Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
За какво се говореше в клипа, че ми е интерено, а е изтрит ?
Австралийка бива арестувана, защото се е отклонила над 5 км от региона, в който има право да пребивава. Видеото беше неин лайфстрийм от колата. Куките я свалиха от колата и изключиха телефона.
Пробват се.
Дори казаха, че прокрай РНК ваксинтие ще измислят лекарства за много други болести, които до сега не са могли да се лекуват
Кои болести? Тези, които рнк ваксините ще причинят след известно време? Вервай ми, за рака няма да си мръднат пръста. Това е друго, само че наистина смъртносно заболяване, което генерира мнооого пари.
 
Не му действат, да. За щастие го няма в България. Когато си слагай астрата го нямаше и делтата. Ако искаш слагай, ако искаш - недей. За мю-то ще трябва вероятно нова ваксина. А защо питаш мен, аз не съм учен или доктор? Аз просто следвам логиката - като имаш шанс да се предпазиш от нещо - направи го. И предпази някой друг.
Не знам мислех, че може да знаеш нещо. Тъкмо започнах да се колебая и да си сложа ваксина и то казаха, че Мю не му действала ваксината пък то сега Мю е в Гърция и Турция и ако дойде при нас и не ми действа ваксината, тогава защо съм я слагал...
Това ме интересуваше.
 
Не знам мислех, че може да знаеш нещо. Тъкмо започнах да се колебая и да си сложа ваксина и то казаха, че Мю не му действала ваксината пък то сега Мю е в Гърция и Турция и ако дойде при нас и не ми действа ваксината, тогава защо съм я слагал...
Това ме интересуваше.
Нямаш ли личен лекар, който да ти каже какво да правиш? Моята лична потвърди на 100 процента мнението ми и нямах проблеми.
 
Нямаш ли личен лекар, който да ти каже какво да правиш? Моята лична потвърди на 100 процента мнението ми и нямах проблеми
Освен докторката и фризьорката, още колко жени ти диктуват какво да правиш?
 
Освен докторката и фризьорката, още колко жени ти диктуват какво да правиш?
Братле, нямам намерение да споря с хора, които четат форумите, за да се лекуват. Ваксинирал съм се, точка. Вие се спасявайте кой как може.
 
Заклевам се, ти живееш във филм. Отвори прозореца и погледни навън.

Да бее, да не съм луд, земе почнат да се катерят зомбита през терасата ахахаха

Ти глей са, че идва време и за МЮмюн дозичка.. хептем ви вземаха за мезе :) нз до кога изобщо ще търпите, верно до кат почне да ви излиза пеня от устата :D
 
Вие па млади хора..на доктори ви обърнаха :) Вместо да гоните баиря, изчетохте цифра фермани за какви ли не ваксини и действията им.. Не се излагайте, заебе тия профанщини и започвайте живота, че роро дебне :D
 
Нямаш ли личен лекар, който да ти каже какво да правиш? Моята лична потвърди на 100 процента мнението ми и нямах проблеми.
Е щото нали много знаеше и спореше с всички във форума, а сега ти личен лекар нямаш ли :D ?
Защо предните 1 месец не ни каза вие личен лекар нямате ли еми обясняваше се тука какви ли не статистики и теории, а сега като нямаш отговор и "ти личен лекар нямаш ли".
 
Е щото нали много знаеше и спореше с всички във форума, а сега ти личен лекар нямаш ли :D ?
Защо предните 1 месец не ни каза вие личен лекар нямате ли еми обясняваше се тука какви ли не статистики и теории, а сега като нямаш отговор и "ти личен лекар нямаш ли".
Прави каквото искаш, дреме ми за теб и за всички останали.
 
обясняваше се тука какви ли не статистики и теории
Грешка! Теди никога не влиза в конкретика, а към статистики и нАучни изследвания е алергичен. Неговата мантра е: "всички сме овце и трябва да се подчиняваме сляпо на директивата". :)
 
Атаката е сериозна, дръжте се
 
Аз просто следвам логиката - като имаш шанс да се предпазиш от нещо - направи го. И предпази някой друг.
Я си завърши логиката - как точно вакснатите предпазват някой друг, ако така или иначе разпространяват?
 
Един куриоз от хотела сега в който съм. Слизам на вечеря в ресторанта, гледам хората обикалят и си товарят чиниите с ядене. Странното обаче - всички с маски. А точно до тях на масите насядали други и си хапват - без маски. Една сервитьорка ми вика "маска! маските са ей там"... и аз отидох и си напазарувах от близкия супермаркет (без маска). Да плачеш ли, да се смееш ли...
 
Един куриоз от хотела сега в който съм. Слизам на вечеря в ресторанта, гледам хората обикалят и си товарят чиниите с ядене. Странното обаче - всички с маски. А точно до тях на масите насядали други и си хапват - без маски. Една сервитьорка ми вика "маска! маските са ей там"... и аз отидох и си напазарувах от близкия супермаркет (без маска). Да плачеш ли, да се смееш ли...
Ама как може да говориш така? Мерките работят, иначе всички щяхме да сме леш.

На мен са ми много смешни политическите изяви, включително в парламента. Значи, докато мълчат - с маски, ама като почнат да говорят ги махат. А именно тогава мятат най-много слюнка по аудиторията. Та и с ресторантите така. Ти си ядеш без маска, ама сервитьорите сервират забулени. На бас, че в кухнята, където предават поръчките, махат маските и фърлят аерозоли по храната и посудата. В страшна бутафория живеем вече година и половина...
 
Тва ако са верно реални думи на доктора (който е добър) бая трее се замислят някои, ако все още имат тази дадена ни от природата способност :)
 
Реална опасност има. Ковид е опасен. Който казва, че не е опасен може да се хвърли от някой блок.
Въпроса е къде риска е по-голям ваксина или да караш Ковид. А това е сложен въпрос, защото има много неизвестни. Трябва да знаеш дали ще изкараш Ковид леко или тежко - няма как да знаеш и няма значение дали спортуваш, пушиш, силна имунна система и т.н, другото е да знаеш дали ваксините ще имат странични ефекти, което пак няма как да знаеш. И затова идва спора къде риска е по-голям.
Иначе реална опасност има.
Това ли са ти аргументите - "който казва, че не е опасен може да се хвърли от някой блок." Аз ще се аргументирам, защо смятам тази истерия, унищожаване на икономиката, натискът за ваксиниране, за излишни и ненормални. В България средната възраст на починалите от Ковид е 72г, средна продължителност на живот в БГ - 74г. Ти казваш - Ковид е определено опасен, аз казвам - всяка вирусна инфекция е опасна, както грипа, например. За възрастните хора, всяка вирусна инфекция е опасна, защото лесно може да предизвика пневмония с фатален край. Отделно има много по - опасни заболявания, придобили епидемичен характер - като диабета. Другият голям проблем сега е, че хора ваксинирани или неваксинирани, на възраст над 70г, се разболяват, звънят на личен лекар, единственото което той им казва е да си направят PCR, без да ги види, оставят ги без лечение, докато не се влошат до степен да постъпят в болница с двойна пневмония. Няма кой да лекува реално възрастните хора, преди всеки случай се следеше, за да не се достигне до тежки последствия. Повече няма какво да ти кажа, на такива телевизионни аргументи, като твоите, съм се наслушал достатъчно.
 
Тва ако са верно реални думи на доктора (който е добър) бая трее се замислят някои, ако все още имат тази дадена ни от природата способност :)
Те ако можеха да мислят щеше ли да се стигне до такива абсурди :rolleyes:
 

Горе