Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Само така си мислиш, или най-много така да ти го представят, особено ако ги стимулираш :) протокол не значи 1/2/3/4/5/6... не го бъркай, явно грешно си го разбрал. Това е обединение (одобрено) от различни стандарти, методики, приложения и тн, за лечение на дадена болест. За да го разбереш, направи разлика - ако те заболи зъб, трябва ли да ти отрежат палецът, например :D
Е то значи във всяка професия си има протокол :D
Всяка една професия си има някаква одобрена, препоръчителна практика, която се следва.
За това както го казваш си прав, донякъде. Има някой лекари, които не следват такъв протокол, защото там е толкова индивидуално, че ..
 
Може да има, АМА НЕ И В СИСТЕМАТА, щото ще ги изпердашат в бързината.. тия не са богове, и те са на заплата ;)
 
И как ще ги хванат :D
А не знам, ти кажи :) Хинта ти е, че само за твоето банално лечение, тия са написали една торба документи ахахах Имаш ли идея, че абсолютно всико се описва, изследвания - резултати, препоръки, апчета, лечения, барабар с обосновки понякога ;)
 
Чей, че забравих за кво влезнах :) Чудя се @biaaro дали е живял в Перник и дали е падал много лошо от атв.. че тая история в 4-градска, ми се стори позната като разказ от някъде
 
Чей, че забравих за кво влезнах :) Чудя се @biaaro дали е живял в Перник и дали е падал много лошо от атв.. че тая история в 4-градска, ми се стори позната като разказ от някъде

Не съм стъпвал в Перник, ама по болници много обичам да ходя, затова постоянно правя някакви не дотам обмислено неща, че пак до там да стигна.:) В 4-та. градска се ходи само за кардио аномалии. До там стихнах не заради някой конкретен инцидент, а заради последните 30 години.
 
Но пък все от някъде може да изкочи статистика, колко от приетите в общо добро състояние, са починали в последствие. Въпреки, че това лесно може да се манипулира, защото "добро състояние" е доста субективно ;)
В 'общо добро състояние' ще те приемат в болница лятото например. За да те вземат в болница по време на вълната, трябва вече да си 'пътник'.
 
Не виждам връзка и логика, но ми се стори странно днес с едни пожари в Румъния май няколко и днес в бг, но при нас нещо дребно
 
Никой ли не е боледувал да каже с какво се е лекувал. Дайте да видим да съберем информация поне да си помогнем. Иначе лекарите ще ви кажат само витамин Ц и витамин Д и на 3-тия ден ще ви включат антибиотик. После видях цинк, че може, после видях препоръчват и витамин Б комплекс, после видях някой пият аспирин или ибупрофен на определени часове. Това са витамини, но съм виждал някой хора да пият и лекарства. Някой са пили ивермектин например. Сега от ЕМА, производителите на ивермектин и повечето лекари казват, че не действал. Тия неща никой не ги казва. Реших да пия цинк превантивно. Да ама кой да каже, че трябва да се следи нивото цинк - мед, защото ако цинка ти е по-висок и пиеш продължително време или големи дози може да си навредиш. Някой са правили инхалации и какви ли не други неща. Ако някой знае нещо, чул, пробвал, нека споделя
 
Последно редактирано:
Помислих, че е фейк. Оказва се се истина. Случайниците на Радев...

Как ще е фейк? Писах от преди 1-2 дни за това, и СМС-а не е фейк. Само последния постер, но що да не го сложат някъде и него. :)
 
Има ли някой, който го е карал и с какво са го лекували на домашно лечение ?
Брат ми и снахата тамън им падна карантината. Те пиха ивермектин, но конския елач от ветеринарна аптека. По схема към килограмите се пие. Интересното е, че за една вечер му се подобри състоянието и не се е влошавал от тогава. Не съм лекар не го препоръчвам! Не е вкснат на 39.
 
Брат ми и снахата тамън им падна карантината. Те пиха ивермектин, но конския елач от ветеринарна аптека. По схема към килограмите се пие. Интересното е, че за една вечер му се подобри състоянието и не се е влошавал от тогава. Не съм лекар не го препоръчвам! Не е вкснат на 39.
Винаги от ветеринарната са по-качествени, защото има повече активно вещество. Така е и с рефригеранс, антифлегмин, тривитаминол и още редица други животински мазила :)
 
В 'общо добро състояние' ще те приемат в болница лятото например. За да те вземат в болница по време на вълната, трябва вече да си 'пътник'.
Приемат по резултата от рентгена, той е най-важен. "Лекото" възпаление може за нула време да стане "бурно" и тогава нямаш много време, дори да се добереш до болницата, еле па да си изчакаш реда за влизане. Дефакто, положителен + огнище (макар и малко) = проблем
 

Горе