Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Така и така никой не си е купувал Уиндоус, поне да си тегли по една ваксина, да компенсира загубите на човека. :)
Аз съм с купен
 
Нали това казвам и аз, нещата са много по-големи от нас. По-добре да се правим, че им вярваме и сме с тях, отколкото да се бием с тея глобални сили на злото. Шанс срещу тях нямаме. Българина е много добър в това, да се прави на умряла лисица.
Ами то в един момент на каквото се правиш може да станеш такова.
 
Ще се ваксинирам точно тогава, когато всичките 240 изведника си забият по една игла пред парламента публично и да я боцка Мангъров
 
Гласът на разума и истинската наука - Мънги:


Иначе, от :"и т.н" днес излязоха с декларация против противопоставянето на ваксинирани срещу неваксинирани, дискриминацията срещу вторите и срещу насилственото налагане на ваксините. Най-после и те нещо смислено да направят...

А, и нещо друго интересно. Ето какви лъжи е бълвала леля ви Аргирова през февруари. Към момента е доказано, че това не е вярно.

 
Значи си дал своя принос. Ама и ХП-то ли си купувал? Този и 7-цата си заслужаваха парите. :) Единият ми комп още е с 7-цата. Няма да го сменям. С лиценз.
Еми използваме се взаимно. Аз не мисля, че мога да се скрия. Не, Уиндоус 10 редовно има продажба на ключове по няколко долара. Такива са и моите.
 
Гласът на разума и истинската наука - Мънги:


Иначе, от :"и т.н" днес излязоха с декларация против противопоставянето на ваксинирани срещу неваксинирани, дискриминацията срещу вторите и срещу насилственото налагане на ваксините. Най-после и те нещо смислено да направят...
Така де, НВО трябва да стане нещо нормално. Ама то ако беше толкова лесно, да е станало преди години.
 
Ще се ваксинирам точно тогава, когато всичките 240 изведника си забият по една игла пред парламента публично и да я боцка Мангъров
А че какъв е проблема да го направят публично, ще си ударят по един гентамицин вместо ковид ваксина и може и да го предават на живо. Ами ето идея за антиковид настроените - съберете се, показано си ударете по един гентамицин пред парламента.

Блинки, аз отдавна съм решил, че ако искам да се скрия трябва да отида в някоя пещера, но и там вероятно ще има някой външен елемент, но не се и виждам в пещера. И ми е забавно, някой като каже - ами няма да си сложа вайбър, щото ми иска лични данни.

Който ми е чел мненията би трябвало да е разбрал, че аз само предлагам и не натискам. Аз не знам каква е истината, казвам си моето мнение и наистина всеки си решава сам (доколкото е възможно). не се определям нито като анти, нито като про ковид. А и ковид е едно ваксината е друго. За мен - опасен ли е ковид - опасен е. Ще си ударя ли ваксина - не.
 
Аз не виждам за какво е спора, фактите са ясни - ваксините не предпазват по никакъв начин от заразяване.
Обаче последващите вреди от тях въобще не са ясни, всеки разумен може да събере 2 и 2 и да реши дали да спонсорира мултимилиярдни фирми
Както обикновено опциите са две - боц и билета ти (но не е ясно закъде) е подпечатан. Или не боц.
 
Вярата е за в случаите, когато човек ходи на църква. Когато става въпрос за наука и медицина няма място за такива библейски практики.
Ще ти кажа какво е църква и наука. През средновековието църквата е имала такава власт, че ако те набарат че имаш малко по-критично мислене ще те обвинят в еретик и ще те изгорят на кладата след инквизиция. По това време наука не е могло да има, защото в основата си науката е критично мислене. Научната революция идва по-късно, когато не е имало пряка опасност за живота на хората с критично мислене.

Ти идваш тук като един проповедник, отхвърляш всичко дето не отговаря на твоята MSM религия и се опитваш да наложиш сведенията идващи от медиите като библия. Само на Reuters да вярваме и да нямаме други източници на информация освен Reuters. Критичното ти мислене клони към нула, защото оставяш Reuters да мисли вместо теб, иначе говориш за наука. В твоя случай наука са вярванията дето ти снасят, просто брутално са те излъгали за значението на тази дума.
 
