Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Айде, и ти па сега..

Недей, че нали го знаеш какъв е докачлив. Показваме му, че се радваме да го видим и стъпваме на пръсти - тва е тактиката. :)
Хич да не ми се появавя с тия номера.
 
Канадското правителство достига нови висоти, показвайки невиждана до момента хуманност.

 
Честито! Ще имаме външни лица, които ще контролират държавите при "медицинска криза". Световната Здравна Организация иска да вземе (Властта, Сувернитета, Върховната власт) от 194 държави, за справяне с бъдещи пандемии. Гласуването ще стане този май 22-28. Приеме ли се, и то ще се приеме, от ноември тази година взимат власт и решават какво ще се прави в кризисна ситуация. Все още никой не разбира как се създават кризи и се използват за поемане на власт. Кови, Войната в Русия, хранителна криза, криза с бебешката храна... Но не се безпокойте, невидими хора и Бил Гейтс идват на помощ. Бил Гейтс незнайно защо, но има купища ферми. с които ще ни помогне и създаде изкуствена храна, също странно има големи инвестиции във BIOMILQ и работи над изкуствено мляко за деца.
Тук има информация по този въпрос.
dontyoudare.info

 
Канадското правителство достига нови висоти, показвайки невиждана до момента хуманност.

Депопул +1.
 
Канадското правителство достига нови висоти, показвайки невиждана до момента хуманност.

Като видяха, че не минава с принудителната евтаназия, облечена със "зелен сертификат". Та пробват дали ще мине доброволно.
 
Като видяха, че не минава с принудителната евтаназия, облечена със "зелен сертификат". Та пробват дали ще мине доброволно.
На мен ми харесва как е формулирано заглавието:

''правителството ще плаща за евтаназията на хора, които са твърде бедни, за да живеят достойно''.

Първо, не се казва дали евтаназията ще бъде по желание/доброволна;
Второ: Много щедро от тяхна страна. Те вложиха маса пари, за да ни защитят от вирус, та няма да се бръкнат за нещо толкова дребно като директно и по-ефективно убийство;
Трето: какво значи да живееш достойно? Кой определя? Хората имат различно чувство за лично достойнство. Освен това, от години статистиките показват, че най-щастливи са хората в най-бедните региони като Хаити, например. Ако там хората си мислят, че живеят достойно, ще ги евтаназират ли?

Иначе тази полезна статия ми помогна да си отгововря на въпроса: как правителствата ще успеят да осигурят базов доход на толкова много хора в рамките на Новия Световен Ред?

Ми те са го измислили, бе.
 
Първо, не се казва дали евтаназията ще бъде по желание/доброволна;
Ами колкото "ваксинацията" беше доброволна. Ако искаш да не те изгонят на улицата ЧСИ, да ходиш на работа - подлагаш се на зверските експерименти, с милион и половина пострадали. Kaто преди това се подписваш, че си доброволец в експеримент, и няма да ги съдиш ако пострадаш.
"Found 733,575 cases where Vaccine is COVID19 and Manufacturer is PFIZER/BIONTECH"
Само за САЩ, само от Файзър. Само репортнатите случаи. Вероятно са пъти повече. Милиони.

Eй тука са европейците. Може да се види, че 40 % от репортнатите случаи се водят сериозни и постоянни. Пак над милион общо.
 
Последно редактирано:
Канадското правителство достига нови висоти, показвайки невиждана до момента хуманност.

И за Нова Зеландия май бях чел подобно нещо..
Като напредне AI-фактчек инструментариума, орди безработни фактчекъри могат да се възползват. Освен тези, които вече са свършили тая работа с доброволната ваксханация. (После всички ще ги пишат "пост" или "дълъг" ковид.)

iu


Сюжет
До 2022 г. кумулативните ефекти от пренаселеността , замърсяването и очевидната климатична катастрофа са причинили сериозен световен недостиг на храна, вода и жилища. Само в Ню Йорк има 40 милиона души , където само елитът на града може да си позволи просторни апартаменти, чиста вода и естествена храна. Домовете на елита са укрепени, с частна охрана, бодигардове за техните наематели и обикновено включват наложници (които се наричат "мебели" и служат на наемателите като роби). Бедните живеят в мизерия, теглят вода от общинските кранове и ядат силно преработени вафли "Soylent Red", "Soylent Yellow" и най-новият продукт, далеч по-ароматните и питателни квадратчета "Soylent Green"...


