Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Никой не МЕ е набол насила. Теб някой насила сипва ли ти ракия в устата? Обяснявал съм неколкократно, че ако аз легна болен и автоматично ставам в неплатен отпуск. И ако се бях усложнил съм един месец назад с всичко. Та съм си преценил риска и плюсовете и минусите.
Има мнооого по-вредни неща от ваксината, повярвай ми.
Не ме карай да ти вярвам бе добитък, имам гарантирано Конституционно и човешко право, да им откажа чудовищните експерименти, имам право дори да съм НЕправ по тоя въпрос.
И който им отказа почнаха да го набутват в концлагери (Австралия), в Канада газиха мирно протестиращи с коне, в Амстердам убиха няколко в мирен протест, в Австрия 3500 евро глоба и затвор, в Гърция по 100 евро месечно и то точно пенсионерите атакуваха.
Не ми казвай аз на какво и на кого да вярвам, инокулиран боклук! Вярвай на когото искаш, махайте ни се от очите!

Половината научен свят е разделен, Нобелови лауреати в това число. Ти, микроб, смееш да ми викаш антиваксър, и да ми обясняваш на какво да вярвам.
Все едно сме в средните векове!
Инфото на баш тия фашаги ти е пред очите, най-официалното възможно. Толкова е стряскащо, че чак не му вярвате.

Всъщност ваксиниран съм по пълна програма, има минимален процент риск. Туй вашето не е ваксина, да не се окаже накрая, че е оръжие за масово поразяване!
 
Цял свят ваксиниран, а ти тарикат, а? Хахахаха, сега кажи колко познати имали странични ефекти. Пък аз ще те засипя с това колко познати ритнаха камбаната от Короната.
Колко па да са? Сигурно имаш макс 5 познати, приятели 0.

Ковида ви е като чумата, дет избиха животните на хората и след година се оказа, че чума няма, виновни няма, само трупове и гладни години за хората.

Толкова тъпи хора не съм вярвал, че има...
 
Цял свят ваксиниран, а ти тарикат, а? Хахахаха, сега кажи колко познати имали странични ефекти. Пък аз ще те засипя с това колко познати ритнаха камбаната от Короната.
Пред очите ми един умря бе помияр! Най-близък роднина след 2 файзъра после 1 година се влачи с автоимунни проблеми. Може и да не е от това, ама тоя дето го ровихме замина 2 месеца след боцкане, скоротечен рак.
Всеки сам да си решава риска от вируса, не някакви вече зомбирани био отпадъци, да ми обясняват на кого да вярвам.
 
Тук се коментира статия в Ню Йорк Таймс, в която се казва, че една от компаниите (вероятно файзер или модерна) е укрила доказателства за проблеми с качеството на ваксините от FDA. Става дума за 15 милиона заразени ваксини.

Моя приятелка, живееща в Лондон се ваксинира с Астра зенека - нямаше проблем. За бустер са ѝ сложили Модерна (без да я питат каква ваксина предпочита) - на втория ден - болна. Честито!

Вече има върли фенове на иглотерапията, които с неохота признават, че така наречените ваксини са им причинили здравословни проблеми - предимно сърдечни. Хипертонията е сред леките благинки.



 
Вече има върли фенове на иглотерапията, които с неохота признават, че така наречените ваксини са им причинили здравословни проблеми - предимно сърдечни. Хипертонията е сред леките благинки.
Е, като наближиш 80-те така се получава...
 
Е, като наближиш 80-те така се получава...
Става дума за много по-млади хора. Не се прави на духовит.

За жалост има и качествени хора, които бяха принудени да се подложат на геноцида, иначе щях да съм супер ок с прочистването на боклука.
 
Тук се коментира статия в Ню Йорк Таймс, в която се казва, че една от компаниите (вероятно файзер или модерна) е укрила доказателства за проблеми с качеството на ваксините от FDA. Става дума за 15 милиона заразени ваксини.
Не съм сигурен дали Модерна, Япония им върна няколко милиона "ваксини". Имало много замърсявания, виждат се с елементарен микроскоп.
После мене изкарват престъпник, че не им вярвам на тия убийци!
 
