Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ето какво ни очаква, ако на 27-ми май България подпише споразумението със СЗО:

Ето и премиерът на Словакия как се обръща към народа си по повод пандемията. Имаше и друго видео, в което казва че отхвърля споразумението със СЗО.
Харесвам тази адвокатка!

Няма вирусТи, лято е вече, аз изгорях. Дишайте спокойно и охлаждайте питиетата !

Дай го тоя проблем, да го разколачи - чичо ти доктор фрилансърски 😆
Имам болки ... в кръга на шегата ;):p:D

 
Що се намръщи.. хиля се на начина ти на изразяване :)



Що па да не съм?? Загрижен съм за всяко БеГе, стига да не е агентура, независимо рашанска или хамериканска

Просто си истинския нарицателен пример за целта, N1 ваксър, аз ли съм виновен?

Помогнал съм на поне 100 човека (лична комуникация) и на хиляди (косвена). Дай го тоя проблем, да го разколачи - чичо ти доктор фрилансърски 😆
Аз сам си помогнах, няма нужда. А и имам личен лекар все пак, мненията ни съвпаднаха. Щото бившата ми лична лекарка като теб не вярваше ни в Ковида, нито във ваксата и едвам прескочи трапа. Ама нищо де, давай си съвети, не ми пречиш ;)
 
Аз сам си помогнах, няма нужда. А и имам личен лекар все пак, мненията ни съвпаднаха. Щото бившата ми лична лекарка като теб не вярваше ни в Ковида, нито във ваксата и едвам прескочи трапа. Ама нищо де, давай си съвети, не ми пречиш ;)


duh-sonny-brix-m5vls6s0319nelrm.gif
 
На тва се намръщих. Може и да са умни, ама в някои теми много умело го прикриват. ;)

Още по-лошо, значи са минимум лицемерни.. а ако са просто агентури.. 😠 начи трее бегаме далече 😆😇

Аз сам си помогнах, няма нужда. А и имам личен лекар все пак, мненията ни съвпаднаха. Щото бившата ми лична лекарка като теб не вярваше ни в Ковида, нито във ваксата и едвам прескочи трапа. Ама нищо де, давай си съвети, не ми пречиш ;)

Имаш личен лекар, ама тя била тъпа, ама ти сам си си помогнал, но предпочиташ да имаш личен лекар.. все пак :) 🙃
 
Засекохме се ахахах начи НЕ САМО АЗ съм тъпоглавец, а просто на очеизвадното НИ МОЙ се удържиш 😆😆😆
 
а ако са просто агентури
Що се плашиш от агентурите? Те вършат по-полезна работа от обикновените пропагандатори.

Щото бившата ми лична лекарка като теб не вярваше ни в Ковида, нито във ваксата

Нашата фелдшерка вярваше твърде много и с овчата си вяра уби младо момче. Станчо щеше да се излекува с правилните медикаменти, но тя настоя да го закарат в ковид отделение, където му разкъсаха дробовете на вентилатора - убиха го точно за 24 часа, прибраха си парите и сега спинкат като къпани.

И аз няма да го гледам тва видео на Такър, че над 2 часа (поне не тая вечер), ама започва достатъчно обещаващо.

На бас, че на Тедката новата GP-S (навигатор, издаващ направления) знае повече за ковид и ваксините от тоя немски доктор.

 
На тва се намръщих. Може и да са умни, ама в някои теми много умело го прикриват. ;)
То сигурно има и умни овце, ама пак са си овце :)
 
Още по-лошо, значи са минимум лицемерни.. а ако са просто агентури.. 😠 начи трее бегаме далече 😆😇



Имаш личен лекар, ама тя била тъпа, ама ти сам си си помогнал, но предпочиташ да имаш личен лекар.. все пак :) 🙃
Ти нямаш ли личен??? Може би се лекуваш от мнения в телеграм вероятно.
 
Що се плашиш от агентурите? Те вършат по-полезна работа от обикновените пропагандатори.



Нашата фелдшерка вярваше твърде много и с овчата си вяра уби младо момче. Станчо щеше да се излекува с правилните медикаменти, но тя настоя да го закарат в ковид отделение, където му разкъсаха дробовете на вентилатора - убиха го точно за 24 часа, прибраха си парите и сега спинкат като къпани.

И аз няма да го гледам тва видео на Такър, че над 2 часа (поне не тая вечер), ама започва достатъчно обещаващо.

На бас, че на Тедката новата GP-S (навигатор, издаващ направления) знае повече за ковид и ваксините от тоя немски доктор.

Не бе, Нанде, не знам повече, винаги във всичко има риск, но в случая съм избрал по-малкото зло. Ако то въобще е зло. Пак повтарям, че всички ваксинирани, които познавам им няма нищо и до ден днешен. Ама вие си чакайте "ефектите", няма проблем.
 
Ти нямаш ли личен??? Може би се лекуваш от мнения в телеграм вероятно.

Имам, и той издава направленията, които искам.. т.е. върши си работата човека :)

Телеграмата си е твоя комуникационно средство, аз телеграми отдавна не пускам 😆
 
Европейският орган за безопасност на храните (ЕОБХ) предупреди за риска от мащабна пандемия от птичи грип, ако вирусът започне да се предава между хора, защото липсва имунитет срещу него, съобщи Ройтерс.


Предупреждението беше отправено, след като стана известно, че човек в САЩ се е заразил с вируса на птичия грип H5N1 от млечни крави, предаде БТА.

Европейците, готови ли сте? 😆 😆 😆
 
Ами то срещу всички вируси имунитетот е временен.. Пак ни взимат за глупаци с идеята да стане боци-бизнесот перманентен. НАЙС - какво по-убаво от един постоянен, сигурен доход... яко найс 😁
 
При коклюша има и един друг проблем – съвременната ваксина за коклюш е ацелуларна – този вид ваксини имат много малко странични действия. Основният аргумент, за да бъдат въведени беше, че старите, целоклетъчни ваксини срещу коклюш имаха доста странични действия, но те даваха много продължителен и силен имунен отговор. При новите ваксини имунният отговор изчезва след около 4-5 години и са необходими непрекъснати реимунизации. Освен това тези, които са ваксинирани срещу коклюш със съвременните ваксини не се разболяват, но могат да се заразяват и да заразяват. Един феномен, който вече наблюдавахме и при коронавирусните ваксини.

 
С първака сметам да се спавим някак ахахаха ама с другите - няма да мога. Една шушка само да излапам и ще се пръсна да иляди парчетии 😁
 
Ето заради вашите антиваксърски простащини покрай Ковида, сега коклюша процъфтява успешно. Защото сега никой вече не иска дори и изпитани ваксини. Доволни ли сте?
 
Мани тва, ама ти май седиш и дебнеш новините, всички емисии, и чакаш само да те бъзнат с поредния вирус ахахаха на другия ден си първа писта, боца-моца..ох на дядя Йоца 😆
 
Защото сега никой вече не иска дори и изпитани ваксини. Доволни ли сте?
Даже и Мънги го каза тва - че не си ваксат децата, което е лошо.

Аз лично не съм против клинично изпитаните ваксини, въпреки че при някои деца може да дават усложнения. Негативното ми мнение е било единствено и само за ковид рнк експерименталките. Имам всички задължителни имунизации. :rolleyes:
 
Мани тва, ама ти май седиш и дебнеш новините, всички емисии, и чакаш само да те бъзнат с поредния вирус ахахаха на другия ден си първа писта, боца-моца..ох на дядя Йоца 😆
Пак не си разбрал и оригиналничиш. Става въпрос за добре познат стар вирус, за който се мислеше че няма връщане.
 

Горе