Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Аха, ваксинация до безкрай значи...

Именно! Пак да препратя към КОРЕЙСКОТО ЧИЧИ - "Ковид вече е перманентно присъствие и трябва редовни ваксинации, също като при сезонния грип! И само чрез ваксинации смъртността може да се докара до грипни нива!!!"

Ей, никой не внимава у телевизора....
 
Аха, ваксинация до безкрай значи...
Ваксинация безкрай има откакто са измислени ваксините. Нарича се реимунизация. Прави се, за да са здрави хората и да живеят по-дълго.
 
Ваксинация безкрай има откакто са измислени ваксините. Нарича се реимунизация. Прави се, за да са здрави хората и да живеят по-дълго.
Да ясно, приравняваш Кови към Едра Шарка... Разбирам... Почти същото е, ама не точно. Ако беше така, първи щях да се ваксинирам, ама не е. При едното шанса да оживееш е минимален, при другото шанса да умреш е минимален. Ама както Асен каза, на ентелигента не трабва да му говориш за проценти, че не те разбира.

Въпреки това пак да го кажем - 80% го карат леко, безсимптомно или в къщи, 20%, влизат в болница, 20% от тях влизат в интензивно, 20% от тях на апарат, 20% от тези в интензивното. умират. Това е от заразените, не от цялата популация. Това го каза Кантарджиев преди известно време, така, че спокойно можем да смятаме процентите за преувеличени в полза на Кови.
 
Сякаш до сега всички сте се ваксинирали против сезонния грип :D Голямо преиграване за едни пусти пари...
 
Едра Шарка
Никой вече не се ваксинира срещу едра шарка, защото навремето когато е трябвало, хората са го правили и сега болестта е заличена от природата.
 
Никой вече не се ваксинира срещу едра шарка, защото навремето когато е трябвало, хората са го правили и сега болестта е заличена от природата.

Това беше само пример. Грешката ти е, че не разбираш базовите неща. Сравняваш несравнимото и си правиш грешни изводи. Не може да сравняваш смъртоносни болести с не особено опасна инфекция.
 
Последно редактирано:
Това лели е доста по-добре откъм външни белези обаче искам да видя нещо директно от нея.

А ако беше гледала корейския чичо, едва ли щеше да пропуснеш момента където се присмива на Швеция относно провала на стратегията със стадния имунитет!
А корейският чичо дали е ходил в Швеция по време на либералния им кови режим или това е корейският ташунко/сополо? Щото аз поддържам постоянна връзка с Швеция и знам, че хората там си живеят абсолютно спокойно. В слисъл, не си правят масово харакири, понеже няколко 90+ младежи от домовете се гътнали. Живеят си живота, запазиха икономиката си работеща, там не е имало масови протести и сблъсъци, заради абсурдни "мерки".

Да, в Швеция също тече активна ваксинационна кампания и хората се ваксинират, без нужда от увещания и изнудване. Това е така, защото шведите имат пълно доверие в правителството си. Времето ще покаже дали е трябвало да се доверяват по този въпрос, но в Швеция всичко е нормално от Day#1.

Относно думите на шефката на СДС - не вярвам на такова изслушване мургавата докторка да седне да си измисля. Чуй отново изявлението и потърси цитираното мнение. :)
 
Въпреки това пак да го кажем - 80% го карат леко, безсимптомно или в къщи, 20%, влизат в болница, 20% от тях влизат в интензивно, 20% от тях на апарат, 20% от тези в интензивното. умират. Това е от заразените, не от цялата популация. Това го каза Кантарджиев преди известно време, така, че спокойно можем да смятаме процентите за преувеличени в полза на Кови.

Да ама д-р Ронда каза че преболедувалите Ковид остават с мъртва част в сивата материя (там горе).
 
нЕкой попадал ли е на статистика, в която има е разгриничен броя на тестваните с ваксина и без?

