Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Щом смятате Ройтерс за корпоративна чалга , то определено си заслужавате акъла на антиваксърчета. Я дайте odysee или katyusha.org , и да не се занимаваме с Ройтерс и подобни.
 
Намеси и починалият ми дядо - браво.


А що игнорира другите линкове? Въпроса е , кога въпросната ще си защити твърденията с доказателства и научен труд, чрез който ще вземе нобелова награда със сигурност. Чакаме от фефруари месец.
Виж бе мой!
Нямам против ваще линкове, бодете си бъркочите в рамото, носа, гъза, ушите и дето още ви кефи.
Аз моето решение отдавна съм го взел.
Не разбра ли, че говорим за друго? Насилствено искат да ни смачкат, като махнат кешовите пари много по-лесно ще могат да ни изнудват за нова доза на 4 месеца. Докат пукнем.
Няма съмнение, че крият данни за смърт и осакатявания. Немците клекнаха - един на 300 получава инвалидност след инжекция.
Все едно всеки меринжей на средно голяма фирма - подписва смъртна / саката присъда на поне един свой служител.
Вашите "факти" имат значение само за вас. С гумените съсиреци в кръвта.
Щом смятате Ройтерс за корпоративна чалга , то определено си заслужавате акъла на антиваксърчета. Я дайте odysee или katyusha.org , и да не се занимаваме с Ройтерс и подобни.
Шибан СМРАД, като нашето Босфор тиви, националната телевизия и Нова.
Не дадоха и един осакатен от инокулация, пълна медийна пелена. С идеята повече народ да се подлъжат.
След години ще лъсне пълната картинка на целия ужас. Май причинява дълготрайни последствия, туй че още можеш да ходиш не е гаранция, че не са ти видяли сметката.
 
Абе, Киров, бе, бате! Бе той се кефи на това срещу което си ти (и аз, и другите нормални и разумни хора). Това му е идеалът на него. Той е малък, комплексиран (вероятно пъпчив, дебел и/или очилат) социален лузър, възпитан от дългогодишно поемане на холивуд, после на "експертна" пропаганда, и сега се подмокря на днешният предфашистки период, чакайки якия фашизъм. Тва е той - малка, набодена отрепчица (която аз лично, без да ангажирам никой друг, с удоволствие чакам да чуя, че е пукнала скоро време).
 
Тва е той - малка, набодена отрепчица (която аз лично, без да ангажирам никой друг, с удоволствие чакам да чуя, че е пукнала скоро време).
Мани, тия около мене дето се набодоха - роднина още се мъкне по експериментални супер скъпи терапии. Разви някакви зверски обриви след инокулация с 2 дози. Още не се е оправила.
Не е забавно хора около тебе да страдат с години, дето се подлъгаха. Комшия на приятелка пукна 2 месеца след иглата, скоротечен рак.
Студената логика подсказа, че колкото по-бързо ги терминират от планетата, толкоз по-добре за всички нас останали. Само че покрай сухото ще изгори и мокрото. ТЕ искат да ни избият ВСИЧКИ, не само тия дето им се довериха.
Вече ни обявиха за престъпници, за пръв път в историята на човечеството карантинираха именно здравите, не болните.
Ще ни спират кеша за борба с престъпността, въвеждане на тотални сертификати, лицево пазаруване...
Съвсем откровено се борят със здравите хора, дето ще останат след като ReminD и дружките му си понесат последиците от тъпата телешка доверчивост.
 
Последно редактирано:
Нямам търпение да чуя топ3 или 5 медии, които не са кафява клоака, според наркоманчето. Ей така за спорта, да приемем, че Аз съм се объркал здравата - хайде да видим защо, как, и някакъв списък където са листнати медии според реномето и и credible / trust който имат.

@IvanKirov как да покажат, като достоверността е същата, като това, дето пейстна от фейса вчера, и те подпитах.

Етериум: (и аз, и другите нормални и разумни хора).
антиваксърите са нормалните и разумните хора - ахахахаха - пийте си хапчетата, или ти специално - спирай наркотиците.