Помня, че се чудих и търсих за тоя автор Хари Харисън - как е улучил годината 2022 през 1973г., когато е писал романа? Просто търсене за малко време. И, естествено, нямаше грешка - пътечката стигна до същите елитарни интелектуални кръгове и "мозъчни тръстове", стоящи и зад антиутопичните творби на О. Хъксли (Прекрасен нов свят) и Оруел (1984). Няма много първоначални "идейни източници"; макар, че се разслояват стабилно, но пак стигат до няколко места, до старите, добре познати, "загрижени" за бъдещето на човечеството и планетата клубове и общества.

"В рамките на града живеят детектив Робърт Торн и неговият възрастен приятел Сол Рот, изключително интелигентен бивш професор в колежа и полицейски анализатор (наричан "Книга")." - Накрая на филма, последният се евтаназира доброволно в един от специалните и доста популярни сред населението центрове за евтаназия.

Чай пак да го цъкна тоя:
18/4/22 - Денис Медоус, член на Римския клуб. „Можем да имаме 1 милиард души със свобода или 9 милиарда роби. Сега сме на +7 милиарда, трябва да върнем тази цифра на 1 милиард. Надявам се, че „разчистването“ ще бъде мирно, бавно и равностойно между богати и бедни."

Денис л. Медоус е американски системен учен и почетен професор. Той е един от авторите на "Границите на растежа", известен доклад за проблема с изчерпването на Римския клуб от 1972 г.
-
 
Последно редактирано:
18/4/22 - Денис Медоус, член на Римския клуб. „Можем да имаме 1 милиард души със свобода или 9 милиарда роби. Сега сме на +7 милиарда, трябва да върнем тази цифра на 1 милиард. Надявам се, че „разчистването“ ще бъде мирно, бавно и равностойно между богати и бедни."
Надява се ама Урсула фон дер Лайнън има СЕДЕМ деца, пък иска да избива вашите. Имаше идеи цяла Европа да подкара към инокулационните центрове, на всеки 4 месеца нова доза. Докато пукнеш. Инак - затвор, като в Австрия и Австралия.
 
Ами колкото "ваксинацията" беше доброволна. Ако искаш да не те изгонят на улицата ЧСИ, да ходиш на работа - подлагаш се на зверските експерименти, с милион и половина пострадали. Kaто преди това се подписваш, че си доброволец в експеримент, и няма да ги съдиш ако пострадаш.
"Found 733,575 cases where Vaccine is COVID19 and Manufacturer is PFIZER/BIONTECH"
Само за САЩ, само от Файзър. Само репортнатите случаи. Вероятно са пъти повече. Милиони.

Eй тука са европейците. Може да се види, че 40 % от репортнатите случаи се водят сериозни и постоянни. Пак над милион общо.
Доброволна беше в бг, ти нали не се боцна, къв ти е жалкия проблем?!?
 
Доброволна беше
Ей тука е жалкия проблем - в думата ''беше''. Наесен с песен, а песента е ''няма не искам, няма недей''.

И за Нова Зеландия май бях чел подобно нещо..
Я, да те питам: Днес видях статия, че СЗО напуска Русия. Факт е също, че Русия внесе иск в съвета за сигурност (мисля) на ООН за геноцид срещу човечеството, заради заразяването с ковид. Та в тоя контекст, каква е според теб точно ролята на Русия? Да го играе доброто ченге или изобщо няма роля в NWO? :)
 