Лелеее, вдигането на цените бая ви е изнервило. Няма да пиша вече, че да не направите някоя беля...
 
Лелеее, вдигането на цените бая ви е изнервило. Няма да пиша вече, че да не направите някоя беля...
Няма общо с цените. Щях да кажа надявам се да е по твое желание да спреш да пишеш, щото дотука живеете по желание на печалбите на фарма корпорациите. Не ги бърка ако да спрете и да дишате! Просто статистика, на вече безполезни за тях хора. Взели са си по 30-тина $ на доза дето ти я нанизаха, подписал си че си е за твоя сметка, и няма да ги занимаваш ако те осакатят. Кво им на тях!
Тарикатите са те, не аз, както ме нарече преди малко. Тарикат съм, че още си разполагам с долната половина на тялото, че някои лековерни като тебе останаха приковани на легло!
 
Ето докъде са способни да стигнат тия Менгелета, изверги, които се подиграват с елементарни човешки права на половин милиард свободни хора! С бъркочи, които по техните правила не са минали сертификация, дори в 4-ти тестов стадий още не са влезли. 220 пъти повече регистрирани странични ефекти, сравнено с най-рисковите ваксини, примерно тая на грипа. Числото е толкова, няма правописна грешка.

Ако ѝ беше минал номерът - мъжът на Урсула, тия дето се правят на богове, щеше да стане един от най-богатите хора в света. Готови са да избият още десетки хиляди лековерни, само да се докопат до "елита" който изкупува света, и го управлява в сянка. Бил Гейтс е най-големият земевладелец в САЩ.
Дааа, и с "ваксини" се занимава, и много беше разочарован, че не приемаме с радост отровите му.
Според законопроекта задължителната ваксинация срещу коронавирус ще бъде въведена в Австрия от февруари 2022 г. За отказ от ваксинация е предвидена глоба от 3600 евро, а за отказ да я плати, човекът може да бъде заплашен от четири месеца лишаване от свобода. За многократен отказ от ваксинация в законопроекта е посочена глоба от 7200 евро.

 
Последно редактирано:
Да подходим прагматично. Каква нужда има новия свят от болни и стари хора. Не са ренталбилни. Но пък защо да не ги капитализираме.
 
Няма общо с цените. Щях да кажа надявам се да е по твое желание да спреш да пишеш, щото дотука живеете по желание на печалбите на фарма корпорациите. Не ги бърка ако да спрете и да дишате! Просто статистика, на вече безполезни за тях хора. Взели са си по 30-тина $ на доза дето ти я нанизаха, подписал си че си е за твоя сметка, и няма да ги занимаваш ако те осакатят. Кво им на тях!
Тарикатите са те, не аз, както ме нарече преди малко. Тарикат съм, че още си разполагам с долната половина на тялото, че някои лековерни като тебе останаха приковани на легло!
Имам рубрика Лична драма, ти си идеален писател за нея, без майтап!
 
Имам рубрика Лична драма, ти си идеален писател за нея, без майтап!
Koришко, ти и твойто набодено зомби другарче ReminD, подигравате се на вече осакатени лековерци. Пуснах ви клипче, на чист български ви разправя, след втора доза вече не може да мръдне от леглото.
Каква ви е личната драма на вас, нали сте защитени, що искате нас чистите, да ни вкарвате в корпоративните ви далавери? Че и тарикат да ми викаш. Тарикати са тия дето шушукат милиардите, засекретяват договорите, и пробутват законите да ни задължават да ставаме жертви. Почнахте със затвор да плашите, колосални глоби който не може да се откупи 8000 евро ако иска да е здрав. Тарикат аз не съм, ама ти си жертва, не се знае след години дали няма да почнете да капете като круши.
Мрете ако ви влече, лично на мене няма да липсвате, само да знаеш, че и изпълнителите на Хитлеровите айнзац групи после са изправяни пред съда. Няма невинни. Нагазихте всички възможни закони, и ще си платите, рано или късно.
 
