Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Поръчай на майка ти да пита нейната приятелка кои ваксинирани ще умрат: с китайска ваксина, с руска, с европейска, с американска или с някаква друга? Или има значение видът: векторна, рнк и т.н. Или може би всички ще умрем?

Относно проф. Радка Аргирова, всичко което казва е в десятката. Няма за какво да се заям. Все едно аз съм го дал това интервю. Някои важни извадки от интервюто:
Не съм много сигурен дали е права
Прочети целия доклад.
Кантарджиев и той повтаряше ваксинация трябва, после преболедувалите трябва само с една доза, сега последно май каза, че няма смисъл да се ваксинират преболедувалите освен, ако не искат.
А доклада го виж за имунитет от ваксини и преболедуване или може би интервюто е старо и е казано отдавна не знам не съм го гледал
 
До 5 години всички ваксинирани ше са умреле!"

Как ше коментирате горното становище?

Ще го коментирааме така:

f4d7bc7db0cc6fdeade15a0cc813ca659f56ccab204e6deb13a47d92e08c1069_1.webp


Апропо, ти каза ли на майка ти, че мислиш да се ваксинираш? Ако не си, аз ще ѝ кажа. Дай ми телефона ѝ на лс.
 
Последно редактирано:
А доклада го виж за имунитет от ваксини и преболедуване или може би интервюто е старо и е казано отдавна не знам не съм го гледал
Докладът е интересен. Съгласен съм, че е много трудно да се генерализира кой имунитет е по-силен, след преболедуване или след ваксина. Причината е, че хората преболедуват по коренно различни начини и формират различен по сила имунитет. Реакцията към ваксините също варира драстично при различни хора според тяхната възраст, спецификите на конкретния организъм и безброй други фактори. Това, което ми направи впечатление в доклада обаче е следното:
Notably, individuals who were previously infected with SARS-CoV-2 and given a single dose of the BNT162b2 vaccine gained additional protection against the Delta variant.
В крайна сметка изводът е, че все пак е по-добре да се ваксинираш, дори да си изкарал ковид.
 
  • Like
Реакции: OSH
Докладът е интересен. Съгласен съм, че е много трудно да се генерализира кой имунитет е по-силен, след преболедуване или след ваксина. Причината е, че хората преболедуват по коренно различни начини и формират различен по сила имунитет. Реакцията към ваксините също варира драстично при различни хора според тяхната възраст, спецификите на конкретния организъм и безброй други фактори. Това, което ми направи впечатление в доклада обаче е следното:

В крайна сметка изводът е, че все пак е по-добре да се ваксинираш, дори да си изкарал ковид.
Ако преболедуването изгражда имунитет и да се ваксинирам ми изглежда като да пия 2 хапчета за глава само, за да не ме заболи...
Нали ако имам добър имунитет и като сложа ваксината (да сигурно ще имам оше по-добър), но поемам всички евентуални рискове от ваксината..
 
Относно проф. Радка Аргирова, всичко което казва е в десятката. Няма за какво да се заям.
И това ми бил големия интелектуален капацитет. Баба ти Радка бълва пропаганда като луда и не бива думите ѝ да се вземат насериозно, въпреки че е Уж експерт в областта. Същата стрина твърдеше през февруари, че ваксинирате не заразяват и това било "доказано". Сега пее друга песен и се прави на пръднала в рейса.

Нямаш за какво да се заядеш защото ти плюва в устата любимите опорки. Научни данни, та знае ли се...
 
През февруари беше един вирус, а сега е съвсем друга мутация, за която не важат доста от нещата, които важаха за февруарския. Ако имаше и малко мозък, щеше сама да се сетиш. От ден на ден май все повече изпростяваш. Сигурно е от възрастта...
 
През февруари беше един вирус, а сега е съвсем друга мутация, за която не важат доста от нещата, които важаха за февруарския. Ако имаше и малко мозък, щеше сама да се сетиш. От ден на ден май все повече изпростяваш. Сигурно е от възрастта...
Това за мен също не е вярно, че с другия вирус ваксините не заразявали не знам как е сигурно...
 
Ако преболедуването изгражда имунитет и да се ваксинирам ми изглежда като да пия 2 хапчета за глава само, за да не ме заболи...
Нали ако имам добър имунитет и като сложа ваксината (да сигурно ще имам оше по-добър), но поемам всички евентуални рискове от ваксината..
Тук ти казват точно и ясно как ваксината саботира естествения ти имунитет. Пускам отново за капацитетите, които не успяха да извадят аргументи срещу казаното.

