Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.




This inaccurate rumour was started by two German pseudo-scientists and spread further on the internet. According to verified data, infection with the virus can harm male fertility, and that is another reason why vaccination is needed to protect against such effects from coronavirus.
 
Който го засяга това, да ходи да му преброят и класифицират поповите лъжички.
 



Брат, мани ги тия. Утре като нещо не ми е наред, ще пиша, че е от ваксината. Нищо, че цял живот си го нося.
 



При добро желание ще намериш и 4 линка с обратната теза. Уницеф, WHO последните години се доказаха като ненадеждни и неефективни при нужда от действие и им остана само пропагандата в нета.
 
И разбира се половите атлети са ти налайквали поста.
И това е факт :) Всъщност и двете са ФАКТИ отсекъде :D

А ти, мое ли поне един път да не си на въпреки?? Или наистина вярваш, че гореизложеното са измислици? :)
 
И това е факт :) Всъщност и двете са ФАКТИ отсекъде :D

А ти, мое ли поне един път да не си на въпреки?? Или наистина вярваш, че гореизложеното са измислици? :)
Така е когато нямаш собствено мнение, а си на заработка :) Щом е на тази вълна няма как да смени позицията по темата. Инак евраците ще спрат.

Понеже е невъзможно да съществуват толкова глупави хора логиката сочи, че са платени мажоретки. От друга страна ако се позовем на Бръснача на Окъм явно са дости глупави. Това е най-простото обяснение...
 
И това е факт :) Всъщност и двете са ФАКТИ отсекъде :D

А ти, мое ли поне един път да не си на въпреки?? Или наистина вярваш, че гореизложеното са измислици? :)
Аз на пиянки няма какво точно да се обяснявам. Нали сме два фронта тук, ако не си разбрал. Но нищо, пийни едно и пак се върни да пишеш. ;)
 
Явно чакате официално някой да излезе по тв и да ви каже:

Пичове, преебахте се с ваксините, ама кво да се прави. Бяха в процес на разработка и искахме да ви помогнем. Нямаше ефект, ама бяхте полезни за експеримента. Ще ви потърсим пак в най-кратък срок.
 
Това е малко да се твърди. Изводът може да се направи само при взимане на такива тестове при група хора. Един случай не знам как точно е причислен за бъг от ваксините. Хубаво, че се провокираш така лесно, но си направи труда да събереш малко повече случи и по някакъв начин да ги докажеш или свържеш с ваксинирането. Всичко друго малко отива в графата теория на конституцията. И разбира се половите атлети са ти налайквали поста.
Хах интересна логика. Ами не е един случай само. Описала съм само един. Аз нямам за цел да доказвам каквото и да било, а да информирам. Нека който иска да се ваксинира, но да си помисли дали да си направи застраховка. Не знам на теб колко увредени хора ти трябват да приемеш, че ваксините увреждат, но на мен лично и един ми стига. Не става въпрос за нещо друго, а за репродукция. Не е като да те боли 3 дена убоденото място, да имаш тромбози, доживотна мигрена и шум в ушите и т.н . Аз лично не мога да подмина това с лека ръка. Да не говорим, че ако те увредят ваксините, можеш само на Господ да се жалваш. В договорите на производителите сключени с ЕК, пише че производителите не носят отговорност. Даже пише, че ако гражданин се жалва, задължават държавата в съдебния поцес да застане на страната на производителя. Доста нагло нали ? Адв. Пенев беше публикувал много добро резюме във връзка с клаузите за отговорност, може да си го потърсиш и да разгледаш в нета.
Нека който иска да се ваксинира, аз нямам нищо против, но да не принуждават останалите по един или друг начин !!! Аз лично няма да рискувам с експрериментални препарати, водещи до безплодие.
 
Така е когато нямаш собствено мнение, а си на заработка :) Щом е на тази вълна няма как да смени позицията по темата. Инак евраците ще спрат.

Понеже е невъзможно да съществуват толкова глупави хора логиката сочи, че са платени мажоретки. От друга страна ако се позовем на Бръснача на Окъм явно са дости глупави. Това е най-простото обяснение...
Просто обяснение от прост човек. Да. Това вече има логика. ;)

Виж, умнико, говорим си конкретни неща, някакви глупости и определения сипеш, мя ми е ясно.
 
Явно чакате официално някой да излезе по тв и да ви каже:

Пичове, преебахте се с ваксините, ама кво да се прави. Бяха в процес на разработка и искахме да ви помогнем. Нямаше ефект, ама бяхте полезни за експеримента. Ще ви потърсим пак в най-кратък срок.
Точно това чакаме антиваксърче.
 
Просто обяснение от прост човек. Да. Това вече има логика. ;)

Виж, умнико, говорим си конкретни неща, някакви глупости и определения сипеш, мя ми е ясно.
Конретни неща ви писах почти цяла година, но кълвете само на глупостите. Така, че с глупаците човек може да се държи само като с глупаци. Нищо лично, просто не показвате никаква форма на разум.
 
Аз затуй викам да ходят да им сложат материала под микроскопа.

Не че не може и по традиционния начин да се тества тоя казус, обаче от друга страна тестовете за бащинство май не са много евтини.
 
Аз на пиянки няма какво точно да се обяснявам. Нали сме два фронта тук, ако не си разбрал. Но нищо, пийни едно и пак се върни да пишеш. ;)
Не знаех, че задължително трябва да има фронтове :) НО щом така са те "обучили", нека да има фронтове..явно за теб "дискусия" означава задължителното конфронтиране :D
 
Хах интересна логика. Ами не е един случай само. Описала съм само един. Аз нямам за цел да доказвам каквото и да било, а да информирам. Нека който иска да се ваксинира, но да си помисли дали да си направи застраховка. Не знам на теб колко увредени хора ти трябват да приемеш, че ваксините увреждат, но на мен лично и един ми стига. Не става въпрос за нещо друго, а за репродукция. Не е като да те боли 3 дена убоденото място, да имаш тромбози, доживотна мигрена и шум в ушите и т.н . Аз лично не мога да подмина това с лека ръка. Да не говорим, че ако те увредят ваксините, можеш само на Господ да се жалваш. В договорите на производителите сключени с ЕК, пише че производителите не носят отговорност. Даже пише, че ако гражданин се жалва, задължават държавата в съдебния поцес да застане на страната на производителя. Доста нагло нали ? Адв. Пенев беше публикувал много добро резюме във връзка с клаузите за отговорност, може да си го потърсиш и да разгледаш в нета.
Нека който иска да се ваксинира, аз нямам нищо против, но да не принуждават останалите по един или друг начин !!! Аз лично няма да рискувам с експрериментални препарати, водещи до безплодие.
Абе много доктори в тази тема нещо се събраха. Браво. Нивото се вдига. :D
 

Горе