Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Дфнюза ти се присмива зад гърба, Нандибанди, ела да видиш кво е написал:

Не мога да повярвам.
Има нужда от псувни и не може да го скрие. Искаш ли ти, че днес ми е някакво лежерно?
 
Има нужда от псувни и не може да го скрие. Искаш ли ти, че днес ми е някакво лежерно?
Да, моля! С най-голямо удоволствие. Тегли ми лежерната няколко сочни, че много вирнах нос и си повярвах напоследък, имам нужда да сляза на земята.
 
Бъзикам се Нандибанди, световноизвестната легенда Йоши Кобаяши е това, не е бай Шиндзо. Но и той е с дръпнати очи, за това не съм излъгал.
Имаше такъв виц за един фотограф на китайска сватба. Видял, че всички с еднакви фейсове, ризи и сака и си викал "А бе що не спестя някой лев аз, ще направя 3 снимки и ще им ги раздавам на всички". Така и направил. Идва първия, поглежда снимката, не се разпознава, но си мисли че е той, плаща и заминава. Станала работата. И така минали и другите. По едно време обаче един се връща и му казва "Има грешка, това не аз". Фотографа викал "Е как да не си ти де, виж...черно сако, дръпнати очи, черна коса...същото лице...ти си". Оня му викал "лицето същото, но ризата е различна". :D
 
Имаше такъв виц за един фотограф на китайска сватба. Видял, че всички с еднакви фейсове, ризи и сака и си викал "А бе що не спестя някой лев аз, ще направя 3 снимки и ще им ги раздавам на всички". Така и направил. Идва първия, поглежда снимката, не се разпознава, но си мисли че е той, плаща и заминава. Станала работата. И така минали и другите. По едно време обаче един се връща и му казва "Има грешка, това не аз". Фотографа викал "Е как да не си ти де, виж...черно сако, дръпнати очи, черна коса...същото лице...ти си". Оня му викал "лицето същото, но ризата е различна". :D
 
Чи Ксзинг пинг го гръмна, заради твърдата позиция на Шиндзо. Беше непреклонен противник на Новият Световен Ред, засичали сме се по сбирки.
 
Да, моля! С най-голямо удоволствие. Тегли ми лежерната няколко сочни, че много вирнах нос и си повярвах напоследък, имам нужда да сляза на земята.
Не, бре, питах искаш ли ти да го запцуеш (Дефа), че по-хубаво го правиш. :D :D
 
И тая тема засрахте!
Блинкито кога ще се научи да ни гони наистина, да останат само инокулирани пишлегари да си препродават фейсбук странички?
То сега кво стана - с шарката не се получиха нещата, ще повтаряме локдауните от 2020, поради липса на фантазия.
Блинки, за някой лев мога да ти покажа що ти се троши сървъра.
Хептен ще станеш правоверен, такива като мене няма да приближават, само ще ни се хилите на путиноидни антиваксъри.
Докато ви довърши поредната доза.
Четвърта ли е в момента, онуй изчадие дето го изтри кво каза, че не мога да се сетя като го няма поста ми...
Колко трилиона изхарчили, само да сме добре, безплатно?
При мене форумът живна, пусни някой ъпдейт, дано ти сработят бановете.
Кулиса се инокулира, смея ли да питам ти дали се набоде?
 
Коментарите са кул, псувни и клетви по посока на тоя дето иска да ни инокулира кат добитък. И няма доноси и модерация като тука.


Нанди, при тебе форумът живна ли?
Както е тръгнало ще ни искат завършен инокулационен курс да можем да пишем тука. Предприемчиви предприемачи на фейсбук алъш-вериш, надупчени като говеда.
 
Последно редактирано:
Коментарите са кул, псувни и клетви по посока на тоя дето иска да ни инокулира кат добитък. И няма доноси и модерация като тука.


Нанди, при тебе форумът живна ли?
Както е тръгнало ще ни искат завършен инокулационен курс да можем да пишем тука. Предприемчиви предприемачи на фейсбук алъш-вериш, надупчени като говеда.
Да, сега зарежда от първия път. :)

Явно не е от нашите компютри, щото аз не съм правила нищо по моя.
 
Понеже тук едни хора все настояват да слушаме какво казват докторите, та ето едно интересно мнение:

1657526998226.png
 
Наумили са да ставаме половин милиард, туй е цялата работа. Колкото повече добитък набодат, толкоз по-близо до целта. Не от едно или две места чувам, че след инокулацията следва безплодие.
Затуй ги караха да се подписват, че няма да се оплакват ако набождането ги повреди. То затова е създадено.
В прав текст ни го казват - третират ни като рак на земята. Понеже разни индийци и арабели много не ебават да се бодат на 4 месеца, почнаха от нас.
Интересно защо обаче тия по властовите позиции и разни богаташи имат по 6-7 деца. Явно да имаш частен самолет и да се разкарваш до Космоса за забавление не е рак на земята, пък отоплението на една стаичка зимата им е проблем.
Богати срещу бедни, ей туй е войната на ваксините.

  • Пусть земное население никогда не превышает 500 000 000, пребывая в постоянном равновесии с природой.
  • Разумно регулируйте рождаемость, повышая ценность жизненной подготовки и многообразия человечества.
  • Не будьте раком для Земли, природе тоже оставьте место!

