Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
глупости, сексуалност, френска, тюфлеци, як курец.

Тия думи само засякох като ти сканирах поста и да ти кажа не ми захрани достатъчно мотивацията да чета и вниквам в смисъла.
Твърде ниска стойност на съотношението готини думи : общ брой думи.
 
@Blinky дай да извадим от моите лайкове, да раздадем на хора в нужда? Аз ще напиша заявката към базата, ти ще си я пуснеш, да не затрием сагите от новата година :D.
 
@Blinky дай да извадим от моите лайкове, да раздадем на хора в нужда? Аз ще напиша заявката към базата, ти ще си я пуснеш, да не затрием сагите от новата година :D.
Искам ги тия лайкове!:)
 
глупости, сексуалност, френска, тюфлеци, як курец.

Тия думи само засякох като ти сканирах поста и да ти кажа не ми захрани достатъчно мотивацията да чета и вниквам в смисъла.
Твърде ниска стойност на съотношението готини думи : общ брой думи.
Точна оценка и отлично решение, адмирирам.
 
Точна оценка и отлично решение, адмирирам.

Няма какво да адмирираш, искам повече старание.

ПП: В предишното ти по-дълго есе добре че беше реакцията на нандибанди да индикира че има интригуващи неща, та скролнах обратно нагоре и го минах много внимателно от страх да не изпусна някой подмолен еротичен детайл.
 
Няма какво да адмирираш, искам повече старание.

ПП: В предишното ти по-дълго есе добре че беше реакцията на нандибанди да индикира че има интригуващи неща, та скролнах обратно нагоре и го минах много внимателно от страх да не изпусна някой подмолен еротичен детайл.
И намери ли детайл?

Свърши с докторчето и си абстинентен, май. Трудно се отвиква за един ден.

редаксион: Чак пък "подмолен", аз съм толко ясен и прозрачен, че няма накъде.. И не е до старание, толкова са ми възможностите. Явно е добре, за да не тормозя сътемниците с дълги есета, да си направя темичка и само там да си ги изявявам. Но тя няма да оцелее дълго ми се струва...
 
Последно редактирано:
С известно неудобство и извинение към Крумов, че ще му остане лайка под изтрития пост. Но не е добре за общото настроение да остане май, така ми се се струва и го изтрих.
Нещо забележително съм проспала явно, съдейки по критичната оценка на Ноке...
Не успях да разбера, раждала ли е или не е раждала 4 деца и кой е бащата ?
"Бащата" в единствено число?!?! В днешно време е почти невъзможно 4 деца да имат един и същи баща. Съобразявай се с реалностите! :)

Ако питаш за мен - тцъ! Имам само едно дете под формата на женска котка окраска Калико, отговаряща на името Елена. Хал хабер си нямам кой е бащата... :)
 
И намери ли детайл?

Свърши с докторчето и си абстинентен, май. Трудно се отвиква за един ден.

редаксион: Чак пък "подмолен", аз съм толко ясен и прозрачен, че няма накъде.. И не е до старание, толкова са ми възможностите. Явно е добре, за да не тормозя сътемниците с дълги есета, да си направя темичка и само там да си ги изявявам. Но тя няма да оцелее дълго ми се струва...
То първата ми реакция беше да израза задоволство че съм в нормите, т.е. под 45 и мога да си докосна пръстите. Ама нали се водя интригант и се напънах да снеса нещо по-така.
 
Тъпите австралийци намериха как да прецакат Джокович. Тва е да си гад мръсна...
Какво е станало?
 
Нещо забележително съм проспала явно, съдейки по критичната оценка на Ноке...
Ооо, Нанде, той я редактира оценката. Ти найш кво беше, найш как ма псувА... Бой, Удри, мятанье, подфърганье, пестници, скубане под мишниците.. Още не съм се съвзел. Бота е душича в сравнение с Нокета. Той още не е разгрял от Оная тема, аз съм следващия му ДрВ(иктим) ше видиш...:(
 
Е го Рафаел Силва работи от TV Alterosa. На 28 декември
Вика "Да живее третата доза. Много съжалявам за хората, които не са имали тази възможност. Ваксините спасяват животи."

След седмица, на 3-ти Януари
(Няма връзка, нали си знаем..)

Мъ тъпанар, той мисли, че защитата държи цяла седмица!? Ми през ден си бий бустерче бе, аланколу!
 
Ооо, Нанде, той я редактира оценката. Ти найш кво беше, найш как ма псувА... Бой, Удри, мятанье, подфърганье, пестници, скубане под мишниците.. Още не съм се съвзел. Бота е душича в сравнение с Нокета. Той още не е разгрял от Оная тема, аз съм следващия му ДрВ(иктим) ше видиш...:(
Ма що триете интересните работи, бе?? На Блинки се сърдите, а вие сте същите. Ся, онова от черната тема мога да го изкарам по спомени, ама проспаното се губи завинаги.

