Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
И ти ма подлъга да не са ваксинирам
С което съм ти спестила риска от миокардит. Моля!

Пък си най-обикновена сестра
Което не пречи да ме наричате д-р, както сестра Кембъл.

Тия британци много обичат да си присвояват титли, обаче. Аз преди години много харесвах Мариса Пиър и гледах видеата й постоянно. В тях тя се представяше като психолог, психоаналитик и т.н. Тя провежда сеанси с пациенти и ги подлага на хипноза - с хипнозите си е най-известна. По-късно се оказа, че Мариса е лайф коуч. Няма квалификацията да се нарича психолог, а тя се наричаше най-добрият психолог в ЮК.
За нея поне не сме чули да е навредила сериозно на някого, което не значи, че не е..
 
Както и всички пропуснати евентуални ползи!
Е, па колко да е полезно пиенето на кафе с Камен и Тедката??

giphy-1.gif
 
Ето, мен ме няма от няколко дни и темата се нашари. Стана цветна.
През туй време един се простуди, друг се опари. Трети пък пометна.

Аз съм гледал и гледал, чел и чел, писал и писал. За мен няма смисъл да ги гледам.
оемджи..
уъдъфъ..

амен.
 
През туй време един се простуди, друг се опари. Трети пък пометна.


оемджи..
уъдъфъ..

амен.
Минал съм ги почти всички конспиратори и конспиративни теории. Отсявал съм ги. Рано-рано съм разбрал, че конспирациите, включително и нарочно са пълни с лъжи и полуистини.
Колкото аз знам по темата и 20 етерниумци, 10 нандибандита и 5 нокета не знаят.
Преди примерно 15 години, щяха да ви сиктирдосат почти навсякъде, ако говорите за конспирации. А по начина на изразяване специално ти щеше да си постоянно банван.
Потресаващото е, че нандибандито проси банове за други, с много по-леки прегрешения от нея. И се бута в личното пространство на други, но в нейното сакън, тя ще излезе феминистка, според мен.
А ти трябва много хляб да изядеш за да стигнеш поне нивото на Ноке.
 
Преди примерно 15 години, щяха да ви сиктирдосат почти навсякъде, ако говорите за конспирации.
Напълно нормално. Конспиративните теории се отнасят или за отдавна случили се събития, или за събития, които кой знае дали ще се случат в бъдещето. И в двата случая на обикновения човек едва ли му се слуша, досадно му е. Та то е досадно на някой шишко да му развиваш теорията, че ако не престане да яде ще продължи да дебелее. Нищо че такава теория е с толкова висока вероятност да се случи, че дори не е теория.

Представи си само, цъкаш си из форума някога през 2019 и гледаш тема със заглавие "Идва планирана пандемия! Ще носите маски, ще се заключвате вкъщи, много бизнеси ще фалират и ще ви набодат с няколко неработещи ваксини, дори ще има протести с ТИР-ове и трактори.". Нормално, би решил, че на някой фантазията пак се е развихрила. Но очевидно бяхме свидетели на реализирането на събития, които ако бяха казани от някой преди 2020 по този начин, щяха да бъдат счетени за чистокръвна 100%-ва напълно откачена конспиративна теория. Затова сега е толкова нелепо когато някой нарече друг някой със звучното определение "конспиратор".
 
Напълно нормално. Конспиративните теории се отнасят или за отдавна случили се събития, или за събития, които кой знае дали ще се случат в бъдещето. И в двата случая на обикновения човек едва ли му се слуша, досадно му е. Та то е досадно на някой шишко да му развиваш теорията, че ако не престане да яде ще продължи да дебелее. Нищо че такава теория е с толкова висока вероятност да се случи, че дори не е теория.

Представи си само, цъкаш си из форума някога през 2019 и гледаш тема със заглавие "Идва планирана пандемия! Ще носите маски, ще се заключвате вкъщи, много бизнеси ще фалират и ще ви набодат с няколко неработещи ваксини, дори ще има протести с ТИР-ове и трактори.". Нормално, би решил, че на някой фантазията пак се е развихрила. Но очевидно бяхме свидетели на реализирането на събития, които ако бяха казани от някой преди 2020 по този начин, щяха да бъдат счетени за чистокръвна 100%-ва напълно откачена конспиративна теория. Затова сега е толкова нелепо когато някой нарече друг някой със звучното определение "конспиратор".
Информацията я има и никога не е била наистина крита. Дори напротив, но е представена така че не всеки може да я намери. И още по-малко да я осмисли. Неслучайно особено мейнстрийм конспираторите са инфилтрирани с чисти лъжи и много по-дащното полуистини, защото когато предложиш полуистини те са най-лесно възприемчиви и нанасят най-голям демидж на истината.
 
