Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
277848018_23849886809070751_2467266637135075409_n.jpg
 
The Chinese are cut off from water and electricity without a booster dose


china-no-booster-no-electrcity.jpg

"Без бустер, без електричество! Дами и господа, моля, публикувайте екранна снимка, на която сте направили третата инжекция от ваксината в групата или сте я изпратили на лично съобщение. Ако третата инжекция от ваксината не бъде направена, общото водоснабдяване и електричество ще бъдат прекъснати. Моля, уредете това незабавно, в противен случай ще бъдете отговорни за спирането на водата и електричеството на всички. Благодаря Ви за съдействието. Не създавайте проблеми на другите, като спирате водата и електричеството.”
В Шанхай започнаха да правят екранни снимки на тези съобщения. Все още не е ясно дали това е по инициатива на властите или от наемодателите.
--
Скоро и у нас.

Да, тъй. Не се ли казваше отпреди поне 2 години, че ваксиналния статус ще бъде обвързан с на практика всичко? Но тогава беше конспирация. Когато стане факт, всички ще почнат да го възприемат, да си го обясняват. Но ако се каже преди това - ще ти се смеят.

Ако, например преди време, бях казал нещо подобно в тема за топлата вода или електричеството, например fast_and_the_curious би могъл да каже "@ Шефче, разкарай ги тия конспиратори с техните простотии и бълвочи оттук". А Шефче би махнал поста с уточнението "Спамерски изпълнения" гарнирано с усмивка :) Разбира се без да обясни кое и защо е спамерско. Просто като не са го казали по АФП или СНН - нема такову нящо.


Тва е най-пропадналият и долнопробен форум от всички, които съм посещавал. А редките светли изключения само го потвърждават. Бахти смотаняшкия коптор:)
(Но и аз също съм пропаднал, щом се забърках да пиша в тая помийна яма.)
 
Шефче, разкарай ги тия конспиратори с техните простотии и бълвочи оттук"

Тъй,тъй сме на темата,
"Пфайзер са знаели, че ваксината им ще убива" - заглавие на първа страница в ирландски вестник
(Съжалявам но в ютуб го няма, ще трябва да последвате линка)

 
"@ Шефче, разкарай ги тия конспиратори с техните простотии и бълвочи оттук". А Шефче би махнал поста с уточнението "Спамерски изпълнения" гарнирано с усмивка :) Разбира се без да обясни кое и защо е спамерско. Просто като не са го казали по АФП или СНН - нема такову нящо.


Тва е най-пропадналият и долнопробен форум от всички, които съм посещавал. А редките светли изключения само го потвърждават. Бахти смотаняшкия коптор:)
Коптор и помийна яма стана, именно защото има Шефче, дето маха постове. Още с регистрирането на този ми акаунт, Шефчето ми изтри десетина поста.
Не може да споделяш негативно мнение за фирма, не може да пишеш "конспирации" които само след месеци стават реалност. Затуй е коптор, и коптор ще бъде.
 
Докато разсейват света с Украйна, в Китай се самоубиват от отчаяние, заради безкрайните и тежки локдауни и глад!


china-sucide-28apr2022.jpg
 
Шефче, разкарай ги тия конспиратори с техните простотии
Само да загатна нещо за новата пандемия, както и казват на запад "Global Food Crisis" Започнаха да се правят изявления подготвящи масата към мисълта за това, като новия прилеп този път ще бъде Русия. Това пак е тема за тясната будна аудитория следяща глобалното развитие на нещата.


Доста смях падна, когато се разбра, че Бил Гейтс изкупи сумати земя и се превърна в най големия фермер в Америка. Защо ли го прави ?

