Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
истински контролиращи и истински всезнаещи, това са дъвки за конспираторите
Принудата да слагаш маска, сертификатите и ограниченията не са ли контрол? И определено доста пълен контрол над цели държави.
 
Дефе, в стремежа си да насочиш вниманието към себе си, си способен да надрънкаш всевъзможни глупости, както си и направил в последния си пост. Псувните на етера те изпълниха с възторг и взе да спекулираш твърде много с термини като конспирации и конспиратори.

Ако не искаш да видиш, че целият свят в момента ври и кипи - не гледай. Ние обаче сме по-заинтересовани от посоката, която ще вземе животът ни в следващите години, отколкото от твоята пре семпла персона. Дъ ма прощаваш. :)
 
Принудата да слагаш маска, сертификатите и ограниченията не са ли контрол? И определено доста пълен контрол над цели държави.
Ако продължаваш да му обръщаш внимание, ще вземе да ти рекламира ползите от педофилията и канибализма. Мани го е моят съвет. :)
 
Принудата да слагаш маска, сертификатите и ограниченията не са ли контрол? И определено доста пълен контрол над цели държави.
Маските са контрол на най-първично ниво, дълбоко под похлупака, изтръгване на човешката същност, или поне каквато я познаваме. Едно време на робите са им слагали маски. Маски слагат на тези, които не трябва да говорят. Символ. Са не задълбавам, щото няма да е само до символ ами до други неща... насилника слага маска на жертвата, но ние не сме жертви и не трябва да се изживяваме като такива. Не знам колко ме следиш, съжалявам, аз не мога да пречупя емпатията в себе си, като вляза в един магазин и видя хора с маски, които се страхуват за живота си, слагам и аз. Въпреки, че знам че тези маски от нищо не ги спасяват. Освен от вятъра да кажем:)
 
Последно редактирано:
Аз само да сложа това, вие продължавайте с темата. :)

Виж файлът 22685
Остаи, аз не знам как водещите на новините го правят това, как успяват да издържат...
 
Лесно, като си погледнат края на месеца банковата сметка. :)
Благодаря, че внесе малко... стабилизация в... темата, аз поне го почувствах така.
 
Благодаря, че внесе малко... стабилизация в... темата, аз поне го почувствах така.
Мазньо, галено от Мазнислав (на английски: Toadie) е отрицателен персонаж. Мазньо е дребен огър, лакей на херцог Трън. Всъщност той е нещо средно между човек и огър – доста по-дребен е от другите огри, може да чете, пише и е много по-умен от тях, но не и от човек. Трън го третира като нищожество – използва го за табуретка, маса или го праща „доброволец“ да свърши някоя мръсна работа.
източник
 
Мазньо, галено от Мазнислав (на английски: Toadie) е отрицателен персонаж. Мазньо е дребен огър, лакей на херцог Трън. Всъщност той е нещо средно между човек и огър – доста по-дребен е от другите огри, може да чете, пише и е много по-умен от тях, но не и от човек. Трън го третира като нищожество – използва го за табуретка, маса или го праща „доброволец“ да свърши някоя мръсна работа.
източник

Wow-Im-really-impressed-GIF.gif
 
Ххахаха, Христонката удари десетката!:)
И мен, щом я прочетох, на часа ме удари като остра миризма тая обилна мазниславщина, но по-добре не бих го казал:)
 
Мазньо, галено от Мазнислав (на английски: Toadie) е отрицателен персонаж. Мазньо е дребен огър, лакей на херцог Трън. Всъщност той е нещо средно между човек и огър – доста по-дребен е от другите огри, може да чете, пише и е много по-умен от тях, но не и от човек. Трън го третира като нищожество – използва го за табуретка, маса или го праща „доброволец“ да свърши някоя мръсна работа.
източник
Всякакъв са ме наричали, но напрежението трябва малко да се свали, поне моето, щото ще ви наговоря неща от които още повече може да ви счупя детските мечти. Ако не беше го казал Блинки, нямаше да съм Мазнислав... Когато харесам нещо на друг не съм Мазнислав, когато харесам нещо на Блинки съм. Вижте се - дебнете в храстите да ви подадат пръст и да захапете ръка.
Това, което е написал Блинки на което съм отговорил всъщност беше продължение на моят коментар, аз поне така го усетих. направо не знам как Блинки ни търпи. Всички тук, да погледнем първо в себе си, не става така нали? И как ТЕ няма да ви командват и контролират, вие викате контролирайте ни. Буквално плачете и ревете да ви контролират. Умолявате.
П.с. Това, което пусна Блинки нози позитивна емоция, това което е пуснал нандибанди негативна.
 
