Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Проблемът с тези видеа, е че информация която може да се представи за 10-15 минути я влачат по над час, което супер много ме дразни!

Понеже го няма Ети..

Само за конспиратори. Палетата нека си мрат невежи. "Невежеството е сила"!

 
Не ходя на такива места.
Айди, айди, знайм са. Свършиха, вика, ягодите, ся кво ше правя остатъка от годината. Там поне намирах смисъл в живота, нещо се прави, движи се, а сега...
Ма щом ти е неудобно, добре - не ходиш. (тая година поне)
Инвестирам в себе си, за да изкарвам повече пари от мястото си на комфорт.
Кво правиш? (Освен злобарки и др. хобита.) Изкарахте ли водата?
Колкото до бизнес неуспеха, гадаем, нали? ;)
А-а, гадаем друг път. Знам ти и кътните зъби, много добре съм те проучил та внимавай кво приказваш да няма засечки;)..
 
Настинката също!


Малко си в грешка. Ако трябва да сме точни, нито една страна не налага кондомите насилствено. Има закони в няколко страни, които задължават секс работниците да го ползват, когато извършват служебните си задължения. Това са : Тайланд, Индия, Бангладеш, Камбоджа и Мексико. ;)
Е да де, не е в грешка. Той за себе си каза. (Кво мислиш работи, тоа кютук..)
 
Проблемът с тези видеа, е че информация която може да се представи за 10-15 минути я влачат по над час, което супер много ме дразни!
Ама да, ама предаването кат ти е час по график, кво прайм?! Разтегляме, така малко хъката-мъката туй-онуй, и то си стана.

То и аз съм така: имам по разписание да напиша коментар 30 сантиметра, ама инфото ми е за 6. Умножаваме по 5 и то си стана..
 
Апа Тоя същия те нарече селяндур в другата тема миналия път.
Ама мръсник голям бе, аз ти казвам. Ти му правиш добро, добро, бял хляб в ръцете му даваш, то та издебне да ти се изфъка на тиквата. Аз ша му кажа..

Те ше му оберат ягодите другия път и ше се набута с разходка до английското поле, ти ше видиш. Засега му спираме цифровите стинки за бира през обедната и никакви вестници за книжна шапка, да го удари слънцето.
 
Искам само да кажа, че ваксината не ни уби!
Тва да се чува. Честито и да черпиш. Тука сме десетина човека по-редовните, по една капчица от следващата ти дозичка смятам можеш да заделиш при желание.
 
Последно редактирано:
Баси глупака недодялан. Цели 4 поста....май като малък не са ти обръщали много внимание? Падане по глава? Жулене на мутра в замята по време на голямото междучасие?

Чети как пиша и прецени с две си мозъчни клетки в какво инвестирам. Ти не беше ли баннат, защото си бижу тук? :D Очаквам пак да полетиш към необятното. Много зле пишеш, мисълта ти е като препънат еднорог, а изразния ти арсенал е като магаре влачещо каруца с мед към махала. Милият той.
Апа Тоя същия те нарече селяндур в другата тема миналия път.
Госпожо, той започна пръв. :D Баси пуберите. :D
 
Баси глупака недодялан. Цели 4 поста....май като малък не са ти обръщали много внимание? Падане по глава? Жулене на мутра в замята по време на голямото междучасие?
Цели 4?! В сравнение с твойте 44 кой от кой по-изтънчени и дълбокомислени коги седнеш вечер на ракийка, боклуко смотан. Как можах да си позволя цели 4 :(
Чети как пиша и прецени с две си мозъчни клетки в какво инвестирам.
Пак прочетох как пишеш и потвърждавам: береш ягоди по бригадите.
Ти не беше ли баннат, защото си бижу тук? :D Очаквам пак да полетиш към необятното. Много зле пишеш, мисълта ти е като препънат еднорог, а изразния ти арсенал е като магаре влачещо каруца с мед към махала. Милият той.
Стараеме се и палци стискаме да имаме късмета един ден да додем на твойто, но е трудно (даже не знам минус колко е това)
Госпожо, той започна пръв. :D Баси пуберите. :D
Минавай да напомняш за зрелите неща. Ягоди, презервативи, тия работи.
 
Ще ядат и използвана тоалетна хартия, ако им каже правителството по мейнстрийм медиите. За един поне съм сигурна.
@$INeed$ , нали? Той май и без да му кажат си яде (тоалетна хАртия, уй, туй-онуй). Но като му кажат си яде с по-кеф.
 
Цели 4?! В сравнение с твойте 44 кой от кой по-изтънчени и дълбокомислени коги седнеш вечер на ракийка, боклуко смотан. Как можах да си позволя цели 4 :(

Пак прочетох как пишеш и потвърждавам: береш ягоди по бригадите.

Стараеме се и палци стискаме да имаме късмета един ден да додем на твойто, но е трудно (даже не знам минус колко е това)

Минавай да напомняш за зрелите неща. Ягоди, презервативи, тия работи.
dog-me.jpg
 
Познах те! Ти си този вдясно. (Абе добре ти се отразява ягодобера, дума да няма.)
Той дясното не го знае къде е.
Ще му кажеш "тяхно ляво" че да те разбере.
 
Ама вие се намерихе бе, крастави магарета. Може да си пишете на лични, ако на някой от вас му забият зъбните колела в посредствените ви мозъци при измислянето на следващия си пост. Нандито е ясна, лайка или ловчето след всяка ваша диария. Направо тримата влезте в една група, има я опцията
 
328276812_500597225524039_5376074864271627239_n.jpg


А ето как излиза снимката първоначално

1675167431609.png

1675167609729.png
 

Горе