Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
ПР-ът на Алфа ТВ и жена, която е срешала лично НЛО. Аз лично съм гледал АЛФ, както и Spider-Man. Не разбрах все пак какъв е аргумента.

Признавам си, че съм ги чувал тези и двамата, но понеже съм родоотстъпник, не съм ги гледал
 
ПР-ът на Алфа ТВ и жена, която е срешала лично НЛО. Аз лично съм гледал АЛФ, както и Spider-Man. Не разбрах все пак какъв е аргумента.

Признавам си, че съм ги чувал тези и двамата, но понеже съм родоотстъпник, не съм ги гледал
Знаех си, че зомбираните ви мозъчета нямаше да разпознаят иронията за НЛО. Това е сложна форма на иносказание, както се изразява проф Христов, каквато 80% от дебилите няма да разберете, бидейки функционално неграмотни.
Ако позволите, това с "ваксините" е като модните течения с джендърите. Все едно някой да ми налага да ставам гей, или да си сменям пола, тъй като още никой не е умрял от това. Че и да ме задължавате на корпоративни експерименти, за да работя.
Пред очите ти ли искаш да умре някой от ваксина, за да повярваш? Щото аз лично познавам един. Личният лекар вика няколко десетки пострадали в обкръжението му дето ги лекува, след втора доза.

Не на сертификата 2
Поверителна група
·
18,5 хил. членове
Потърси у фейса тая група, няколко стотин човека докладваха за осакатени и умрели от "ваксина". Първата група я изтриха, на корпорациите не им се хареса да не ходим да се бодем с радост, колкото и когато кажат. И да се подписвам, че рисковете са за моя сметка.
Вие сте углавни престъпници, от ранга на хитлеровия СС.
 
Жив и здрав бъди. Всеки има право вече да си живее с алтернативните факти и в алтернативната си вселена. Проблема е твоето поведение ( било то онлайн - споделяйки всяка глупост която предизвика емоционална реацкия или навън - неспазвайки някакви бейсик препоръки за хигиена или превантивни мерки ).

Аз няма да те убеждавам в моята гледна точка, защото само подхранвам дилюзията ти, както и ти няма да убедиш мен. Само ще оставя няколко линка и ще ходя да се препичам на слънце. Успех и всичко добро.


 
Жив и здрав бъди. Всеки има право вече да си живее с алтернативните факти и в алтернативната си вселена. Проблема е твоето поведение ( било то онлайн - споделяйки всяка глупост която предизвика емоционална реацкия или навън - неспазвайки някакви бейсик препоръки за хигиена или превантивни мерки ).
Още малко и путинист ще ме изкараш, като останалите дебили тука. Няма как да знаеш какви мерки спазвам. Просто не е ваша работа моят ваксинационен статус, и по ГДПР се лежи в пандела 5 години, за поведението на тия като тебе.
ПроблемЪТ е, че нарушавате половината законодателство, харти на човека, и Конституции. Углавни престъпници сте, вие зомбитата, като си врете мръсните нослета в живота и здравето на останалите.
Преди 70 години такива като вас буквално са висяли на въжето, и са ритали весело, за назидание на останалите. Сменило се е поколението, забравили сте!
 
Важното е фейка да върви, да не ти пука!
Кой фейк? Поясни нещо, че не ти хващам ваксинираната мисъл...
Тебе кво те интересува, нищожество, аз какво ще наливам в организма си. Нали си "ваксан", безсмъртен, не може да се заразиш. Кво те интересуваме ние, по ГДПР да се бъркаш в здравето на други хора без надлежно разрешение е 5 000 глоба и до 5 години затвор.
Престъпници нещастни!
Нещо си се объркал. Струва ми се, че не хващаш тънката ми ирония :)
 
Кой фейк? Поясни нещо, че не ти хващам ваксинираната мисъл...

Нещо си се объркал. Струва ми се, че не хващаш тънката ми ирония :)
Е как ще я схване, като няма ваксина? Фейкът, в който ти вярваш, Славчев и те е облъчил много мощно! :)
 
Още малко и путинист ще ме изкараш, като останалите дебили тука. Няма как да знаеш какви мерки спазвам. Просто не е ваша работа моят ваксинационен статус, и по ГДПР се лежи в пандела 5 години, за поведението на тия като тебе.
ПроблемЪТ е, че нарушавате половината законодателство, харти на човека, и Конституции. Углавни престъпници сте, вие зомбитата, като си врете мръсните нослета в живота и здравето на останалите.
Преди 70 години такива като вас буквално са висяли на въжето, и са ритали весело, за назидание на останалите. Сменило се е поколението, забравили сте!
Засрамете се, господине. Не ви ли е срам да говорите така грубо на човек, който вече е с един крак в гроба. Аз вече няма как да ги махна тези чипове и експериментални течности. Малко по-снизходително моля.
 
Както каза Гонзало, ваксините отделиха зърното от плявата :)

 
Е как ще я схване, като няма ваксина? Фейкът, в който ти вярваш, Славчев и те е облъчил много мощно! :)
Наистина ми липсваше :love:
 
Наистина ми липсваше :love:
Ама какъв дзен е обзел тедката като го боцкат. Няма пребити пенсионери, само мир и любов :D
 
Засрамете се, господине. Не ви ли е срам да говорите така грубо на човек, който вече е с един крак в гроба. Аз вече няма как да ги махна тези чипове и експериментални течности. Малко по-снизходително моля.
Значи админите вече и те са пътници, хахаха. Замина си това човечество, ей!
 