Последно редактирано:
 
Defe, заповядай да се образоваш малко, вместо да тормозиш Нокето с тъпи въпроси:

"conspiracy theories should be known as spoiler alerts now"

 
Последно редактирано:
Това, което е написал Блинки на което съм отговорил всъщност беше продължение на моят коментар, аз поне така го усетих.
Усетил си живият факт: Блинки редовно чете темата, а твоите коментари ги и препрочита. Просто са ти толкова добри, че той досега не бе намерил достатъчно самочувствие за да им отговори. Сега рискува и след като го одобри, смятам че е доволен.
Всички тук, да погледнем първо в себе си, не става така нали?
Да, така трябва - първо да гледаме себе си. Щото утре, при едно хипотетично (което хич не е хипотетично, особено за бъдещите "червени зони") сриване на обществото, при което хората до голяма степен ще трябва да се самоорганизират, ще важат собствените им действия. А те ще произлязат от чувствата и мислите им, и ако те не са на ниво за да се постигне едно по-добро от предишните взаиморазбирателство, тогава нищо по-добро нито от преди, нито от сега няма да произлезе.

Това съм го казвал през коментар, например в изтритите си 250 - че нищо по-добро не могат да предложат хората, които в момента са и за в бъдеще ще бъдат потърпевши. (Но ти не си ги чел.)
(И кво като съм го казвал, все едно не е ясно. И все едно не е казвано. Изобщо ти къде четеш че някой казва "Ние сме супер"? Кой го е твърдял? Кой е отричал, че хората масово сами съдействат? Напротив, тук това редовно това се казва, и тук НЕ СА от съдействащите хора.)

Но това как отрича другото, бе Дефе, приятелю? Как отрича онова, което се говори вече може би от 4-5 теми? Как отрича фактическите физически действия на свръхвластимащи групи над мнозинствата? Тях не трябва ли да ги следим и отчитаме? Гледай И ДВЕТЕ НЕЩА, моля ти се.
И т.н., и т.н., много може да се каже, ама трябва и читав и отворен събеседник:)
Всички тук, да погледнем първо в себе си, не става така нали? И как ТЕ няма да ви командват и контролират, вие викате контролирайте ни.
И кво: поглеждаме себе си и ТЕ спират с контрола? Не им съдействаме, ставаме по-добри, и ТЕ спират всичко?
Тупана добре те пита тия дни дали пак си почнал да пиеш. На мен повече ми прилича на някоя дрога провокираща розови идеи..

Ти ни направи на Бийвис и Бътхед, които вчера са се събудили и са почнали да разбират нещата:) А така като чета, май е обратното. Бил преровил всяка теория, горял в плам, па накрая прозрял всичко... А мамуууу :):):)
 
Последно редактирано:
Вижте се - дебнете в храстите да ви подадат пръст и да захапете ръка.
Напомни ми за нещо току от предната страничка...
Аз също не ги разбирам тия хора с псувните и обидите. Смисъл, разбирам ги накипяло им е. Обаче става едно такова тъпо.
На издебнатият от Дефа подаден от Анжело пръст.
 
Маските са контрол на най-първично ниво, дълбоко под похлупака, изтръгване на човешката същност, или поне каквато я познаваме. Едно време на робите са им слагали маски. Маски слагат на тези, които не трябва да говорят. Символ. Са не задълбавам, щото няма да е само до символ ами до други неща... насилника слага маска на жертвата, но ние не сме жертви и не трябва да се изживяваме като такива. Не знам колко ме следиш, съжалявам, аз не мога да пречупя емпатията в себе си, като вляза в един магазин и видя хора с маски, които се страхуват за живота си, слагам и аз. Въпреки, че знам че тези маски от нищо не ги спасяват. Освен от вятъра да кажем:)
И проблемът с маските е по-значим от този със субстанцията, която държат да инокулират всекиму? По-значим и от въвеждането на цифровизирана робия?
Ала-бала софт за детската градина.
 
Май, май ударихме вируса с 200. Или булката ме психира, което е малко вероятно или симптомите ми се развиват бързо. Утре тя ще се тества, аз пари на пребогати няма да давам .
 

Горе