Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Е ти хептем искаш да стресираш човекот 😁
Аз се мъчим тук 3 дена да пазя някакво равновесие, белким вкарам някакъв НЕЙТИВ разум, ПА ТИ директно с резачката, тикви почна да косиш... като ОНАЯ 🤣
Чеки, първо да съУмеят нещо по СЪЩЕСТВО, па после да си копат дупки за тленните останки ахахахаха

Квото - ТЕКОВА, важното да не се даваме, ни телом, ни духом, още повече - дупом 😝





и без това нищо, ама нищичко ни мои се направи по въпроса.. как беше онуЙ за кервана... той си вървел, ама знаел, че нема да стигне до никъде, не и без кучетата да го изпонахапят 🙃
 
Минавам, само да оставя това, за тези които искат да се запознаят с нещо, което вече знаем... 🤔

 
и да зяпам на бтв/нова простотиите
Замислял ли си се, че рекламите на тези телевизии ( и не само), спонсорирани от фармацията спомагат за разхлабване на имунната система работейки на подсъзнателно ниво, може би не ?

Па аз като си имам сливици кво - само ангини и пневмонии правя през коледния сезон.
Това се случва, понеже обичаш уюта и топлината на дома в студените месеци. А и имаш имунна система, като на врабче. :p :D Казвам го във връзка с това, че малко да се разхлади и си готова .
 
Няма време да се мисли толкова, защото ТО е 100% сигурно! Има 1002 галимации по случая. Цяла индустрия е, има 10ки К заети в психо сФерата, а по-лошото, че наистина се разчита на това.. дали щото верно ни смятат за Олигофрети, али поне трее да изглеждаме такива.. НО -
Гледал ли си един експеримет - муви клипсон, дето през ЦЯЛОТО време на бюрото в единя край има човешки мозък (не пасващ с нищо от интериора) до като се движи някаква куца сцена, пак така нямаща нищо, нито БИО, нито пък органично ахахаха АМА че тва ексипиментот точно тва сака да сподели - КАК ултра уесно еУементарнияот човешки мозък да бъде манипулиран (един на 100 чиляка в действителност забелязват присъствието на тая органична гня - същински човешки мозък, са се гънките и цялата му гня 😆
 
Няма време да се мисли толкова, защото ТО е 100% сигурно! Има 1002 галимации по случая. Цяла индустрия е, има 10ки К заети в психо сФерата, а по-лошото, че наистина се разчита на това.. дали щото верно ни смятат за Олигофрети, али поне трее да изглеждаме такива.. НО -
Гледал ли си един експеримет - муви клипсон, дето през ЦЯЛОТО време на бюрото в единя край има човешки мозък (не пасващ с нищо от интериора) до като се движи някаква куца сцена, пак така нямаща нищо, нито БИО, нито пък органично ахахаха АМА че тва ексипиментот точно тва сака да сподели - КАК ултра уесно еУементарнияот човешки мозък да бъде манипулиран (един на 100 чиляка в действителност забелязват присъствието на тая органична гня - същински човешки мозък, са се гънките и цялата му гня 😆
Форумът трябва да се прекръсти на konspirator.com...
 
Зает е 😁

Аз лично гледах клипчето и нищо не видях. Накрая като споменаха, че има мозък, го превъртях и верно поне на 2-3 места се виждаше съвсем ясно мозъка на бюрото. Това се разработва от психолози. По тв също ги гледам как зомбат. Умишлено преместват ударенията на много думи, променят словореда по странен начин, мимики и гримаси - също са строго тренирани. Всичко е да се зомби масата, ЕТО ти си същинският пример ;)
 

Да, чакам сега да кажете, че лекарите са виновни или здравната ни система. А че пием като смокове, пушим като комини и ядем боклуци няма значение явно. ОК.
 

Да, чакам сега да кажете, че лекарите са виновни или здравната ни система. А че пием като смокове, пушим като комини и ядем боклуци няма значение явно. ОК.
Няма да се оправиш... Кауза пердута 😁
 
Дам... изгубена е каузата :)
Защо, Славчев, защото имам различно мнение от твоето ли? Ако някой не мисли като теб и става лузър в твоите очи. Как правиш бизнес с хората? Избираш си да се кефят на Путин и да са антиваксъри ли?
 
Защо, Славчев, защото имам различно мнение от твоето ли? Ако някой не мисли като теб и става лузър в твоите очи. Как правиш бизнес с хората? Избираш си да се кефят на Путин и да са антиваксъри ли?
Нищо общо, даже и с Каменчо сме работили :)
 
Боже, какъв е тоя невротизиран бот? Нямам предвид Питерсън... Тва е негледаемо заради тоя дърдорещ неврастеник. Сега разбирам защо ''еди кой си'' е влюбен в него. Същото истерично малко човече.
 
Тоя не се търпи, верно.. Ако бех у студиото, да съм му навъртел вече една шамарена фабрика 😆
 
Тоя не се търпи, верно.. Ако бех у студиото, да съм му навъртел вече една шамарена фабрика 😆
То с истеричните така се действа по протокол.
 
Тоя не се търпи, верно.. Ако бех у студиото, да съм му навъртел вече една шамарена фабрика 😆
Същото е и с оня, дето го споделя :D
 

Горе