 
Аз нищо не съм почнал, следвам разума си и смея да твърдя успях да се опазя от гадните щамове. Щото пич, аз бачкам с хора и съм супер уязвим. Ама ти като не го разбираш си е твоя работа. Освен това нямам сливици и съм карал 4 пъти пневмония без да е имало Ковид. Така че за мен единственият изход беше да се бодна.
 
Освен това нямам сливици и съм карал 4 пъти пневмония без да е имало Ковид. Така че за мен единственият изход беше да се бодна.
Аз съм с хроничен бронхит и всяка зима с пневмония, без последната. Така и не ме хвана ковид, въпреки многобройните близки контакти с прясно заразени. За мен участието в опасен медицински експеримент никога не е било опция.
Искам да продължа да имам правото да решавам какво е най-добро за мен, както ти доброволно си го направил. Нищо против избора ти, но трябва всички да имаме правото да го направим.

Нас не ни задължиха, но излъгаха много хора. Имам приятелка, която си ваксинира дори детето, вярвайки на баба ти Радка и други мед. тролове.
 
" Нас не ни задължиха, но излъгаха много хора. Имам приятелка, която си ваксинира дори детето, вярвайки на баба ти Радка и други мед. тролове."
- и ко стана - умря ли? Да не се парализира? Посетиха я извънземните?
 
- и ко стана - умря ли? Да не се парализира? Посетиха я извънземните?
Един ден може и да имаш деца и да разбереш, че родителят носи отговорност за живота и здравето на децата си. Тогава лигавщините са не само неуместни, но и недопустими.
 
руската опорка
Не знам кво ви правят с тия инжекции, ама си губите ума. В Русия също ги бодат, дори своя "ваксина" си имат. Не по-различна от останалите, важните съставки ги купуват, дали не беше пак от Модерна, може да греша кои точно.
Аз нищо не съм почнал, следвам разума си и смея да твърдя успях да се опазя от гадните щамове. Щото пич, аз бачкам с хора и съм супер уязвим. Ама ти като не го разбираш си е твоя работа. Освен това нямам сливици и съм карал 4 пъти пневмония без да е имало Ковид. Така че за мен единственият изход беше да се бодна.
Аз не ви се меся, всеки сам да си взема решението. Ето аз паля по някоя цигара по събирания, оня ден се ядосах за дреболия и цяла кутия си взех. Пия умерено. Знам, че вреди.
Искам да ми се спазват основни елементарни човешки права. Не пазителят на Конституцията, Радев, да си обърса краката с нея, със "зеления сертификат".
Искам да спазвате законите, нищожества, не да ми викате на мене тарикат и антиваксър. Просто в момента законите са такива, и фашагите дето ви набодоха насила са за доживотен поне. В някои държави им отказаха право на ходене на работа, в Канада тираджията е изолиран в кабината, като не ги пускат по границите направо насила ги фалират. Поставиха ги пред избор - фалит или риск от осакатяване. В Австрия знаеш, 2 поста нагоре го писах. Това са углавни престъпления срещу човечеството, достойни за нов Нюрнбергски процес.
Нямам против да те боде някой евреин (Бурла е такъв), докато шушукат по тъмна доба с Урсула, и държат света в тайна за договорите.
Това искам да разберете, затова ви псувам, защото сте по-зле и от среднощен взломаджия. Тия препарати са взлом на светая светих на живота, влиза РНК в клетката и почва да я управлява, да произвежда белтъци, които после имунната система яростно атакува. Затуй са тия страничните ефекти, който е с по-силна имунна система пада като круша, първо спортисти и млади хора удари.
Боклуци! Бодете се с к'вото искате, махайте ни се от очите. Кой ви спира вас в кво да вярвате?

Може да не съм прав, да вярвам в извънземни и в преувеличен риск. Просто законът ми гарантира, да съм неправ. Вие сте едновременно и престъпници и жертви. Който е набоден имам предвид. Помниш ли скандала с Бурла, не го пуснаха в Израел, не се "ваксинирал". Много ме съмнява тия да си ползват самИ препаратите, дето ви бодат като говеда.
 
Последно редактирано:

Горе