Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Тедиии! Как я караш? Буустваш ли, буустваш ли?

Важното е да се чувстваш защитен в края на краищата. :)

Честит празник на всички, които твърдят, че са православни християни!
 
Тедиии! Как я караш? Буустваш ли, буустваш ли?

Важното е да се чувстваш защитен в края на краищата. :)

Честит празник на всички, които твърдят, че са православни християни!
Това са плановете.

Но все още имам надежда, че няма да се реализират.
Запомнете страница 381
 
Жив съм, ако това те интересува.
Радвам се. Иначе - не, по-общо питах. Щото като изчезна, мнозина тука затъжиха (Славчев примерно няколко пъти каза "липсва ми тедката"), някои си посипаха главите с пепел, че са те "изгонили" (един вид).:) Та като те гледам, че си на линия, рекох да питам как си-що си.:) Та така.
 
Радвам се. Иначе - не, по-общо питах. Щото като изчезна, мнозина тука затъжиха (Славчев примерно няколко пъти каза "липсва ми тедката"), някои си посипаха главите с пепел, че са те "изгонили" (един вид).:) Та като те гледам, че си на линия, рекох да питам как си-що си.:) Та така.
Чак пък да са ме изгонили...хахахаха. Ми понеже явно сте любопитни и по темата: С три дози съм, последната си я бих в началото на декември, след Нова хванах Омикрона, точно ден и половина ми беше леко неразположено и това беше. Чакам 4 и 5 доза с нетърпение!
 
Чак пък да са ме изгонили...хахахаха. Ми понеже явно сте любопитни и по темата: С три дози съм, последната си я бих в началото на декември, след Нова хванах Омикрона, точно ден и половина ми беше леко неразположено и това беше. Чакам 4 и 5 доза с нетърпение!
Тва да се чува.
То сега и птичия май пак тръгнал, а четох съвсем сериозна статия в най-авторитетен журнал, че учени открили 5 илядо и нещо си вируси на океанското дъно; ако земе тръгнат по сушата, не знам.. Демек: ше има за бустене де:)
 
А защо да не сме?
Щот се очакваше тъпунгерите, които не се вакснахме да измрем. Или поне 20-30% :D
 
Щот се очакваше тъпунгерите, които не се вакснахме да измрем. Или поне 20-30% :D
Все още не сме и някак си я бутаме.
 
Това са плановете.

Но все още имам надежда, че няма да се реализират.
Запомнете страница 381
 
Щот се очакваше тъпунгерите, които не се вакснахме да измрем. Или поне 20-30% :D
Напротив, аз бях тъпунгера, дето щеше да си видоизмени ДНК-то с експерименталните течности. А най-странното е, че Путинофилите и антиваксърите се припокривате на 90 процента. Та не се налага да чистя втори път подобни хора :)
 
Тва да се чува.
То сега и птичия май пак тръгнал, а четох съвсем сериозна статия в най-авторитетен журнал, че учени открили 5 илядо и нещо си вируси на океанското дъно; ако земе тръгнат по сушата, не знам.. Демек: ше има за бустене де:)
Каквото каже САЩ, това правя! :)
 
Напротив, аз бях тъпунгера, дето щеше да си видоизмени ДНК-то с експерименталните течности. А най-странното е, че Путинофилите и антиваксърите се припокривате на 90 процента. Та не се налага да чистя втори път подобни хора :)
maxresdefault.jpg
 
Напротив, аз бях тъпунгера, дето щеше да си видоизмени ДНК-то с експерименталните течности.
За тва говорим, глей в кво наци си се превърнал:
А най-странното е, че Путинофилите и антиваксърите се припокривате на 90 процента. Та не се налага да чистя втори път подобни хора :)
Славаукраини!
Ама аз не съм бе Тедка, не съм путинист. Знайш как ги дразня там, оо. Като тука, дето аз най-много напъвах за чипизацията, днк видоизмяната, депополяцията и натам. И ето, че се оказах прав: живо наци си станал - чистиш хора, а беше такъв хубав човек. (Пробвай с магнитчето след следващия бустер, слушай кво ти говоря.)
Каквото каже САЩ, това правя! :)
Хакни си едно Спутниче за разнообразие, по-хубаво било, похвалиха ми го:)
 
Дефе, казвай накрая: ше има или няма да има апокалипсис сега (или скоро)? Кво само репостваш.:)
Надявам се да няма, но ...
 

Горе