Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
За кое да съм сгрешила, бе Теди? Че не съм се бухнала в напълно неизвестното???

Трябва ли да напомням, че тия боклуци, дето си ги набухахте в телата, са все още в процес на клинично изпитване? Няма как да твърдиш на тоя етап, че някой е допуснал грешка, отказвайки да стане опитна мишка. Времето ще покаже. ;)
Аааа, пак ли ме чакате, хаххаахах.
 
Форумът ми е помогнал много, но ако ви слушах по тази тема...Добре е, че мога да преценявам важните неща.
 
Форумът ми е помогнал много, но ако ви слушах по тази тема...Добре е, че мога да преценявам важните неща.
Жив и здрав, Теди. Дано не са ти навредили бъркочите в дългосрочен план. Наистина ти го пожелавам.
 
Жив и здрав, Теди. Дано не са ти навредили бъркочите в дългосрочен план. Наистина ти го пожелавам.
Какво е бъркоч? Хората, дето пият всеки ден алкохолни бъркочи, дали е полезно за здравето им? Имаш ли наблюдения? Или които ядат дюнери и други "джънкита" всеки ден? Много е относително всичко. Няма как да кажеш дали нещо е вредно без да си сигурна в това. Аз знам, че Ковид си беше шибан вирус. Отидоха си трима познати, познай дали имаха ваксина...
 
Банките могат да закриват сметки на клиенти дори само заради коментарите им в интернет


 
Банките могат да закриват сметки на клиенти дори само заради коментарите им в интернет


Аз от 1 година не мога да се наканя да отида до София/Костинброд да си закрия сметката в ЦКБ. Тия що не ми четат коментарите във форума, та да ми спестят времето и разходите?
 
Банките могат да закриват сметки на клиенти дори само заради коментарите им в интернет


Браво, хубава новина, така трябва! Мачкайте!
 
Браво, хубава новина, така трябва! Мачкайте!
Не осъзнаваш, че това е тотална диктатура, по-лоша от комунистическата, нали?
Гледам репортаж за Канада - шепа мазохисти си искат маските и бият хората, които не искат да ги носят. Как? Кога? ЗАЩО така се изродиха хората в пълни дегенерати и изтривалки?
 
Как? Кога? ЗАЩО така се изродиха хората в пълни дегенерати и изтривалки?
Тедката и той го даваше що годе нормален едно време, ама ..
 
Да живее Канада! За теб човек на различно мнение от твоето не може да бъде нормален.
Време беше, стягай куфарите, ще ти съберем пари за билет 😁
 
Айде, събирай, търся си спонсор. Събери от коча малко адсенс и очаквам чека. Искаш ли банкова?
Пиши на ЛС
 

 
Последно редактирано:
Ама Криско, нали знаеш с тези ми ти постове не се позиционираш, като "нормалните" ?

Чи то колко нормални останаха у тоя форум? :rolleyes:

Само Скай и тедката държат фронта.
:(
 
Единствено не виждам стата, след повече от две години, кои повече умиргнаха, тие с вакса или тие без вакса, при положение, че сите са се заразили.
Ми сложна ситюейшън, как да определим сега ваксата какви негативни ефекти има върху здравите хора, и НЕ-вксата върху същите.. НАБЛЮДЕНИЯ ИМА ЛИ, или пак ще си пишем фантасмагории ;)

У моят кръг, немам никакво инфо кои вакснати и кои не-вакснати как и по какъв начин са реагирали на емоцията, но принципале - нито умрели, нито не-умрели.. странно, ели беше всичко една голяма дървена постановка с неясна за сега цел и просперитетика или всичко е до късмет 😆

Някаф дървен пример - аз, нямам вакса, поне два пъти се заразявам, имам доказани поне 2 среднотежки хронични заболявания, ефект или неефект от вуросОТ - НИКАКОФ
Е, в крайна сметка трябваше ли да се ваксна или не?
! Сми, колко съм на далавера, че не се вакснах и колко щях да съм на далавера ако бях се вакснал... ахахахахахахахахаха
 
Сми, колко съм на далавера, че не се вакснах и колко щях да съм на далавера ако бях се вакснал... ахахахахахахахахаха
Тия умрелите ваксани, умножи ги поне по 5.
Гледай и неумрелите, цвъкат нахилени емотиконки, дебилизираха се нещо.
1 изречение не могат да вържат.
 

Горе