Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
WAT.jpg

267943195_10225482747566211_9179322647814054549_n.jpg
 
Това е щот са много хитри. :)
Ами вий колко сте хитри? Тоя мръсник Римайнда нощес ме издебна и публикува няколко секунди преди мен в 03:01 ч. Аз какво да кажа, съсипа ми кефа....
 
Ще хващате гората май :D , въпрос на време да стане задължителна в повечето страни от ЕС, и ние по тях.
 
Да, ще пишат от някоя пещера лозунгите си. :)
Е, тя нандито дето вика "АЗ НЕ СЪМ АНТИВАКСЪР" , забрави за линковете от budnaera, където се обясняваше как Бил Гейтс плана, да намалява населението с ваксини :hankey: . Но пък ползва на Бил софтуера. Виж, ще ме изненада ако каже, че е на Linux.
 
Е, тя нандито дето вика "АЗ НЕ СЪМ АНТИВАКСЪР" , забрави за линковете от budnaera, където се обясняваше как Бил Гейтс плана, да намалява населението с ваксини :hankey: . Но пък ползва на Бил софтуера. Виж, ще ме изненада ако каже, че е на Linux.
Не е на Линук, освен ако не е на Мак, ама се съмнявам. Такива като нея са типичния енд пойнт юзър в Бг - пиратски Уиндолс, пиратски офис пакет, иначе ваксините му морили населението. Седиш и се чудиш да плачиш ли, да се смееш ли.
 
Не е на Линук, освен ако не е на Мак, ама се съмнявам. Такива като нея са типичния енд пойнт юзър в Бг - пиратски Уиндолс, пиратски офис пакет, иначе ваксините му морили населението. Седиш и се чудиш да плачиш ли, да се смееш ли.
Вместо да седиш и да се чудиш да плачеш или да се смееш, можеш да седнеш и малко да поразсъждаваш. Хората използват уЙндолс не защото Бил го е направил, а защото им харесва и искат да го ползват. Хората не щат да се бодат не защото Бил е страшен, а защото не виждат смисъл и идеята не им харесва. Нещата са коренно различни и дори малко дете би разбрало. Ваксата не е операционна система (макар че според Модерна е).
 
Не е на Линук, освен ако не е на Мак, ама се съмнявам. Такива като нея са типичния енд пойнт юзър в Бг - пиратски Уиндолс, пиратски офис пакет, иначе ваксините му морили населението. Седиш и се чудиш да плачиш ли, да се смееш ли.
Всъщност ползвам легален такъв, но това няма значение.

Да не правиш разлика между технология, която използваш на електронно устройство и технология, която се имплатира в собственото ти тяло е проява на тежък дебилизъм.

Ся, има ли смисъл да ви обяснявам, че използването на даден продукт, не те прави автоматично фен на неговия производител. За вас може Бил Гейтс да е 100% филантроп (може да проверите някъде значението на думата), но за мен си остава пълен психопат.

Момчета, нали се разбрахме, че "всеки сам си преценя". Слагайте бустери и ни оставете да си рискуваме живота. Може па да сме суицидни. Вас кво ви бърка?
 
Не бе нанди, като една защитничка, и така като човек, имащ информация, и знания повече от нас обикновенните, тоест прозряла си, колко са лоши ваксините и как ни намалят населението с тях ( доста неуспешно ), някой би казал, че подкрепяш убийството на хора, ако разсъждавам по твоята логика, нали си спомняш статията, която праща тук преди около месец, как Бил Гейтс финансира организацията си, с парите от windows, за да убива африканци. Е, вярно, благодарение на него, са се увеличили с доста повече, и само заради няколко ваксини там, полио и забравих какви други, се е увеличила продължителността на живота, ама нищо.
 
Вместо да седиш и да се чудиш да плачеш или да се смееш, можеш да седнеш и малко да поразсъждаваш. Хората използват уЙндолс не защото Бил го е направил, а защото им харесва и искат да го ползват. Хората не щат да се бодат не защото Бил е страшен, а защото не виждат смисъл и идеята не им харесва. Нещата са коренно различни и дори малко дете би разбрало. Ваксата не е операционна система (макар че според Модерна е).
Рафтар Дата БГ. :)
 
Не е на Линук, освен ако не е на Мак, ама се съмнявам. Такива като нея са типичния енд пойнт юзър в Бг - пиратски Уиндолс, пиратски офис пакет, иначе ваксините му морили населението. Седиш и се чудиш да плачиш ли, да се смееш ли.
Някак си ще го добутаме до 300.
 
Дано повечето фенове на Джон Траволта са про-ваксъри, защото:
„От днес нататък трябва да вдигнем нивото на ваксинация, ако искаме бизнесът да е отворен, децата да са на училище, болниците да не са пълни". Това заяви премиерът Кирил Петков на откриването на срещата Power Summit.

„Моята първа заповед днес ще е всеки в Министерски съвет да влиза със зелен сертификат, надявам се това да стане и в министерствата. Направете това и във вашия бизнес”, обърна се Петков към участниците в срещата.

„Няма как да бъдем успешни в бизнеса и иновациите, ако здравеопазването не работи, ако работниците са болни, ако затваряме икономиката заради ниската ваксинация", заяви още премиерът.
 
Не, на нас не ни пука, че има някакви идиоти като теб, четящи фейсбуук, и мислещи се, че има някакво скрито 'познание'. Така че, повечето хора изобщо ама изобщо не и пука за ковида, проблема ставате Вие - казах ти - хващай гората и това е - няма да те карат насила да ползваш фиатни пари, няма да те чипират, пък и няма и да те ваксинират, или да те тровят с ГМО.
 