Пример 1: Три пъти повече заразени неваксирани от проведените 200 теста вчера. 25 ваксирани и 75 неваксирани са с положителни резултати.
Пример 2: При проведните вчера 200 теста, от които 50 са ваксинирани, а 150 са неваксирани, резултатите са следните: 25 положителни ваксирани, 75 положителни неваксирани.

Т.е. резултата е равен, а не 3 пъти повече...
 
Ваксинация безкрай има откакто са измислени ваксините. Нарича се реимунизация. Прави се, за да са здрави хората и да живеят по-дълго.

Между другото..(не че има гарантирана връзка разбира се), но не си ли забелязал, че горе-доле точно от тогава пък има ултра ръст на умиргвации от всякакви сърдечно-съдови заболявания, предимно инфаркти и инсулти и точно предизвикани от съсиреци и тромби, нищо че прокрадват идеята и за разни изтъркани - затлъстяване и кибицизъм. Дали пък няма да се разкрие една чудовищна, да не кажа измама, а по-скоро недогледаница, че има доста сериозни последствия от ваксините, от както съществуват..

Вери интрестинг бай дъ уей ;)
 
Между другото..(не че има гарантирана връзка разбира се), но не си ли забелязал, че горе-доле точно от тогава пък има ултра ръст на умиргвации от всякакви сърдечно-съдови заболявания, предимно инфаркти и инсулти и точно предизвикани от съсиреци и тромби, нищо че прокрадват идеята и за разни изтъркани - затлъстяване и кибицизъм. Дали пък няма да се разкрие една чудовищна, да не кажа измама, а по-скоро недогледаница, че има доста сериозни последствия от ваксините, от както съществуват..

Вери интрестинг бай дъ уей ;)
Много искам да видя как ще ти каже, че си тъп и пишеш глупости във форума, понеже си търсиш мъжко внимание. ;)
 
аааа петък мина, моля моля :D без интрижки, темата е сериозна :)
Но определено има нещо гнило в Дания, а май и не само там ;)
 
Между другото..(не че има гарантирана връзка разбира се), но не си ли забелязал, че горе-доле точно от тогава пък има ултра ръст на умиргвации от всякакви сърдечно-съдови заболявания, предимно инфаркти и инсулти и точно предизвикани от съсиреци и тромби, нищо че прокрадват идеята и за разни изтъркани - затлъстяване и кибицизъм. Дали пък няма да се разкрие една чудовищна, да не кажа измама, а по-скоро недогледаница, че има доста сериозни последствия от ваксините, от както съществуват..

Вери интрестинг бай дъ уей ;)
Това е производно на гигантското увеличение при продължителността на живота.
bYF2rmF.png
 
Едва ли неандерталците са умирали от инфаркт, още повече от инсулт, дори % да е бил много по-голям.

Очаквах по-сериозен размисъл, и не за спорта/спора ;)

За умиргвация от рак на дебелото наприме, разбирам - изкуствена храна, подобрители и тн. Но от тромби...!!! За мен вероятността да има тясна връзка с ваксините е наистина много голяма. С такава умрела графика е абсурдо да ме убедиш в противното.
 
Моят дядо пушеше до 97, дали е умрял от цигарите..още се чудя, но иначе мразеше ваксините :)
Може да е било от ковид...
 
С такава умрела графика е абсурдо да ме убедиш в противното.
Изобщо не ме вълнува дали съм те убедил или не. Просто това е отговорът на въпроса. Такива са фактите и в случая няма какво толкова да се размишлява.
 
Добре че фактите не са това, което мислиш ти, иначе никога нямаше да доживее до 93 (поправка) :D

Явно има сериозна връзка между ваксините и днешните зачестили В ПЪТИ (мнооого пъти) случаи на инфаркти и инсулти, едва ли има две мения по въпроса. Само не разбрах дали твоето е второто или просто да си пишем на въпреки?
 

Горе