Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Въз основа на фактите от книгата, която чета, а тя в 1000 страници, няма шанс брато :)

image;s=585x461
Като му гледам твърдението, като ти гледам книгата... май има предвид, че човечеството ще изчезне, съответно и човешките вируси :)
 

СЗО: Никоя страна няма да може да се измъкне от пандемията само с бустерни дози​

Генералният директор на Световната здравна организация (СЗО) Тедрос Гебрейесус предупреди, че няма място за илюзии, че ще бъде достатъчно да се прилагат бустерни дози, за да се излезе от пандемията от COVID-19, предаде Франс прес.

"Нито една страна няма да може да се измъкне от пандемията с много подсилващи дози ваксини и те не са повод за празнуване, както се очакваше", каза на пресконференция в Женева, няколко дни преди Коледа, генералният директор на СЗО.

"Безразсъдното прилагане на програми за бустерни дози вероятно ще удължи пандемията, вместо да я прекрати, пренасочвайки наличните дози към страни, които вече имат високи нива на ваксинация, като по този начин се дадат на вируса повече възможности за разпространение и мутация", посочи д-р Тедрос.
No shit!
 
Смятам да си ползвам невалидния сертфикат там където не го проверяват qr кода a само го показваш екрана на смартфона ми е 4 инча и нищо не се чете :) И да се боря активно за отпадането му...
А, да бе, ше се бориш. Няма бе, те са го решили...

Вижте, господин coolice, казаха ми, че ти си тука главния и с Вас да говоря. Проблема какъв е:

Аз съм си обикновен човек, със средно образование и т.н. Развали ми се наскоро пералнята, отивам в голям магазин, викат: само със сертификат. Поръчах си да ми я доставят (пере иначе, доволен съм), ама нищо голямо не бях поръчвал дотогава и не знаех кво е наложен платеж. Потърсих в нет-а и попаднах тук...

И това беше сякаш дар от бога, щото като почнем от Световния Икономически Форум, минем през квито се сетиш бизнес и всякакви големи организации, и стигнеш до всички правителства и международни съюзи, всички само за тва говорят - по-добра лична идентификация, дигитален паспорт, цифрова идентичност и т.н. Клаус Швааб не е конспративен мислител, работи с най-големите в бизнеса и властта, и мели нон-стоп за тия дигитални документи и как скоро щяло да е неизбежно те да преминели кожната бариера на тялото. Сливането на биологичната и цифровата ни идентичност било неизбежно. Демек: лична карта на подкожен чип. Говори и за ползата от мозъчните импланти.

Проблема е следния: вие сте тука хубави хора, компютърджии. Влизах ти и в сайта coolicehost. Нищо не разбирам, но е много приятно направен, поздравления. Та, мисълта ми е, че ний ше се борим, ма май по-скоро няма да го преборим тоя сертификат. Чипа и той като дойде...

Та да питам тука с чипове занимавате ли се? Може ли като дойде тая работа, абе с нещо по-така да се уредя, като за наши хора? Да е сигурно, да държи на хакерски атака; да ми работи с бърза скорост чипчето, да има и мащабируемост; да мога да работя с много връзки едновременно и да не ми прекъсва връзката с облака; паметта да не ми се губи, актуализациите да ми тръгват безпроблемно. Такива неща.

Ако може, бате, нещо по-така на достъпна цена. Благодаря Ви предварително!

С уважение
етерИум Е.
 
Той подчерта, че това е доброволна мярка и никой няма да бъде задължаван.

"Имаме и една обществена отговорност. От индивидуалните решения на всеки от нас зависи дали през следващите месеци отново ще имаме запълнени болници, дали държавният бюджет ще изхрачва ужасно много пари за лечението на COVID пациенти, дали хора с други болести ще могат да отиват до болниците, дали нашите деца ще могат да учат свободно, дали нашите близки ще бъдат здрави. Време е да запретнем ръкави", призова Петков.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има опасност България да се превърне в ковид гето. Това каза вирусологът проф. Радка Аргирова в предавано на живо интервю-разговор с министър-председателя Кирил Петков, което самият той води.

