Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Мимичката му, вярно е това за алкохола наистина :) Ужасна болест, мани, мани... :)
В такъв случай явно съм карала ковид пре-натално. Аз съм така с алкохола откакто се помня. :)
 
Вече напълно ваксиниран значи боднат с 3 дози. Уж, само 2 седмици да забавим вироса, само маски, само една доза, само 70% ваксинирани, само 2 дози, само сертификат, само 3 дози, само конц лагери за неваксинирани, само 4 дози, само екзекуция на неваксинирани.
 
Вече напълно ваксиниран значи боднат с 3 дози. Уж, само 2 седмици да забавим вироса, само маски, само една доза, само 70% ваксинирани, само 2 дози, само сертификат, само 3 дози, само конц лагери за неваксинирани, само 4 дози, само екзекуция на неваксинирани.

Истината е, че политичетата се омазаха до ушите и сега не знаят как да излязат от ситуация, без да ги избесят по дърветата.
 
И от Витамин Д не могат да се изкарат много кинти, въпреки че спасява животи:

 
Последно редактирано:
 

Откриха случайно епруветки с едра шарка в лаборатория в САЩ


Ох, котьоо... И то няколко дни след като чичо Бил спомена небрежно, че очаквал терористични атаки с едра шарка в бъдеще
Отстрани до статията ти видях това:


Ако беше меме, текстът щеше да бъде нещо от сорта: " когИ слънцето изгрее и някой каже, че той го е светнАл". :)
 

Откриха случайно епруветки с едра шарка в лаборатория в САЩ


Ох, котьоо... И то няколко дни след като чичо Бил спомена небрежно, че очаквал терористични атаки с едра шарка в бъдеще
Ами, то се очаква био тероризъм. Погледни филмите за 2 месеца. Потготвят хората за 2022 и талибаните. Всичко, което са замислили го слагат във филми. Тази издънка с талибаните беше нарочно. Планират война и америка да се "издъни" с талибаните беше първата стъпка. Я, погледни числото на самолета 119/911. И всичко това се случи баш на 10тата годишнина на 911 и то малко след новата ислямска година... Навсякъде пускат улики да подготвят хората за второто 911. Всичко е нагласено. Сега като приключат цялата пропаганда с вируса, което ще е някъде средата на 2022 и идва 2911
1385.jpeg

Заразно Зло ноември 2021 - Елит експериментират с вирус в един град и го пускат нарочно
Джеймс Бонд ноември 2021 - Био оръжие застрашава света
Нашествие сериал октомври 2021 - Извънземни(метафора за illegal aliens) застрашават света
Вечните ноември 2021 - Супер герои(елита) защитават света от извънземна(ISIS) заплаха
Човекът паяк декември 2021 - Извънземни(ISIS) застрашава света
355 януари 2022 - Злодеи заплашват света със топ секретно оръжие
Operation Fortune януари 2022 - Смъртоносна нова технология заплашва света
911 2012 -> 911 2021.

 
Последно редактирано:
Ами, то се очаква био тероризъм. Погледни филмите за 2 месеца. Потготвят хората за 2022 и талибаните. Всичко, което са замислили го слагат във филми. Тази издънка с талибаните беше нарочно. Планират война и америка да се "издъни" с талибаните беше първата стъпка. Я, погледни числото на самолета 119/911. И всичко това се случи баш на 10тата годишнина на 911 и то малко след новата ислямска година... Навсякъде пускат улики да подготвят хората за второто 911. Всичко е нагласено. Сега като приключат цялата пропаганда с вируса, което ще е някъде средата на 2022 и идва 2911
1385.jpeg

Заразно Зло ноември 2021 - Елит експериментират с вирус в един град и го пускат нарочно
Джеймс Бонд ноември 2021 - Био оръжие застрашава света
Нашествие сериал октомври 2021 - Извънземни(метафора за illegal aliens) застрашават света
Вечните ноември 2021 - Супер герои(елита) защитават света от извънземна(ISIS) заплаха
Човекът паяк декември 2021 - Извънземни(ISIS) застрашава света
355 януари 2022 - Злодеи заплашват света със топ секретно оръжие
Operation Fortune януари 2022 - Смъртоносна нова технология заплашва света
911 2012 -> 911 2021.

А дали ще е възможно да кажеш, защо аджеба некой трее да ти пусне улика? Плюс номера на самолета е 1109 :) не мисля, че има повече общо с 911 от колкото 79131.
 
  • Like
Реакции: OSH
А дали ще е възможно да кажеш, защо аджеба некой трее да ти пусне улика? Плюс номера на самолета е 1109 :) не мисля, че има повече общо с 911 от колкото 79131.
Защото са психопати и използват Хегелова диалектика. Теза - Антитеза - Синтез. Искат да нормализират на хората какво предстои в бъдещето - Да нормализират определена идея. Пример: като им покажат какво ще доведе до война(ислям) - трябва да настроят хората враждебно към тях, какво ще стане с тези които бунтуват(тези които знаят истината) - не трябва да бъдем като тях, и как света ще стане по-добро място след като елита ни "спаси" от войната. Е, датата не се ли пише 11/09 или 09/11. Те пак не искат да го направят свръх очевидно.
 
Последно редактирано:
Вече не се сещам дали е обсъждано ама е олд нюз че Фаучи има доста общо с пръкването на Ковид:


Няколко месеца по-късно става ясно че е излъгал там дето се кълне и отрича..

 
Последно редактирано:
Скоро имаше в Яху Нюз интервю с Фаучи, че имунитета при ваксинираните не само че изчезва след 6 месеца, но има и случаи с имунологични проблеми, т.е нещо като придобита имунна недостатъчност
 
Еееей, вижте какво сме си имали:


Какво изящество, каква красота!

Проектът „Наука и журналистика: заедно срещу инфодемията“ се изпълнява в периода октомври 2021 г. – октомври 2023 г. с финансова подкрепа в размер на 91 190 евро, предоставена от Исландия, Лихтенщайн и Норвегия по линия на Финансовия механизъм на ЕИП. Основната цел на проекта „Наука и журналистика: заедно срещу инфодемията“ е повишаване на доверието в медиите и в науката чрез създаването на по-качествено и по-задълбочено съдържание.

Изведнъж се заинатихме да повишаваме доверието в медиите и науката. А ние като хора, кога към някой имаме по-малко доверие? Точно така, когато ни е лъгал и манипулирал.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Скоро имаше в Яху Нюз интервю с Фаучи, че имунитета при ваксинираните не само че изчезва след 6 месеца, но има и случаи с имунологични проблеми, т.е нещо като придобита имунна недостатъчност
Ще е интересно, ако някой го намери и прати тук
 
Само че как да сме сигурни, че това е от сега ? Как да сме сигурни, че не е протест от преди години ? Как да сме сигурни, че не е протест от 1-ра или 2-ра вълна ?
3100.jpg
 

Горе