Някой ако пази архиви - да пуска.
Е го Рафаел Силва работи от TV Alterosa. На 28 декември

Вика "Да живее третата доза. Много съжалявам за хората, които не са имали тази възможност. Ваксините спасяват животи."

След седмица, на 3-ти Януари

(Няма връзка, нали си знаем..)

Мъ тъпанар, той мисли, че защитата държи цяла седмица!? Ми през ден си бий бустерче бе, аланколу!

Бах тоа къ са гътнА! :) :) :)
 
Липсва ми създателят на темата митко7 и в негова чест ще постна едно в негов стил: копнато от нета (той понякога нали така правеше)
---

Големите банки получиха огромно спасяване точно преди covid-19

Една история, която трябва да бъде на всички първите страници на основните медии, умишлено се премълчава.

Историята, че същите банки, които трябваше да бъдат спасени от фалит през 2008 г., трябваше да бъдат извадени отново от блатото точно преди да се появи Covid-19.

През последните години се случиха много неща, особено финансово. Ако се използват огромни суми за поддържане на „икономиката жива“, всички разбират, защото имаме пандемия на корона.

Това, което много лесно може да се случи тогава, е събитията, които се случват точно преди подобна криза да погълне света, е, че нещата, които се случват точно преди тази криза, стават „напълно невидими“.

Същото нещо се случи малко преди 11 септември.https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/september-11-9-11-twin-17115592

Ден преди атаката, на 10 септември 2001 г., Доналд Ръмсфелд, тогавашният министър на отбраната, обяви, че огромната сума от 2,3 трилиона долара е „изчезнала“. Ден по-късно всички бяха забравили всичко това, защото изображенията от 11 септември доминираха във всички новини.

Имаме подобен сценарий точно преди избухването на пандемията на короната.

Защото през последното тримесечие имаше спасяване на банки за обща сума от 4,5 трилиона долара, сума, която беше по-голяма от сумата на спасяването по време на финансовата криза от 2008 г., според американски изследователи.

В Америка има уебсайт, наречен Wallstreet on Paradeи там те разследват какво наистина се случва в мътния свят на финансите на Уолстрийт.

Изводът е, че финансовата система отново се беше сринала и пандемията на короната беше идеалното прикритие за прикриване на спасителната помощ на големите банки.

Можете да видите колко голяма е разликата с 2008 г. на следното изображение.
The-Feds-Repo-Loan-Operations-2005-through-2019.jpg

Досега обаче не се знаеше кои банки бяха в толкова големи проблеми в края на 2019 г., че трябваше да бъдат спасявани с толкова огромни суми.

Говорим за 4,5 трилиона долара само през последното тримесечие на 2019 г. Сума, която по-късно изчезна в голямата схема от суми, които трябваше да бъдат използвани в контекста на пандемията на короната.

Тъй като, както при 11 септември, цялото внимание беше насочено към „опасния вирус“, никой не погледна какво се случи точно преди.

Законът на САЩ обаче изисква Федералната резервна банка на Ротшилд да разкрие кои банки са участвали в това спасяване година по-късно.

Те също не го наричат спасяване, а „интервенция при репо заем“. Репо означава „споразумение за обратно изкупуване“ и всъщност представляват много краткосрочни заеми с обезпечение.

Този репо пазар обикновено работи без намеса на централните банки.

Интервенцията на централната банка започна на 17 септември 2019 г., а времето преди това беше по време на финансовата криза от 2008

г. Шокиращата новина е, че повечето от тези огромни суми бяха използвани за поддържане на дейността на следните банки:

JP Morgan Chase, Goldman Sachs и Citigroup , точно същите банки, на които не беше позволено да рухнат чрез спасителен план през 2008 г., защото в противен случай цялата финансова система щеше да рухне.

Особеното е, че масовите медии не казват и дума за горното. Изглежда, че всички масови журналисти са били инструктирани да не пишат нищо за това.

Тази история сега става вирусна в голямата американска платформа Reddit и хората са бесни.

Собствениците на гореспоменатите банки, разбира се, са същите собственици като тези на Федералния резерв. Формално, разбира се, не им е позволено да използват FED, за да спасят собствената си кожа с други търговски банки, но те просто го правят.

Те просто го правят, защото могат да го направят и винаги имат криза под ръка, за да прикрият истинската сделка.

Те умишлено не позволиха това спасяване на банките да върви през самия FED, а през подраздел, Нюйоркския Фед. По съвпадение основните акционери на нюйоркския Фед са не друг, а JP Morgan Chase, Goldman Sachs и Citibank.

Не е толкова странно, че намирате същите извършители в 11 септември, както при спасяването на банките и фалшивата пандемия на короната.
=======================

Така са го написали. Сигурно не е вярно...
Да стои там няколко часа, ден, два. Айде зася...:)
 
Ааз паза, ето малка част:
Тва не може да го е писал Ноке. Не е неговият изказ, а и не би написал дума с правописна грешка.

Може някой да му е хакнал профила и на него. Имахме подобен случай, в който Блинки ми казваше "трай, че ш'та изплющя". Ноке знае... :)
 

Горе