Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Хайде сега като се правиш на защитник, ти да вземеш да направиш изчисленията, които заявих на Тедката.


Значи хората още от началото са спрели да ходят на лекар, след което са започнали да умират масово точно в същите дни на вълните? Казваш, че през 2020 цяла година се стискаха и едва дочакаха да дойде Ноември за да почнат да мрат, заедно с коронясаните, явно от солидарност?


Ти това на Тедката комуникация ли го наричаш? Той върти едни и същи изречения отново и отново. Първо се възмущава колко много жертви имало от короната, после се хвали как нищо не му станало от ваксината, и накрая се кефи че другите му обръщат внимание да му отговарят.
Само ти ми и обръщаш внимание напоследък, биричка ли да те черпя? И не се хваля, винаги избирам по-малкото зло. Никога не съм казвал, че ваксините са полезни. Но в случая БЯХА решение, поне за мен. Затапих ли те?
 
Но в случая БЯХА решение, поне за мен. Затапих ли те?
Ходи пали свещичка, че не те отнесе черната статистика на Урсулата, за която вече открито се говори да я съдят. На която се скъсваш да се хилиш, обикновено ваксината убива млади хора, с по-силна имунна система. В Германия се разпърдя, дето за малко да вкарат закона като у Австрия. Не се ли набодеш - затвор.
Не знам дори дали не ги караха да се подписват, че доброволно се бодат, и няма да търсят отговорност, ако внезапно ги споходи миокардит, на другия ден след инокулация. Тука беше такава гавра. Ако не се набодеш - пак захранваш фарма мафията, 80 лева седмично плащаш, за да се тестваш и влезеш на работа.
И да е гаврата пълна - сертификатът ти важи само след 6 месеца след последен "бустер". На 6 месеца играеш руска рулетка, и около тебе се скъсват да боледуват, основно "ваксинирани". Черно на бяло беше ясно, че "ваксината" не е за тоя щам.
Тепърва ще излизат престъпленията на ЕССР, и аристокрацията, дето се намърда НЕизбирана, и ни отне елементарни човешки права. Няква неграмотна патка се появи от нищото, никой не е гласувал за нея. И почна да приказва, къв съм престъпник, че не се подлагам на семейните им експериментални препарати, с 2 милиона оплаквания дотук. Само за ЕС.
Нищожеството Радев, който си обърса краката с туй дето е назначен да брани, още по-брутално се изряза. Сертификатът ни давал свобода. Като че от Оруел го прочете.
ARBEIT MACHT FREI!
 
Затапих ли те?
Колкото може да ме затапи един бавно развиващ се.

Урсулата, за която вече открито се говори да я съдят.
Никой няма да бъде осъден за нищо. Тия психопати очевидно са над закона. За да ги правят тия неща, и то толкова публично и нахъсано, значи вече са си "вързали гащите". То е като мафия, само че в много по-голям мащаб и дори без конкуренция. Колкото и невероятно да звучи това на ваксърите.
 
То е като мафия, само че в много по-голям мащаб и дори без конкуренция.
При над 100 000 избити и над 2 милиона оплаквания, и още милион ваксини ни продават в момента.
Мафията седи в ъгъла, смуче си пръста и си води записки.
 
Колкото може да ме затапи един бавно развиващ се.


Никой няма да бъде осъден за нищо. Тия психопати очевидно са над закона. За да ги правят тия неща, и то толкова публично и нахъсано, значи вече са си "вързали гащите". То е като мафия, само че в много по-голям мащаб и дори без конкуренция. Колкото и невероятно да звучи това на ваксърите.
Вие с Киров сте като в някаква секта. Имам човек да ви извади от това състояние, не взима скъпо. ;)
 
Ходи пали свещичка, че не те отнесе черната статистика на Урсулата, за която вече открито се говори да я съдят. На която се скъсваш да се хилиш, обикновено ваксината убива млади хора, с по-силна имунна система. В Германия се разпърдя, дето за малко да вкарат закона като у Австрия. Не се ли набодеш - затвор.
Не знам дори дали не ги караха да се подписват, че доброволно се бодат, и няма да търсят отговорност, ако внезапно ги споходи миокардит, на другия ден след инокулация. Тука беше такава гавра. Ако не се набодеш - пак захранваш фарма мафията, 80 лева седмично плащаш, за да се тестваш и влезеш на работа.
И да е гаврата пълна - сертификатът ти важи само след 6 месеца след последен "бустер". На 6 месеца играеш руска рулетка, и около тебе се скъсват да боледуват, основно "ваксинирани". Черно на бяло беше ясно, че "ваксината" не е за тоя щам.
Тепърва ще излизат престъпленията на ЕССР, и аристокрацията, дето се намърда НЕизбирана, и ни отне елементарни човешки права. Няква неграмотна патка се появи от нищото, никой не е гласувал за нея. И почна да приказва, къв съм престъпник, че не се подлагам на семейните им експериментални препарати, с 2 милиона оплаквания дотук. Само за ЕС.
Нищожеството Радев, който си обърса краката с туй дето е назначен да брани, още по-брутално се изряза. Сертификатът ни давал свобода. Като че от Оруел го прочете.
ARBEIT MACHT FREI!
Хипохондрик ли си???
 
