Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Кое право ти е нарушено точно на тебе - един безполезен идиот, който от 2 седмици разпространява фалшиви новини и всява паника, че ваксините имат смъртност над 1000 пъти по-висока от истинската?


Давам ти линкове, и нямам идея колко е смъртността. И не ме интересува. За мен съм взел решение, нямам пъдар, дето отговарял за населението.
Вие сте добитъка, дето чакате корпорациите да ви мислят доброто, пък то става обратното. Мислят за милиардите си.
 
Кажи кои права са ти нарушени,
Давам ти линкове, и нямам идея колко е смъртността. И не ме интересува. За мен съм взел решение, нямам пъдар, дето отговарял за населението.

Знаем, че нямаш идея - все пак ти виждаме мненията.
 
Знаем, че нямаш идея - все пак ти виждаме мненията.
Чети Конституцията, лумпен!
До харта на човешките права няма да стигам, щото сте неграмотници и бройлери.
 
Какви права бяха нарушени на гражданина Иван Киров? Беше му забранено да диша лепило в градинките? Това би обяснило аневризмите отвреме навреме.
 
Какви права бяха нарушени на гражданина Иван Киров? Беше му забранено да диша лепило в градинките? Това би обяснило аневризмите отвреме навреме.
Днес ти извадих цитати от Основния закон.
Знам че си дебил, още 10 пъти да ти ги пусна пак няма да вденеш.
Чакате някой друг да ви каже, кво да пазарувате, мислите, инокулирате.
Нямам против да прочистят света от вас.
 
И спри да пишеш по-добре - правиш лоша услуга на антиваксърите, колкото и странно да звучи - излагаш ги още повече. Не съм мислил, че може да има чак такъв идиот, който или е пиян, или е дрогиран, когато получава тези аневризми на 1-2 седмици и почва да бълва глупости.
 
Не говори за майка ми, втори път я споменаваш в темата - ако си се напил или дрогирал или надишал с нещо - заминавай да почиваш, форум е това, не ти е селската кръчма - нандибанди всравнение с тебе, вмомента ми е като австрийска дама.
 
И спри да пишеш по-добре - правиш лоша услуга на антиваксърите, колкото и странно да звучи - излагаш ги още повече. Не съм мислил, че може да има чак такъв идиот, който или е пиян, или е дрогиран, когато получава тези аневризми на 1-2 седмици и почва да бълва глупости.
Инокулирано опитно шимпанзе, не се хаби да ми казваш кво да правя и в кво да вярвам. Взел си решението за себе си, поел си рисковете, стой си в дупката и не се занимавай с другите. Повредени сте необратимо.
 
Инокулирано опитно шимпанзе, не се хаби да ми казваш кво да правя и в кво да вярвам. Взел си решението за себе си, поел си рисковете, стой си в дупката и не се занимавай с другите. Повредени сте необратимо.

Ти успя да направиш сложно изречение? Кажи сега, дрогиран ли си или си се напил на кирка или просто имаш IQ на стайна температура?

Кажи за "ОСНОВНИЯ ЗАКОН", дето ти е нарушен. Напомням, че и ако си със жълта книжка - губиш част от правата ти по конституция - и това ми се вижда възможен вариант при теб.
 
Кажи за "ОСНОВНИЯ ЗАКОН", дето ти е нарушен.
Днес ти го писах, не ми се занимава с кокошки дето помнят по 3 минути.

Дрога не съм потребявал през живота, последно пих преди 48 часа.
IQ-то ми е мой проблем, фашагите дето ти направиха гъза игленик да се молят все тъй да не спазваме законите.
Че ще им се изредят отзад като на един нагъл олигарх, дето се мислеше за господ.
 
Днес ти го писах, не ми се занимава с кокошки дето помнят по 3 минути.

Дрога не съм потребявал през живота, последно пих преди 48 часа.
IQ-то ми е мой проблем, фашагите дето ти направиха гъза игленик да се молят все тъй да не спазваме законите.
Че ще им се изредят отзад като на един нагъл олигарх, дето се мислеше за господ.

Тези изречения събрани в едно мнение, са пример за това, колко си адекватен - пък това какво си пил или дишал - не бих ти се доверил особено, имайки напредвид, че не можеш да сметнеш колко пъти 1000 е по-голямо от 1.
 
