Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Гледай сега , нито тук сме доктори, нито ти , нито аз, в темата за ковид, намирате някаква друга ваксинаа, тряскате я тука, и това подкрепя тезата ви как? Ако очакваш тук да сме запознати с всички ваксини, странични реакции, смъртни случаи откакто има ваксини и т.н.. Е няма как да е. Само разводняваме темата.

Ако това с тази ваксина, се ползва да се построи аргумент, че щом тази ваксина има странични реакции, то всички ваксини са лоши? Не мога да схвана тезата. И на вас не ви вярвам ( от темата ), след като видях нандито какви линкове пуска, и как говори, за електромагнетизъм причинен от ваксина. Пък намерение да споря за тая ваксина против n1h1 нямам много, освен ако не поясните как ви се гради тезата върху нея спрямо ковид.
Тезата ми е, че вашата и на лекарите тезата "ваксините са тествани и има такива ваксини от години" не е правилна и обясних защо с факти (примери от историята), а не с разсъждения и много размишления. Тези факти оборват всякакви мнения и разсъждения на лекари точно, защото са факти
 
Що, ти гледаш ли Fox News наравно със CNN?

Аз не гледам нито едното, нито другото, но не ми се правило впечатление Fox да са антиваксъри или каквото там го наричаш. Щото ако бяха, щяха да ми влезнат в полезрението и да ги следя редовно... нали съм антиваксър.

Лошото може да дойде в 2 варианта:
  1. От ваксина: гъташ се внезапно и оставяш след себе си свеж труп в секси пижама на цветни бебета-еднорози.
  2. От Ковид: береш душа 1 месец налапал тръба, вързан към системи, и със студена метална подлога под голия задник.
 
миналата седмица жена почина от тетанус след порезна рана, не и е бита ваксина която в аптеката струва към 2 лева, може би от 20 години няма починал от това

Проблема с ковид ваксите е, че трябва да се бият постоянно, 3-4 пъти, всяка година.. не е като тиф, тетанус и тн. Това е безумие, нема ходим като лейка надупчен по улиците :D А и шанса за бъгове се увеличава с всяка една, нема начин да си го причиня
 
Тезата ми е, че вашата и на лекарите тезата "ваксините са тествани и има такива ваксини от години" не е правилна и обясних защо с факти (примери от историята), а не с разсъждения и много размишления. Тези факти оборват всякакви мнения и разсъждения на лекари точно, защото са факти

Друга болест, друг тип ваксина? Изобщо съвсем друго нещо. Това е като да ти кажа, да не си купуваш мерцедес, понеже съм се блъснал с бмв-то , пък нали и двете са кола.
 
Друга болест, друг тип ваксина? Изобщо съвсем друго нещо. Това е като да ти кажа, да не си купуваш мерцедес, понеже съм се блъснал с бмв-то , пък нали и двете са кола.
Е как друга болест, друга ваксина нали беше, че ваксините за Ковид са безопасни, защото ваксини имало от години и медицината е напреднала.
Сега проверих по повод предния цитат за средното време за проявление на страничните ефекти при ваксина на свински грип е 8 месеца.
Сега реших да проверя и ваксинацията за Ковид започва към януари месец, февруари още е много малка в световен мащаб, но дори и от тогава да смятаме няма 8 месеца
 
Лошото може да дойде в 2 варианта:
  1. От ваксина: гъташ се внезапно и оставяш след себе си свеж труп в секси пижама на цветни бебета-еднорози.
  2. От Ковид: береш душа 1 месец налапал тръба, вързан към системи, и със студена метална подлога под голия задник.
Не е вярно, че от ваксината се гъташ. Има хора от ваксината получили Гилен Баре. Може да видиш какво е. А ако има странични ефекти както при свинския грип провери ли какви неща причинява я погледни и виж дали е просто се гъташ
 
Оф не , ще ходя да пия бира, трагично е, остави ги тея работи на докторите. Не мисля, че има хора, които биха се вслушали в глупостите, които казвате, без да сте медицински лица, а обяснявате кое е вредно и кое трябва да се ползва и кое не. Нещо като с крипто глупостите "NOT A FINANCIAL ADVICE, BUT THIS COIN IS GONNA GO TO THE MOON, GO BUY IT, ITS THE FUTURE".
 
Последно редактирано:
Лошото може да дойде в 2 варианта:
  1. От ваксина: гъташ се внезапно и оставяш след себе си свеж труп в секси пижама на цветни бебета-еднорози.
  2. От Ковид: береш душа 1 месец налапал тръба, вързан към системи, и със студена метална подлога под голия задник.
3. Няма ти нищо, както им няма нищо и на неколцината ти приятели и познати, които са го изкарали.

Проблема с ковид ваксите е, че трябва да се бият постоянно, 3-4 пъти, всяка година.. не е като тиф, тетанус и тн. Това е безумие, нема ходим като лейка надупчен по улиците :D А и шанса за бъгове се увеличава с всяка една, нема начин да си го причиня
Нали? Това е подигравка на подигравките. Първо беше Ваксината - единственото, което ще ни спаси. После станаха две. После станаха три. После ще станат всяка година, всеки месец, всяка седмица. Ай мерси.

