Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Много отдавна излязоха различни изследвания, които установяват, че векторните ваксини правят висок клетъчен имунитет, но по-малко антитела, а при РНК има голям пик на антителата, но клетъчният имунитет остава по-слаб. Затова в ЕС и САЩ хората могат да избират с какъв вид ваксина да се ваксинират. У нас даже могат да се комбинират двата вида ваксини. Аз си сложих една Астра, веднага щом започнаха да я внасят в България, а през лятото като втора доза Пфайзер. Вероятно другото лято ще си сложа векторна за трета.
Пич, наближава време за бустер, кво лято. Майтапчийски преди малко каза, че е доказано, че имунитетът от 2 дози е 6 месеца, а сертификата го намалиха на 9 месеца. Подготвяй се за акупунктура.

Някой се интересуваше тия дни:

 
Ееей, а честит нов вариант!


„Ранните индикации, които имаме за този вариант са, че той се предава по-лесно от Делта, а ваксините, с които разполагаме в момента, може да са по-малко ефективни”, каза министърът на здравеопазването на Великобритания Саджид Джавид.
 
Дано само не стане като с вируса по кокошките, заради ваксинациите така е мутирал, че е 100% смъртоносен за неваксинирани кокошки и пилета.
Но това явно е мечтата на Фармафията, боцкане до живот през 6 месеца, ако не - умираш
 
Много отдавна излязоха различни изследвания, които установяват, че векторните ваксини правят висок клетъчен имунитет, но по-малко антитела, а при РНК има голям пик на антителата, но клетъчният имунитет остава по-слаб. Затова в ЕС и САЩ хората могат да избират с какъв вид ваксина да се ваксинират. У нас даже могат да се комбинират двата вида ваксини. Аз си сложих една Астра, веднага щом започнаха да я внасят в България, а през лятото като втора доза Пфайзер. Вероятно другото лято ще си сложа векторна за трета.
Хахахахс тва реклама на пурлан ли е да гу ева:D
 
Абе вие предприемачи, как не се наредихте на софрата, много негативни коментари... пак сте изтървали влака, жалко.
 
Дано само не стане като с вируса по кокошките, заради ваксинациите така е мутирал, че е 100% смъртоносен за неваксинирани кокошки и пилета.
Но това явно е мечтата на Фармафията, боцкане до живот през 6 месеца, ако не - умираш
Добро утро :)
Сега ще ме нападнат и ще развиват теории по 100 реда от книги, поговорки и др неща, но ще го напиша заради теб.
Още когато се измислиха ваксините още ги нямаше тук имаше един лекар не е българин, който много разбира. Той каза, че ще стане, така че ваксините ще карат вируса да мутира и да става по-опасен. Към тях също ще е по-опасен и ще заобикаля ваксините, но към неваксинираните ще е много,много по-смъртоносен отколкото предните щамове. Така се получава, че всеки, който не иска да умре трябва да се ваксинира, а чрез ваксината се появява нов щам, заради който ще трябва след време пак да се ваксинираш. Така че от цялата работа всички ще страдат, а най-много неваксинираните. И това стана още не се беше говорило за щамове, за ваксини, варианти, делта и 3-ти дози, но той го каза и всичко се сбъдна и затова му вярвам, че явно разбира. Ако вземем неговия поглед той казваше - ваксините може да имат странични ефекти, но неваксинираните ще страдат много повече поради мутациите и вирус ще става все по-смъртоносен за тях.
Така че да знаете край няма да има скоро - ще има още куп ваксини и хапчета и т.н, а вируса ще става все по-смъртоносен и все повече ще избягва ваксините, но и става много по заразен т.е всеки ще преболедува в някакъв вариант. За капак отгоре понеже има много мутации хората, които са боледували от предните варианти няма да са предпазени също.
Т.е да обобщя накратко - ще имаме нови варианти, който са по-смъртоносни за неваксинираните, по-заразни и всеки ще ги хване рано или късно, но и заобикалят имунитет на преболедували и ваксинирани - т.е се налага нова ваксина (за новия щам) или хапчета. След това пак ще се повтори и преболедувалите или ваксинираните за стария щам няма да имат имунитет и затова ще трябва нова ваксина или хапчета, а за неваксинираните няма да говоря, защото те ще са най-зле. Ще дойде ден просто да НЯМА как да не си ваксиниран, защото вируса ще е много по-смъртоносен и по-заразен. Просто тук няма изход, няма избор, няма пътища да избираш по които да тръгнеш. Оставили са ви една врата, един път - и той е ваксини и сертификати. Мислим как да предотвратим плана, развиваме теории, протести и т.н, но всъщност всички е добре замислено без да има шанс или както казах избор. Не си мислете, че толкова умни и хора с власт ще оставят начин за да може бай Иван от България да има избор, шанс пък какво остава за нагласите за някой от тук да се противопоставят и да са "борци" за свобода.

Така че това, което си написал е 10/10. Просто няма какво да се добави. Аз просто го описах, за да разберат защо ще е така.
 
Последно редактирано:
@dimitur7 , по тази логика след като всички неваксинирани умрат, вирусът ще се прехвърли на ваксинираните.
 