@AseasRoa Разбира се, че няма значение какво казва някой си или някоя си, затова се оповавам на научните данни и общност, ама то и там видите конспирацията - няма как... Та така е най-лесно - всичките глупости дето ги плямпате от 2 години назад - дали са истина, дали не са - все тая - нали съм ти казвал, че само сменяте темата и минавате на друга, докато и нея не я бутнат. Така всеки може. Новото нормално, нямало вирус, пък после болниците виновни, пък после СЗО, пък после всички доктори, пък после ваксините, пък после мутациите са фейк и т.н.. - като те оборят, просто намери някой друг като мангъра или съдията от Мозамбик и го давай за теза.
 
Последно редактирано:
Нямам търпение да чуя топ3 или 5 медии, които не са кафява клоака, според наркоманчето. Ей така за спорта, да приемем, че Аз съм се объркал здравата - хайде да видим защо, как, и някакъв списък където са листнати медии според реномето и и credible / trust който имат.
Еми всички големи медии са спонсорирани от Америка за България и подобни. Пише си го официално.
Малките блогъри ги обявявате за антиваксъри.
Май докато не навириш петълите и стиснеш свещта няма да повярваш. Тая лелята от Италия, дето шефът ѝ я принудил да се набоде, като осакатяла в резултат на което - я уволнил. На чист български ти приказва, и на туй ли не вярваш?
@IvanKirov как да покажат, като достоверността е същата, като това, дето пейстна от фейса вчера, и те подпитах.
Мене не ме интересува кое приемате за достоверно.
Интересува ме да се спазва закона, да спрат да газят конституциите, и да не ме обявяват за престъпник, заради доверчиви телета като тебе.
 
Ми то не знам що ползваш и компютър и интернет, и всякаква техника - хващай гората и към пещерите - така няма да има САЩ.

Е ти забрави ли, че това кой ти нарушава конституцията го изговорихме - конституцията не ти дава право да пикаеш по МОЛ-овете.
 
Ми то не знам що ползваш и компютър и интернет, и всякаква техника - хващай гората и към пещерите - така няма да има САЩ.
Виж бе нищожество, ВИЕ хващайте стълбата към небето! Земята няма нужда от 5 милиарда тъпи идиократа, производители на био отпадъци и тор!
Нали сте набодени и защитени, всичко ви е наред. Що заничате у нашия двор? Дори дядката на входа на мола, дето ми прави дискриминация на база здравен статус. Ако спазваме закона дори той е углавен престъпник.
Не тъй ами нас здравите обвинихте за всички злини, дето си причинявате с глупостта си.
 
Виж бе нищожество, ВИЕ хващайте стълбата към небето! Земята няма нужда от 5 милиарда тъпи идиократа, производители на био отпадъци и тор!
Нали сте набодени и защитени, всичко ви е наред. Що заничате у нашия двор? Дори дядката на входа на мола, дето ми прави дискриминация на база здравен статус. Ако спазваме закона дори той е углавен престъпник.
Не тъй ами нас здравите обвинихте за всички злини, дето си причинявате с глупостта си.

Кажи ми, че не знаеш законите и конституцията, без да ми казваш, че не знаеш законите и конституцията.
 
Кажи ми, че не знаеш законите и конституцията, без да ми казваш, че не знаеш законите и конституцията.
Преди малко ти дадох линк към прокурорско тълкувание, че твоите фашисти дето ми вкараха зеления сертификат са престъпници.
Не очаквам да си го видял, явно гумените тапи в кръвта си вършат работата. Не само в сърцето влизат, и в мозъка тоже.
Да се подложиш на експериментите на еврея показва по-скоро липса на мозък, ама вече е двойно терминиран!
 
Добре, че тълкуванията на прокуратурата не се ИЗПЪЛНЯВАТ, а има съдилища. Кажи ми, че не знаеш законите и конституцията, без да ми казваш, че не знаеш законите и конституцията.
 
@AseasRoa Разбира се, че няма значение какво казва някой си или някоя си, затова се оповавам на научните данни и общност, ама то и там видите конспирацията - няма как... Та така е най-лесно - всичките глупости дето ги плямпате от 2 години назад - дали са истина, дали не са - все тая - нали съм ти казвал, че само сменяте темата и минавате на друга, докато и нея не я бутнат. Така всеки може.
Наистина ли според теб всички учени на планетата стоят зад идеята, че Ковид е супер опасен вирус и ваксините помагат? Щото го казваш много такова - научните данни. Не казваш научни данни (т.е. някакви научни данни), казваш научните данни (т.е. всички научни данни).

Когато чуеш "наука" по телевизията, какво си представяш?
 
