Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Kakvo me interesuva jena mu, ili toq s koi si lqga i kakvo pravqt v legloto? Ujas

Ами да речем че аз не бих взел насериозно мнението на политически активист със съмнителен морал + сбъркана психика и личен живот от тип "разграден двор".
 
Kakvo me interesuva jena mu, ili toq s koi si lqga i kakvo pravqt v legloto? Ujas
Когато провеждаш криминално разследване, а това което вие наричате конспирации са просто криминални разследвания, всичко свързано с разследването ще те интересува. А когато целиш само да си прокараш пропагандата, бълваш каквото ти е удобно и нападаш каквото не ти е удобно, без никакво значение кое е истина и кое не.
 
Когато провеждаш криминално разследване, а това което вие наричате конспирации са просто криминални разследвания, всичко свързано с разследването ще те интересува. А когато целиш само да си прокараш пропагандата, бълваш каквото ти е удобно и нападаш каквото не ти е удобно, без никакво значение кое е истина и кое не.

За себе си ли говориш?
 
Еййй, ама как съм ви раздвижил антиваксърските душици. Чак фермани сте изписали. Как пък един човек не му стана нещо от "опасната ваксина". Поне 30 човека знам, които си я сложиха, някои са с 4 дози дори. Живи и здрави са си. Много сте ми сладки. Особено Асеас, гоУемия мъж.
 
За себе си ли говориш?
Еййй, ама как съм ви раздвижил антиваксърските душици. Чак фермани сте изписали. Как пък един човек не му стана нещо от "опасната ваксина". Поне 30 човека знам, които си я сложиха, някои са с 4 дози дори. Живи и здрави са си. Много сте ми сладки. Особено Асеас, гоУемия мъж.
Когато сте затапени до положение, че не знаете какво да отговорите, но трябва по план да напишете нещо 😵‍💫
 
Еййй, ама как съм ви раздвижил антиваксърските душици. Чак фермани сте изписали. Как пък един човек не му стана нещо от "опасната ваксина". Поне 30 човека знам, които си я сложиха, някои са с 4 дози дори. Живи и здрави са си. Много сте ми сладки. Особено Асеас, гоУемия мъж.
Абе към 100 000 пукнаха. Познаваме и лично такива. За 2 месеца след набождане, отиде си от рак.
 
Абе към 100 000 пукнаха. Познаваме и лично такива. За 2 месеца след набождане, отиде си от рак.
Хахаха, тя ваксината да не е лекарство срещу рак?!? Хората умират от различни неща. Без значение дали са си поставили ваксина против Ковид или не. Т.е. този човек е щял да умре от същото и НЕВАКСИНИРАН. Ей, аман от конспирации...
 
Абе към 100 000 пукнаха. Познаваме и лично такива. За 2 месеца след набождане, отиде си от рак.
А защо не погледнеш другата, доказана табличка с умрелите от Ковид и какви проблеми им е причинил пост-ковида? Щото тук процентите са ти 0.01-0.05, а в другата са 100 пъти отгоре. Математика учил ли си? Сравни си ги сам.
 
А защо не погледнеш другата, доказана табличка с умрелите от Ковид и какви проблеми им е причинил пост-ковида? Щото тук процентите са ти 0.01-0.05, а в другата са 100 пъти отгоре. Математика учил ли си? Сравни си ги сам.
Постковид ….😂😂😂😂😂😂😂
По пощата ли идва след месец или по-дълго време е необходимо…
 
А защо не погледнеш другата, доказана табличка с умрелите от Ковид и какви проблеми им е причинил пост-ковида? Щото тук процентите са ти 0.01-0.05, а в другата са 100 пъти отгоре. Математика учил ли си? Сравни си ги сам.
Що бе, Нандич, на кое се хилиш, че сестра ти едвам се оправи ли??? На болести ли почна да се присмиваш? Ааа, да, ти Ковид нямаше, ти така твърдеше...
 
Що бе, Нандич, на кое се хилиш, че сестра ти едвам се оправи ли??? На болести ли почна да се присмиваш? Ааа, да, ти Ковид нямаше, ти така твърдеше...
Първо, не съм твърдяла, че няма ковид, а, че умишлено се демонизира, което е факт.
Второ, смея се на това, че само ти продължаваш да изтъкваш статистиката за починали, въпреки че беше многократно доказана манипулацията с въпросните цифри.
Трето, не се присмивам на болести - никога. Смешни са хипохондриците и паникьорите, които лапат с апетит и най-плоската медийна пропаганда.

