Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не, няма да псуваш и обиждаш въобще, пич.
Добре де, като ще модерираш карай без пристрастия. Той може да ми вика путинист и малоумен антиваксър, аз кво да мълча ли?
И двете са обида за мен, освен туй съм вакснат по пълна програма. Туй дето ви набодоха не е ваксина. Реално на никого не пожелавам да пострада, не ме слушай като му сипвам. Тия неща дето ги пишем трябва да ги индексират търсачките, хората да правят информиран избор. Щото на практика е пропагандиран избор, дето ги караха да се подписват преди да ги бодат.
 
@IvanKirov не се впрягай толкова де. Всеки си е прав за него си. Chill малко, аз на Блинки се шашнах, но пък винаги съм държал да има спор, но ползотворен, с морална етика, доводи и уважение към опонента. Иначе ще заприличаме на парламента ;).

@contra и аз четох по там, ама града ми го няма. Дано по време на съня си като онзи дето измислил "ухото" на иглата за шиене да се сетя за името на играта (както му казвахме при нас). Ще гледам да изпадна в регресивна хипноза.

Другия вариант е утре под душа да изскоча с "Еврика", което ще е по-кофти хаха.
 
@IvanKirov не се впрягай толкова де. Всеки си е прав за него си. Chill малко, аз на Блинки се шашнах, но пък винаги съм държал да има спор, но ползотворен, с морална етика, доводи и уважение към опонента. Иначе ще заприличаме на парламента ;).
Не е прав за него. За него си се е набол, негова си работа. Нямам против.
Имам против мене да ме принуждават да им приемам редовно боклуците. Газейки половината законодателство.
Пазителят на Конституцията, Радев, си обърса гъза с нея.
 
Не е прав за него. За него си се е набол, негова си работа. Нямам против.
Имам против мене да ме принуждават да им приемам редовно боклуците. Газейки половината законодателство.
Пазителят на Конституцията, Радев, си обърса гъза с нея.
Еми тогава се бори за правата си, а не срещу "набол се". Кел файда от агресивност с @ReminD - a, камо ли псуване, било ти него или той теб? Вярно Фройд е казал "Първия, който е изпсувал вместо да хвърли камък е баща на цивилизацията", но са минали доста годинки от това, трябва да се подобряваме ;). Тва все едно гей и лесбо двойките да псуват тия дето имат деца. Ем няма как да им отнемеш избора и правата. Бори се за твоите. Докато гледаш и критикуваш чуждата манджа, твоята изстива ;).

Говоря ти с метафори, че уж по-добре било според психологията.
 
Бори се за твоите.
Кво да се боря бе, аз правата си ги имам сега.
Тия дето се престараха да угаждат на печалбите на Корпорациите са престъпници, влезли с взлом в живота ми.
Искам да се спазват законите, не като @Blinky за едни тако за други вако.
 
Искам да се спазват законите, не като @Blinky за едни тако за други вако.
Всички това искаме, но си има и по-културни начини да го правим. Добре, дай ги тия мнения да ги видим къде са те псували и са апелирали да умрат хора... защото репорти от не един човек бяха само от твои постове, и си бяха доста. Не се прави на жертва, и да обвиняваш други в несправедливо отношение, а просто докажи. Така правят нормално хората. ;)
 
Кво да се боря бе, аз правата си ги имам сега.
Тия дето се престараха да угаждат на печалбите на Корпорациите са престъпници, влезли с взлом в живота ми.
Искам да се спазват законите, не като @Blinky за едни тако за други вако.
За корпорациите си прав, да - Money Talk.
За законите и Блинки, обаче не съм много съгласен. Без да се обиждаш, ако бях на мястото на @Blinky отдавна да съм те филтрирал, барабар с много други теми и постове тук. По мое мнение даже Блинки е прекалено толерантен. Ако бях админ бих създал правила на форума и който не ги спазва като при футбола - 1 жълт, 2 жълти, 1 червен и айде...при сиирджийте на скамейката. Не визирам само теб, казвам личното си мнение и какво бих направил с доста от потребителите тук. Обаче съм само "Active Member" и се съобразявам с правилата, админа и т.н. ;). Блилнки, Кулайс и нз още си кой са си наляли парите тук, трудили са се и са изградили това място и те имат право да се разпореждат както искат, независимо дали ти/ни харесва или не. Самия "Бай Тошо" го е казал - Ти като нямаш пари какво ще управляваш БЕ?! Управлява този, който има пари". Това е реалността за момента.

Искаш закон? От закона има последствия и ти си длъжен да се съобразяваш с тях, ако искаш закона да работи. Такива са самото му спазване, морал, етикеция, отговорност (не само закона да те защитава, но и ти да го спазваш и защитаваш). Иначе пак казвам - ставаме като едни от 240-те, ама те поне им запушват устите и ушите и всички други изходи с някаква сума. А ти какво?

Много е лесно да се разделят нещата - ваксинирани и неваксинирани. Левскии и ЦСКА, бял и черен, хетеро и хомо и т.н. "Разделяй и владей" ;) и в БГ става много лесно. Пак ти казвам - фокусирай се върху целта, не върху опонента. Така се защитаваш. Иначе става като онзи от Game of Thrones (един дето се биеше с някав огромен за отмъщение) - накрая толкова се фокусираш да му отмъстиш. че се самозабравяш и ако помня сцената правилно му избиха зъбите, когато се разсея и 2-мата умряха (за сцената).