 
През февруари беше един вирус, а сега е съвсем друга мутация, за която не важат доста от нещата, които важаха за февруарския. Ако имаше и малко мозък, щеше сама да се сетиш.
Ооо, тогава представи си през следващата мутация колко неща няма да важат. Току реши да почне да напада "ваксинираните" екслузивно :eek:
 
През февруари беше един вирус, а сега е съвсем друга мутация, за която не важат доста от нещата, които важаха за февруарския. Ако имаше и малко мозък, щеше сама да се сетиш. От ден на ден май все повече изпростяваш. Сигурно е от възрастта...
Виж/чуй видеото, което пускам отново заради кастрати като теб. Точно и ясно ти се обяснява (като за дебил), че ваксините са ефективни срещу оригиналния щам, който вече го няма. Срещу Делта не само не действат, но и помагат на вируса да инфектира клетките.

И спри с глупавите препратки към възрастта ми. По-млада съм от баба ти Радка - доста. ;)
 
а аз да не разбирам причините за оплакванията
Тежък чехъл те е затиснал, не ти трябва да разбираш от ядрена физика, за да го видиш. Ама и с такъв подход, дори и да спечелиш малко женско внимание (на някоя лелка с писенца), после бързо ставаш безинтересен. ;) Хипергамия, к'о да го правиш...
Всички са алфи във форума, аз не съм се съмнявал. ;) Само чудно, защо не избива по направление, ами в безсмислени 2-годишни драканици под слоган "Борим се с пЛандемията в интернет форуми".
 
Последно редактирано:
после бързо ставаш безинтересен. ;) Хипергамия, к'о да го правиш...
И на мнението на такива хора трябва да се доверяваме... Ту търся внимание, щото никой не ми обръща такова, ту съм хипергамна и бързо губя интерес към жертвите.

Споко, не търсим логика в коментарите на тежък дебил с комплекси. :)
 
Тук ти казват точно и ясно как ваксината саботира естествения ти имунитет. Пускам отново за капацитетите, които не успяха да извадят аргументи срещу казаното.

Не знам какъв имунитет сабаря, но е видно, че тези с ваксини не боледуват от Ковид. А дали срива имунитета им порпнцип и ще да по податливи към други вируси (не коронавируси) не знам.. но пак трябва да се прецени риска дали си струва да преболедуваш ковид сега за евентуално по-слаб общ имунитет
 
Апропо, ти каза ли на майка ти, че мислиш да се ваксинираш? Ако не си, аз ще ѝ кажа. Дай ми телефона ѝ на лс.

Да. Реакцията й беше нещо като "Въхххх!"

Тук ти казват точно и ясно как ваксината саботира естествения ти имунитет. Пускам отново за капацитетите, които не успяха да извадят аргументи срещу казаното.


Дай да я видим тая теория и от друг сорс, по възможност с по-малко меланин.
 
но е видно, че тези с ваксини не боледуват от Ковид
Как е видно? Ти гледа ли изказването на докторката? Гледай след 1.20. Слушай внимателно, защото говори истински специалист, а не лаик, каквито сме всички до един в темата.

п.с. края с BLM доводите може да го пропуснеш. Нас тези проблеми не ни касаят. Не прави като Ноке-то да чуваш само тях. :)
 
Да. Реакцията й беше нещо като "Въхххх!"



Дай да я видим тая теория и от друг сорс, по възможност с по-малко меланин.
Ми тя цитира директора на CDC - Walensky, която с по-малко меланин

19th-rochelle-walensky-1940x1092-1-1800x1200-c-default.jpg


Пък ако меланинът ти е проблем, слушай шведския стратег, благодарение на който Швеция имаше единствена нормална реакция.

Майка ти те е била малко, когато си бил малък. Мисля, че няма да е много късно да компенсира с боя сега. ;)
 
През февруари беше един вирус, а сега е съвсем друга мутация, за която не важат доста от нещата, които важаха за февруарския. Ако имаше и малко мозък, щеше сама да се сетиш. От ден на ден май все повече изпростяваш. Сигурно е от възрастта...
Е как тая съвсем друга мутация я борим със същата ваксина?
 
Ми тя цитира директора на CDC - Walensky, която с по-малко меланин

19th-rochelle-walensky-1940x1092-1-1800x1200-c-default.jpg


Пък ако меланинът ти е проблем, слушай шведския стратег, благодарение на който Швеция имаше единствена нормална реакция.

Майка ти те е била малко, когато си бил малък. Мисля, че няма да е много късно да компенсира с боя сега. ;)

Това лели е доста по-добре откъм външни белези обаче искам да видя нещо директно от нея.

А ако беше гледала корейския чичо, едва ли щеше да пропуснеш момента където се присмива на Швеция относно провала на стратегията със стадния имунитет!
 

Горе