Преди 2020 дори сегашните хипохондрици не ги е било грижа да се ваксинират против някакъв си грип, сега в 3:33 през нощта да им дадат час и са на място да се боцкат, горките нямат търпение да си вземат дозата, едва издържат на очакването.
 
Не мисля, че има хора, които биха се вслушали в глупостите, които казвате, без да сте медицински лица
Ние се позоваваме на такива - точно, както и вие. Факт е, че гилдията е точно толкова разделена, колкото и хората без медицинско образование.

Аз лично никога не съм се доверявала на лекари, които показват пълна незаинтересованост за здравето и живота на пациента, казвайки му "абе, давай, бе, кво ти пука". Предпазливите са истинските лекари, защото само те знаят, че абсолютно нищо не е 100% сигурно. Всичко е строго индивидуално.
 
3. Няма ти нищо, както им няма нищо и на неколцината ти приятели и познати, които са го изкарали.


Нали? Това е подигравка на подигравките. Първо беше Ваксината - единственото, което ще ни спаси. После станаха две. После станаха три. После ще станат всяка година, всеки месец, всяка седмица. Ай мерси.

Преди 2020 дори сегашните хипохондрици не ги е било грижа да се ваксинират против някакъв си грип, сега в 3:33 през нощта да им дадат час и са на място да се боцкат, горките нямат търпение да си вземат дозата, едва издържат на очакването.
Предишните вируси не причиняваха такива проблеми както този.
Относно ваксините ще са всяка година на всеки нов щам като провитогрипните, но само че сега ще са противоковидни ежегодни
 
сега в 3:33 през нощта да им дадат час и са на място да се боцкат,
Ма те ги бодат по улиците и по кенефите в парковете, бе. За какви часове говориш. Ще почнат да ни причакват и да ни обстрелват, както се слага упойка на диво животно - от безопасно разстояние. :)
 
 
@AseasRoa & @madgooglebot, ако ви е страх от игли, кажете си го направо. Нема нужда от 9 дола вода да носите и да си търсите алтернативни причини...

@nandibandi, вместо да им се връзваш на акъла, по-добре им обясни че да те боцкат отвреме-навреме не е чак толкоз лошо.
 
Ето тук избирате за случаи, за ковид ваксини които са по-сериозни и без възстановяване т.е трайни увреждания и излизат всички съобщение случаи след ваксина. Има всякакви - умрели,трайни увреждания и т.н
Относно това, че Ковид не причинява вреди ... просто още не познавате такива хора. И аз не вярвах, но ...
 
Ето тук избирате за случаи, за ковид ваксини които са по-сериозни и без възстановяване т.е трайни увреждания и излизат всички съобщение случаи след ваксина. Има всякакви - умрели,трайни увреждания и т.н
Относно това, че Ковид не причинява вреди ... просто още не познавате такива хора. И аз не вярвах, но ...

Я , ти явно си ползвал платформата, я извади да видим данните за ковид, избери някоя ваксина и дай да видим
 
@AseasRoa & @madgooglebot, ако ви е страх от игли, кажете си го направо. Нема нужда от 9 дола вода да носите и да си търсите алтернативни причини...

@nandibandi, вместо да им се връзваш на акъла, по-добре им обясни че да те боцкат отвреме-навреме не е чак толкоз лошо.

Ах ти колко си долееен :eek:
 
Предишните вируси не причиняваха такива проблеми както този.
Относно ваксините ще са всяка година на всеки нов щам като провитогрипните, но само че сега ще са противоковидни ежегодни
На кой не са причинявали такива проблеми? На хората с угаснал имунитет, на хората попаднали на грешното място (болница със специални ковид протоколи) в грешен момент (след 2020), на хората със съвсем други проблеми за решаване, пропъдени от болниците, както и на доста катастрофирали и тем подобни, записани като жертви на Ковид... защото има далавера.

@AseasRoa & @madgooglebot, ако ви е страх от игли, кажете си го направо. Нема нужда от 9 дола вода да носите и да си търсите алтернативни причини...
Толкова ли не разбираш като ти казвам, че на мен игла просто не ми трябва. Не ме е страх от Ковид, поканил съм го да заповяда. Има 2 начина за набавяне на имунитет - Ковид и игла. Избирам Ковид. Ти това разбираш ли го? Или ти се искаше да се боцнеш в атмосфера, в която всички около теб искат същото, за да ти е по-спокойно на душата и да премахнеш това досадно вътрешно усещане, че си се прецакал.

@nandibandi, вместо да им се връзваш на акъла, по-добре им обясни че да те боцкат отвреме-навреме не е чак толкоз лошо.
Да бе, не е лошо да се боцкаш редовно само щото на Бил Гейтс така му харесва. Ти като си му фен, прави каквото ти казва. Аз никога не съм му бил фен.
 
Аз пък спя до доктор и му вярвам, боцнах се преди 6 месеца и още си седя същия идиот :rolleyes:
 
Относно това, че Ковид не причинява вреди ... просто още не познавате такива хора. И аз не вярвах, но ...
Човек се учи от грешките си. Предпочитам да правя грешки пред това да блея като овца и без да си задавам въпроси да следвам стадото.
 

Горе