Много негативно я караш или се впрягаш нз. Chill малко. Никой от форума не ти е нито враг, нито приятел (освен, ако не познаваш някой лично де), така че всеки си казва мнението. Addapt & Survive. Оцеляват само най-приспособимите е казал Дарвин, а не най-силните ;).

Поздрави!
 
Докладването е долна работа. Дори ме дразни бутона под всяко мнение.
И следното на всичко е трудна работа, за това ако вие не помагате мястото да е Ок, лоша работа за нас админите. То е все едно да влезеш в някой ресторант, да се изтропаш на някоя маса и да седнеш на съседната. Нали утре пак ще си тук и ще пишеш? Нищо лично, но е прав @M.I.6. , това място е създадено, за да го има и помага, ще го има с или без потребители неспазвайки добрия тон.
 
МИ6, пробвах да форматирам с цитат, ама тоя форум умре. Едва върви, постоянно бичи таймаути.
Значи някой като почне да се гърчи като червей да разправя колко сме нищожни, админите колко са велики. Купуваш си домейн, купуваш си форум, барнеш му логото и това е. Нито е скъпо нито особено трудно.
Призлява ми като ви гледам как се самоунижавате.
Няма кво да се боря за права, аз си ги имам сега. Проблемът е, че допускате престъпници да ни ги отнемат и то незаконно. Работата отива на фашизъм, вие се занимавате с добър тон. Идват да ни избиват, ти ми разправяш да съм толерантен.
Великият Хайтов го каза. В зверилник толерантност значи смърт. Към 100 000 умрели от експериментите, млади прави хора, щяха да сборят вируса. Не тъй ами пропагандата ги подлъга и сега семействата им почернени. Гледа ли оная траурна церемония в Италия, към 200 души роднини на умрели, и то носят портрети на децата си. Дете да заровиш, няма по-страшно.
Тоя тръгнал да ми вика тъп, че не съм се набол с тия боклуци.

По мое мнение даже Блинки е прекалено толерантен. Ако бях админ бих създал правила на форума и който не ги спазва като при футбола - 1 жълт, 2 жълти, 1 червен и айде...при сиирджийте на скамейката.
Много се лъжеш, че може да ме банне. Да пробва като иска, пак ще си регвам акаунти с новo IP.
Kaто иска да има добър тон да взема мерки на лекетата, дето ми викат тъп антиваксър и путиноид. Все едно някой да ми вика тъп, щото той вярвал в Аллах пък аз не.
Инак ще ги псувам и да трие колко ще.

Ей тука бях пуснал кво ни беше нагласил кокорчо. Ама като сте първосигнални и ви мина краи ушите.
Тоя е първия, има още 3 клипа, намерете си ги, няма да ги пиша пак.

 
Последно редактирано:
С тия доносничества
От никой не съм се оплакал официално. Защо и да го правя. Бих се оплакал от Нанди, ама няма.
 
ама тоя форум умре. Едва върви, постоянно бичи таймаути

При мен тоя проблем е от месеци. Опитаха се да ме убедят, че проблемът е в ''моя телевизор'', но не съм сигурна, защото само тук се случва. С други сайтове нямам подобен проблем.

Дори сега се наложи да правя 2 опита за цитат. Сигурно и публикуването на поста ще наложи поне 2 опита.
 
При мен тоя проблем е от месеци. Опитаха се да ме убедят, че проблемът е в ''моя телевизор'', но не съм сигурна, защото само тук се случва. С други сайтове нямам подобен проблем.

Дори сега се наложи да правя 2 опита за цитат. Сигурно и публикуването на поста ще наложи поне 2 опита.
Започнах да ти отговарям, но няма смисъл.
 
При мен тоя проблем е от месеци. Опитаха се да ме убедят, че проблемът е в ''моя телевизор'', но не съм сигурна, защото само тук се случва. С други сайтове нямам подобен проблем.

Дори сега се наложи да правя 2 опита за цитат. Сигурно и публикуването на поста ще наложи поне 2 опита.
Като за неделя викаш от сутринта с метлата :D. За протокола - аз нямам такива проблеми с форума :).
 
При мен тоя проблем е от месеци. Опитаха се да ме убедят, че проблемът е в ''моя телевизор'', но не съм сигурна, защото само тук се случва. С други сайтове нямам подобен проблем.

Дори сега се наложи да правя 2 опита за цитат. Сигурно и публикуването на поста ще наложи поне 2 опита.
Блинки има бъг. Мъчил се е да ни баня ама се чупи форума.
Проблемите почнаха веднага като се зарече че повече няма да пиша.
 
Като за неделя викаш от сутринта с метлата :D.
Затова я харесваме. Нанди :)
П.с. Исках да и пусна нещо специално за нея, но се е покрила.
 
Що ручите против Нанди тъй и не успях да схвана.

Е гледайте тука, колко народ изпука бидейки правоверно надупчени като игленик. Ваще зомби отрови освен дето убиват и осакатяват, ами и полезна работа не вършат. Полезна за наболия се, виж за корпорацията може и да е полезна. Един идиократ по-малко, спестени тонове въглеродни емисии, спестена пенсия...
УмрелиВаксани.png
 
Баси тоя форум не работи. Не ми качи картинката.
То бива пропаганда, ама надминахте СМРАД-овете.
 

Горе