Не бе нанди, като една защитничка, и така като човек, имащ информация, и знания повече от нас обикновенните, тоест прозряла си, колко са лоши ваксините и как ни намалят населението с тях ( доста неуспешно ), някой би казал, че подкрепяш убийството на хора, ако разсъждавам по твоята логика, нали си спомняш статията, която праща тук преди около месец, как Бил Гейтс финансира организацията си, с парите от windows, за да убива африканци. Е, вярно, благодарение на него, са се увеличили с доста повече, и само заради няколко ваксини там, полио и забравих какви други, се е увеличила продължителността на живота, ама нищо.
Ремайнд, никой от нас в тая тема не е гений, ама ти зорлем се правиш на мега тъп. Фактите в момента говорят, че ваксините са най-малкото неефективни (виж броя на заразените и мерките във ваксинираните държави), ти си седнал да ми оригиналничиш с некви тъпи иронични смешки.

Времето ще покаже коя група е била права. В момента можем само да интерпретираме фактите в своя полза - и вие, и ние.

И не потривайте доволно кунки, че ще ни бодат насила. Това трябва повече да ви плаши, отколкото да ви радва. Ковид ваксините (подчертавам ковид-ваксините) нямат за цел да решават някакъв медицински проблем. ТЕ СА проблемът, ама докато го осъзнаете вече ще бъде късно.

Бъдете живи и здрави.

п.с. и си намерете някакъв друг начин да се издигнете в собствените си очи, защото с ехидничене по мой адрес изглеждате още по-жалки. ;)
 
Фактите в момента говорят, че ваксините са най-малкото неефективни (виж броя на заразените и мерките във ваксинираните държави),

Какво ме интересува, ако съм се заразил с кови, като няма да прекарам болестта, и изобщо няма да я усетя? И какъв ви е проблема с буустерите - ами грипа как е, всяка година нова ваксина.

Айде фактите да видим, или ще смениш темата а? Я кажи колко умират в болниците според фактите, колко от тях са ваксинирани и колко не са, нали преди година ти обясняваше, че се гледа смъртния фактор, а не гледаме заразените, защото не може да тестваме всички.

Хайде дай да видим с КОЛКО ПЪТИ е по-голям риска да умреш от ковид според ФАКТИТЕ, давай, ти си на дансинга.
 
Какво ме интересува, ако съм се заразил с кови, като няма да прекарам болестта, и изобщо няма да я усетя? И какъв ви е проблема с буустерите - ами грипа как е, всяка година нова ваксина.

Айде фактите да видим, или ще смениш темата а? Я кажи колко умират в болниците според фактите, колко от тях са ваксинирани и колко не са, нали преди година ти обясняваше, че се гледа смъртния фактор, а не гледаме заразените, защото не може да тестваме всички.

Хайде дай да видим с КОЛКО ПЪТИ е по-голям риска да умреш от ковид според ФАКТИТЕ, давай, ти си на дансинга.
Е, колко пъти да го дъвчем това? Като не следиш темата, аз трябва да ти обяснявам на теб специално къде е проблемът?

Колко умират в болниците? У нас много повече, не заради ниската ваксинация, а поради липсата на адекватно лечение. Отдавна показвахме графики за почти сходен брой пациенти в интензивно отделение в България и Дания (мисля, че беше), но с драстична разлика в броя на смъртните случаи. Ся, не ми обяснявай, че датчаните са толкова прости, че вкарват в интензвното хора с леки симптоми.

Освен това, стига с тая манипулация, че фикснатите карат инфекцията по-леко. Това не е така. Познавам хора, които минаха супер леко, без да са ваксинирани, и набодени, които си отнесоха цялата тежест на инфекцията.

Колкото до противогрипните ваксини - никога не съм си слагала и няма да си сложа. Те са доброволни и такива трябва да бъдат ваксините срещу ковид. Точка по въпроса.

Не се връзвайте на мантрата "давайте си гъза, за да заживеем нормално". В момента сме свидетели, че това е тлъста, мазна и гадна ЛЪЖА!!!
 
Колко умират в болниците? У нас много повече, не заради ниската ваксинация, а поради липсата на адекватно лечение.
Аз още не съм чул някой да е умрял от короната извън болница. Някой знае ли такива случаи?
 
Аз още не съм чул някой да е умрял от короната извън болница. Някой знае ли такива случаи?
Миналата година умираха в линейки и на стълбите пред болниците. Това може да се брои за извънболнична смърт, но може да се брои и за класически отказ на здравните заведения да предоставят адекватна медицинска помощ. И в двата случая причината е лошото бг здравеопазване, а не "яростта на вируса, невиждана досега в човешката история" - тва помним ли го? :)

Нова смешка от вчера:

Първи смъртен случай от Омикрон в ЮК. В Африка, където ваксиналното покритие е по-ниско и от България, нямат дори хоспитализиран, но в ЮК имат смъртен случай. Оня рошавия дебил излиза и заявява "мислехме да препоръчаме бустер догодина, ама заради мега, гига страшния вариант го правим задължителен СЕГА!!!".

Наистина да се смееш ли, да ревеш ли?..
 
Аз още не съм чул някой да е умрял от короната извън болница. Някой знае ли такива случаи?
И аз не съм чул за такива случаи. Но знам за случаи, където хората са умирали от други заболявания извън болниците поради това, че не искат да ги приемат
 

Горе