Иначе тази полезна статия ми помогна да си отгововря на въпроса: как правителствата ще успеят да осигурят базов доход на толкова много хора в рамките на Новия Световен Ред?
Е, че те могат да осигурят много повече от базов доход на всички. Оня ден четох пак как през "пандемията" 9-те най-бпгати човека увеличили забравих колко състоянието си, най-малко - удвоили. Но въпросът не е в парите, а че в планирания от тях нов свят мнозинството им е ненужно и ще им пречи на идилията.
---
Надява се ама Урсула фон дер Лайнън има СЕДЕМ деца, пък иска да избива вашите. Имаше идеи цяла Европа да подкара към инокулационните центрове, на всеки 4 месеца нова доза. Докато пукнеш. Инак - затвор, като в Австрия и Австралия.
А, имала тя идеи.:) Тя е прост курволяк и има спуснати за изпълнение цели (Е, да де - и мъжа й е вътре в играта - @контрата беше пуснал новина с линк за биотехнологичната му компания, но той нищо голямо не може да реши, просто участва и намазва, мишката.).. Те тия идеи не са отминали, май м/у 22-ри и 24-ти тоя месец ще се взема решението на върха в СЗО относно свърхправомощията й. То не, че не е взето, просто формално гласуване и подписване.

Но...кво от това, след като някой е решил, че няма да участва, както аз например - и гладен и жаден да остана, по собствено желание няма как да се боц. Така че, каквато и принуда да наложат - а те вероятно ще наложат - аз съм ок, щото доброволно отказвам. Ако ме хванат, заловят и т.н. - нищо не мога да направя по въпроса, но моя отказ съм си го дал.
 
Колко от нас могат да вземат решение по въпроса: по-бавна или мигновена евтаназия? Тоест - ваксина или асистирана смърт?
 
Я, да те питам: Днес видях статия, че СЗО напуска Русия. Факт е също, че Русия внесе иск в съвета за сигурност (мисля) на ООН за геноцид срещу човечеството, заради заразяването с ковид. Та в тоя контекст, каква е според теб точно ролята на Русия? Да го играе доброто ченге или изобщо няма роля в NWO? :)
За заразяване с ковид, което заразяване се установява със същите коментирани И от теб криви тестчета?..
Ами, значи, след като имахме и филма с биолабораториите (за които и аз пусках неща), и след като Русия внася тоя иск, значи има такъв точно ковид, какъвто ни го представяха и той е толкова опасен, колкото всички твърдяха, (което ВКЛЮЧИТЕЛНО И ТИ си отхвърляла многократно тук), ВКЛЮЧИТЕЛНО РУСИЯ го представяше за толкова опасен, за да оправдае ваксинацията, сертификатите и другите произхождащи от това благинки за властта; значи и ваксинирането е напълно оправдано... :)

Ми що не си биете по едно Спутниче, Путин нали е против глобалистите и защитник на славяните, а и на цялото нормално човечество? Той не би бил Спутник, подобен на гадните западни вакси? (Макар, че са почти точно същите и са разработени в съдружие със западните фирми..)

Какво казва Русия за кьовид ваксините, вкл. техните?
За вредите, които причиняват?
Какво казва за фалшивата пандемия, служеща за повод за радикална промяна на обществото?
Какво казва за дигиталния затвор, който се изгражда върху основата на пандемията?
За нарушаването на правния обществен договор с населенията?
Какво казва за обезлюдяването?
А какво казва за оклеветените като разпространители на дезинформация хора, които изкарват наяве нещата и поставят горните въпроси?

Май казват същото като пропадналите западни общества?
:)

(Точно затова ще цъкна даже няколко дълги статийки, но в другата тема. Може и нощес. Не заради надяващите се в Путин. А за кеф и за да го има в темата, щото страничните хора да видят как лесно се затварят очите когато иска човек, как се говорят напълно противоречащи си неща от едни и същи хора, на базата на надежди и предубеждения.:))
 
Доброволна беше в бг, ти нали не се боцна, къв ти е жалкия проблем?!?
Върви обясни на тия дето ги поставяха пред избор. Или подписваш Оная Декларация и се бодеш, или безработен. Който има ипотека - вариантът му беше или иглата или на улицата.
Туй ли ти е доброволното? Дори в обществена тоалетна не ме пускаха, като не съм набоден. Осъдени престъпници имаха повече права от мен.

