Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Аз пък спя до доктор и му вярвам, боцнах се преди 6 месеца и още си седя същия идиот :rolleyes:
А аз имам боцнати приятели и познати, други сигурно тепърва ще го направят. Каквото и да си говорим, не ми се ще да започнат да падат като мухи. Надявам се тия отвари да правят каквото се казва че трябва да правят, или ако ще да не правят нищо. Не ми се живее в свят, в който всеки набоден всеки момент очаква нещо да го сполети - това е много по-страшна пандемия и от грипо-вируса.

И пак казвам, дори отварите да работят на милион процента, аз предпочитам Ковид. Който предпочита игла, нека се боде. Когато е свободен избор, тогава не виждам проблем. Когато не е свободен избор, тогава имаме проблем.
 
Човек се учи от грешките си. Предпочитам да правя грешки пред това да блея като овца и без да си задавам въпроси да следвам стадото.

Верно е по-трудно да не мърдаш от къщи отколкото да отидеш и сам да легнеш под иглата. Едното е вземане на решение + действие, другото е чиста проба пасивност.

Издигаш ми са в очите обаче, все по-рядко са срещат такива решителни мъжаги :oops:
 
А аз имам боцнати приятели и познати, други сигурно тепърва ще го направят. Каквото и да си говорим, не ми се ще да започнат да падат като мухи. Надявам се тия отвари да правят каквото се казва че трябва да правят, или ако ще да не правят нищо. Не ми се живее в свят, в който всеки набоден всеки момент очаква нещо да го сполети - това е много по-страшна пандемия и от грипо-вируса.

И пак казвам, дори отварите да работят на милион процента, аз предпочитам Ковид. Който предпочита игла, нека се боде. Когато е свободен избор, тогава не виждам проблем. Когато не е свободен избор, тогава имаме проблем.
имам и доста познати с ковид които не могат да се оправят от нова година, болки в ставите, умора, постоянен задух и тем подобни

тука сте все големи хора , който каквото иска да прави и да не натрапва мнението си на другите
 
... който каквото иска да прави и да не натрапва мнението си на другите

Направо да закриваме всички форуми.

Как ше натрапваш личното си мнение на други хора - нечувано! :eek:
 
Издигаш ми са в очите обаче, все по-рядко са срещат такива решителни мъжаги :oops:
Няма нищо мъжкарско в това да можеш да разчиташ елементарни вероятности. Дори имунната ми система да беше скапана като прогнила зелка, шансовете ми щяха да са около 99.5%.

Най-грубото обаче е отношението към децата. За техните тела прехвалената Корона въобще не съществува, но този психически тормоз... това е непростимо, само садисти от най-високо ниво могат да причинят такова нещо на толкова много деца.

имам и доста познати с ковид които не могат да се оправят от нова година, болки в ставите, умора, постоянен задух и тем подобни
Аз съм имал такива проблеми от време на време и доста преди 2020. Спорт, витамини, по-малко ядове и всичко ще е наред.

Че не познавам такъв случай лично, да взема да му изкарам душата от тичане... да видим няма ли да се оправи за 0 време.
 
@nandibandi, вместо да им се връзваш на акъла, по-добре им обясни че да те боцкат отвреме-навреме не е чак толкоз лошо.
Доста лошо е, да ти кажа... Справка - хероиноманите.

Виж, ако говориш за "любуване", както казва комшийското дете, че правят котките, навивам се от време на време. По-безопасно е от ваксините, дори с по-малка проверка на фактите. ;)
 
Най-грубото обаче е отношението към децата. За техните тела прехвалената Корона въобще не съществува, но този психически тормоз... това е непростимо, само садисти от най-високо ниво могат да причинят такова нещо на толкова много деца.

И ти почна да подлееш вече :)

Опонентът като стигне до "Ама помислете за децата!" означава че вече е заел last stand, демек гърбът му е опрял до стената :D
 
Първо беше сектата на Ковидите, след това явно се разбра, че има Ковид, сега стана сектата на антиваксърите. След това ще се окаже, че ваксините помагат. Каква ще е третата секта???
 
Бате това е за доктори
0e5492eb7d0541232a54f86768b6736c.png

bc6b3c42f93b7e25e40ffa2e77e13ef6.png



Едва ли и ти разбираш нещо. Пък отсрещната страна пуска линкове от буднаера, много си надценил нивото.
 
Доста лошо е, да ти кажа... Справка - хероиноманите.

Виж, ако говориш за "любуване", както казва комшийското дете, че правят котките, навивам се от време на време. По-безопасно е от ваксините, дори с по-малка проверка на фактите. ;)

Нали за ваксини говорехме, какво искаш да кажеш с тия хероини и котки не разбирам.
Както е тръгнало, след малко пак ще заискаш да зачекнем темата за корнишоните.

