Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Джо Роугън ковидясал.
Лекува се с Ивермектин.

 
Славчев чувате ли го какво каза? Че Ковида бил грип. А ГРИПЪТ какво е? Безобдна болест, така ли? Значи то е много яко да си болен от грип, сега разбирам. И да гълташ антибиотици, които са в пъти по-полезни от всяка една ваксина. Леле, тотално сте полудели, честно. Сравнявате болестите, коя била по-лека. Абе не искате ли да сте здрави??? Всяка една болест си е гадна, независимо каква е.
УЖАСТ, фсички ша ОМРЕМ
 
ДА, така е, ама мен не ми се мре млад.
Ми тогава що се боцкаш с ГМО? Смъртността при хората до 40-50 г. е под 1%
 
Щото е отговорен човек и иска да се сложи край на една пандемия! :)
А, отговорен. Хипохондрик и едновременно с това загрижен за хората по света? Не ми се вЕрва. Според мен Тедката иска всички да се боцнат само защото си въобразява, че боцнатите са по-безопасни за него самия. Един вид, не очаква някой боцнат да му лепне каквото и да е. Усеща се защитен сред свои хора.
 
А, отговорен. Хипохондрик и едновременно с това загрижен за хората по света? Не ми се вЕрва. Според мен Тедката иска всички да се боцнат само защото си въобразява, че боцнатите са по-безопасни за него самия. Един вид, не очаква някой боцнат да му лепне каквото и да е. Усеща се защитен сред свои хора.
Offf не бе маняк, като се боцнеш няма да посетиш болницата и няма да я задръстиш. Хората сиреч лекарите ще си работят спокойно. И няма да има нужда да се жертват, както каза Клоуна за министър Янев :)
 
Ето поредната глупост на медиите, която после про-ваксърите хващат за чиста монета и почват да опяват на всички колко страшен е тоя Ковид и за умрелите, и за още живите.


Набухай хората с букет от антибиотици и кортикостероиди, затвори ги някъде от страх да не излизат и да не се движат, и после имали сърдечно-съдови и белодробни проблеми. Като да не повярва човек. Аз дето съм по-млад, като се затворя и не се движа за няколко дни, и почват да ми атрофират мускулите и да се разпадам, еле па възрастните страдалци, наблъскани с химия.

И сега като го захапят това про-ваксърите, после не можеш нищо да им кажеш. Научно доказано и точка по въпроса.
 
Заглавието не е коректно. Както и първият абзац от статията. Става въпрос за всеки втори от лежалите в болница участници в проучването. Не всеки влиза в болница като се разболее, съответно, не е вярно, че всеки втори има хронични проблеми след излекуване. Когато някой е за болница вече е в тежко състояние и е нормално половината от лежалите, които са го прекарали най-тежко да имат проблеми и след като ги изпишат, и вече са излекувани от основното заболяване.

Разбира се, въпросните хронични проблеми нямат нищо общо с лечението. Нито материалът е свързан с ваксините. Общо взето коментарът на AseasRoa е пълна простотия. За да тълкуваш подобни данни се изисква наличието на поне малко здрав разум.
 
 
От Ковид е умрял!
 

Шшш то е яко така ве, отваряш фейса и пляскаш линковете тука... Баси елемнтарното, сеа казвайте де дават кинти... Против/за ваксините неем претенции.

А тва че са написали PSR даже нема и да го коментирам.. :)

@Noke бодна ли са вече?
 
Дами ако беше твой добър приятел щеше така да се ебаваш със смъртта му?
Друго си е да биеш непознати пенсионери :D
 

Шшш то е яко така ве, отваряш фейса и пляскаш линковете тука... Баси елемнтарното, сеа казвайте де дават кинти... Против/за ваксините неем претенции.

А тва че са написали PSR даже нема и да го коментирам.. :)

@Noke бодна ли са вече?
Това няма нищо общо с темата, а е частен случай.
 
Заглавието не е коректно. Както и първият абзац от статията.
Цялата статия е бутафория. Още на заглавието кара хората да мислят, че половината от ковидясалите развиват проблеми. Кой прочел това за болницата - прочел. Аз въобще не го забелязах. Но щом става въпрос за хоспитализирани, тогава статията е още по-бутафорна, защото точно хоспитализираните има по-голяма вероятност да са наблъскани с химия и всъщност това да води към последвалите им проблеми, а не въпросния вирус, с който всеки гледа да си измие ръцете за всякакъв род престъпления от почти 2 години насам.

Разбира се, въпросните хронични проблеми нямат нищо общо с лечението. Нито материалът е свързан с ваксините. Общо взето коментарът на AseasRoa е пълна простотия. За да тълкуваш подобни данни се изисква наличието на поне малко здрав разум.
Въобще не съм споменавал нищо за никакви ваксини. Ако визираш това че ви наричам "про-ваксъри", то е щото се обиждате от "сектанти". Но всичко са синоними - сектанти, про-ковиди, ковидиоти, про-ваксъри, хипохондрици, наивници, дупедавци, стокхолмски синдром и много други.
 
Това няма нищо общо с темата, а е частен случай.
Частен случай е, ма не виждам що да няма общо с темата... Тва е като да постнеш частния случай, че някой антиваксър подбудител с 30 туитър последователи се е споминал..
 
Работата страшна. Идат хиляди варианти и от загриженост за нашата сигурност, ще ни затворят за неопределено време. Ще излизаме само да гласуваме.
 

Горе