Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Георги Матеев
24 май ·
Мислите си, че сте модерен човек, образован хуманист, който различава доброто от злото? Нека тогава направим този тест. Ще ви изброя няколко неща, а вие ще ми кажете откъде идват:
👉Задължително образование за децата;
👉Насърчаване трудовата заетост сред жените;
👉Повишаване на медицинската грижа при бременност с фокус върху планирането на раждането;
👉Достъпност на концтраптивите;
👉Намаляване срока на майчинството;
Според вас от какъв документ произхожда този списък?
а) Манифест на либералните европейски ценности за развитие на демократичното общество и защита правата на хората?
б) Предложени мерки на НПО-то "Планирано родителство" за намаляване на популацията чрез геноцид?
в) Предложени мерки за повишаване на икономическата производителност?
Колебаете се? Ето още от списъка:
👉От жените да се изисква да работят, а да има малко места за грижа за децата им;
👉Премахване на данъчните облекчения за родителите;
👉Намаляване размера на детските надбавки;
👉Насърчаване на хомосексуализма;
👉Плащания за аборт или контрацепция;
👉Да не се дават общински жилища на многодетни семейства;
Все още ли не сте сигурни? Ето какво още следва:
👉Обезкуражаване за притежание на собствено жилище;
👉Аборт и стерилизация за всеки, който иска;
👉Изискване за жените да работят, без да им се предлагат достатъчно места за грижа на децата им; (Здравей, Фандъкова)
👉Образование за ограничаване на семейството;
👉Контрацептиви в питейната вода;
👉Политики за отлагане или избягване на брака;
👉Да се намали общественият идеал за размера на семейството;
Ако все още не ви е ясно, потърсете за Jaffe Memo от 1970г. И да, отговорът е този, който не ви се иска да бъде.
 
1701688354373.png

1701688488716.png
1701688827594.png
Eй това беше мръсна, долнопробна, престъпна ЛЪЖА. Помним!
1701688927065.png
Туй вече ми прилича на фейк:
1701689242206.png
1701689308147.png
Георги Матеев
2 ноември 2021 г. ·
Графиката, която виждате на тази снимка, е групирането по държави на броя странични реакции, докладвани за факсината на Модерна.
В Нидерландия, 17 милиона население, 79% напълно ваксинирани има над 25 000 докладвани случая.
В България, 3 пъти по-малко население, 3 пъти по-малко ваксинрано имаме 290 докладвани случая или 86 пъти по-малко доклада.
Делим 86 на 3*3 и получаваме, че българнът е около 10 пъти по-малко вероятно да докладва странична реакция към ваксина от нидерландския си колега лекар или пациент.
Ясно се вижда от графиката, че нидерландците са докладвали повече случаи и от много по-големи от тях държави като Франция, Германия, Италия, Испания. Според вас дали нидерландците са се минали с най-нискокачествените факсини в цяла Европа или просто те най-добре от всички осъзнават, че науката се базира на данни. И когато не докладваш данните, няма как да се прави наука.
Нежелани реакции можете да докладвате и вие, не е нужно да го прави лекар.
1701689607272.png
Михаил Цвеов
26 април 2020 г. ·
Цитат : Внимавайте какво си пожелавате! Желанията се сбъдват...
***
Сбъднатите новогодишни желания от 31.12.2019 на:
- Грета Тунберг: "Самолетите да не летят и децата да престанат да ходят на училище!";
- Некласираните олимпийци: "След като ние няма да участваме в Токио, дано никой да не участва!";
- Валентин Златев: "Продавачите на нефт да започнат да плащат на производителите на горива!";
- Кучетата: "Стопаните да си сложат намордници и да ни се молят да идем с тях на разходка!";
- Ченгетата: "Да можем да спираме когото си поискаме за проверка на документите и да глобяваме без обяснения!";
- Учителите: "Да можем да не ходим в училище, но да получаваме заплата!";
- Съпругите: "Да забранят всички мачове и да затворят баровете!".
- Мъжете: ”Да бъдат затворени всички МОЛ-ве”
 
Последно редактирано:
Колко ли мозъчни клетки са загубени след час браузване из групите на фейсбуук за тези мемета.
 
