Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Остава само да разберем как е било от блинкиева гл.т...

Преди темата за приликата на Блинки с който и да е да бъде отделена в отделна тема, Нандибанди казва:

"@Blinky, утре по някое време, ако се чудиш какво да правиш, може да позабършеш спама в темата на момичето. :)"

А Блинки отвръща:
"Не, трупайте мнения, много ме радват постовете ви, наистина. Ще има направя отделна тема дори и ще ги преместя. :)"

Но това са незначителни подробнисти, нищо, в сравнение с това, което е почувствал Дефи. Което е единственото от значение, естествено. :)
А ти мислиш ли че се е чувствал комфортно? За теб ако пуснем подобна тема да ти правим своеобразна дисекция, ок ли ще си?
Мисля си, че много добре осъзнавате, че това е грешно.
 
А ти мислиш ли че се е чувствал комфортно? За теб ако пуснем подобна тема да ти правим своеобразна дисекция, ок ли ще си?
Аз лично нямам проблем, важното е купона да става. :) То пък иначе ще е много стерилно иначе. :)

@етерИум , имам си работа, но мерси, че ми уплътняваш свободното време. Само не разбрах какво точно трябва да се чисти? ;)
 
@етерИум , имам си работа, но мерси, че ми уплътняваш свободното време. Само не разбрах какво точно трябва да се чисти? ;)
Какво да се чисти? Нещо намърсило ли се е? Кой, кога и къде го е казал, защото не съм аз ;)
Наеми си една чистачка, бизнесмен си. Дефа може да е свободен...:)
 
Дефи, кво разправяш?:)

Иначе на мен ще ми е некомфортно, щото не съм създателят на форума, който всеки го знае и е тук почти постоянно. Затова би било абсурдно, а и безмислено за мен да се пусне тема, иначе няма проблем. Преял съм от внимание и преди всичко - от одобрение. И то на живо. Вниманието е нещо, което съм получавал толкова, че е горе-долу нищо. Ти мислиш ли, че една тема във форум ще ме притесни? Освен да се позабавлявам
Дефе:)
 

Преди темата за приликата на Блинки с който и да е да бъде отделена в отделна тема, Нандибанди казва:

"@Blinky, утре по някое време, ако се чудиш какво да правиш, може да позабършеш спама в темата на момичето. :)"

А Блинки отвръща:
"Не, трупайте мнения, много ме радват постовете ви, наистина. Ще има направя отделна тема дори и ще ги преместя. :)"
 
Дефи, кво разправяш?:)

Иначе на мен ще ми е некомфортно, щото не съм създателят на форума, който всеки го знае и е тук почти постоянно. Затова би било абсурдно, а и безмислено за мен да се пусне тема, иначе няма проблем. Преял съм от внимание и преди всичко - от одобрение. И то на живо. Вниманието е нещо, което съм получавал толкова, че е горе-долу нищо. Ти мислиш ли, че една тема във форум ще ме притесни? Освен да се позабавлявам
Дефе:)
Ако искаш да имаш тема специално за теб първо си сложи снимка. След това ще помисля, но всеки случай няма да ти дълбая в душата.
 
Нали писах, че не ми пречи. То темата не е от най-сериозните все пак. :)
:) Блинки, много работа ти се събира, почини си, нека някой те отмени малко (Дефа, например):)

Ами, нали ме питаш какво съм казал да се чистило. И аз ти казвам, че е цитат от нанди, който е в контекста на темата от която произлезе "Прилича ли Блинки на кинозвезда или...". Та, знам, че си писал, че не ти пречи. И не съм казал нещо да се чисти.:)

Абе повече няма да те споменавам, за всеки случай, че нямаш време да четеш и стават недоразумения..:)
Айде - лек и спорен ден!:)
 
Супер неприятно е това, което се случва в спорта. Сага след сага. Сега вече има и случай Валиева с отворен финал.
 
14 февруари. В 16:30 Джъстин Трюдо се позова на Закона за извънредните ситуации за пръв път в историята на Канада.

"Трюдо се позовава на изпълнителна заповед, която преди се наричаше Закон за военните мерки. Законът за извънредните ситуации е ребрандирането, използвано по време на две световни войни и през 1970 г., когато войнствени сепаратисти в Квебек отвлякоха британски дипломат.

Според доклади на канадските медии военните са готови да се намесят срещу шофьорите на камиони. Произволното позоваване на Трюдо на Закона за извънредни ситуации, вместо да признае основните човешки права на канадските граждани, по този начин ефективно суспендира Конституцията, Хартата и дори Международния пакт за граждански права."
 
Ако трее да визуализираме последните няколко страници по темата...

uncle-grandpa-characters.jpg
 
Ако трее да визуализираме последните няколко страници по темата...

uncle-grandpa-characters.jpg
Как го вкара това, бе човече. Тъкмо гледам фигурно пързаляне на Олимпиадата.
 
Брутално впечатление ми направиха две думи на Валиева. Сблъскала се е със света на възрастните на 15 години.
 
И защо целиш нарочно да разводняваш темата???
Щото стават крамоли.
А пък и не е голямо разводняване. Виж, писах че не ме пуснаха в паметника-музей Шипка. Щото не носехме сертификати. Не че аз съм искал даже. Тия приятелите смен искаха.
 
И защо целиш нарочно да разводняваш темата???
Забога, братко, та Валиева (която и да е тя) се е "сблъскала със света на възрастните на 15 години"!! Какви ваксини, и какво като "Трюдо се позова на Закона за извънредните ситуации за пръв път в историята на Канада" (което ние, някои от нас, много добре си го знаехме, че е ( част от) търсеното от спонтанно възникналите протести).. Важното е, че Валиева е нямала пубертетство (която и да е тя). :D
 
Забога, братко, та Валиева (която и да е тя) се е "сблъскала със света на възрастните на 15 години"!! Какви ваксини, и какво като "Трюдо се позова на Закона за извънредните ситуации за пръв път в историята на Канада" (което ние, някои от нас, много добре си го знаехме, че е ( част от) търсеното от спонтанно възникналите протести).. Важното е, че Валиева е нямала пубертетство (която и да е тя). :D
Людмила Валиева, фигуристка. Джокович не го до пуснаха. Валиева ще се състезава. Всичко вече зависи от нея и от хората зад нея. Джокович повече някакъв крак, бръкна в системата. Случая Валиева е вече случай, който вече също бръкна в системата. Да оставим настрана, че се кефя на фигурно пързаляне.
 

Горе