Засрамете се, господине. Не ви ли е срам да говорите така грубо на човек, който вече е с един крак в гроба. Аз вече няма как да ги махна тези чипове и експериментални течности. Малко по-снизходително моля.
Т.е. 35 процента от бг глупавото ваксинирано население се очаква да хвърли топа? Ясно, сега ми просветна.
 
Т.е. 35 процента от бг глупавото ваксинирано население се очаква да хвърли топа? Ясно, сега ми просветна.
Немалка част са си платили за да са в тази статистика без да са ваксинирани. Познавам такива дебили, които хвърлиха 600 лева и после едва изкретаха
 
Немалка част са си платили за да са в тази статистика без да са ваксинирани. Познавам такива дебили, които хвърлиха 600 лева и после едва изкретаха
Аха, и по света ли познаваш подобни? Че там има държави над 98 процента. Или пак си плащат?
 
Засрамете се, господине. Не ви ли е срам да говорите така грубо на човек, който вече е с един крак в гроба. Аз вече няма как да ги махна тези чипове и експериментални течности. Малко по-снизходително моля.
Виж са, аз не ти се бъркам дали си се набол, дали е забременяла любовницата, карал ли си грип и колко пъти са ти бъркали в синусите.
Сещаш ли се, вие ми се бъркате. А и не се знае, както се бъзикаш какви може да са по-дългосрочните последствия. И да ти кажа честно - няма да ми липсвате. Светът се раздели на две, учените на две, лекарите на две. Изкарвате ме престъпник, а реално по сегашното законодателство вие нарушавате законите, и наказанията са от 5 години нагоре, дрънголник.
Нещо си се объркал. Струва ми се, че не хващаш тънката ми ирония
Еми вече не мога да се оправя, като рояци пчели над главата ми се въртят. Какъв ми бил здравния статус, имам ли автоимунни заболявания, изкарал ли съм Ковид, какъв е резултата от PCR, набодох ли се с корпоративните препарати, колко пъти... На всичко отгоре всичко това има давност колкото 1/4 трайността на прясно мляко в кашонче, и с един министерски подпис пак ги правят антиваксъри.
Пишете като е ирония, като ми се върти отровния кошер над главата да ми иска отчет за антителата в кръвта, и няма как да отделя коя пчела е набоцкана и коя не е.
 
Един от юридическите абсурди, който добичета като вас "ваксърите" ни докарахте до главите, е некадърниците които ни доведохте да ни управляват. Простата кифла търсела в Гугъл за държавни дела, измисли му прякор просто Киро, ама не това е най жалкото.
Дядките които задължихте да кибичат по моловете, да проверяват зелен сертификат, всъщност нямат право да го правят, ако не са админи на лични данни. Съотв. зорлем ги поставяте под ударите на НК. Заведенията, или малко по-грамотните се изхитриха. Карат си кллиентите да ДЕКЛАРИРАТ зелен сертификат. После орките у сини униформи нахлуват на рояци, то човек да влезе да хапне набързо, пък от вратата го почват да се подписва, все едно влиза в ЦЕРН. После се обяснява на гавазите, има ли законно основание да яде паница боб и тройка кебапчета. Хем си плащаш хем се обясняваш като престъпник.

Тепърва ще става ясно колко безвредни са тия препарати, след като нобелови лауреати създадоха Римската конвенция, против принудителните античовешки експерименти. Пострадалите вече минаха милион, визирам тия регистрираните у VAERS и ЕМА. Всеки може да провери.
Ядрената атака над Япония не взе толкова жертви, колкото фашистките ви експерименти. Незаконни отдето и да ги погледнеш.
 
Последно редактирано:
Един от юридическите абсурди, който добичета като вас "ваксърите" ни докарахте до главите, е некадърниците които ни доведохте да ни управляват. Простата кифла търсела в Гугъл за държавни дела, измисли му прякор просто Киро, ама не това е най жалкото.
Дядките които задължихте да кибичат по моловете, да проверяват зелен сертификат, всъщност нямат право да го правят, ако не са админи на лични данни. Съотв. зорлем ги поставяте под ударите на НК. Заведенията, или малко по-грамотните се изхитриха. Карат си кллиентите да ДЕКЛАРИРАТ зелен сертификат. После орките у сини униформи нахлуват на рояци, то човек да влезе да хапне набързо, пък от вратата го почват да се подписва, все едно влиза в ЦЕРН. После се обяснява на гавазите, има ли законно основание да яде паница боб и тройка кебапчета. Хем си плащаш хем се обясняваш като престъпник.

Тепърва ще става ясно колко безвредни са тия препарати, след като нобелови лауреати създадоха Римската конвенция, против принудителните античовешки експерименти. Пострадалите вече минаха милион, визирам тия регистрираните у VAERS и ЕМА. Всеки може да провери.
Ядрената атака над Япония не взе толкова жертви, колкото фашистките ви експерименти. Незаконни отдето и да ги погледнеш.
Че аз съм си за Бойко, Кирето не го ща. Та никого не съм докарал.
 
Че аз съм си за Бойко, Кирето не го ща. Та никого не съм докарал.
Хвани единия удари другия, Бойко е за директна военна намеса на България в Украйна. По-краен е дори от харвардския келеш!
 

Горе