо да се кълчи като кобра на масата в кръчмата.
Яки са, много добре ти пазят врата.
___
Взех да ставам скептичен относно Джоко. Кефи ме, ама сърбите не са ни приятели, бих искал да са, както и македонците, но не са ни приятели.
От кво ти го пазят точно по-добре от шала? Не го разбирам това, но да речем, че всеки може да изглежда колко си иска абсурдно.
 

Горе