38066496-0-image-a-5_1610749566881.jpg



За последните 2 месеца има над 20 пожара в складове и фабрики за храна, Случаеност ?

food-factory-in-fires.jpg



Последния от снощи, "запалил" се е завод за олио в Азърбайджан



В Китай не може да си гледаш храна в къщи, тя бива унищожена за да причинят масов глад

china-destroy-private-food.jpg




И докато съм на темата Китай, това е бегъл поглед над случващото се там




Това е леко интро за разсеяните от "Горката Украйна и нейния агресор Русия" с това какво става междувременно
 
Само да загатна нещо за новата пандемия, както и казват на запад "Global Food Crisis" Започнаха да се правят изявления подготвящи масата към мисълта за това, като новия прилеп този път ще бъде Русия. Това пак е тема за тясната будна аудитория следяща глобалното развитие на нещата.


Доста смях падна, когато се разбра, че Бил Гейтс изкупи сумати земя и се превърна в най големия фермер в Америка. Защо ли го прави ?

38066496-0-image-a-5_1610749566881.jpg



За последните 2 месеца има над 20 пожара в складове и фабрики за храна, Случаеност ?

food-factory-in-fires.jpg



Последния от снощи, "запалил" се е завод за олио в Азърбайджан



В Китай не може да си гледаш храна в къщи, тя бива унищожена за да причинят масов глад

china-destroy-private-food.jpg




И докато съм на темата Китай, това е бегъл поглед над случващото се там




Това е леко интро за разсеяните от "Горката Украйна и нейния агресор Русия" с това какво става междувременно
А аз се преебах, та обърнах градината в двора, подготвяйки я за ново засаждане. Викаш нЕма смисъл, а?
 
А аз се преебах, та обърнах градината в двора, подготвяйки я за ново засаждане. Викаш нЕма смисъл, а?
Обърнала си ти, само във форума киснеш :D:p
Няма смисъл само ако живееш в Китай, иначе смисъл има!

Баща ми например втора оранжерия завърши и зася реколта. И мрежа против градушка опънахме, понеже няма да се стреля против градушка тази година и всичко е 6. Та Органик фууд ще има за всички от сърце, ако не смени патрона на дворната врата разбира се :D

Нещата малко по-малко си вървят към фермерство и това е сигурния начин против глад, обедняване или оцеляване. Може да стане, като едно време, когато в неделя всички се прибираха от селата с пълни багажници с буркани и зарзавати :D:D:D:D
 
Покрай пандемията много народ се прибра по селата, строят повече и от София. Почти няма градина без оранжерия. За 2 години селските имоти скочиха в пъти. И то по зачукани места на туба бензин от град.
Виденовата зима я помним, та знаем кво е глад.
 
Покрай пандемията много народ се прибра по селата, строят повече и от София. Почти няма градина без оранжерия. За 2 години селските имоти скочиха в пъти. И то по зачукани места на туба бензин от град.
Виденовата зима я помним, та знаем кво е глад.
Бойко преди години не случайно пращаше хората да копат картофи на нивата :D
 
Неваксиниран - също. След известно време може да се отнася към друга сложна - некъпан.
The Chinese are cut off from water and electricity without a booster dose


Но все се преживява и това.

P.S.: Услади ми се, сетих се и за други сложни думички: генномодифициран, нежив. За други не се сещам в момента.:)
Сетих се още една: нанотехнология.
 
Неваксиниран - също. След известно време може да се отнася към друга сложна - некъпан.

Но все се преживява и това.

P.S.: Услади ми се, сетих се и за други сложни думички: генномодифициран, нежив. За други не се сещам в момента.:)
Сетих се още една: нанотехнология.
Антиваксиниран? Путинофилмиран?
 
275334582_23849636097100751_2945854796641889111_n.jpg
 
Антиваксиниран? Путинофилмиран?
Тедиииии, идват хиляди нови вируси. Можем ли отсега да ти викаме Теди-цедката?

 
Ама новите буустери ще се справят с тях нали ?

tumblr_inline_ml4jkc1U611qz4rgp.gif

Не!! Ще се разработват нови ваксини, които ще бъдат също толкова безпомощни срещу вирусите, но за сметка на това ще бъдат с по-висока концентрация на графенов оксид. o_O

Ще си светим, ще си топлим, ще си комуникираме телепатично - На ти, Путин!
 

Горе