Вие с Киров сте като в някаква секта.
Секта мчи как, все едно аз под всяко мнение се хиля като неадекватен. Това на най-официалните, възможни, източници на инфо.
Хипохондрик ли си???
Кво значи това?
 
Секта мчи как, все едно аз под всяко мнение се хиля като неадекватен. Това на най-официалните, възможни, източници на инфо.

Кво значи това?
Мисля, че моята дискусия приключи след този въпрос. То не е за смях вече...
 
Експериментът ′′ Вселена 25 ′′ е един от най-ужасяващите експерименти в историята на науката, който чрез поведението на колония от мишки е опит на учените да обяснят човешките общества. Идеята за ′′ Вселена 25 ′′ дойде от американския учен Джон Калхун, който създаде ′′ идеален свят в който стотици мишки ще живеят и ще се възпроизвеждат. По-точно Калхун построи т. нар. ′′ Рай на мишките ", специално създадено пространство, в което гризачите имаха Изобилие от храна и вода, както и голямо жилищно пространство. В началото той поставя четири чифта мишки, които за кратко време започват да се възпроизвеждат, което води до бързо нараства населението им. След 315 дни обаче възпроизвеждането им започва значително да намалява. Когато броят на гризачите достигна 600, между тях се образува йерархия и тогава се появиха т. нар. ′′ нещастници По-големите гризачи започват да атакуват групата, като резултатът е, че много мъжки започват да ′′ рухват ′′ психологически. В резултат на това женските не се защитиха и от своя страна станаха агресивни към малките си. С течение на времето женските показаха все повече агресивно поведение, изолационни елементи и липса на репродуктивно настроение. Имаше ниска раждаемост и същевременно увеличение на смъртността при по-младите гризачи. Тогава се появи нов клас мъжки гризачи, т.н. ′′ красиви мишки ". Отказаха да се чифтосват с женските или да се ′′ борят ′′ за своето пространство. Интересуваха се само от храна и сън. По едно време ′′ красиви мъжки ′′ и ′′ изолирани жени ′′ съставляват по-голямата част от населението. Според Калхун фазата на смъртта се е състояла от два етапа: ′′ първата смърт ′′ и ′′ втората смърт." Бившата се е характеризирала със загубата на цел в живота извън простото съществуване - няма желание за чифтосване, отглеждане на млади или установяване на роля в рамките на обществото. С течение на времето смъртността от малолетни достигна 100 % и възпроизводството достигна нула. Сред застрашените мишки се наблюдава хомосексуализъм и в същото време канибализмът се засилва, въпреки факта, че има много храна. Две години след началото на експеримента се роди последното бебе на колонията. През 1973 г. той е убил последната мишка във Вселената 25. Джон Калхун повтаря същия експеримент още 25 пъти и всеки път резултатът е един и същ.
Научният труд на Калхун е използван като модел за тълкуване на социален колапс, а изследванията му служат като фокусна точка за изучаването на градската социология.
В момента сме свидетели на директни паралели в днешното общество.. слаби, феминизирани мъже с малко без умения и без инстинкти за защита, и прекалено възбудени и агресивни жени без майчински инстинкти.




