Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
За зелените сертификати и паспорти също бяха конспирация.
За това че няма да можеш да работиш ако не си ваксиниран - доста хора са заплашени че ако не се ваксинират ще си загубят работата
 
  • Конспирация 1: вируса е направен в лаборатория - година по-късно, опа, верно! Даже Фаучи е замесен.
  • Конспирация 2: ваксините са недотествани и опасни - верно.
  • Конспирация 3: и ваксинираните разнасят зараза - верно.
  • Конспирация 4: локдауните само вредят - вече никой не го отрича.
  • Конспирация 5: политиците имат директен интерес от епидемичните мерки - много примери, вкл. и исторически.
  • Конспирация 6: има по-безопасни и ефективни лекарства против Ковид - да.
  • Конспирация 7: да се дезинформира населението по горните теми е икономически изгодно за голяма група влиятелни хора - не думай!
  • Конспирация 8: мерките с/у варианта Омикрон са пресилени и неадекватни (меко казано) - всички (без политици и медии) са съгласни.

1 - Nope https://www.ncbi.nlm.nih.gov/sars-cov-2/
2 - Кой го казва? Нанди и БуднаЕра?
3- Nope https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/adverse-events.html 469 милиона ваксини, и 0.0022% . Мислех, че за хора от темата, 20 процента като цяло цисло нищо не е, спрямо 80-те процента, които го карали безпроблемно. Как сега 0.0022% ви се вижда опасно.
4 - Nope
5 - Кои политици? Китайците почнаха, после всички политици по света видяха интереса явно. Никой не ще да си затваря държавата, що годе в прилична държава, за БГ не мога да кажа.
6 - Nope
7 - Nope
8 - Nope


Слагай някакви линкове поне, че да видим и да стане дискусия.
 
За зелените сертификати и паспорти също бяха конспирация.
За това че няма да можеш да работиш ако не си ваксиниран - доста хора са заплашени че ако не се ваксинират ще си загубят работата
Ти не си ли направи психотерепавтична тема, дето да си мяташ лангата на воля с извинението, че темата е обща :p
 
..
Слагай някакви линкове поне, че да видим и да стане дискусия.

Е аз като слагах линкове, ти де беше?

Всичките тия сме ги коментирали със съответните линкове, видеа и т.н.
 
Е аз като слагах линкове, ти де беше?

Всичките тия сме ги коментирали със съответните линкове, видеа и т.н.
Е проблема е, че ги коментираш с Нанди и другите обичайни. тя шерваше http://www.budnaera.com/201402/14050135.html . Специално искам да разбера повече как ваксините вредят повече. Също и за това дали е изкуствено създаден. За другите неща - например за това, че ваксините не разнасяли зараза - още преди да ги пуснат, даже сме го дискутирали в темата, си пишеше навсякъде, че си преносител.
За ковид лекарството също ми е любопитно.

Като цяло си остават всичките конспирации до доказване на противното.
 

Испания смята да приравни Covid-19 с обикновен сезонен грип


Защо ли?

Но май това отговаря на въпроса както и на върпоса за целия ковид цирк: Важно е обаче здравеопазването и икономиката да се приведат в съзвучие, каза премиерът Педро Санчес.


Скоро ЕС ще припява тази мантра през 10 мин по медиите....
 
Последно редактирано:
Е проблема е, че ги коментираш с Нанди и другите обичайни. тя шерваше http://www.budnaera.com/201402/14050135.html . Специално искам да разбера повече как ваксините вредят повече. Също и за това дали е изкуствено създаден. За другите неща - например за това, че ваксините не разнасяли зараза - още преди да ги пуснат, даже сме го дискутирали в темата, си пишеше навсякъде, че си преносител.
За ковид лекарството също ми е любопитно.

Като цяло си остават всичките конспирации до доказване на противното.

Мързи ме да се повтарям. Ето например официалната статистика за документираните случаи на странични ефекти (само за ЕУ): https://www.adrreports.eu/en/search_subst.html#

Няма директни линкове - отиваш на "C", търсиш "COVID", излизат всички ваксини. Кликаш и гледаш. Лесно се смята и какъв е процентът, ако имаме около 300 милиона ваксинирани в ЕУ.

Сещаш се че 'фарктите и разните други съмнителни не влизат там. Тия там са доказаните, обаче кой си подритва кариерата да доказва такива неща в днешно време, не знам..
 