"В края на април-май месец в страните с висока ваксинация ще затихне масовата психоза. При нас обаче, изгледът е да се превърнем в страна с ендемично разпространение на вируса. Възможно е да трябват нови ваксини за отделни райони, кампании за имунизация. България има опасност да стане ковид гето при това положение. Ако това стане, повярвайте ми, никой няма да иска да дойде тук нито на екскурзия, нито за бизнес", каза проф. Аргирова.
...
Вирусологът съобщи, че в Световната здравна организация (СЗО) се лансира идеята за страните с ниско ваксинално покритие, да бъдат отделени в обща червена зона, с която да се работи по друг начин – за достъп за там и от там. Това се говори в СЗО, така че нещата са изключително сериозни, каза проф. Аргирова.

Според премиера Кирил Петков България трябва да каже "не искаме да сме ковид гето".

Това зависи от всеки един от нас. Този път не може да сочим с пръст държавата. Малкият бизнес не може да бъде непрекъснато подпомаган, каза Петков и добави:

"Последното нещо, което искам да закачат към името на България е да бъде ковид дестинация. Надявам се хората да разберат, че не може да сме последни по всичко. Тук става въпрос за нас, за нашите деца, за нашата икономика", заяви Кирил Петков.

 
Той подчерта, че това е доброволна мярка и никой няма да бъде задължаван.

"Имаме и една обществена отговорност. От индивидуалните решения на всеки от нас зависи дали през следващите месеци отново ще имаме запълнени болници, дали държавният бюджет ще изхрачва ужасно много пари за лечението на COVID пациенти, дали хора с други болести ще могат да отиват до болниците, дали нашите деца ще могат да учат свободно, дали нашите близки ще бъдат здрави. Време е да запретнем ръкави", призова Петков.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има опасност България да се превърне в ковид гето. Това каза вирусологът проф. Радка Аргирова в предавано на живо интервю-разговор с министър-председателя Кирил Петков, което самият той води.

"В края на април-май месец в страните с висока ваксинация ще затихне масовата психоза. При нас обаче, изгледът е да се превърнем в страна с ендемично разпространение на вируса. Възможно е да трябват нови ваксини за отделни райони, кампании за имунизация. България има опасност да стане ковид гето при това положение. Ако това стане, повярвайте ми, никой няма да иска да дойде тук нито на екскурзия, нито за бизнес", каза проф. Аргирова.
...
Вирусологът съобщи, че в Световната здравна организация (СЗО) се лансира идеята за страните с ниско ваксинално покритие, да бъдат отделени в обща червена зона, с която да се работи по друг начин – за достъп за там и от там. Това се говори в СЗО, така че нещата са изключително сериозни, каза проф. Аргирова.

Според премиера Кирил Петков България трябва да каже "не искаме да сме ковид гето".

Това зависи от всеки един от нас. Този път не може да сочим с пръст държавата. Малкият бизнес не може да бъде непрекъснато подпомаган, каза Петков и добави:

"Последното нещо, което искам да закачат към името на България е да бъде ковид дестинация. Надявам се хората да разберат, че не може да сме последни по всичко. Тук става въпрос за нас, за нашите деца, за нашата икономика", заяви Кирил Петков.


Туй баби го спрях като каза думата "ваксина" за 2-ри път.
 
Фалшиво отрицателни тестове за бременност има, но фалшиво положителни- не. Ама трябва да си се докосвал до жена, за да ги знаеш тези работи.
Явно си се тествал и знаеш как стават работите :D
 
Едно интересно видео е направено. Взимат кръв и гледат червените кръвни телца на ваксинирани и не ваксинирани под микроскоп.


Интерпретирано през това по-обяснимо звучат думите на проф Кака Радка:
в Световната здравна организация (СЗО) се лансира идеята за страните с ниско ваксинално покритие, да бъдат отделени в обща червена зона
Да не би "червена" заради наличието на повече от старата, позната, скучна, нискографенова, старонормална кръвчица?:)
 

Горе