Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ми да - нали не е задължително, не знам какъв проблем и врява се вдига 424 страници - конспирации, нов световен ред, пък как никога нямало да махнем маските, 'новото нормално' и т.н..
В момента се мъчат да ни кроят капата на друго ниво. Врагът се прегрупира. СЗО вече се мъчиха да мушнат през Кокорчо да вкара закон, че техните закони да станат над нашите. Без съд и присъда ти блокират сметки и имоти, че и тия на обкръжението ти. Нямаш право на обжалване, освен пред тях.
Буквално чрез фашизъм се опитват да си продават опасните за живота и здравето ваксинационни боклуци. Че и на 3 месеца искат да ни бодат. Ако откажеш ставаш клошар. Като въведат електронните пари дори и да просиш няма да можеш.
Корпоративен затвор.
 
Пий си хапчетата. Стига толкоз луди в тоя форум. Не виждаш ли, че си толкова зле, че даже и антиваксърите не ти обръщат никакво внимание в темата. По-добре изобщо не пиши - на никой не му пука.
 
Последно редактирано:
Пий си хапчетата. Стига толкоз луди в тоя форум. Не виждаш ли, че си толкова зле, че даже и антиваксърите не ти обръщат никакво внимание в темата. По-добре изобщо не пиши - на никой не му пука.
Хихи, над 100 000 избиха вашите "ваксини", милион станаха репортнатите в Европейската медицинска агенция, само от Файзър.
40 % от репортнатите пак по техни данни са сериозни поражения, каквото и да значи това.
Мене хапчета не ми трябват, нито боледувах нито се ваксах.
Вас и хапчета не помагат. Като те удари парализата после ви имат като прокажени. Ни държава ти помага ни дори по медиите ще ви дадат трибуна.
Да си благодарен, че не изтегли късата клечка, щото после и Господ няма да ти помогне зарад глупостта дето стори.
 
Ще пусна една сълза. Пий си хапчетата - даже и анти ваксърите не те отразяват с фалшивата ти пропаганда - представи си колко е зле, щом и те не се връзват - нещата са трагични.
 
Ще пусна една сълза. Пий си хапчетата - даже и анти ваксърите не те отразяват с фалшивата ти пропаганда - представи си колко е зле, щом и те не се връзват - нещата са трагични.
Mдаааа...
302 000 оплаквания от Модерна, 980 000 репорта от Файзър. 495 000 от Астра Зенека, 61 000 от Янсен.
Атомните бомбардировки са били по-милостиви! При 40% сериозни инвалидизиращи последици, от 1 838 000 репорта общо - те ти 735 ХИЛЯДИ сериозни последици само за Европа, само репортнатите!

После безопасно било, осакатихте 5 пъти повече народ от огъня над Нагъсаки и Хирошима.
 
Андрю интервюирал хора от антиваксърско рали - я да видим какви мисловни капацитети ще има .Тоя горния от тук е по-зле и от първата мърша от видеото досега.
Точно така си представям и въпросното същество отгоре - като triggered femminist, ама от другия бряг, потаен. Като се разпсува и разпеняви как ще го хакат отзад, и колко е онеправдан, и как 2.60 е почти колкото 0.008 - сигурен съм, че бихме получили същите лицеви изражения като на първата конспираторка антиваксърка, ако можехме да му видим мутрата докато пише псувни и се мъчи да работи със сметало и дроби.
 
Последно редактирано:
Андрю интервюирал хора от антиваксърско рали - я да видим какви мисловни капацитети ще има .Тоя горния от тук е по-зле и от първата мърша от видеото досега.

Доста опростено представяне на ситуацията. Все пак не бива да забравяме, че във вашия лагер има хора, които заявяват: ''щом съм се вакснал, значи вирусът е много страшен''. Тая мантра с ''интелигентните слушкат и безропотно изпълняват волята на правителството'' никога не е имала някаква тежест. Обикновено бунтарите са мислещата част от населението.

Като цяло и в двата лагера има тъпанари. Нека не обобщаваме. Най-малкото не е обективно.
 
@nandibandi виж видеото...

Ми как да се обобщи? То едните отричат науката. Научни факти, статии, журнали , цифри - такива неща нищо не значат за тях.



А пък Андрю е вземал интервюта даже и от QAanon конференция, това ще е забавно - Лошия е такъв безобразен идиот.
 
Когато дойдоха...
"Когато нацистите дойдоха за комунистите,
аз мълчах;
не бях комунист.

Когато затвориха социалдемократите,
аз мълчах;
не бях социалдемократ.

Когато дойдоха за профсъюзите,
аз мълчах;
не членувах в профсъюз.

Когато дойдоха за евреите,
аз мълчах;
не бях евреин.

Когато дойдоха за мен
- вече не бяха останали хора,
които да ме защитят."


Остави жаба във вряща вода и ще изкочи, остави я в хладна с постепенно увеличававане
на температурата, тя няма да забележи опасността и ще се свари до смърт.


boil-the-frog.jpg


"В момента сме във същата ситуация. Правителството мачка и отнема права, ние си мълчим и търпим докато стане прекалено късно. Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, стъпил върху човешкото лице - завинаги."

2025 - Постоянно наблюдение, тотална цензура, дигитални портфейли, дигитална валута, без притежания, само наеми - (къщи, дрехи ,коли), изкуствен интелект ще ни кара в електрически коли, хапчетата ще се с чипове с цел наблюдение дали се приемат, такса на червено месо, ще ядем буболечки, за да си набавяме протеин и ще сме щастливи... Всичко ще бъде притежание на правителството.
 
