Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
И преди короната имаше ваксини за грип, които се слагаха всяка есен по избор и бяха различни, според очаквания щам на грипа.
Да си дойдем на думата, че си е просто грип.
 
Между другото, една фризьорка ни подстригва, мога да те уредя със срещичка.

Физьорката само мъжко подстригване ли прави? Ако прави и дамско, може с нея да уредиш срещичка, че се подстригвам сама и личи доста. :)
 
Ако ще ми я адаптират за всяка мутация,
Не, това беше майтап. Просто някак така случайно отпаднаха изискванията за съхранение, та направих аналогията с мутациите на вируса.
 
Не, това беше майтап. Просто някак така случайно отпаднаха изискванията за съхранение, та направих аналогията с мутациите на вируса.
То майтап, ама ако верно искат да обхванат мутациите, трябва да "редактират кода" на създанието, което ни вкарват в кръвчицата :)
Иначе не знаех, че уеко отпадат изискванията за съхранение..не беха ли некви хиляди градуси в минус за да е ефективна ваксината :D

Абе тия ваксини верно ще се окажат пълен ташак.. Дано наистина тия дето са се боцнали с металната игла, един ден не съжеляват, че не са го направили просто с кожената ахахахаха
 
То майтап, ама ако верно искат да обхванат мутациите, трябва да "редактират кода" на създанието, което ни вкарват в кръвчицата :)
Иначе не знаех, че уеко отпадат изискванията за съхранение..не беха ли некви хиляди градуси в минус за да е ефективна ваксината :D

Абе тия ваксини верно ще се окажат пълен ташак.. Дано наистина тия дето са се боцнали с металната игла, един ден не съжеляват, че не са го направили просто с кожената ахахахаха
Бяха. Само ЗИЛ-а на Леки отговаряше на изискванията :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 
Начи така или иначе баш им дреме кво ще ни вкарат, важното е да си изпишат протоколите, там кинти да се разпределят, па кой ще му става за в бъдеще веднъж на тримесечие, или коя ще ражда таралеж, баш май май много ги брига общо взето :) ФАКТИ :p
 
Ти ги разбираш ПЕДАЛИТЕ, аз не съм от тая секта. Създай си отделна тема за тях ако искаш.

Да бе, да, много знаеш ти от коя секта си, докато лежиш в несвяст до празната дамаджана. Почти съм убеден, че Камен ти е чукнал две яйца (или ти на него), като си организирахте срещичка преди време :eek:
 
Естествено, че не.Такаш си прая.
Изникна ми един преразказ на Йордан Йовков, та който иска да чете:

-------------------------------------------------
И какво искаш да кажеш ? Че в момента има едно фалшиво успокоение, защото гледаме някой как някой "вдига сватба", а всъщност чумата идва ?
 
Да си дойдем на думата, че си е просто грип.
Абе, Славчев, той грипа откога е безопасен??? Я зарази някой дядо на 85 плюс с грип и да видим дали ще оживее. Руска рулетка, нали?
Егати плиткоумният си, честно.
ГРИПЪТ е гадна болест, ама ти нали си здрав, какво ти пука за роднините??? Те да се оправят, нали така? Важното е ние да сме живи и здрави и да правим медийни помии, пЪрдон, сайтове.
Пичага, излез от виртуалното и виж живота. Излагаш се яко.
 
Славчев чувате ли го какво каза? Че Ковида бил грип. А ГРИПЪТ какво е? Безобдна болест, така ли? Значи то е много яко да си болен от грип, сега разбирам. И да гълташ антибиотици, които са в пъти по-полезни от всяка една ваксина. Леле, тотално сте полудели, честно. Сравнявате болестите, коя била по-лека. Абе не искате ли да сте здрави??? Всяка една болест си е гадна, независимо каква е.
 
Славчев чувате ли го какво каза? Че Ковида бил грип. А ГРИПЪТ какво е? Безобдна болест, така ли? Значи то е много яко да си болен от грип, сега разбирам. И да гълташ антибиотици, които са в пъти по-полезни от всяка една ваксина. Леле, тотално сте полудели, честно. Сравнявате болестите, коя била по-лека. Абе не искате ли да сте здрави??? Всяка една болест си е гадна, независимо каква е.
Някои хора се притесняват точно за здравето си и затова не се ваксинират.
Мислят, че ваксината е много по вредна и от Ковид и от антибиотици.
Не знам кое е по-вредно и кое не, а просто отговарям какво мисли опозицията според мен
 
20 пъти ти обясниха, че НЕ е експериментално, а е от години направено. Ам ти си продължавай с глупостите антиваксърски, не ми пречиш.
Нееееее, в никакъв случай това не можеш да го кажеш. Точно това, че е технология на 30 години (доколкото знам mRNA е от края на 80-тте) е проблема. Имаш стара технология, която досега никога не е използвана. Запита ли се защо? Може би защото е скапана технология и колкото и тарикатски да звучи, не е по-добра от класическата.
 
Някои хора се притесняват точно за здравето си и затова не се ваксинират.
Мислят, че ваксината е много по вредна и от Ковид и от антибиотици.
Не знам кое е по-вредно и кое не, а просто отговарям какво мисли опозицията според мен
Когато има опасност за живота ти, няма полезно и вредно
 
Леле, тотално сте полудели, честно.
Ние сме си добре, мислете му облъчените от "синия екран". Приятно боцкане :D
 

Горе