1 - Nope https://www.ncbi.nlm.nih.gov/sars-cov-2/ - Очакваш да си признаят публично?
2 - Кой го казва? Нанди и БуднаЕра? - Пострадалитеили починали след ваксинация
3- Nope https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/safety/adverse-events.html 469 милиона ваксини, и 0.0022% . Мислех, че за хора от темата, 20 процента като цяло цисло нищо не е, спрямо 80-те процента, които го карали безпроблемно. Как сега 0.0022% ви се вижда опасно. - Не беше ли слогана на ваксинацията да пазиш близките си? То това е као пазиш гаждето със спукан презерватив..
5 - Кои политици? Китайците почнаха, после всички политици по света видяха интереса явно. Никой не ще да си затваря държавата, що годе в прилична държава, за БГ не мога да кажа. - Е никой неще ама всеки я затвори и изкараха луди пари от тестове и изплащане на помощи на бизнеса
6 - Nope - парацетамол, аналгин, панадол и т.н.
7 - Nope - кога и къде намери вярна информация по темите?
8 - Nope - видимо. Което ни връща на 7. Супер леко протичане дори сред неваксинираните, лека темперетаура и другите грипни ала бала обаче дай за зтаворим всичко о.О .... През цляата изборна кампания на Ковид Деветнайсти няма едно с едно което да съвпада.

Което пък ме връща на основния му въпроса към ковидите : Няма как да сте толкова тъпи не бихте оцелели до съзнателна възраст, тогава защо?

- Лична финансова изгода?
- Опорки спускани от шефа отново с обща за него и за вас изгода?
- Работа в правителствена трол ферма ( БГ, САЩ, Русия, ЕС и тн.)?
- Харесвате просто да играете контра за да покажете умствено превъзходство?

Нищо лично, въпросите ми са към всички ковиди. Каменчо и Тедаката не го разбраха но те май са леко увредени та тама е ясно.
 
Последно редактирано:
Ноук - Добре де, защо 20-те процента, които могат да имат усложнения са МНОГО МАЛКО, и незначителни, а тези репортнати усложнения, които дори не са потвърдени, са ти толкова важни.

Аз взех Янсен от линка ти




Eто ти и конкретни рапорти : https://i.gyazo.com/9cef741e636f4cb67826a5a994a3f4ab.png

I от портала на тая система

EudraVigilance​

Table of contents​


EudraVigilance is the system for managing and analysing information on suspected adverse reactions to medicines which have been authorised or being studied in clinical trials in the European Economic Area (EEA). The European Medicines Agency (EMA) operates the

Не знам защо ги даваш като линк като, че ли се съгласяват с това, че ваксините повече вредят, като системата показва друго.



3fe2f97e5a0ebf147ff79b98ba91ff1c.png


(FATAL 46 )


Та 46 смъртни случая доказват, че Янсен повече вреди, а не помага. Така ли? Нандито би се хванала за тоз линк иначе, изглеждат доста случаите ако не се разровиш и не стигнеш до outcome-a.

Пък виж, ако тръгнем в rabbit hole-a na Нандито, че ще я трепят с ваксините - не ги бива и в това тези от NWO . От стотици милиони дози, 46 ликвидирани...
 
Как къде е? Много хора си заминаха от тоя 'несъществуващ' вирус. Искаш ли да върнем в началото на темата, като даваше графиките как грипа убивал повече хора, и да видим сега как стоят нещата? Ковида е супер шибан вирус, не един познавам, които след месеци, още не можеха да се оправят като хората и пиеха по торба с лекарства.
Грипа до преди 2020 беше просто даденост. Хората не са търчали да се тестват при всяко кихане. Ако са били водени статистики по същия начин както сега, те щяха да бъдат точно същите, защото разлика между корона и грип няма. Разликата за която ти си мислиш е свързана с параноя и развалена медицинска практика. Супер шибан е не вируса, а отношението към него.

Ако си смелчага, сега както ти няма нищо (предполагам), вземи същата торба с лекарства и започни да се наливаш с тях всеки ден. Да видим дали няма да вървиш и ти като зомби с месеци, докато организма ти се насити с тях и им свикне... евентуално.
 
Ноук - Добре де, защо 20-те процента, които могат да имат усложнения са МНОГО МАЛКО, и незначителни, а тези репортнати усложнения, които дори не са потвърдени, са ти толкова важни.
Е как да не са важни? На база на какво да взема решение дали да се ваксинирам?