То едните отричат науката. Научни факти, статии, журнали , цифри - такива неща нищо не значат за тях.
Точно това направиха и радетелите на ковид локдауните и ваксинациите. Тотално отрекоха научните достижения до момента. Затвориха света за 2 години заради ГРИП!!! Да, грип, който някои карат тежко, но грип.

Не ме карай да търся клипове в, които тотални идиоти (некъв италиански мисирко) се подиграват на светила като Люк Монтание. Всички аргументи на ковид-пропагандата бяха разнищени. Има няколко световни лекарски организации, които отрекоха категорично официалната доктрина за справяне с ковид пандемията.

Нека не обобщаваме. Не е в полза и на двата лагера. ;)
 
и как 2.60 е почти колкото 0.008
И 1000 пъти да напишеш тая лъжа пак няма да стане вярна. Гоним 2 МИЛИОНА репорта само за Европа, в Щатите са още толкова.
4 милиона оплаквания, само регистрираните. Като как изкара 0,008 и какво по дяволите е 0,008. Ябълки круши промили кво?
 
Ми как да се обобщи? То едните отричат науката. Научни факти, статии, журнали , цифри - такива неща нищо не значат за тях.
Коя наука отричаме бе инокулирано говедо, науката на нобелови лауреати ли? На Люк Монтание, на Роб Малоун дето му ползвате PCR тестовете, пък го изгонихте от всички социални мрежи.
Или на римския клуб на 9 000 медици и учени, които се противопоставят на дивашките принуди да се бодем на 3 месеца с руска рулетка.
4 милиона официални оплаквания, 40 % от които сериозни.
За ква наука си говорим? Фашимерия с размер на Холокоста!
 
2025 - Постоянно наблюдение, тотална цензура, дигитални портфейли, дигитална валута, без притежания, само наеми - (къщи, дрехи ,коли), изкуствен интелект ще ни кара в електрически коли, хапчетата ще се с чипове с цел наблюдение дали се приемат, такса на червено месо, ще ядем буболечки, за да си набавяме протеин и ще сме щастливи... Всичко ще бъде притежание на правителството
  • Винаги е имало наблюдение
  • Цензура има също от древността
  • какво му е лошото на дигиталния портофел, като имаш чувал хартия, смяташ ли че си по-богат
  • то в момента, който има власт печата валута, може би дигиталната да не е толкоз лесна
  • за месото, няма как, прекалено много сме. ял съм щурци, не е болка за умиране
  • дали ще е на правителството или на друг, в гроба и да си ги вземеш файда никва
 
Последно редактирано:
На Люк Монтание, на Роб Малоун дето му ползвате PCR тестовете, пък го изгонихте от всички социални мрежи.
Малка корекция - Писоарите са дело на Кари Мълис. Малоун е автор на РНК ваксините, ама не срещу ковид, а срещу рак. Ползват му разработката, но му отрекоха труда, като го заличиха от всички научни доклади по откритието. Почтени и загрижени за хората са радетелите за нова наука.
 
  • Винаги е имало наблюдение
  • Цензура има също от древността
  • какво му е лошото на дигиталния портофел, като имаш чувал хартия, смяташ ли че си по-богат
  • то в момента, който има власт печата валута, може би дигиталната да не е толкоз лесна
  • за месото, няма как, прекалено много сме. ял съм щурци, не е болка за умиране
  • дали ще е на правителството или на друг, в гроба и да си ги вземеш файда никва
Мите, така написано всичко е ток и жица, ама не е, защото покрай всички материални неща ще ни отнемат правото да бъдем свободни хора. Дигиталната валута, контролирана от централната банка не е твоя и не можеш да решаваш как да си харчиш парите. Стъпка накриво - нямаш доход и мреш. Справка - Freedom Convoy Canada. ;)
 
Мите, така написано всичко е ток и жица, ама не е, защото покрай всички материални неща ще ни отнемат правото да бъдем свободни хора. Дигиталната валута, контролирана от централната банка не е твоя и не можеш да решаваш как да си харчиш парите. Стъпка накриво - нямаш доход и мреш. Справка - Freedom Convoy Canada. ;)
Че защо си мислиш, че в момента не е същото. Може би буркан банк ще те спаси за година/две а после? Ако обществото реши, че не си удобен, те изхвърля. Сега съвсем друго е дали власт имащите са гласа на обществото...

ПП справка Канада и Гърция
 
Че защо си мислиш, че в момента не е същото. Може би буркан банк ще те спаси за година/две а после? Ако обществото реши, че не си удобен, те изхвърля. Сега съвсем друго е дали власт имащите са гласа на обществото...

ПП справка Канада и Гърция
Абе, не е същото да ти кажа. Сега можеш да живееш Of Grid, после няма да можеш.

Ти каква трансформация претърпя, бе човек? Какво ти направиха?? o_O
 
Мнението ми е същото за ваксината . Не знам кое ми се трансформира. Просто съм реалист и не мисля, че цялото това нещо може да се промени без да го поискат повече хора.
И да лаят 5 кучета кервана си върви. Ти в момента, както и аз не можем да живеем офгрид, както го нарече.
Искаш ли да пробваме, кой колко ще издържи без гледане на новини, тв, радио, интернет новини и подобните. Не мога да се откажа изцяло от ел. устройства, ще остана без хляб
 

Горе