Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
да се включа и аз в темата.... изкарал съм 3 пъти Ковид като най кофти беше първия път ( Април 2021 ) като изгубих мирис и вкус .... след това се свиква! Лошото е след известно време когато се появява следКовидни последствия - отслабено зрение , болки в мускулите и т.н.
Няма да се ваксинирам и на никой не го препоръчвам !
 
изкарал съм 3 пъти Ковид
Тоест, ваксиниран и буустериран.

Аз успях само веднъж есента и доста леко го минах. Татя по-тежко го изкара, като освен в дробовете, го удари яко и в главата. Дори успя да катастрофира на път за санаториум. :)
 
  • Like
Реакции: Vbb
Тоест, ваксиниран и буустериран.

Аз успях само веднъж есента и доста леко го минах. Татя по-тежко го изкара, като освен в дробовете, го удари яко и в главата. Дори успя да катастрофира на път за санаториум. :)
да чукна на дърво ... дробовете са ми пушка .... дори нямах кашлица като прекарвах Ковид. Пушач съм от много години и може би свикването с пушека ме накара да нямам проблем с дробовете. За съжаление обаче получих пердета на очите и скоро ми предстои операция на очите и смяна на лещите. Който е имал пердета на очите ще ме разбере много добре за какво говоря и колко е кофти да ти се реве , че нищо не виждаш и всякаква по силна светлина ти пречи ... да не говорим за шофиране ...
 
Пушач съм от много години и може би свикването с пушека ме накара да нямам проблем с дробовете.
Абе, те още в началото си казаха, че пушачите са защитени, ама тука едни непушачи...
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Изкарах някой от омикронските варианти - на крак, без да спирам селските работи навънка (дето хич не са малко).
Доста терсене на моменти щото това изсмуква енергията, ама с присядане и почивчици, си става :)

Липсата на енергия беше най-тежкото. Останалото бяха някакви леки грипозни симптоми.

Нема грам последствия.

Не пуша :)
 
То всички са го изкарали, 70% без да разберат. Аз само 1 ден имах температура, ма то беше точно след нг 2021 и може да съм се разболял от пушенето навън :D :D
 
без да спирам селските работи навънка
Да не си строил сеизмично-устойчив външен кенеф? Ако тръгнеш да му вадиш Акт 16, имаме си експерт тука. ;)
 
Ако към това се добави, гадене, виене на свят и сънливост, знам от какво е !
Викаме му махмурлук !
не пия
 
Да не си строил сеизмично-устойчив външен кенеф? Ако тръгнеш да му вадиш Акт 16, имаме си експерт тука. ;)
То си има външен кенеф. Не знам коя година е правен, ама изглежда солидна постройка. Изглежда някои хора навремето са вземали насериозно акането навънка :)
 
Е как, той е добра партия, ма ми е далече :D :D:D
Е, далече. Зеленски нахлува в личното пространство на хората по целия свят при всякакви поводи, вие по една ракия на вайбър не можете да изпиете. Баси IT-тата!
 
Е, далече. Зеленски нахлува в личното пространство на хората по целия свят при всякакви поводи, вие по една ракия на вайбър не можете да изпиете. Баси IT-тата!
Аз не съм ИТ, а прост спамер на фейк нюз :D
 
Аз не съм ИТ, а прост спамер на фейк нюз :D
Щом го правиш via Интернет, значи си IT. Комшийките, дето правят същото по аналогов начин, ги наричаме ''клюкарки''. :)
 

Горе