Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Като "наште индийци" тука. Обаче новоредци май тачат всички други повече от беличките. (Особено пък индийците нямам представа защо така изобилстват на ръководни айти, научни и други позиции. Не е щото са "по-евтини", не вярвам да са и по-умни, но са там. Тва с което ми се набиват в очите, е че са много изпълнителни и бая безскрупулни, поради поколенческата нагласа за живот в условия на прекалено много хора в мизерна социално среда. Където ценността на един човешки живот и на разни демократични принципи не виреят много.)
 
Тука, не много назад в темата, има бая материали за филма с маймунската. Ти последно вярваше ли в нея като опасността, каквато я описват, или не? (Питам просто.)
 
Тука, не много назад в темата, има бая материали за филма с маймунската. Ти последно вярваше ли в нея като опасността, каквато я описват, или не? (Питам просто.)
Ами мисля, че има опасност както имаше и при Ковида, но пак е преувеличено. Локдаун според мен няма да има.
 
Като "наште индийци" тука. Обаче новоредци май тачат всички други повече от беличките. (Особено пък индийците нямам представа защо така изобилстват на ръководни айти, научни и други позиции. Не е щото са "по-евтини", не вярвам да са и по-умни, но са там. Тва с което ми се набиват в очите, е че са много изпълнителни и бая безскрупулни, поради поколенческата нагласа за живот в условия на прекалено много хора в мизерна социално среда. Където ценността на един човешки живот и на разни демократични принципи не виреят много.)
Не подценявай индийците. В културата им се крият много полезни Know How за спасение от NWO. Садгуру може да спести пари на правителствата за евтаназията, която обещаха да поемат.

Жена му с много прецизно обучение по Mahasamadhi се оттегля елегантно от робството на съществуването в човешко тяло:

 
За него ще гласуваш, не го ли позна?
За първи път го виждам. А и още не съм сигурна, че изобщо ще гласувам.
 
Пускай за Бойко! То няма алтернатива!!!
Много правилно си избрал да използваш среден род за определение на въпросноТО нещо. :)
 
Тогава си живей зле.
Що се смееш, хубав лу ти беше животът последната година? Щото мият не беше. И си искам обратно властта, която поне нещо правеше. Защото сега теб те крадат, не го ли разбираш???
 
Що се смееш, хубав лу ти беше животът последната година? Щото мият не беше. И си искам обратно властта, която поне нещо правеше. Защото сега теб те крадат, не го ли разбираш???
292264831_575696514200030_1965034003958459175_n.png


ПП: хептен омешахте темите вече.
 
Ееее, Славчев, нали нямаше да се смееш, бе момче. Как да не те спомене човек. Метай за Корнито, ти си ясен!
 
Що се смееш, хубав лу ти беше животът последната година? Щото мият не беше. И си искам обратно властта, която поне нещо правеше. Защото сега теб те крадат, не го ли разбираш???
Махни майтапа, ма донякъде си прав. Тия се оказаха по-зле и от буци.
 
Махни майтапа, ма донякъде си прав. Тия се оказаха по-зле и от буци.
Искам да гледаш внимателно
 

Горе