Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Стари и болни хора трябва да се ваксинират.
А всъщност дори и те не трябва. Имаше един списък с противопоказания, пуснати от мин здраве миналия месец. В моментаа не го намирам никъде, включително във външни сайтове - странно. Може аз нещо да не търся правилно..

Там като противопоказни ваксините бяха посочени за: хипертоници, приемащи антикуагуланти и хора с нарушена функция на имунната система. Ако ми намериш един пенсионер, който не е хипертоник или приемащ антикуагуланти - давай да го бодеме.
 
Нещо май не си в час с последните 2 години, защото всички по телевизиите ни убеждават, че трябва да се вакснем, за да спасим света. Чак плащат на изтормозени професори и актьори (позьори) да ни втълпяват как само това е правилното решение.
То правителството ти казва, че и всичко спечелено трябва да си отчиташ и да му плащаш данъка, ама се съмнявам, че и това правиш на 100%. ;)

Отиди и питай лекар дал клетва с чисти мисли и морал, не някой дето са го сложили да представя нещо си там. Всякакви глупаци се изреждат пред екрана. Не знам защо ми ги даваш за пример. Разумният човек прави решенията си сам и без някой от телевизията.

По в час съм от теб, душо. Аз какво ти пиша, ти какво ми пишеш, май се поизчерпвате вече щом вървите някакви много заобиколни теми, от това което пиша. ;) Стискайте зъби, скоро ще излезе нова конспиративна теория, която да шернете тук. ;)
 
То си зависи и кой пол възприемаш като "другия"..
Много оригинално Зайко. Сигурно много ти се е напънало малкото мозъче, за да ти го роди. И естествено, другите на твоето ниво са дали по една имотна, щото новото е същото. ;)
 
Ами не знам, все пак най-бясната пропаганда за ваксинаж идва от същите места, откъдето се опитват да ни убеждават и колко е яко да ти резнат члена, да си смениш пола, да си лягаш по-често с негри, и че от мъжката анална любов по-хубаво нема.

Затова и ставам подозрителен като някой почне да ми рекламира ваксини.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:

Въпреки това, те успяват да извадят близо 4-сантиметров тромб от артерията, снабдяваща лявата половина от мозъка на жената.

Нищо не искам да кажа, само си се чудя - дали е била ваксната и кога? :)
 
Според определени хора дезинформацията идва от една определена държава с цел дестабилизиране на Запада. Тоест възниква криза (ковид) започва криза навсякъде по света, но след 1г. намират начин за справяне (ваксина), но тази държава продължава да дезинформира Запада и останалите държави и така те сами се отказват от лечението и от начина за справяне с кризата и продължават да са в криза
И ако е така се замислете дали всъщност антиваксърите не са прецакани и манипулирани
 
Последно редактирано:
Според определени хора дезинформацията идва от една определена държава с цел дестабилизиране на Запада. Тоест възниква криза (ковид) започва криза навсякъде по света, но след 1г. намират начин за справяне (ваксина), но тази държава продължава да дезинформира Запада и останалите държави и така те сами се отказват от лечението и от начина за справяне с кризата и продължават да са в криза
И ако е така се замислете дали всъщност антиваксърите не са прецакани и манипулирани
Знаех си, че Путин ги прави тея работи....
 
Ебати, кога съм я изкара смъртоносната болест, не съм разбрал деба... Няма да е било скоро :) притеснявам се дали съм безсмъртен все още :eek:

Виж файлът 22225
Или е било скоро и в много малко количество или е било отдавна и са спаднали, но да срещал си се с вируса
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Климатичните промени се оказаха фейк нюз.


Сигурно е знак че може да очакваме и край на пандемията.
 
Ебати, кога съм я изкара смъртоносната болест, не съм разбрал деба... Няма да е било скоро :) притеснявам се дали съм безсмъртен все още :eek:

Виж файлът 22225
Много тежък вирус, много! Заслужаваше си дву-годишния хаос по целия свят.

Как се чувстваш? Имаш ли пост-ковид синдром/дълъг ковид, или казано накратко "хипохондрия"? Виж там Митко-седмака да те включи в някоя група за самопомощ, където по цял ден се пощят и си измислят здравословни проблеми.

Дядо ми щеше да ги оправи с по една лопата на нивата, ама сега са други времена...

Аз също ще се тествам и съм почти сигурна, че имам изграден имунитет срещу тоя вирус. Срещу всичките му щамове и варианти. ;)
 
Много тежък вирус, много! Заслужаваше си дву-годишния хаос по целия свят.

Как се чувстваш? Имаш ли пост-ковид синдром/дълъг ковид, или казано накратко "хипохондрия"? Виж там Митко-седмака да те включи в някоя група за самопомощ, където по цял ден се пощят и си измислят здравословни проблеми.

Дядо ми щеше да ги оправи с по една лопата на нивата, ама сега са други времена...

Аз също ще се тествам и съм почти сигурна, че имам изграден имунитет срещу тоя вирус. Срещу всичките му щамове и варианти. ;)

Много тежко ме удари :rolleyes:, пропуснах две съботи, никак не ми се пиеше, а имам традиция в събота да си взема вино и с някакви яки мезета да си купонясвам. Мъчих се като животно и не върви.... Много страдах .... Първата събота, добре, ама втората пак същото и почнах да се депресирам здраво. Общо взето много гаден пост-ковид изкарах. Цигарите не съм ги спирал, даже не съм ги намалял. :) Допускам че това ме спаси :D Знам че кови никак не обича катрани и никотин и му го доставях яко да го гърча :)

Шегата на страна, от моята гледна точка нищо особено, единствената разлика, е че един продължителен дискофорт, който продължава сравнително дълго. Питах насам натам, карал съм го вероятно още миналата година, имам клетъчен и всякакъв естетвен имунитет.
 
Много тежко ме удари :rolleyes:, пропуснах две съботи, никак не ми се пиеше, а имам традиция в събота да си взема вино и с някакви яки мезета да си купонясвам. Мъчих се като животно и не върви.... Много страдах .... Първата събота, добре, ама втората пак същото и почнах да се депресирам здраво. Общо взето много гаден пост-ковид изкарах. Цигарите не съм ги спирал, даже не съм ги намалял. :) Допускам че това ме спаси :D Знам че кови никак не обича катрани и никотин и му го доставях яко да го гърча :)

Шегата на страна, от моята гледна точка нищо особено, единствената разлика, е че един продължителен дискофорт, който продължава сравнително дълго. Питах насам натам, карал съм го вероятно още миналата година, имам клетъчен и всякакъв естетвен имунитет.
Ти махни, ама приятелят на сестра ми се оплаква, че след ковид не може да пие изобщо. Става му лошо дори от минимално колиичество алкохол. И те го изкараха супер леко, дори без пост-кови синдром, като изключим съпротивата на организма срещу огнената вода. :)

Иначе, fuck-сините си остават единственото решение, за да се върнем към нормален живот. ;)
Сиренцето се отдалечава, но мишките не спират да тичат след него:

 
Ти махни, ама приятелят на сестра ми се оплаква, че след ковид не може да пие изобщо. Става му лошо дори от минимално колиичество алкохол. И те го изкараха супер леко, дори без пост-кови синдром, като изключим съпротивата на организма срещу огнената вода. :)

Иначе, fuck-сините си остават единственото решение, за да се върнем към нормален живот. ;)
Сиренцето се отдалечава, но мишките не спират да тичат след него:


Мимичката му, вярно е това за алкохола наистина :) Ужасна болест, мани, мани... :)
 

Горе