Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
А колкото до пиандето Мангъров
Пак си в грешка. Пиянде е вашият човек - кантара. :)
Ако Мънги беше пиянде, досега поне 10 пъти да са го викали в лекарския съюз да дава обяснения. Вече и прокурата се е сезирала по негово изказване. Очакваме и върховния трибунал в Хага. Да му ядат...

И недей да вадиш извод за нивото на защита от маските, само щото тука сме "недисциплинирани". В дисциплинираните страни имат много по-голям брой заразени от нас, апа си носят сополо-преградата най-правилно и чинно, момко.
 
Слюнка? Спират бактериите, които издишват или вдишват, моме. Да не се предаде на отворен по време на операция организъм. Според това колко е агресиван вируса, или бацилите - има различни модели и нива на защита. Ти виждаш ли ги как се носят да ми обесняваш за ефективност. А колкото до пиандето Мангъров, какво искаш да му коментирам точно? Обръщат палачинката от там, нямало проблеми. Хубаво, пускаме кучетата и сме ние. Дай му на бай баньо да се кълчи като кобра на масата в кръчмата.

От кво ти го пазят точно по-добре от шала? Не го разбирам това, но да речем, че всеки може да изглежда колко си иска абсурдно.
И шаловете са много яки, То това си е вид шал или яка на високо поло, само че автономно.
 
Абе, къде е Етера? Щеше да си пуска темата, а изчезнА. Опасявам се, че Мосад и гейЦ са го докопали.. o_O
 
Пак си в грешка. Пиянде е вашият човек - кантара. :)
Ако Мънги беше пиянде, досега поне 10 пъти да са го викали в лекарския съюз да дава обяснения. Вече и прокурата се е сезирала по негово изказване. Очакваме и върховния трибунал в Хага. Да му ядат...

И недей да вадиш извод за нивото на защита от маските, само щото тука сме "недисциплинирани". В дисциплинираните страни имат много по-голям брой заразени от нас, апа си носят сополо-преградата най-правилно и чинно, момко.
Тук сме балкан безсмътни. Но пак е по-добре от някакви евро-джендър нацийки, които са мого толерантни. Кой какво носи, и те са си таковали мамата на задна. Почнаха да се правят на много велики, изпозаразиха се, изпозаключиха ги по домовете, изпонатръшкаха се, и какво пак всеки с мозъка си и неговото си обеждение как да носи или да не носи маска. ;)
 
Тук сме балкан безсмътни. Но пак е по-добре от някакви евро-джендър нацийки, които са мого толерантни. Кой какво носи, и те са си таковали мамата на задна. Почнаха да се правят на много велики, изпозаразиха се, изпозаключиха ги по домовете, изпонатръшкаха се, и какво пак всеки с мозъка си и неговото си обеждение как да носи или да не носи маска. ;)
Нищо не ти разбрах.
Сигурно и ти това няма да го разбереш

 
Нищо не ти разбрах.
Сигурно и ти това няма да го разбереш

И това защо ни го пускаш? Кой се е бъгнал от ваксината, че трябва да му четем пиянските постове на този?

И доколкото четох май прокаратурата го е погнал за изказванията му последните дни. Чудя се на кой ще търка тоалетната чиния в панделата?
 
Чудя се на кой ще търка тоалетната чиния в панделата?
...което донякъде не е чак толкова зле, при условие, че скоро ще им сервира То-КЕФ :hankey: ;) Прокуратурата и него го праща там... на 2м. дистанция, за по-сигурно разделена със стени :D. Няма да спят спокойно в компанията на патлак, валута и злато, но поне ще са наядени. После да не излезе, че прокуратурата не се грижи и за "лошите".

272306357_298638785571149_6379477157778055011_n.jpg
 
И това защо ни го пускаш? Кой се е бъгнал от ваксината, че трябва да му четем пиянските постове на този?

И доколкото четох май прокаратурата го е погнал за изказванията му последните дни. Чудя се на кой ще търка тоалетната чиния в панделата?
А на Мутафчийски пияните постове го четеше нали? Или на Коце ботокса? Те щото са великите умове на медицината и ни оправиха, както си му е реда...
 
