Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Грозните съсиреци били откривани в повечето умряли напоследък:

 
Групи във Великобритания използват емоджито за морков
1f955.png
, вместо термини като ВЪХСИНА и БУЩЕР, за да избегнат автоматизираната цензура на социалните мрежи. Получава им се и това изключително дразни корпо-политическия мисиркорат на BBC. Реално нищо не могат да направят, освен да забранят това емоджи, след това вероятно ще трябва да премахват едно по едно и тези за шиш-кебапа, писалките, стиковете за голф и изобщо всичко, което повече или по-малко наподобява шпринцовки.
И пак да напомним на тия и подобните им доморасли жалки смешници, дето щели да преговарят с Мета за още цензура. Ще трябва автоматично да се елиминират СИРОПИ, КОКТЕЙЛИ, БЪРКОЧИ, ОТВАРИ, ТРОМБСИНИ, МУХОМОРКИ, ДУШЕГУБКИ и още хиляди думи от българския речник. А накрая (ако се наложи) така ще си формулираме постовете, че да звучат като „правоверни“ и насъсканите алгоритми да бомбардират и тяхната политпросвета.
Няма да спечелят тази война, особено автоматично. Нека се зорят ръчно да ни докладват. Който е захапал истината, винаги си е трошил зъбите. Всемирен закон, валиден за всяко време и всяко пространство, вкл. виртуалните.
Иван Стаменов / Източник и още „фалшиви новини“ в телеграм: https://t.me/otizvora
 
Киров, утре ще си направя сайт антиваксърите.ком и ще те моля да ме разпространяваш. Приходите от рекламата ще делкаме! ;)
 
Киров, утре ще си направя сайт антиваксърите.ком и ще те моля да ме разпространяваш. Приходите от рекламата ще делкаме! ;)
Тедка, закъснял си, манията по ваксинките почти премина. Дори на такива като теб вече им втръсна от медицина.

1663353537879.png
 
Не, пич, завършиха успешно. Благодарение на "ваксата" ковидът се превърна в грип. Но бг тъпунгерите упорито се опитаха да попречат това да се случи. Четете бе, хора, не е трудно. Ама да де, вие четете фейкчета, то затова сме така.
 
Не, пич, завършиха успешно. Благодарение на "ваксата" ковидът се превърна в грип. Но бг тъпунгерите упорито се опитаха да попречат това да се случи. Четете бе, хора, не е трудно. Ама да де, вие четете фейкчета, то затова сме така.
Обясни го на стотиците хиляди дето пукнаха. От вяра в еврейската $$$ наука.
 
Не, пич, завършиха успешно. Благодарение на "ваксата" ковидът се превърна в грип. Но бг тъпунгерите упорито се опитаха да попречат това да се случи. Четете бе, хора, не е трудно. Ама да де, вие четете фейкчета, то затова сме така.
Разбира се, Тедка, разбира се. Късно е да противореча на гласовете в главата ти. Спи спокойно :)
 
Още една от щуротиите на китайците - боядисват планините и тревите си в зелено, за да изглеждат по-екологично, само че с неекологични бои и материали. Вече манията им по короната не ми се струва въобще странна, за тях такива откачености явно са част от културата им.

 

Шокиращо: Европа официално отчита 691% (близо 7 пъти) увеличение на «внезапна смърт» сред децата, откакто Европейската медицинска агенция одобри експерименталните инжекционни течности за деца (ДОКЛАД)​


Великобритания забрани вакcиниpaнeтo срещу «СОVID» за деца​


10.09.2022
 
Обяснено от психолог как се води стадото. Още от зараждането на третия райх, та и от преди това


Нямам идея защо показва, че клипът не е налице, като аз го гледам в момента. Явно не може да се споделя в други медии.

Който иска да го види, изписва това в търсачката на YouTube

Mattias Desmet about Mass Formation and modern society​

 
Обяснено от ООН, защо българите са се справили най-зле с ковид кризата от целия свят:
Провалът в случая е главно едноличен. Тоест, средният българин сам е решил да е така, въпреки че са му предоставени ваксини и всичко останало, като в страните от първия свят.
 
Обяснено от ООН, защо българите са се справили най-зле с ковид кризата от целия свят:
Провалът в случая е главно едноличен. Тоест, средният българин сам е решил да е така, въпреки че са му предоставени ваксини и всичко останало, като в страните от първия свят.
Точно така! Ние сме ''неразвити'', защото отказахме да се включим в опасен експеримент, срещу който тепърва ще гледаме лавина от съдебни дела. В Канада вече започнаха...

По същия начин Унгария е ''не демократична'', понеже не пее в жабешкия хор на NWO.

Тия анти-класации, според мен, трябва да се възприемат като комплимент. Колкото до високата смъртност, отдавна сме казали на какво се дължи тя както у нас, така и в ''по-развитите'' от нас държави. Умишлено сбъркан протокол, липса на бърза и адекватна медицинска помощ и умишлено завишаване на бройките.
 

БАДЖ​

39 мин ·

Приятели, с радост ви съобщавам, че Районен съд Благоевград отмени втора поредна заповед за уволнение поради липса на цифров сертификат и връща още един талант където му е мястото - на сцената, за да радва публиката.
Очакваме всеки момент решение и по третото дело в този съд, както и решение в Пловдивския районен съд по делото срещу уволнението на д-р Ценова хирург от ВМА - Пловдив.
Сега предстои да си отговорим и на още един въпрос: кой печели и кой губи повече в тези дела, защото, когато като работодател си позволяваш да отстраниш ценни кадри заради незаконосъобразни заповеди "от горе" - естествено губиш повече, отколкото когато изгубиш делото и се наложи да възстановиш справедливостта и законността.
Не очакваме въпросните работодатели лесно да приемат тази наша логика и да се откажат да обжалват, но борбата, която сме започнали на страната на човечеството ще я продължим безотказно до край.
Ако доверителите ми са съгласни, ще разкрия и повече информация за съдебните решения и мотивите им.
Очаквайте скоро.
адв. Нина Ламбова
 
Човекът май си имаше фенове тука

1663601228308.png

Коментарите са още по-добри

1663601438567.png
 
Обяснено от ООН, защо българите са се справили най-зле с ковид кризата от целия свят:
Провалът в случая е главно едноличен. Тоест, средният българин сам е решил да е така, въпреки че са му предоставени ваксини и всичко останало, като в страните от първия свят.
Ти не можеш да им го обясниш по никакъв начин на Нанди и Славчев. Те могат само да се смеят. Дори не се сещат, че Ковид нанася вреди и на психиката и физиката за дълго време. Ех, мъкаааа...
 

Горе