Добро утро :)
Сега ще ме нападнат и ще развиват теории по 100 реда от книги, поговорки и др неща, но ще го напиша заради теб.
Още когато се измислиха ваксините още ги нямаше тук имаше един лекар не е българин, който много разбира. Той каза, че ще стане, така че ваксините ще карат вируса да мутира и да става по-опасен. Към тях също ще е по-опасен и ще заобикаля ваксините, но към неваксинираните ще е много,много по-смъртоносен отколкото предните щамове. Така се получава, че всеки, който не иска да умре трябва да се ваксинира, а чрез ваксината се появява нов щам, заради който ще трябва след време пак да се ваксинираш. Така че от цялата работа всички ще страдат, а най-много неваксинираните. И това стана още не се беше говорило за щамове, за ваксини, варианти, делта и 3-ти дози, но той го каза и всичко се сбъдна и затова му вярвам, че явно разбира. Ако вземем неговия поглед той казваше - ваксините може да имат странични ефекти, но неваксинираните ще страдат много повече поради мутациите и вирус ще става все по-смъртоносен за тях.
Така че да знаете край няма да има скоро - ще има още куп ваксини и хапчета и т.н, а вируса ще става все по-смъртоносен и все повече ще избягва ваксините, но и става много по заразен т.е всеки ще преболедува в някакъв вариант. За капак отгоре понеже има много мутации хората, които са боледували от предните варианти няма да са предпазени също.
Т.е да обобщя накратко - ще имаме нови варианти, който са по-смъртоносни за неваксинираните, по-заразни и всеки ще ги хване рано или късно, но и заобикалят имунитет на преболедували и ваксинирани - т.е се налага нова ваксина (за новия щам) или хапчета. След това пак ще се повтори и преболедувалите или ваксинираните за стария щам няма да имат имунитет и затова ще трябва нова ваксина или хапчета, а за неваксинираните няма да говоря, защото те ще са най-зле. Ще дойде ден просто да НЯМА как да не си ваксиниран, защото вируса ще е много по-смъртоносен и по-заразен. Просто тук няма изход, няма избор, няма пътища да избираш по които да тръгнеш. Оставили са ви една врата, един път - и той е ваксини и сертификати. Мислим как да предотвратим плана, развиваме теории, протести и т.н, но всъщност всички е добре замислено без да има шанс или както казах избор. Не си мислете, че толкова умни и хора с власт ще оставят начин за да може бай Иван от България да има избор, шанс пък какво остава за нагласите за някой от тук да се противопоставят и да са "борци" за свобода.

Така че това, което си написал е 10/10. Просто няма какво да се добави. Аз просто го описах, за да разберат защо ще е така.
Нали точно за това не се прави имунизации по време на пандемия
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Абе вие предприемачи, как не се наредихте на софрата



261010349_1563794737290804_3853288200386318539_n.jpg
 
Мите7, молим те - разделяй на абзаци! Ако ще произволно.
Така не се чета, бате, губиш се из текста. Сега тва трябва да си го копна и да си го разделя.
100-те реда за мен не са проблем, за други не знам. Ама малко подредба, да се чете. Иначе и да е интересно, те отблъсква.
Знам трудно е да се чете, но аз така и мисля и така и пиша - разхвърлено и неподредено. Ако си пред мен и ти говоря ще вливам от едната тема в другата, постоянно пояснявам с детайли и т.н и пак на определени хора им е трудно..
 
@dimitur7 , по тази логика след като всички неваксинирани умрат, вирусът ще се прехвърли на ваксинираните.
Не мога да разбера какво си написал, но явно ти не си ме разбрал също.
Вируса е един и същ и той мутира постоянно просто неваксинираните ще страдат много повече, защото ще става по-смъртоносен за тях.
За ваксинираните също ще става, но те ще слагат постоянно дози и то по-напред за новите щамове и ще имат защита.
Неваксинираните дали ще умрат или не вируса винаги ще е и при ваксинираните.
 
Нали точно за това не се прави имунизации по време на пандемия
Така е, но не можеш да го спреш това нещо. Така наистина вируса мутира, но мутира и при други ситуации например неваксиниран със слаба имунна система като СПИН и подобни. В бедните държави, където още нямат или не искат да се ваксинират и от там ще излязат. От ваксините по време на пика също. Също и при лечението с антивирусни също мутира, но малко. Тоест причините за мутация може да са много като главните са неваксинираните или ваксинацията по време на пика например. Казах ти направено е така, че да няма край и ще трябва да се ваксинираме всички рано или късно, защото вируса ще става опасен..
Представи си обикновения грип всяка година има грип дори да се ваксинират хората или дори да не се ваксинират той си идва винаги, но просто той е много слаб, малко заразен както и явно този мутира повече (дори и без ваксините). Просто може да си е произлязъл такъв..
Така че няма да изчезне никога и ще излизат нови варианти. Щеше да е хубаво да спрем всички ваксини и да се заразят всички хора и да придобият стадиен имунитет, НО ако са прави, че и без ваксините ще мутира тогава преболедувалите както сега като излезе нов щам и нямат защита. Затова казах ако вируса е произлязъл такъв може и да няма вариант да се отървем от него и единственото е ваксинацията.
В дългия пост съм писал за избора, единия път, едната врата
 
Последно редактирано:
Нацитата, както винаги, не могат да чакат да промотират новото хапчи на Файзер:

Омикрон: 500% по-заразно от Делта!!! ОМГ, ужас и паника!
Следващо видео: Нема са пуашите, вече има чистак ново магическо хапчи (само $700, с дискаунт за прошляци)!

 
Омикрон: 500% по-заразно от Делта!!! ОМГ, ужас и паника!

Има ли някой, който не се е съмнявал за нова мутация :D Няма страшно, до колкото знам, февруари ще има нова ваксина за тези, които нямат пари за магическото хапче :p
 

Горе