Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ти си мозъчно болен, а това, че се правиш на умен и на тарикат не трогва никого тук. Пробвай се при бгмама, там ще имаш повече успех.
Кажи кое не е вярно, не мрънкай като дърта бабичка на опашка за олио!
Кво не ти е ясно, да ти обясня как се четат графики!
 
Кажи кое не е вярно, не мрънкай като дърта бабичка на опашка за олио!
Кво не ти е ясно, да ти обясня как се четат графики!
Чао, говори си с Тролски и Нандито и Биарката, те ще ти разберат графиките.
 
Чао, говори си с Тролски и Нандито и Биарката, те ще ти разберат графиките.
Ми чао бе пишлегар! Рекламите и телевизията са голяма работа ей! Толкова са ви промили мозъчетата, че отказвате да проумеете най-официалните от официалните данни. Тия на European Medical Agency.
Нямам против "ваксините", само не ми ги натрапвайте на мене! ОК съм да се бодете на 3 месеца, грам файда да няма от което, и корпорацията да има оправдание да ви води пак след 3 месеца, на същата безполезна процедура.
Оня лешпер вчера 5 пъти ми каза чао, после пита де съм, като отида да си свърша някоя задачка.
 
Ми чао бе пишлегар! Рекламите и телевизията са голяма работа ей! Толкова са ви промили мозъчетата, че отказвате да проумеете най-официалните от официалните данни. Тия на European Medical Agency.
Нямам против "ваксините", само не ми ги натрапвайте на мене! ОК съм да се бодете на 3 месеца, грам файда да няма от което, и корпорацията да има оправдание да ви води пак след 3 месеца, на същата безполезна процедура.
Оня лешпер вчера 5 пъти ми каза чао, после пита де съм, като отида да си свърша някоя задачка.
Ванка, имаш нереалистични очаквания.

Те вече са си дали гъза и е напълно разбираемо да отказват да чуят аргументи срещу така наречените ваксини.

Подсъзнателно разбират, че са направили ужасна грешка, ама няма връщане назад - кой е...л - е..л - кака се ожени. Те самите нямат вина, че се провежда геноцид срещу световната популация. Те дори нямат умствения капацитет да разберат, че насила никой не може да се грижи за собственото ти здраве.

Наскоро ми разказаха за случай с някаква учителка, дето била същия промит мозък - от първите включили се доброволно в експеримента. Сега се радва на хипертония, от каквато никога не е страдала. Ще, не ще, с половин уста е признала, че е от ''ваксините''.

Ще дойде и техния ред, макар че не им го пожелавам.
 
Ми чао бе пишлегар! Рекламите и телевизията са голяма работа ей! Толкова са ви промили мозъчетата, че отказвате да проумеете най-официалните от официалните данни. Тия на European Medical Agency.
Нямам против "ваксините", само не ми ги натрапвайте на мене! ОК съм да се бодете на 3 месеца, грам файда да няма от което, и корпорацията да има оправдание да ви води пак след 3 месеца, на същата безполезна процедура.
Оня лешпер вчера 5 пъти ми каза чао, после пита де съм, като отида да си свърша някоя задачка.
А така, Нанди те лайкна, време е за сфирчок! Ма внимавай, че тия от окръга са злостни каки!
 
Ванка, имаш нереалистични очаквания.

Те вече са си дали гъза и е напълно разбираемо да отказват да чуят аргументи срещу така наречените ваксини.
Няколко пъти им казах, че нито имам идея да убеждавам когото и да е, нито имам против "ваксините" им. Само да не ме закачат мене, не ми пречат!
А така, Нанди те лайкна, време е за сфирчок! Ма внимавай, че тия от окръга са злостни каки!
Всичките ли дето се набодохте сте такива скапани пишлегари? Нещо по същество нямаш ли? Наистина ли не може да осмислиш графично подредени, очевидни факти?
 
А така, Нанди те лайкна, време е за сфирчок! Ма внимавай, че тия от окръга са злостни каки!
Теди, толкова си зле, че чак ми е неудобно да те репликирам.

Без да се сърдиш, ама аз по-тъп човек не съм виждала в живота си.
 
Теди, толкова си зле, че чак ми е неудобно да те репликирам.

Без да се сърдиш, ама аз по-тъп човек не съм виждала в живота си.
Нещо им правят корпоративните препарати. Народът около мене се набоде и озлоби, вече избягвам да ги закачам.
 
Нещо им правят корпоративните препарати. Народът около мене се набоде и озлоби, вече избягвам да ги закачам.
Според мен е обратното - тъпи са си по рождение, затова се вързаха на мантрите: ''ваксините защитават вас и околните''. Оказа се, че и двете твърдения са гнусна и подла лъжа.
 
Според мен е обратното - тъпи са си по рождение, затова се вързаха на мантрите: ''ваксините защитават вас и околните''. Оказа се, че и двете твърдения са гнусна и подла лъжа.
Благодарение на ваксините родителите ми са живи. Ама вие си говорете, не ми пречите.
 