Нарушен ти е някакъв Основен твой закон, че трябва да ти правят гъза на 'игленик'? Не те разбрах. Пък последното изречение - навярно си забравил за какво пишеш, и си почнал нова тема...

Това ли било - нас ни боцкат със спринцофки в ръката а ти искаш да те боцкат с кожени инжекции отзад? Затуй ли толкоз се ядосваш?
 
IQ-то ми е мой проблем

Е, не само - публикуваш във форум с други потребители - може и да не четем небивалиците на един нещастник - мисли и за потребителите на форума - това си е мъчение, да четеш такива небивалици.
 
Явно отиде да спи, или припадна. Ще те чакам на другия ти stroke - като се напиеш на кирка пак и влезнеш да бориш ваксините У интернетУ.
 
Абе нищожество!
В Конституцията пише:
"Чл. 29. (1) Никой не може да бъде подлаган на мъчение, на жестоко, безчовечно или унижаващо отношение, както и на насилствена асимилация.

(2) Никой не може да бъде подлаган на медицински, научни или други опити без неговото доброволно писмено съгласие."

Някои работодатели си ПРИНУДИХА служителите, да се подложат на медикамент в експериментален стадий. Това е за пандела.

"Чл. 35. (1) Всеки има право свободно да избира своето местожителство, да се придвижва по територията на страната и да напуска нейните предели. Това право може да се ограничава само със закон, за защита на националната сигурност, народното здраве и правата и свободите на други граждани."

Зеленият сертификат го нарушава.

Няма значение аз дали мога да смятам, все още законът ме пази от фашистките ви далаверки.
Кое не е ясно? За въжето сте!
Колко пъти още да ти го пиша днес? А сетих се, не знаеш кое е Основният закон.
Конституцията е, и накрая изрично пише, че не може да ѝ се противоречи!
Да не мислиш, че днес само с тебе се занимавам?
 
И защо си мислиш, че има втори идиот като теб, и то прокурор, който мисли същото? Разбрахме, че не можеш да смяташ, и броиш до цифрите, сега на юрист ли ще се правиш?

Някой прокурор казваш ли е такова нещо или пак фантазираш?

Нарушава трънци - да си чувал за извънредна обстановка, която позволява подобни мерки като ограничаването до обществени места? Ти верно ни мислиш всички за идиоти като теб.

Продължавай да бленуваш и фантазираш, успя да сложиш ново дъно на всичките хора, дето са против ваксините, даже са за уважение, че представи си ако имаше 5 такива като тебе...
 
И защо си мислиш, че има втори идиот като теб, и то прокурор, който мисли същото? Разбрахме, че не можеш да смяташ, и броиш до цифрите, сега на юрист ли ще се правиш?

Някой прокурор казваш ли е такова нещо или пак фантазираш?
Боклук, принудата да се бодем с вещества в експериментален стадий, е забранена от Основния закон, както и да ми забраняват свободното придвижване.
Копейкин го беше подкарал на Конституционен съд, ама не събраха кворум да възбудят такова становище. Пък и по 6 месеца го мотат. До тогава ще са ви изтребили като молци.
 
Боклук, принудата да се бодем с вещества в експериментален стадий, е забранена от Основния закон, както и да ми забраняват свободното придвижване.
Копейкин го беше подкарал на Конституционен съд, ама не събраха кворум да възбудят такова становище. Пък и по 6 месеца го мотат. До тогава ще са ви изтребили като молци.

Теб са те боли отзад в дупето ли, че се оплакваш? Доколкото знам, за да се ваксинираш, отиваш в болницата, и подписваш доброволно съгласие, както при всяка интервенция на доктор - операция и т.н.. , даже го махнаха това преди месеци за подписа, ама все тая.

Кажи сега кой те е бодял и къде, че така те е увредил?

А зеления сертификат, изобщо не вярвам да си имал такъв - щеше да знаеш, че минава и отрицателен тест за Ковид, а ваксинирането никога не е било задължително. Явно имаш някакви фетиши за бодвания отзад - кажи какво са те правили толкова?
 
Кажи сега, кога ще съдиш и ще завеждаш делата? Или ще се наливаш като кирка пред компа и ще бълнуваш и фантазираш за бодвания отзад?
 

Горе