Пък и много пъти писах че за някои хора изглежда е по-добре да се ваксинират.
Повечето хора просто не влизат в тая категория и за тях е неоправдан риск.
 
Ако си смелчага, сега както ти няма нищо (предполагам), вземи същата торба с лекарства и започни да се наливаш с тях всеки ден. Да видим дали няма да вървиш и ти като зомби с месеци, докато организма ти се насити с тях и им свикне... евентуално.

Тъпчо, същите неща пиеш и си пил, и са пили много хора, преди Ковид да го има. Спциално антибиотиците, лекарствата за разреждане на кръвта, и т.н.., да не ходя до плика с лекарства, и да видим, дали са създали нещо ново, че да те тровят.

Значи Асеа Бътера реши цялата Ковид криза, не в български мащаб, в световен, и не само с Ковид, ами като научиш докторите по света как да лекуват ковид, знаеш ли как бързо ще се възстанови цялата здравна система. Жалко, че няма такива доктори като теб сред тях, и не могат да се сетят, че ги тровят с лекарства.
 
Има противоречиви мнения за много неща, обаче за тия 2 години поне стана ясно откъде НЕ трябва да се черпи информация.
 
Да, противоречиви, направо обществата се разкъсват, учените и те, докторите също, в дебати, спорове, за или против.

По-скоро сътношение 90:10 спрямо учени/ доктори, дори бих казал и повече в полза на разума. Вече народа - ние сме си прости, след 100 години като е минал и заминал, може и да почнем да се доваксинираме.
 
Кои са тия учени от проваксърската страна?
Цитирай някое име и да ги сравним с "антивакс" лицата.
 
Иначе колко са починали?

Deaths:​

5,527,314

Това са 5 милиона, та нашата държава е малко повече. Изобщо не са малко хора.
5 милиона... та те и 5 човека да бяха, пак щеше да ни обясняваш колко трагично е положението и как всичи ша омрем. И това дори не е майтап, в Австралия месеци наред нямаха и 5 човека, а пак бяха затворени.

Страшното са не числата, а начина по който ти ги чуваш, когато ти ги казват. Сега при 5.5 милиона параноята е същата както когато бяха 50 хиляди. Числата са част от бутафорията. Хвърлят ти ги по главата и ти си мислиш само Страх, Страх, Страх. Вместо да ги асимилираш като числа и да се опиташ да разбереш какво значение имат, ти ги асимилираш като чувство на тревога и стоиш вцепенен докато ти влизат в мозъка.
 
Тъпчо, същите неща пиеш и си пил, и са пили много хора, преди Ковид да го има. Спциално антибиотиците, лекарствата за разреждане на кръвта, и т.н.., да не ходя до плика с лекарства, и да видим, дали са създали нещо ново, че да те тровят.
Я иди до плика с лекарства и дай да ги видим какви са. Ще им видим нежеланите реакции и ще определим какво могат и ли не могат да ни причиняват.
 
Разликата м/у вакс и антивакс е просто че единият е отделил някакво време и енергия да анализира и сглоби реалността, вместо да разчита само на това дето му сервират масмедиите наготово.

И аз замалко да се ваксинирам - бях се записал за дата, после отделих 3 дни да си направя проучване и да изчисля (наум) вероятностите кое инфо е фейк... и изводът беше че по-добре да не се ваксвам. Допреди това и аз бях повлиян от "радиото".

За други хора, в други ситуации, ваксването може да е по-добрия избор.
 
Я иди до плика с лекарства и дай да ги видим какви са. Ще им видим нежеланите реакции и ще определим какво могат и ли не могат да ни причиняват.
Ако ми покажеш, че си доктор или близко образование, което може да се изказва спрямо рецепти. Ей така забравих, че си Дюнинг Крюгер до небесата, в бъткойна реши проблема с банките, финансите, правителствата, и секса, благодарение на бъткойн и вярата ти в него. Там може, мечтатели много.

Но виж, в медицината, фармацията - има причина да има контрол на назначените, за да не се намъкне някой Дюнинг Крюгер като теб, и да вземе да умори някой. Ти тея рецепти / листовки от лекарствата като ги четеш, нали трябва да ти дам и здравен картон, за да знаеш състоянието на човека, който ги пие. Абе как така с кой акъл, изобщо си мислиш, че може да си адекватен за такива неща?
 

Горе