Тия дето кибичеха да проверяват за сертификат - юридически бяха за 5 години затвор. Който не е админ на лични данни го удря GDPR, а медицинският статус е под особена закрила.
На вас нищожествата не ви прави впечатление, утре ако рекат да ви бесят ще питате да си носите ли въже.
Нямам против "ваксината" да си свърши същинската работа, с помияри като вас не се живее! Що за гнида трябва да си, да се подиграваш на човек на легло, пострадал след втора доза!
18 хиляди регистрирани умрели, ще ви извади очите! Само от Файзър, само за САЩ, само регистрираните.
Нашите СМРАД-ове дума не даваха да се издума, че има пострадали от корпоративните експерименти. Щото същите тия държат и медиите, дето са ви подкарали към скотобойната.
Бесило им е малко, при стотици хиляди смъртни случаи да ме задължават да се бода. То от атомните бомбардировки по-малко жертви има!
Event Outcome
Age
Count
Percent
Death< 6 Months
2​
0%​
1-2 Years
1​
0%​
3-5 Years
1​
0%​
6-17 Years
94​
0.01%​
18-29 Years
162​
0.02%​
30-39 Years
236​
0.03%​
40-49 Years
332​
0.05%​
50-59 Years
752​
0.1%​
60-64 Years
605​
0.08%​
65-79 Years
3,154​
0.43%​
80+ Years
3,881​
0.53%​
Unknown
8,982​
1.22%​
total
18,202​
2.48%​
 
Последно редактирано:
страничните хора да видят как лесно се затварят очите когато иска човек, как се говорят напълно противоречащи си неща от едни и същи хора, на базата на надежди и предубеждения.:))
Това е малко така театрално пресилено казано, аз нали съм човек на изкуството.:) Но като изключим него - не чувствам нещо осъдително към никого; за мен обмяната на факти между умове изобщо не изчерпева човешкото общуване, още по-малко човекът е това, което е разбрал - много повече от знанието е. В противен случай трябва да сме някакви бездушни биокомпютри, боравещи с бази данни, и човекът се измерва според стойността на притежаваните данни - почти точно това, което новите научни господари ни втълпяват, че сме. Което лесно води и до идеята, че няма етичен и морален проблем с тези биокоомпютри да се постъпва по почти всякакъв начин. Не съм съгласен, аз съм със "закостеняло" мислене тип "от старата школа" и гледам по-сърдечно на нещата.:)
Тва само за уточнение, @nandibandi
 
Върви обясни на тия дето ги поставяха пред избор. Или подписваш Оная Декларация и се бодеш, или безработен. Който има ипотека - вариантът му беше или иглата или на улицата.
Туй ли ти е доброволното? Дори в обществена тоалетна не ме пускаха, като не съм набоден. Осъдени престъпници имаха повече права от мен.

Тия дето кибичеха да проверяват за сертификат - юридически бяха за 5 години затвор. Който не е админ на лични данни го удря GDPR, а медицинският статус е под особена закрила.
На вас нищожествата не ви прави впечатление, утре ако рекат да ви бесят ще питате да си носите ли въже.
Нямам против "ваксината" да си свърши същинската работа, с помияри като вас не се живее! Що за гнида трябва да си, да се подиграваш на човек на легло, пострадал след втора доза!
18 хиляди регистрирани умрели, ще ви извади очите! Само от Файзър, само за САЩ, само регистрираните.
Нашите СМРАД-ове дума не даваха да се издума, че има пострадали от корпоративните експерименти. Щото същите тия държат и медиите, дето са ви подкарали към скотобойната.
Бесило им е малко, при стотици хиляди смъртни случаи да ме задължават да се бода. То от атомните бомбардировки по-малко жертви има!
Event Outcome
Age
Count
Percent
Death< 6 Months
2​
0%​
1-2 Years
1​
0%​
3-5 Years
1​
0%​
6-17 Years
94​
0.01%​
18-29 Years
162​
0.02%​
30-39 Years
236​
0.03%​
40-49 Years
332​
0.05%​
50-59 Years
752​
0.1%​
60-64 Years
605​
0.08%​
65-79 Years
3,154​
0.43%​
80+ Years
3,881​
0.53%​
Unknown
8,982​
1.22%​
total
18,202​
2.48%​
Кво се правиш на треснат, за 400-500 лв си накупиха фалшивите сертификати, даже някои ми се хвалеха. У нас има хиляди начини да заобиколиш даден закон.
 
