Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
329949740_725363539115364_7823855779251885163_n.jpg
 
Преди час някъде си вървя и пред мен някакви гледат небето и коментират как нещо се движело много бързо. Гледам и аз нагоре - бели точки, също като звезди, наредени по права линия. Викам си "Шоуто почна ли наистина?", пък те да се окажат на Мъск тъпите сателити:

 
Преди час някъде си вървя и пред мен някакви гледат небето и коментират как нещо се движело много бързо. Гледам и аз нагоре - бели точки, също като звезди, наредени по права линия. Викам си "Шоуто почна ли наистина?", пък те да се окажат на Мъск тъпите сателити:

Пръскат интернет :D :D :D
 
Скоро, каквото и да намериш в Гугъл ще е равносилно на лъжи

Google to expand misinformation ‘prebunking’ in Europe

 
Антиваксърите може да бъдат признати за екстремисти, които искат да намалят населението - казаха високопоставени антиглобалисти.

Заместник Соломатина предупреди за появата на нова категория екстремисти

04 февруари 2023 г.
Антиваксърите може да започнат да бъдат признавани за екстремисти, тъй като тяхната дейност уврежда здравето на руснаците. Това мнение сподели пред URA.RU заместник-председателят на Комитета по здравеопазване на Държавната дума Татяна Соломатина.

Антиваксърите са наистина голяма група хора. Някои от тях може искрено да грешат. Но това, което правят в социалните мрежи и какъв голям брой, особено млади майки, привличат на своя страна, понякога официалните власти нямат достатъчно ресурси или възможности за това. Ако тяхната дейност вече по някакъв начин ще засегне живота и здравето на нашите граждани, тогава този вариант да ги признаем за екстремистки организации е възможен “, каза Татяна Соломатина.

Според нея хората, които пропагандират идеята за отказ от ваксиниране, може да са свързани с желанието да се намали населението на Русия. „Това са хора, които печелят парите си, нечия поръчка. Има такива, които са заинтересовани от изчезването на популацията. Има определени структури, които казват, че това не трябва да се прави (да се ваксинираш – бел. ред.). Колкото по-малко хора има, толкова по-добре за определена група хора. Това също е война, но на друг фронт“, подчерта депутатът."
 
Ако някой до сега не го е знаел, нека разбере сега

Проучване открива връзка между приема на „без захар“ и сърдечно-съдовите заболявания

 
Уитни Уеб и Ким Иверсен - очаквано добра комбинация. Ако искате да ви се изправят косите - Watch:

 
Може и така да е за тия 13 милиона, ама да пускаш линк от такъв сайта.. само като му видя домейна и лъха на фейк
 
Може и така да е за тия 13 милиона, ама да пускаш линк от такъв сайта.. само като му видя домейна и лъха на фейк
Това е най-голямата австрийска частна телевизия, финансирана изцяло от дарения на читатели и зрители, от скоро започна да излъчва и в Германия, въпреки че се опитаха да я забранят. Сайта е 100% легитимен, източниците и данните им също. По време на пландемията бяха единствената тв опозиция, с гости като д-р Хайко Шонинг, проф. Багди, проф. Бургхард, адв. Райнер Фюлмих, д-р Волфганг Водарг(немския Мангъров) и т.н. В Телеграм имат над 250 хил. последователи.
Имай предвид, че това са доказани и проверени статистически данни, реалните са в пъти повече и ще нарастват.
 
Може и така да е за тия 13 милиона, ама да пускаш линк от такъв сайта.. само като му видя домейна и лъха на фейк
Сайтчето е изпипано и видимо е правено с пари.

... дори само заради това че не е на WordPress.
 
Ваксините причиняват BRAIN DAMAGE!


ПП: IT-тата поне това го знаят какво е :D ... ако въобще помнят, щото нали... (прочети пак първото изречение)
 

Горе