Почина евродепутатката, инициирала разследването срещу Фон дер Лайен и Pfizer


 
Почина евродепутатката, инициирала разследването срещу Фон дер Лайен и Pfizer


Бог да я прости. Така е с хората, умират.
 
Бог да я прости. Така е с хората, умират.
Особено тия, де се пречкат на мафията.

2 COMMENTS
GURU 05.12.2023 At 1:04 am
Ти да видиш… слОчайно ще да е!

Reply
Илиян 05.12.2023 At 11:13 am
Сърдечен удар, а? Сигурен съм, че пт Pfizer могат да имитират каквато и да е болест с фатален край, без да бъдат хванати
 
Последно редактирано:
Особено тия, де се пречкат на мафията.
Току-що разбирам, че е починал и д-р Владимир Тупавичаров. С Крумов се конкурирахме кой пръв ще сподели петъчния му анализ на гео-политическата обстановка. Адски забавен и оригинален, а и от лекарите с позиция относно ковид ваксините. Позицията на истински лекар, а не на платен папагал, който ''вярва в науката'' на Гейтс и другите парцали.

Смъртта не е нещо необичайно - всички сме смъртни. Въпросът е дали ни спохожда когато трябва или някой ускорява процеса?

Лека му пръст. На мен лично ще ми липсват забавните му петъчни постове.
 
Ех, Нанди, Нандиииии, ваксата не те спасява от смърт, и НЕ е доказано, че я причинява. Израелците живи ли са още? Че те нали се набодоха масово? За един прЕател притам.
 
Израелците живи ли са още?
Е, чакай де. Не е минал 5-годишния изпитателен период. След още 3- 4 ме питай, ако можеш. Дай боже да можеш. ;)
 
Отся се вдигна смъртността, на повярвали в науката, дето определи 80 пола. Тест за интелигентност беше, с руска рулетка в резултата.
 
Мдаааа... както се предвиждаше, youtube строго забранява да се говори за умрели от "ваксина", само часове след публикуването смъкнаха клипа.
Аз обаче го записах, като ми дойде кефа ще го кача на Rumble. Става въпрос, за умрели български "лекари" след като се инокулираха по пълна програма, и ни обвиняваха, че сме антивакс терорости. Подривна дейност било да не се довериш на Урсулата с 80-те пола и с брадатите бежанци.
Макар да съм минал пълен курс ваксинации от детството. Те тия "лекари" дето не са терористи, пукнаха от глупостта си. Естествен подбор.
 
Последно редактирано:
Ааа, верно, че и мен ме чакате, бях забравил. Ще ви пиша периодично, че съм жив.
Пиши пиши, че много фанатици дето ни викаха терористи, вече не са м/у живите. Може би все пак науката на 80-те пола и брадатите "бежанци", не са съвсем полове, и не съвсем бежанци.
Аз лично не искам никой да умира, щото роднините около мене се набодоха и бустерираха, и толкова близки роднини в тоя живот няма да имам други. Имам усещане, че им се промени характера, ама не казвайте на никого, да не ми се разсърдят. Гледам да не ги закачам като преди, да не им се мяркам пред очите. Побърка се народът.
Снощи по нощите видеото се появи, и като чуха от Тубата, че арестували доктор, дето показа данни от умрели, и веднага цензура.
Човек ще си помисли, че мафията ни иска мъртви.
 
Пиши пиши, че много фанатици дето ни викаха терористи, вече не са м/у живите. Може би все пак науката на 80-те пола и брадатите "бежанци", не са съвсем полове, и не съвсем бежанци.
Аз лично не искам никой да умира, щото роднините около мене се набодоха и бустерираха, и толкова близки роднини в тоя живот няма да имам други. Имам усещане, че им се промени характера, ама не казвайте на никого, да не ми се разсърдят. Гледам да не ги закачам като преди, да не им се мяркам пред очите. Побърка се народът.
Снощи по нощите видеото се появи, и като чуха от Тубата, че арестували доктор, дето показа данни от умрели, и веднага цензура.
Човек ще си помисли, че мафията ни иска мъртви.
Браво на роднините ти!
 

Горе