Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Изумително
Подгрявам се за Валиева, да видим какво ще направи.
Не знам колко пъти съл слушал и търсил ремикси на класики и не се получва някак си, класиката си е класика.
 
Това ми е любимото, дали Валиева ще успее повече?
Би трябвало около 22 часа да го предават, гледайте.
 
Людмила не я знам, да не е Живкова? Толкова си в час и по останалите въпроси.
Разваляш рахатя на човека. Той си е повтарял мислено Людмила, Людмила, докато е слушал Лебедово езеро на Чайковски...
 
Явно е време да издухам прахта от игнор бутончето и да го използвам този път срещу дефето. Нищо лично, просто не съм абониран за тая тема за да гледам разни тенисисти, фигуристки, песнички и закачки от детската градина. Бих помолил останалите да се опитат да не му отговарят много много, за да ми е още по-ефективно игнорчето :) На дефето бих препоръчал да си отвори негова си тема и да си пише там за спорта, Чайковски и каквото там го вълнува.
 
Явно е време да издухам прахта от игнор бутончето и да го използвам този път срещу дефето. Нищо лично, просто не съм абониран за тая тема за да гледам разни тенисисти, фигуристки, песнички и закачки от детската градина. Бих помолил останалите да се опитат да не му отговарят много много, за да ми е още по-ефективно игнорчето :) На дефето бих препоръчал да си отвори негова си тема и да си пише там за спорта, Чайковски и каквото там го вълнува.
Не ги гледай тогава, това е до лично чувство, но са показателни как се движат нещата.
 
Той си е повтарял мислено Людмила, Людмила, докато е слушал Лебедово езеро на Чайковски...
Има нещо такова. Все пак е мила на хората.
 
На дефето бих препоръчал да си отвори негова си тема
Сакън! 90% от темите във форума в последната година са негови. Коя от коя по-смайваща. Предоволни сме от полезния му контент.
 
Дигат се, дигат се.

Клетата ми душа ликува при вида на масовите конвои на свободата. Само заради тях си струват 2-те безумни години. Шведският експерт още в началото на пландемията им го каза: "Китайците можеш да ги заключваш безкрайно, но хората от западния свят в един момент ще въстанат."

Израелският Конвой на Свободата:

 
Сакън! 90% от темите във форума в последната година са негови. Коя от коя по-смайваща. Предоволни сме от полезния му контент.
Очаквано и зле Нанди, замириса ти на кръв и хапеш. И после Ноке те бие по главата да си по-послушна и да не се излагаш... Да не излагаш него, аз ви го направих ментор тоя човек.
 
Очаквано и зле Нанди, замириса ти на кръв и хапеш. И после Ноке те бие по главата да си по-послушна и да не се излагаш... Да не излагаш него, аз ви го направих ментор тоя човек.
Стига, бе. Аз те хапя за безразборното пускане на глупави теми от месеци. Миризма на кръв! Уууу, каква зловеща метафора.

Ма и другите си ги бива - Ноке ме бие по главата да не го излагам. Тва ти се получи, без да искаш. Добро е.

Само не разбрах как ти го направи наш ментор? Ноке се радва на завидно уважение във форума много преди цветната ти поява. Само тупана му се цупи малко, но си личи, че и той е в плен на чара му.

Не си приписвай заслуги. Единственото, което си направил тук, е една огромна камара безсмислен контент. :)
 
замириса
на гарнирани пити. Бягай мама да те погали по главичката и да ти кажи, че си изключителен.

Ивайло многопрофилния беше безспорният клоун на форума, но за разлика от теб имаше фантазия. Ти си просто комплексирана лелка (може би) с нещо като патка в гащите.
 
Клетата ми душа ликува при вида на масовите конвои на свободата.
Признавам, готина идея да се използват превозните средства като цивилни оръжия. То почти стана войната на машинтие. Но не подценявай хитростта на лошите, те със сигурност ще опитат да извъртят нещата в тяхна полза.
 
Ами ей така, с пръстена на Арабела.
Споменавайки тоя персонаж от чешкото детско филмче, става ясно, че наистина си 40+. Тъжно, много тъжно.

Да запазиш духа си млад и да си инфантилен мъж на средна възраст са две различни неща, да е ясно. ;)
 

Горе