Ще ти кажа какво е църква и наука. През средновековието църквата е имала такава власт, че ако те набарат че имаш малко по-критично мислене ще те обвинят в еретик и ще те изгорят на кладата след инквизиция. По това време наука не е могло да има, защото в основата си науката е критично мислене. Научната революция идва по-късно, когато не е имало пряка опасност за живота на хората с критично мислене.

Ти идваш тук като един проповедник, отхвърляш всичко дето не отговаря на твоята MSM религия и се опитваш да наложиш сведенията идващи от медиите като библия. Само на Reuters да вярваме и да нямаме други източници на информация освен Reuters. Критичното ти мислене клони към нула, защото оставяш Reuters да мисли вместо теб, иначе говориш за наука. В твоя случай наука са вярванията дето ти снасят, просто брутално са те излъгали за значението на тази дума.

Амин! :)
 
Ще ти кажа какво е църква и наука. През средновековието църквата е имала такава власт, че ако те набарат че имаш малко по-критично мислене ще те обвинят в еретик и ще те изгорят на кладата след инквизиция. По това време наука не е могло да има, защото в основата си науката е критично мислене. Научната революция идва по-късно, когато не е имало пряка опасност за живота на хората с критично мислене.

Ти идваш тук като един проповедник, отхвърляш всичко дето не отговаря на твоята MSM религия и се опитваш да наложиш сведенията идващи от медиите като библия. Само на Reuters да вярваме и да нямаме други източници на информация освен Reuters. Критичното ти мислене клони към нула, защото оставяш Reuters да мисли вместо теб, иначе говориш за наука. В твоя случай наука са вярванията дето ти снасят, просто брутално са те излъгали за значението на тази дума.
Такъв е кръговрата, науката е поела щафетата от църквата, по неписан закон еди кога си ще и го предаде пак. Ще са подобни но доколкото е подобна спирала. Да, ами по дефолт каквото напише Ройтерс, по-добре е да се вярва в противното :)
 
Между другото получихте ли писмо за подмяна на електромера :)
 
Между другото получихте ли писмо за подмяна на електромера :)
От кога пращат писма? Нашите (частен абонат и фирмен) са подменяни няколко пъти досега. Дори не се обаждат като дойдат техниците, въпреки че са длъжни да предадат протокол, подписан от абоната или друго (също толкова некомпетентно) лице.

Оф-топик на оф-топика правим. Някой нещо за високата цена на корнишоните да каже? :)
 
От кога пращат писма? Нашите (частен абонат и фирмен) са подменяни няколко пъти досега. Дори не се обаждат като дойдат техниците, въпреки че са длъжни да предадат протокол, подписан от абоната или друго (също толкова некомпетентно) лице.

Оф-топик на оф-топика правим. Някой нещо за високата цена на корнишоните да каже? :)
По принцип трябва да пращат. Досега не са го правили, просто защото им се е позволявало. Но то и за тях е добре, така си вързват гащите, защото си официално уведомен. И си дал изрично съгласието си, на писмен документ. Електромера е твоя собственост, не е тяхна. Въобще в скоро време очаквайте все повече подобни писмени известия.
 
В новите електромери има електромагнитни приемници, които влизат във връзка с графена във ваксините и така щабът на ОЧЗ получава информация за нивото на ГМО продукти, които поема съответният човек. Ако то е недостатъчно се изпраща сигнал до мозъка да почне да купува повече продукти с ГМО. Бил Гейтс лично пише програмния код и го ъплоудва в мозъците на ваксинираните хора без дори да го тества и да се увери, че няма бъгове.
 
Някой нещо за високата цена на корнишоните да каже? :)

Ако не се буташе постоянно в мъжките компании да обсъждаш политика и футбол, ами беше насадила корнишони у градината, сега нямаше да те е*е цената.
 
Ако не се буташе постоянно в мъжките компании да обсъждаш политика и футбол, ами беше насадила корнишони у градината, сега нямаше да те е*е цената.
Аз се самоопределям като gender-neutral и мое се бутам къде си искам.

Освен това, насадила съм си, ама малко. Въпросът имаше само илюстративна цел. ;)
 

Горе