Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Четеш и си викаш, бре умно момче сигурно се информира от достоверни източни и БАМ - почва да говори за руските мекерета пасков и брейка ...........
Поне 20 пъти ви цитирах VAERS и EMA.
Десетки хиляди умрели, близо 2 милиона оплаквания, странични ефекти. 40 % от тях сериозни, трайни. По-достоверно от туй няма.
Хилите се като дебили. След 3 минути пак не разбрали, и почваме наново.
Брейка ако съм цитирал е за кодоша, той е негативен еталон. Ползва се за пример как не се прави. Обаче и той не се "ваксинира".
Кво не хареса на филмчето, култово е!
Явно нещо ви замъгляват съзнанието, с бъркочите на мъжа на Урсулата. Не се държите адекватно.
 
Поне 20 пъти ви цитирах VAERS и EMA.
Десетки хиляди умрели, близо 2 милиона оплаквания, странични ефекти. 40 % от тях сериозни, трайни. По-достоверно от туй няма.
Хилите се като дебили. След 3 минути пак не разбрали, и почваме наново.
Брейка ако съм цитирал е за кодоша, той е негативен еталон. Ползва се за пример как не се прави. Обаче и той не се "ваксинира".
Кво не хареса на филмчето, култово е!
Явно нещо ви замъгляват съзнанието, с бъркочите на мъжа на Урсулата. Не се държите адекватно.
Полека, аз даже аспирин не съм пил последните 2 години какво остава за ваксини.
Ако не искаш да ти се смеят и подиграват дори и да си най-големия фен на някоя от отрепките пасков, брейка, карбовски не го казвай публично.

Само споменаването на една от тях и вече цялото ти мнение е някакъв руски бълвоч.
 
Ако не искаш да ти се смеят и подиграват дори и да си най-големия фен на някоя от отрепките пасков, брейка, карбовски не го казвай публично.

Само споменаването на една от тях и вече цялото ти мнение е някакъв руски бълвоч.
Такива като тебе е задължително да ми се подиграват, ако липсва тоя момент вече е проблем. Нещо бъркам.
Карбовски не го имам за отрепка, Пасков извика светилата в бранша. Георги Тодоров, доц. Мангъров и т.н.
Ако търсиш отрепка виж в огледалото като се бръснеш. Те това филмче дето ми се хилиш като изоглавен, е шедьовър. Като сте овце сте, ще ни пандизят който откаже инокулация. Законът съвсем си беше приет в Австрия.
Като се набодеш умираш, ако изтеглиш късата клечка. Или по-лошо. Инвалид.
 
Последно редактирано:
Такива като тебе е задължително да ми се подиграват, ако липсва тоя момент вече е проблем. Нещо бъркам.
Карбовски не го имам за отрепка, Пасков извика светилата в бранша. Геотги Тодоров, доц. Мангъров и т.н.
Ако търсиш отрепка виж в огледалото като се бръснеш. Те това филмче дето ми се хилиш като изоглавен, е шедьовър. Като сте овце сте, ще ни пандизят който откаже инокулация. Законът съвсем си беше приет в Австрия.
Като се набодеш умираш, ако изтеглиш късата клечка. Или по-лошо. Инвалид.
Ако ми потрябват фейкнюз, може ли да те ползвам като източник? Супер добър си!
 
Такива като тебе е задължително да ми се подиграват, ако липсва тоя момент вече е проблем. Нещо бъркам.
Карбовски не го имам за отрепка, Пасков извика светилата в бранша. Геотги Тодоров, доц. Мангъров и т.н.
Ако търсиш отрепка виж в огледалото като се бръснеш. Те това филмче дето ми се хилиш като изоглавен, е шедьовър. Като сте овце сте, ще ни пандизят който откаже инокулация. Законът съвсем си беше приет в Австрия.
Като се набодеш умираш, ако изтеглиш късата клечка. Или по-лошо. Инвалид.
Светила са в разпространяването на дезинформация и руска помия.
Жалко за теб, - 1 пишем и продължаваме напред.
 