Съсредоточи се малко.
 
И ти почна да подлееш вече :)

Опонентът като стигне до "Ама помислете за децата!" означава че вече е заел last stand, демек гърбът му е опрял до стената :D
What?

Подло е изкривяването на вероятностите и че това изкривяване стига чак до там да се намесват и децата, за които такова чудо Ковид няма, просто няма. И ако мога да се изразя в стила на @Test - не само подло, а и малоумно. При това положение едва ли е правилно да се каже "помислете за децата"... малоумните не могат да мислят.

На децата не им се случва нищо от Ковид. Дори да го пренасят... та те всички го пренасят и без това, включително и боцнатите. Няма никаква адекватна причина да се защитават от вирОса. Явно не сме говорили досега по този въпрос, ама някак си не изгарям от желание... най-много да се разочаровам още повече от обществото когато заявите, че и децата трябва да бъдат боцнати :confused:

Трябваше да е достатъчно, че дори хората със скапанан имунитет и един крак в гроба имат 99.5% шанс да НЕ се гътнат от прехваления вирОс.
 
Пък отсрещната страна пуска линкове от буднаера
Е, друго си е да фък-чекваш от нюз 18, където да ти кажат, че филантропът гейтс верно бил чист филантроп. Нивото е еднакво при всички, само високомерието на двама от вас е по-високо от нужното. ;)
 
What?

Подло е изкривяването на вероятностите и че това изкривяване стига чак до там да се намесват и децата, за които такова чудо Ковид няма, просто няма. И ако мога да се изразя в стила на @Test - не само подло, а и малоумно. При това положение едва ли е правилно да се каже "помислете за децата"... малоумните не могат да мислят.

На децата не им се случва нищо от Ковид. Дори да го пренасят... та те всички го пренасят и без това, включително и боцнатите. Няма никаква адекватна причина да се защитават от вирОса. Явно не сме говорили досега по този въпрос, ама някак си не изгарям от желание... най-много да се разочаровам още повече от обществото когато заявите, че и децата трябва да бъдат боцнати :confused:

Трябваше да е достатъчно, че дори хората със скапанан имунитет и един крак в гроба имат 99.5% шанс да НЕ се гътнат от прехваления вирОс.
спри с глупостите, че не засяга деца и виж групата
 
What?

Подло е изкривяването на вероятностите и че това изкривяване стига чак до там да се намесват и децата, за които такова чудо Ковид няма, просто няма. И ако мога да се изразя в стила на @Test - не само подло, а и малоумно. При това положение едва ли е правилно да се каже "помислете за децата"... малоумните не могат да мислят.

На децата не им се случва нищо от Ковид. Дори да го пренасят... та те всички го пренасят и без това, включително и боцнатите. Няма никаква адекватна причина да се защитават от вирОса. Явно не сме говорили досега по този въпрос, ама някак си не изгарям от желание... най-много да се разочаровам още повече от обществото когато заявите, че и децата трябва да бъдат боцнати :confused:

Трябваше да е достатъчно, че дори хората със скапанан имунитет и един крак в гроба имат 99.5% шанс да НЕ се гътнат от прехваления вирОс.

Няма как да го обясниш на хора, които нямат деца, въпреки че и аз нямам, и ти нямаш. Въпрос на хуманност и правилен мироглед е да бъдеш състрадателен към малките и беззащитните.

Да гледа реймайната, че само той знае английски:

 
Няма как да го обясниш на хора, които нямат деца, въпреки че и аз нямам, и ти нямаш. Въпрос на хуманност и правилен мироглед е да бъдеш състрадателен към малките и беззащитните.

Да гледа реймайната, че само той знае английски:

а по-хубаво ли е това ?
 
Е, друго си е да фък-чекваш от нюз 18, където да ти кажат, че филантропът гейтс верно бил чист филантроп. Нивото е еднакво при всички, само високомерието на двама от вас е по-високо от нужното. ;)

Не намери май доказателства обосновани а? Щото няма. Пък твърдения представени без доказателства, могат да се оборят без такива. Така че, в теб е топката да представиш нещо адекватно за Бил Гейтс.
 
За ваксините не мога да дам точно линк, но..
Влизате в горния линк и избирате
в точка 3. Vaccines: COVID 19
в точка 4. life threatening - YES
Recovered - NO
вдяно избирам 0,1,2 (дните след които са се получили ефектите)
и кликвате find
Има статистика нея я пропускате и долу има описано всеки случай с текст точно какво е станало след колко време - симптоми и др
 
а по-хубаво ли е това ?
То по тая логика, аз ще те попитам, а това по-хубаво ли е от това, което ти показваш:

10.jpg


И не ми казвай, че аналогията е нерелевантна, защото в твоя случай говорим за единици, а в моя - за милиони. И в двата случая на страдащи деца.
 

Горе