Зеленият сертификат е средно положение. Буфер. В момента в който се премахне е или-или. Това поне не го ли разбирате?
 
Неслучайно особено мейнстрийм конспираторите са инфилтрирани с чисти лъжи и много по-дащното полуистини...
Не знам кои определяш като мейнстрийм конспиратори, но този термин "конспиратор" всеки си го върти в днешно време както му е удобно. Превърна се в онази дума, която слага край на разногласията и след която вече няма смисъл да се води диалог.
 
Не знам кои определяш като мейнстрийм конспиратори, но този термин "конспиратор" всеки си го върти в днешно време както му е удобно. Превърна се в онази дума, която слага край на разногласията и след която вече няма смисъл да се води диалог.
А всъщност думата "конспирация" има съвсем различно значение от масово влаганото днес. Конспирация означава таен заговор. Конспиратор е човек, участващ в конспирация/заговор. Имаме конспирация от страна на световния елит и ние, които го знаем, не сме конспиратори, а знаещи за конспирацията.

А тука един хърватин му го начука на мазника Микрон:

 
Не знам кои определяш като мейнстрийм конспиратори, но този термин "конспиратор" всеки си го върти в днешно време както му е удобно. Превърна се в онази дума, която слага край на разногласията и след която вече няма смисъл да се води диалог.
Историята се повтаря спираловидно. Няма значение какво нандибани казва за произхода на думата. Думата е заживяла свой собствен живот.
Мога да си служа с техники за инфилтрация, но не ми харесва това. Почти всичко, което съм написал е честно отношение.
 
Последно редактирано:
Няма значение какво нандибани казва за произхода на думата.
Говорим за значение, за смисъл, не за произход на думата. Някакви, дето "вярват в науката" изопачиха елементарната терминология, ние за медицина сме седнали да говорим.
 
Говорим за значение, за смисъл, не за произход на думата. Някакви, дето "вярват в науката" изопачиха елементарната терминология, ние за медицина сме седнали да говорим.
Това има малко значение. Думата става термин, който се възприема като НЕЩО. Придобило свой собствен смисъл и живот.
 
Какъв прояден с евтинджос-мислене, залинял малоумен олигофрен с дълбок комплекс за непълноценност. Трябва да се повторя
Не, че нещо но си алтер егото на Ноке, дори аватарите ти го повтарят. Ти си Ноке, който е пуснат на свобода и бушува, а той си ти, капсулован. С елемент от нандибанди. Много грубо ще прозвучи, но ако Ноке беше оплодил нандибанди най-вероятно щеше да се появиш ти. Той вече ви е оплодил виртуално.
 
Последно редактирано:
Не, че нещо но си алтер егото на Ноке, дори аватарите ти го повтарят. Ти си Ноке, който е пуснат на свобода и бушува, а той си ти, капсулован. С елемент от нандибанди. Много грубо ще прозвучи, но ако Ноке беше оплодил нандибанди най-вероятно щеше да се появиш ти. Той вече ви е оплодил виртуално.

Нищо общо нямат.. единя толкова е комплексиран, че чак до кръв го боли, другия просто търси внимание и има леки психични (стандартни) отклонения, но пък няма и грам комплекс или грандоманиния, дори е доволно самокритичен ;)
 
Нищо общо нямат.. единя толкова е комплексиран, че чак до кръв го боли, другия просто търси внимание и има леки психични (стандартни) отклонения, но пък няма и грам комплекс или грандоманиния, дори е доволно самокритичен ;)
Имат общо по тъпото съотношение 5-10-20
 
Не, че нещо но си алтер егото на Ноке, дори аватарите ти го повтарят. Ти си Ноке, който е пуснат на свобода и бушува, а той си ти, капсулован. С елемент от нандибанди. Много грубо ще прозвучи, но ако Ноке беше оплодил нандибанди най-вероятно щеше да се появиш ти. Той вече ви е оплодил виртуално.
По-скоро тебе мога да припозная - задето си толко долен и подъл.
Ама как па само лошото зе бе майка му стара?!
 

Горе