Наистина ли според теб всички учени на планетата стоят зад идеята, че Ковид е супер опасен вирус и ваксините помагат? Щото го казваш много такова - научните данни. Не казваш научни данни (т.е. някакви научни данни), казваш научните данни (т.е. всички научни данни).

Когато чуеш "наука" по телевизията, какво си представяш?

Дали е опасен вируса - има починали и статистики и данни - не само в един вид здравеопазване, а навсякъде по целия свят, от 2 години, а иначе - разбира се - остави това 'всички' - винаги има краста, дето дори да знае , че не е така - ще са наобратно с другите. Говорим за мнозинството от научни дейци - ама нали за Вас всички са в конспирацията - леле мале! Всички са срещу вас. Иначе дебати научни нямам против да има - в астрофизиката това е най-хубавото - само, че нещата са на съвсем друго ниво, нещата дето вие ги говорите и споделяте - тип Алекс Джоунс - ми няма смисъл да продължаваме изобщо - конспираторчетата винаги са решили да 'вярват' сляпо в нещо, дали от комплекс, дали от fallcy-та / incridulity / - ама е безсмислено. ПЪК И преди 2 поста ми каза, че няма значение какво казва ЕДИН ИЛИ ЕДНА, важното е мнозинството или - сега не е така, щом противоречи на тезата ти?

И какво значи опасен? Тука нито един не ви е казал, да се ваксинирате - вие сами се слагате да се обяснявате какви сте умници и какви герои за свободата сте и как знаете от всички доктори и ще борите статуквото с разни статии на Алекс Джоунс - и това с години - ми не става така - ако щете се ваксинирайте - никой тука и насила не ви е карал, сами се натискате.

Иначе - ще пуснеш ли някой научен труд да видим за Ковида - или всичко е от източник: TRUST ME BRO в стил свинаря Пасков.


ГАВРА!
 
Говорим за мнозинството от научни дейци...
А ти всъщност как си сигурен, че са мнозинството? Можеш ли да покажеш някакво доказателство за това?

...нещата дето вие ги говорите и споделяте - тип Алекс Джоунс - ми няма смисъл да продължаваме изобщо - конспираторчетата винаги са решили да 'вярват' сляпо в нещо, дали от комплекс, дали от fallcy-та / incridulity / - ама е безсмислено.
Това всъщност е истина, признавам. Когато някой тепърва навлиза в конспирациите има голяма опасност да се вживее твърде много. Това може да е само вредно, но може би е неизбежно. Добре е да се имат предвид някои неща, но не е добре да се задълбава с прекалено много страст. Същото е например и в криптото - новобранците много го евангелизират, но в даден момент разбират, че нещата не са чак толкова розови. Не са обаче и толкова черни, колкото Ванчо ги описва. Иначе казано - истината винаги е някъде по средата.

Ванчо като чуе "биткойн" и настръхва, идва му адреналина и веднага е готов за бой. По същия начин си и ти когато става въпрос за конспиративни теории. Това ви заслепява и двамата, то е толкова силна предубеденост, че ви хвърля в острещната крайност. Ванчо евангелизира идеята, че криптото не трябва въобще да съществува и някак трябва да се спре, а ти евангелизираш идеята, че всички дето не искаме да слагаме маски и да се бодем спим с алуминиеви шапки.
 
Иначе - ще пуснеш ли някой научен труд да видим за Ковида - или всичко е от източник: TRUST ME BRO в стил свинаря Пасков.
Бурлата дето де набоде и той е свинар, освен дето е еврей, по чудо оцелял от Холокоста.
Кой е по-свинар от двамата?
Добре, че тълкуванията на прокуратурата не се ИЗПЪЛНЯВАТ, а има съдилища. Кажи ми, че не знаеш законите и конституцията, без да ми казваш, че не знаеш законите и конституцията.
На власт са корпоративни пионки, до един на издръжка от организации от Тъмната страна на Силата.
Не съм и очаквал някой да го осъдят, дето нагази половината закони. Вас Божият закон ви гази, умирате по особено жесток начин.
 
Ванчо като чуе "биткойн" и настръхва, идва му адреналина и веднага е готов за бой. По същия начин си и ти когато става въпрос за конспиративни теории.
Тъпак! Спри да си измисляш!
Нямам против бай хойна, дори ме радва как мълчите като бити гъзове, Догито на 6 цента. Пък го купувахте на 70, и бай Хойна на 65 К.
 