Кво се правиш на треснат, за 400-500 лв си накупиха фалшивите сертификати, даже някои ми се хвалеха. У нас има хиляди начини да заобиколиш даден закон.
500 лева, да влизам в крими схеми, че да си върна гарантираните по всички харти и Конституции, права?
Бесило ви е малко!
Киро простото искаше да разследва всички по тия схеми, някой да не се измъкне от корпоративните отрови! Щял да изследва кръвта, дали носиш задължителния, канцерогенен графен.
Бай ви Шиле пак плъзнал по мисир медиите, врагът се прегрупира и ни гласят нещо ново. СЗО щял да анулира Конституциите, като нищо ще вкарат насилствени, принудителни инокулации, на всеки 4 месеца. Като добитък!

Все за демокрация ми плямпат, пък нито Урсула е избирана, нито СЗО. Корпоративен фашизъм, всъщност Хитлер идва на власт с избори. И наистина е имал огромни маси дето го харесват.

Киро простото ако се появи без НСО ще го пребият с камъни!

Оня клип гледахте ли го, дето тумба въоръжени полицаи разбиват вратата на майка, изваждат я за косите пред децата ѝ, връзват я на един стол, и я ваксинират насила. Мога да го потърся, мисля че съм го пускал в темата.

Ей точно такива боклуци сте!
 
Последно редактирано:
500 лева, да влизам в крими схеми, че да си върна гарантираните по всички харти и Конституции, права?
Бесило ви е малко!
Киро простото искаше да разследва всички по тия схеми, някой да не се измъкне от корпоративните отрови! Щял да изследва кръвта, дали носиш задължителния, канцерогенен графен.
Бай ви Шиле пак плъзнал по мисир медиите, врагът се прегрупира и ни гласят нещо ново. СЗО щял да анулира Конституциите, като нищо ще вкарат насилствени, принудителни инокулации, на всеки 4 месеца. Като добитък!

Все за демокрация ми плямпат, пък нито Урсула е избирана, нито СЗО. Корпоративен фашизъм, всъщност Хитлер идва на власт с избори. И наистина е имал огромни маси дето го харесват.

Киро простото ако се появи без НСО ще го пребият с камъни!

Оня клип гледахте ли го, дето тумба въоръжени полицаи разбиват вратата на майка, изваждат я за косите пред децата ѝ, връзват я на един стол, и я ваксинират насила. Мога да го потърся, мисля че съм го пускал в темата.

Ей точно такива боклуци сте!
Кои ние сме боклуците? Ти сигурно си умникът, който пере по магистралата с 220 км и за него законите не важат. Ама иначе ние сме боклуците, ясно.
 
Кои ние сме боклуците? Ти сигурно си умникът, който пере по магистралата с 220 км и за него законите не важат. Ама иначе ние сме боклуците, ясно.
Престъпник, карам под ограниченията, дразня чичаците с камионите.
Кво толкова ви програмираха, ние дето не носим графен да ни очерняте путинизирате, тарикати сме били и т.н.
За десети път ти казвам. Нарушаването на Конституцията с разни зелени сертификати, е углавно престъпление. Негово нищожество президентът направо си обърса гъза с половината закони, вместо да гарантира спазването им.
Стотици хиляди регистрирани умрели, почти половин милион със сериозни последствия след втора доза, и пак натискат да ни бодат като добитък.
Хитлеровите убийци са се държали по-почтено!
 

Горе