А на Мутафчийски пияните постове го четеше нали? Или на Коце ботокса? Те щото са великите умове на медицината и ни оправиха, както си му е реда...
То никой не се оправи, остава нашите да са лидери тук. Ако ще излизаме от дупките си, повярвай ми, ние ще сме от последните както е било винаги. Виждам го как изглежда Мангърката, сори, ама не ми е пример за здрав човек. ;)
 
Нийд мъни, аз съм от тия които още носят и шалове. Не ме притеснява да ме посочат за старомоден. Имам един познат, който все още не носи шапки, преди не носеше якета.
 
Текста и клипа може и да не са осъзнавали какво правят, има супер много хиднати детайли.
 
Значи маските по време на операция са да ги правят по-красиви лекарите? Страхотна логика. Да те цуна по челото. :)
Явно за теб разлика между бактерия и вирус няма. Бах и капацитета трезвеник :D
 
коя е тази
 
И това защо ни го пускаш? Кой се е бъгнал от ваксината, че трябва да му четем пиянските постове на този?

И доколкото четох май прокаратурата го е погнал за изказванията му последните дни. Чудя се на кой ще търка тоалетната чиния в панделата?
Нямах намерение да се включвам в дискусията, но въпросът "Кой се е бъгнал от ваксината...?" ме провокира. Има "бъгнати" хора и тепърва ще започне да се чува за все повече и повече. Има странични ефекти от леки до тежки. Най-тежкият ефект сред моите познати е унищожаването на репродуктивните способности, особено при мъжете. Имам познат който преди да се ваксинира за всеки случай си замрази генетичен материал. Около месец и половина след ваксинацията отиде да провери какво е положението. Резултатите от спермограмата са 0 живи сперматозоиди. Нито един жив ! Други приятели и познати не се сетиха да се застраховат и да замразят материал. Надявам се да не е при всеки така, защото е страшно ! Нима на това не му се казва "бъг" ???
 
Нямах намерение да се включвам в дискусията,
Много добро включване.

Имам познат който преди да се ваксинира за всеки случай си замрази генетичен материал. Около месец и половина след ваксинацията отиде да провери какво е положението. Резултатите от спермограмата са 0 живи сперматозоиди.
Имал ли е някаква информация преди това ?
 
Нямах намерение да се включвам в дискусията, но въпросът "Кой се е бъгнал от ваксината...?" ме провокира. Има "бъгнати" хора и тепърва ще започне да се чува за все повече и повече. Има странични ефекти от леки до тежки. Най-тежкият ефект сред моите познати е унищожаването на репродуктивните способности, особено при мъжете. Имам познат който преди да се ваксинира за всеки случай си замрази генетичен материал. Около месец и половина след ваксинацията отиде да провери какво е положението. Резултатите от спермограмата са 0 живи сперматозоиди. Нито един жив ! Други приятели и познати не се сетиха да се застраховат и да замразят материал. Надявам се да не е при всеки така, защото е страшно ! Нима на това не му се казва "бъг" ???
А генетичния матрял "мърдаше" ли преди замразяването?
 
Много добро включване.


Имал ли е някаква информация преди това ?
А генетичния матрял "мърдаше" ли преди замразяването?
Преди ваксинацията всичко е било наред. И при други хора има същите проблеми. Исках само да информирам. Всеки да си прави сметката и да си преценава.
 
Нямах намерение да се включвам в дискусията, но въпросът "Кой се е бъгнал от ваксината...?" ме провокира. Има "бъгнати" хора и тепърва ще започне да се чува за все повече и повече. Има странични ефекти от леки до тежки. Най-тежкият ефект сред моите познати е унищожаването на репродуктивните способности, особено при мъжете. Имам познат който преди да се ваксинира за всеки случай си замрази генетичен материал. Около месец и половина след ваксинацията отиде да провери какво е положението. Резултатите от спермограмата са 0 живи сперматозоиди. Нито един жив ! Други приятели и познати не се сетиха да се застраховат и да замразят материал. Надявам се да не е при всеки така, защото е страшно ! Нима на това не му се казва "бъг" ???
Това е малко да се твърди. Изводът може да се направи само при взимане на такива тестове при група хора. Един случай не знам как точно е причислен за бъг от ваксините. Хубаво, че се провокираш така лесно, но си направи труда да събереш малко повече случи и по някакъв начин да ги докажеш или свържеш с ваксинирането. Всичко друго малко отива в графата теория на конституцията. И разбира се половите атлети са ти налайквали поста.
 

Горе