Дали е опасен вируса - има починали и статистики и данни - не само в един вид здравеопазване, а навсякъде по целия свят, от 2 години, а иначе - разбира се - остави това 'всички' - винаги има краста, дето дори да знае , че не е така - ще са наобратно с другите. Говорим за мнозинството от научни дейци - ама нали за Вас всички са в конспирацията - леле мале! Всички са срещу вас. Иначе дебати научни нямам против да има - в астрофизиката това е най-хубавото - само, че нещата са на съвсем друго ниво, нещата дето вие ги говорите и споделяте - тип Алекс Джоунс - ми няма смисъл да продължаваме изобщо - конспираторчетата винаги са решили да 'вярват' сляпо в нещо, дали от комплекс, дали от fallcy-та / incridulity / - ама е безсмислено. ПЪК И преди 2 поста ми каза, че няма значение какво казва ЕДИН ИЛИ ЕДНА, важното е мнозинството или - сега не е така, щом противоречи на тезата ти?

И какво значи опасен? Тука нито един не ви е казал, да се ваксинирате - вие сами се слагате да се обяснявате какви сте умници и какви герои за свободата сте и как знаете от всички доктори и ще борите статуквото с разни статии на Алекс Джоунс - и това с години - ми не става така - ако щете се ваксинирайте - никой тука и насила не ви е карал, сами се натискате.

Иначе - ще пуснеш ли някой научен труд да видим за Ковида - или всичко е от източник: TRUST ME BRO в стил свинаря Пасков.


ГАВРА!
Тъпчо дебилен с пилешки мозък, това с добавеното пояснение между тиретата, преди да го видиш от мен изобщо не го използваше. Но то се ползва на място за конкретна цел, не се шляпа ей така, когато ти скимне. Но то незнанието, малограмотността и да се излагаш все повече, са нормални за твоя пилешки мозък. Друсана мастия.:)

Новото нормално, нямало вирус, пък после болниците виновни, пък после СЗО, пък после всички доктори, пък после ваксините, пък после мутациите са фейк и т.н.
Не, ма, патко - всичко е наедно, но ако да се опише в един пост, става километрично и досадно (за повечето), а те дълго не четат (да не говорим за теб). Освен това става "свързани в обща конспиративна теории", което неинформираните отхвърлят по (тяхното си сбъркано) подразбиране, а ти пък, с твоя пачи акъл, да не говорим.:)

Нямам търпение да чуя топ3 или 5 медии, които не са кафява клоака, според наркоманчето. Ей така за спорта, да приемем, че Аз съм се объркал здравата - хайде да видим защо, как, и някакъв списък където са листнати медии според реномето и и credible / trust който имат.
Кой дава credible / trust на съответната медия, според който я определя като достоверна, или не? Кой ги дава на медиите с добри credible / trust, и в какви отношения е с тях, имат ли проверима връзка? Да не излезе, че даващите и взимащите определен ранг, са част от едни и същи по-мащабни сдружения от организации.

Но ти си кокоша тиква, кво да ти обяснявам; чакам с нетърпение тая зима да чуя благата вест "Разбрахте ли, че Риманда пукнал?". Ох на батко!:)
 
Последно редактирано:
Най-досадното в цялото неприятно общуване с RetarD е желанието му да получи доказателства, ама ако може от официалните медии. Същите, които лансират съответната лъжа, на която само дебил като него може да се върже.

Ваксините спираха разпространението, предпазваха от заразяване, бяха ефективни и безопасни - все лансирани от неговите медии лъжи, които бяха практически и официално опровергани, дори в същите медии.

Тъжна история.. Една жена се напива, пуска на брат си и се пръква RetarD - най-голямата грешка и наказние в живота ѝ.
 
Тъпак! Спри да си измисляш!
Нямам против бай хойна, дори ме радва как мълчите като бити гъзове, Догито на 6 цента. Пък го купувахте на 70, и бай Хойна на 65 К.
Не е правилната тема да пишем за тия неща. В оная тема обаче ти си мрънкалото. Не съм видял някой да се жалва като недоклатена булка щото е купил Догито на 70 или Биткойна на 65k. Там само ти създаваш врявата, докато останалите просто се опитват да си коментират нещата най-спокойно.
 

Горе