Светила са в разпространяването на дезинформация и руска помия.
Жалко за теб, - 1 пишем и продължаваме напред.
Като се наакате при Мангъров ходите да ви лекува, ама ся дезинформация и руска помия било.
В Русия също ги бяха емнали да ги бодат с тия боклуци, съставките са едно към едно с Астра Зенека, от едно място ги вземат.
Кое да ми е жалкото, ни съм набоден, ни съм боледувал. Жалкото е за вас.
Ако ми потрябват фейкнюз, може ли да те ползвам като източник? Супер добър си!
Като нарисувано зомби си, ползвай каквото искаш.
Толкоз години не вдяна, че изобщо не е въпроса до боклуците, дето ви набодоха семейство Урсула.
Елементарни човешки права ни отнеха, и вие 80% функционално неграмотни не ви направи впечатление това.
 
успокойте тези хормони. Искам да ви предизвикам да се огледате за събития тип "Ефектът Мандела".
 
"Ефектът Мандела".
Какво общо има с темата? Не убиха ли 6 човека на протест в Европа? Далечна снайперска стрелба, за тяхно добро.
Не газиха ли с полицейски коне - майки с деца на протест в подкрепа на правото да откажеш инокулация? Не блокираха ли им личните пари?
Не затваряха ли напълно здрави хора в Австралия? Имала контакт мацката с болен, при отрицателни 2 теста я запряха като животно за 2 седмици, и я накараха да плати 4 цифрена сума $$$$ за затвора. В последствие си изгуби работата заради това.
 
Ще помогнеш ли за възстановяването на църквата ? Там зад него на монитора се вижда ?
Църквата е една от най-богатите институции, още хиляди години преди Христа.
1 стотинка не заслужават!
В Германия има данък религиозен. Който е овца в паството, плаща и то немалка тарифа.
Тука ни гърбят на общо основание, че да има бялата мафия да се фука с Ролекс-и, и да ръси от Линкълн. По соца баш тия боклуци доносничеха на ДС.
 
Църквата е една от най-богатите институции, още хиляди години преди Христа.
1 стотинка не заслужават!
В Германия има данък религиозен. Който е овца в паството, плаща и то немалка тарифа.
Тука ни гърбят на общо основание, че да има бялата мафия да се фука с Ролекс-и, и да ръси от Линкълн. По соца баш тия боклуци доносничеха на ДС.
ruski kurvi!
murzilki.
orki
 
по темата:
16/11/23
Учени от Московския държавен университет подобриха теста за коронавирус
..
Изследването е проведено в рамките на дейността на научната школа на Московския държавен университет „Молекулярни технологии на живи системи и синтетична биология“.

20231116_01.jpg


Съжалявам, но аз съм русорог и тва ме интересова, ко да прайм ся.
 
Ми то тва Патрашкова ако го види, ше го помисли за флашка и ше го открадне. Да го заключват здраво тесчето.
 
Пак за "внезапната смърт"
Вчера

18.11.2023

Свали видеото

Ютюб пак изтри няколко от видеата, но решение има: такива ги качваме конкретно тук.
Ако откриете липсващо видео, пишете ни, ще намерим начин да го качим въпреки всичко тук за вас.
 
А вчера руски учени от Челябинск взеха лично проби от Слънцето.
Бетон са челябинските учени.

29 НОЕМВРИ

В Челябинск е разработен устойчив на замръзване самовъзстановяващ се бетон

Тамара Черних, професор от катедрата по строителни материали и продукти на SUSU, отбеляза, че бактерията Bacillus subtilis се използва като „лекарство“ в новия бетон
...
„Ако без бактерии бетонът заздравява пукнатините си след 50 цикъла на естествено намокряне и изсушаване, тогава когато към състава му се добави бактериален бульон (първият устойчив на замръзване самовъзстановяващ се бетон), пълното самолечение на бетона настъпва след 10 цикъла. цикли”
***

Слага бактерийката в бульона, минава с бъркалката, маже пътя и тръгва!

А краварчетата муат пилешки бульон и маат с двуколки и каруци по полето още, бактерията не са я виждали. Живи да ги ожалиш... :(
 
Последно редактирано:

Горе