Благодарение на ваксините родителите ми са живи. Ама вие си говорете, не ми пречите.
И това го знаеш със сигурност? Баща ми не е ваксиниран и също е жив. Дори не се зарази, а имаше как. Беше контактен няколко пъти, а и не се спира, защото като всички пенсинейджъри се чуди къде да се дене. :)

Да са ни живи и здрави...
 
Канадското правителство достига нови висоти, показвайки невиждана до момента хуманност.

Доброволното подпомагано умиране скоро ще бъде законно във всички австралийски щати, след като Нов Южен Уелс прие законопроект, одобряващ акта в четвъртък. В рамките на 18 месеца на отговарящите на условията хора с фатална диагноза ще бъде законно разрешено да имат достъп до средствата за прекратяване на собствения си живот – или като вземат лекарството сами, или като накарат лекар да им го приложи.

За да се квалифицират, пациентите трябва да имат напреднало и прогресиращо заболяване, което ще причини смърт, вероятно в рамките на шест месеца (или 12 месеца за невродегенеративни състояния)...

Законът беше приет в четвъртък следобед с окончателно гласуване от 23 срещу 15 от членовете на горната камара на щатското правителство след 10-часов дебат, по време на който противниците на законопроекта внесоха близо 100 изменения. През следващите 18 месеца служителите ще изготвят нови системи и надзорен орган, преди мярката да влезе в сила някъде около края на 2023 г.

Някакъв "дълъг ковид с гарантирано фатални последствия" може да се включи по някое време към заболяванията, отговарящи на условията за евтаназия. Няма да е трудно да се направи едно "доказателствено проучване", подкрепено от научния консенсус. (Ако вече не е "доказано"...)
 
Благодарение на ваксините родителите ми са живи. Ама вие си говорете, не ми пречите.
Нали щеше да е чао, не че ми пречиш!
Откъде знаеш, че благодарение на ваксините? Решението ми да НЕ се набода ме държи жив и засега здрав.
Вие се бодете, ама като почнете да се бъркате на нас и ще ядете дърво!
 
Нали щеше да е чао, не че ми пречиш!
Откъде знаеш, че благодарение на ваксините? Решението ми да НЕ се набода ме държи жив и засега здрав.
Вие се бодете, ама като почнете да се бъркате на нас и ще ядете дърво!
Абе кретенче, ти на колко си години? Ми да, то смъртността е основно при възрастните хора над 70. Ти си мноо тъп.
 
Абе кретенче, ти на колко си години? Ми да, то смъртността е основно при възрастните хора над 70. Ти си мноо тъп.
Тъп ама жив и здрав. Заровихме един познат след втора вакса, ЕМА публикуват над милион странични ефекта, 40% от които сериозни. Ако не се беше полъгал по телевизионните помии сега щеше да си е жив и здрав!
Който иска да се вакса бе, като е на 70 да си решава! Не да ми го налага на мене!
Да обобщим: няма ковид, не бе има, ама е от самолетите, ваксините убиват.
Туй е само у ваще инокулирани, желирани глави!

По данни на VAERS oт "ваксините" в САЩ пукнаха над 20 000 човека, само официално регистрираните.
Ваксините наистина убиват.
 
Последно редактирано:
Абе кретенче, ти на колко си години? Ми да, то смъртността е основно при възрастните хора над 70. Ти си мноо тъп.
Тедка, пак нищо не си разбрал. Казваш "смъртността" и си представяш как всички над 70 умират. Същото като да се качиш на самолет и да си представяш как самолета със сигурност ще падне. Просто погледни проклетите числа. Разбирам, цели 2 години наливаха страх и ужас в главите на хората, определено са наляли в големи количества и в твоята, но целия този параноичен панаир не може да промени статистиката, вероятностите и биологията.

Биологията е такава, че всички със сигурност ще умрем. Статистиката е такава, че и без Ковид повечето хора умират когато са възрастни. Вероятностите са такива, че е много малко вероятно да пукнеш от Корона - както ти, така и възрастните ти роднини, особено ако като цяло сте здрави.

Припомням ти, че разпределението на смъртността от Корона по възрасти е същото като разпределението на смъртността по възрасти като цяло. Това означава, че короната няма възрастови предпочитания, просто по-слабите умират, което е напълно естествен процес, който се случва откакто свят светува. Не може да си над 70 и да си здрав като 20 годишен.

Пак ти казвам, въобще не е толкова страшно, колкото си го представяш.
 
Пак ти казвам, въобще не е толкова страшно, колкото си го представяш.
От познати и приятели само аз се отървах от ковида. Всички боледуваха. Близък роднина се вакса и после се влачи 6 месеца по хипер скъпи терапии. Ще говоря с него дали мисли че е от боденето, защото проблемите се появиха няколко месеца след това.
Реално в обкръжението ми само един пострада, евентуално от "ваксина". Може би, гледам да не вменявам лъжливи неща, стъпвам в/у най-официалните възможни статистики.
 
iu
 
Тва май е Тедката, де е дзяпнал, Нандибанди.
 

Горе