Georgia_Guidestones_2014-03-18_01.jpg

 
Последно редактирано:
В последните страници темата се доближава до правилното определяне на проблема, но някак все страни от дефинитивната конкретика. Проблемът не е точно инокулацията, а еякулацията (сходен процес), след която на света са се появили индивиди, твърдящи днес, че след поставени над 12 милиарда ваксини срещу COVID, в световен мащаб, ваксините не са безопасни.
 
след която на света са се появили индивиди, твърдящи днес, че след поставени над 12 милиарда ваксини срещу COVID, в световен мащаб, ваксините не са безопасни.
Определено не са безопасни.
Почти 2 милиона оплаквания в Европейската агенция

И още толкова у VAERS

Нямам против вие да си рискувате живота и здравето. Имам против на мене да ми натрапвате глупостта си.

19 хиляди регистрирани умрели, само за Щатите, само от Файзър. Как ти се струва?
Колко са заровили дето не са описани в статистиката - един Господ знае.
"Смъртно опасно е да си глупав" - Тео Теодосиев.
Тия дето се мъчиха да ни задължават, докато те си прибират милиардни печалби - направо са за въжето.

И един да си убил насила си е убийство, останалото е геноцид.
20 хиляди умрели по ВАЕРС само от Файзър, ако екстраполираме за целия свят цифрата е с 5 нули. Повече от изтребените в Хирошима.
И след години какви ефекти ще има още не е ясно. Както не е ясно колко лековерни като тебе няма да имат деца, дори да искат.
 
Последно редактирано:
Наумили са да ставаме половин милиард, туй е цялата работа...
Ноуп, вече не:

On July 6, 2022, an explosion occurred at the site, destroying the Swahili/Hindi language slab and causing significant damage to the capstone. Nearby residents reportedly heard and felt explosions at around 4:00 a.m.[32][17] CCTV footage recorded a vehicle leaving the scene and police are investigating the incident.[17] The remaining stones were dismantled by authorities for safety reasons later in the day with a backhoe.

dG9uZXMuanBn
Zw
 
Проблемът не е точно инокулацията, а еякулацията (сходен процес), след която на света са се появили индивиди, твърдящи днес, че след поставени над 12 милиарда ваксини срещу COVID, в световен мащаб, ваксините не са безопасни.
Като са ти безопасни си ги боди всяка седмица по една ако искаш, никой не те е спрял. Ти и всички останали страхливци. Кеф ти Файзер, кеф ти Майзер, кеф ти в рамото, кеф ти в гъза. Бодеш се и се чувстваш неуязвим.

Всичко, което искаше през 2020 беше ваксинката. Сега имаш предостатъчно от тях. Корона вече не съществува. Боди се и се наслаждавай.
 
Ноуп, вече не:
Сигур те са си го съборили, да не се плаши добитъка.
Тоягата и към скотобойната, в Австрия искаха да пандизят който не се набоде колкото пъти му кажат. В Гърция и Италия глобяваха и то старци по 100 евро всеки месец. В Канада зорлем фалираха транспортните фирми и шофьорите, който не играе руската им рулетка. В Нова зеландия строят концлагери, който не се набоде.
Направо са си за затвора тия дето ни натискаха. Колко народ избиха не е истина. До кенефа не ме пущаха тия изроди, щото съм здрав и ненабоден. Дося човешката история не познава случай да карантинират тия здравите.
Като си представя почти милион пострадали и число с 5 нули дето умряха... Аз до 1000 ми е зор да преброя, представям си един огромен стадион ги събират и хвърлят голяма бомба отгоре им. Нещо такова направиха.
Голямата част от тия щяха сега да са сборили вируса и да си гледат семейството. Не тъй ами давай да изтребваме народа, и то основно млади хора мрат, по-силна реакция им прави имунната система.
Глупаците да се бодат, мене що ме натискаха... Пола си мога да избера, дали да поема корпоративния риск не мога да избера!
Де викаше Вълчев - отнеха ни правото да се съмняваме.
Вяра в науката им - тая с милиардите. Хич не им дреме после дали ще си добре, те парите си ги прибират. Ако излезе съмнение за опасност няма и да ти кажат. Кой подритва милиарди?
 
Като си представя почти милион пострадали и число с 5 нули дето умряха... Аз до 1000 ми е зор да преброя, представям си един огромен стадион ги събират и хвърлят голяма бомба отгоре им. Нещо такова направиха.
Те не признават за проблем това с ограничаването на свободата, камо ли да погледнат какво причиняват препаратите им. Вкараха им в мозъците тая идея, че трябва да наложат вярата си над всички останали, и вече действат при команда. Сега в момента в който медиите започнат да им изпращат отново заповеди под формата на страховити новини, ще настръхнаи и ще започнат отново великия си Джихад. Ще ни наричат конспиратори, анти-ваксъри, а може би и някой нов термин ще измислят за разнообразие, макар че всички тия думи са просто синоними на "неверници".
 
В последните страници темата се доближава до правилното определяне на проблема, но някак все страни от дефинитивната конкретика. Проблемът не е точно инокулацията, а еякулацията (сходен процес), след която на света са се появили индивиди, твърдящи днес, че след поставени над 12 милиарда ваксини срещу COVID, в световен мащаб, ваксините не са безопасни.
Не знам как може да има индивиди, които, след поставени 12 милиарда ваксини, все още смятат КОВИД за проблем.
 

Горе