Ковид не е по-страшен от свинския грип, от който също умряха доста хора. Ако бройката им е по-малка спрямо починалите от ковид, то не е защото вирусът е бил по-малко смъртоносен, а защото по това време на болните не беше отказана навременна и адекватна медицинска помощ.

п.с. едната ми сестра (тая, дето го изкара по леко) май пак е с ковид. 3 пъти за щастие. :D
 
Хахаха, тя ваксината да не е лекарство срещу рак?!? Хората умират от различни неща. Без значение дали са си поставили ваксина против Ковид или не. Т.е. този човек е щял да умре от същото и НЕВАКСИНИРАН. Ей, аман от конспирации...
Да бе, точно веднага след като се "ваксинира", и умря. И не е само той. Още 6 цифрено число са, колкото и да крият истинската бройка.
А защо не погледнеш другата, доказана табличка с умрелите от Ковид и какви проблеми им е причинил пост-ковида? Щото тук процентите са ти 0.01-0.05, а в другата са 100 пъти отгоре. Математика учил ли си? Сравни си ги сам.
Аз нямам против да се бодете по 3 пъти седмично, да носите по един противогаз на зурлите, дори когато сте навън.
Вирус наистина имаше, въпросът е, че "ваксината" хем беше безполезна, хем по - опасна от вируса. На всичко отгоре пазителят на Конституцията, негово нищожество президентът, си обърса гъза с нея.
Бяха отменени елементарни човешки права, за който откаже опасния експеримент. В Канада дори с коне ги газиха. Майки с деца, на мирен протест.
 
В Африка само преди 10-тина години, под предлог за "ваксина", бяха подкарали кампания за бездетие. Инжекции с не знам си кво вещество. Лошо няма, лошото е, че докараха остеопороза на жените.
На нещо такова прилича и "ваксината" за Ковид. Много народ се оплакаха, че станали ялови, след животинската инокулация.
 
Много народ се оплакаха, че станали ялови, след животинската инокулация.
Много елегантен изказ, браво.
 
Много елегантен изказ, браво.
Точно като добитък ви подкараха. Аз като малък помня как ваксинираха кокошките. Нещо като пръскачка на гърба, маркуч, и с една игла кокошките на цяло село.
Никой не ги пита искат ли. В родината на Фюрера, беше станало углавно престъпление с реален затвор, ако откажеш експериментите, на мъжа на Урсула фон дер Лайнен.
Искаше да стават задължителни за цяла Европа. Дори като войници не са ни издевателствали чак така.
 
Да бе, точно веднага след като се "ваксинира", и умря. И не е само той. Още 6 цифрено число са, колкото и да крият истинската бройка.

Аз нямам против да се бодете по 3 пъти седмично, да носите по един противогаз на зурлите, дори когато сте навън.
Вирус наистина имаше, въпросът е, че "ваксината" хем беше безполезна, хем по - опасна от вируса. На всичко отгоре пазителят на Конституцията, негово нищожество президентът, си обърса гъза с нея.
Бяха отменени елементарни човешки права, за който откаже опасния експеримент. В Канада дори с коне ги газиха. Майки с деца, на мирен протест.
6 цифрено в света ли бре??? Я виж колко цифри са умрелите от Ковид. Слаб 2 алгебра!
 
Да бе, точно веднага след като се "ваксинира", и умря. И не е само той. Още 6 цифрено число са, колкото и да крият истинската бройка.

Аз нямам против да се бодете по 3 пъти седмично, да носите по един противогаз на зурлите, дори когато сте навън.
Вирус наистина имаше, въпросът е, че "ваксината" хем беше безполезна, хем по - опасна от вируса. На всичко отгоре пазителят на Конституцията, негово нищожество президентът, си обърса гъза с нея.
Бяха отменени елементарни човешки права, за който откаже опасния експеримент. В Канада дори с коне ги газиха. Майки с деца, на мирен протест.
Точно аз като дойде Ковида и си тичах сам по улиците и ходех в планината. За секунда не съм стоял някъде с маска и изолиран. Ама ти си вярвай, вярваааай...
 

Горе