The "Universe 25" experiment is one of the most terrifying experiments in the history of science, which, through the behavior of a colony of mice, is an attempt by scientists to explain human societies. The idea of "Universe 25" Came from the American scientist John Calhoun, who created an "ideal world" in which hundreds of mice would live and reproduce. More specifically, Calhoun built the so-called "Paradise of Mice", a specially designed space where rodents had Abundance of food and water, as well as a large living space. In the beginning, he placed four pairs of mice that in a short time began to reproduce, resulting in their population growing rapidly. However, after 315 days their reproduction began to decrease significantly. When the number of rodents reached 600, a hierarchy was formed between them and then the so-called "wretches" appeared. The larger rodents began to attack the group, with the result that many males begin to "collapse" psychologically. As a result, the females did not protect themselves and in turn became aggressive towards their young. As time went on, the females showed more and more aggressive behavior, isolation elements and lack of reproductive mood. There was a low birth rate and, at the same time, an increase in mortality in younger rodents. Then, a new class of male rodents appeared, the so-called "beautiful mice". They refused to mate with the females or to "fight" for their space. All they cared about was food and sleep. At one point, "beautiful males" and "isolated females" made up the majority of the population. According to Calhoun, the death phase consisted of two stages: the "first death" and "second death." The former was characterized by the loss of purpose in life beyond mere existence — no desire to mate, raise young or establish a role within society. As time went on, juvenile mortality reached 100% and reproduction reached zero. Among the endangered mice, homosexuality was observed and, at the same time, cannibalism increased, despite the fact that there was plenty of food. Two years after the start of the experiment, the last baby of the colony was born. By 1973, he had killed the last mouse in the Universe 25. John Calhoun repeated the same experiment 25 more times, and each time the result was the same.
Calhoun's scientific work has been used as a model for interpreting social collapse, and his research serves as a focal point for the study of urban sociology.
We are currently witnessing direct parallels in today’s society..weak, feminized men with little to no skills and no protection instincts, and overly agitated and aggressive females with no maternal instincts.
 
Хипохондрик ли си???
Браво бе Тедка, след като 100 пъти те наричахме хипохондрик, ти си взел че си научил тази сложна за теб дума. Сигурно не е лесно да си чак толкова глупав. Сега остава да научиш и как да я използваш. Макар че това може би е безполезно. Аз лично бих те посъветвал да започнеш да учиш нещата от 2 клас. Хубавото е, че с 1 клас си се справил що-годе и поне можеш да пишеш някакви елементарни изречения... макар че повечето пъти (особено напоследък) са тотално сбъркани.
 
Форума почва да се индексира за конспирации -> почват да влизат кукувци -> кукувците почват да пишат -> форума по-силно се индексира за булсшит > кукувците стават все повече :D
 
Форума почва да се индексира за конспирации -> почват да влизат кукувци -> кукувците почват да пишат -> форума по-силно се индексира за булсшит > кукувците стават все повече :D
Постарайте се повече, ваксърчета. Тъпи сте на боклук, единствената ви цел е да тролите безцелно, и на нито един елементарен въпрос не можете да отговорите. Силно разочароващо е и за нас, защото трябва да отговаряме като на деца в детската градина всеки път.
 
Последно редактирано:
Постарайте се повече, ваксърчета. Тъпи сте на боклук, единствената ви цел е да тролите безцелно, и на нито един елементарен въпрос не можете да отговорите.
Ваксър ми вика тоя изпушилия, нещо се обърка. 100 пъти съм писал че се бърза с ваксините и че не ги приемам.
Но не приемам и кукувците със техните рептилски конспирации за безмозъчни. Даже и не съм си правил труда ви чета писаниците, но разбирам че ти явно си от тях.
 
Ваксър ми вика тоя изпушилия, нещо се обърка. 100 пъти съм писал че се бърза с ваксините и че не ги приемам.
Но не приемам и кукувците със техните рептилски конспирации за безмозъчни. Даже и не съм си правил труда ви чета писаниците, но разбирам че ти явно си от тях.

Не е чел, не е чул какво казват учените, на чието мнение се позоваваме, ма бърза да го квалифицира като ''конспирация''.

Освен това, на ''теориите на конспирацията'' вече им викат "Spoiler Alert", щото нещата си се случват, ма овцете блеят и рупат ли рупат..
 
100 пъти съм писал че се бърза с ваксините и че не ги приемам.
Милион и сто пъти си писал. Ти не си активен участник в тая тема. Ако имаш една шепа постове тук, те със сигурност ще са по подобие на тия простотии дето пишеш сега. Освен това грам не ме интересува какво ти е мнението за ваксините.

Но не приемам и кукувците със техните рептилски конспирации за безмозъчни. Даже и не съм си правил труда ви чета писаниците, но разбирам че ти явно си от тях.
Приемай или не приемай когато и каквото си искаш, това е твой проблем. Но не виждам никакъв смисъл да показвате с такава гордост какви бездарници сте. Жалко е. Очаквам поне малко старание, но не го получавам. И то не заради мен, а заради вас. Когато имате позиция, поне я отстоявайте като зрели и интелигентни хора.
 
Не е чел, не е чул какво казват учените, на чието мнение се позоваваме, ма бърза да го квалифицира като ''конспирация''.

Освен това, на ''теориите на конспирацията'' вече им викат "Spoiler Alert", щото нещата си се случват, ма овцете блеят и рупат ли рупат..
няма конспирации, някой е решил да спечели някой лев.
С това се изчерпва цялата тема.
 

Горе