Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Вие си правете сметката как върви търговията с ДНК...
Aкциите на Модерна скочиха 5 пъти, с 500%, след първата "ваксинационна" вълна. Получават поръчки за милиарди, с огромна принадена стойност, невиждана за капитализъм и пазарно общество.
Направиха перпетуум мобиле - хем капиталисти с капиталистите, хем феодали с крепостни селяни, в малки лотове по 100 милиона калпака.
Мислеха задължително да подлагат целия ЕС, на чудовищните си далавери, без грам отговорност за последствията. И то си правеха устата на всеки 3 месеца да ни водят под строй, инак наново антиваксър и те изхвърлят от работа! Без да ти анулират заемите.
Или 100% клошар, или 6% вероятност за сериозни проблеми. И това 4 пъти на година! Ей това се мъчиха да пробутат, и сега ще натиснат обединени.
 
Вие сте вчерашни пишлемета, ама аз помня малко от социализма, та знам. Такива тъпотии бяха и тогава, пълна пропаганда и дезинформация, тоталитаризъм, цензура, заплаха от затвор. Нобелови лауреати избиха, Люк Монтание си замина без време, откривателят на PCR навсякъде баннат, още едно светило утрепаха наскоро, уж се самоубил от висок етаж. Оня африканеца дето ги изложи с машинното масло, папая и каква още коза дето изкараха ковидни... И тoй си замина без време.
Че нямало пострадали от тия препарати е плоска, елементарна, документално оборима лъжа. И 5 годишно дете няма да се хване.
Що не си гледате темите за инвестициите с 1000 лева, ако ги имахте, и попълването на електронни магазини.
Ти лично в кво вярваш не ме интересува, искам само да спрете да ми се мотате в личното пространство. По сегашното законодателство сте углавни престъпници, и то по много членове наведнъж.
Правата с които се раждам по дефолт ми разрешават дори да НЕ съм прав. Що се отнася до моето здраве. Значи да пуша и пия мога, да си сменя пола мога, да емигрирам мога...
Да реша дали да се подложа на експериментална генна терапия - не мога.
Айде приемайте, че греша, и си гледайте у мизерните панички! Не в моята.
Що бе, що ви караха да се подписвате, че няма да им търсите отговорност, ако се събудите без долнище, и адски болки до края на живота! Нали нямало пострадали, що ви карат?
Като си купя цигари, хем е доказано че са вредни - не ми искат писмено съгласие!
Сума народ изпука около мене от цигари. Що не криминализирате цигарите, ами криминализирате ако не ви ползвам изродските експерименти? Ако искам от цигари мога да мра, ама от Ковид не е позволено? Що за двойни стандарти?

Видеата дето ти пуснах днес, на пострадали парализирани българи. Поне погледна ли ги, или "ваксината" не ги пуска до съзнанието? Направо като някаква пелена ви слагат, аз съм изумен кво ми се случва пред очите!
Абе, нервен, като не ти изнася що пишеш фермани по тая тема? Аз ти цитирам реалния живот, ти видеа ми слагаш. Я си живей живота, нали сме живи и здрави. Аз броя ли ти чашките с ракия и да ти казвам колко е вреден алкохола?!?
 
Абе, нервен, като не ти изнася що пишеш фермани по тая тема? Аз ти цитирам реалния живот, ти видеа ми слагаш. Я си живей живота, нали сме живи и здрави. Аз броя ли ти чашките с ракия и да ти казвам колко е вреден алкохола?!?
На една бира съм днес, туй ще ми е.
Реалният живот не ти е CS и простотиите дето ви пълнят главите.
Да си знаете, че сте престъпници. Един ден се надявам и овесени да има, като преди 70 години.
Престъпник е не само който краде. Престъпник е който не спазва закона.
Живея си живота, ама зомбита като тебе ми изскачат и от консервните кутии, да ме питат кога ще си туря експерименталната доза.
Живей си ти живота, нали сте безсмъртни, недосегаеми, ваксинирани? Кво ви интересуваме ние, 70% овото мнозинство?
Киро Брейка като описваше кви лекета сте новото поколение, мислех че преувеличава да се прави на интересен. Убеждавам се, колко е прав.
 
На една бира съм днес, туй ще ми е.
Реалният живот не ти е CS и простотиите дето ви пълнят главите.
Да си знаете, че сте престъпници. Един ден се надявам и овесени да има, като преди 70 години.
Престъпник е не само който краде. Престъпник е който не спазва закона.
Живея си живота, ама зомбита като тебе ми изскачат и от консервните кутии, да ме питат кога ще си туря експерименталната доза.
Живей си ти живота, нали сте безсмъртни, недосегаеми, ваксинирани? Кво ви интересуваме ние, 70% овото мнозинство?
Киро Брейка като описваше кви лекета сте новото поколение, мислех че преувеличава да се прави на интересен. Убеждавам се, колко е прав.
Я по-полека с обидите. Ако Кирето Брейка ти е идол, тоя форум не е за теб.
 
Я по-полека с обидите. Ако Кирето Брейка ти е идол, тоя форум не е за теб.
Не ми е идол. Просто е прав за новите зарзавати, дето ще наследяват планетата.
Обидите са предизвикани, хич не ми е приятно да ме изкарвате путинист, щото съм проучил по-добре от вас рисковете на корпоративните експерименти.
Туй да ми разправяте, че нямало и един пострадал е връхта на наивността. Не е обида, документите са ти пред очите. Официалните.
 
Е сега ще погледна лапешко клипче. Извинявам се, клипче на новото поколение.
Това само в София ли е вървежно, или навсякъде където има бяло.
Заслужава Грами.
 
Това само в София ли е вървежно, или навсякъде където има бяло.
Заслужава Грами.
Туй е много старо, мярнах го преди повече от 10 години.
Дори гестаповците с "ваксините" не смеят да твърдят, че експериментите им нямат и един страничен ефект. Щом са успели чак толкова да зомбират младежта за тия неща, явно ерзацът им работи. Ама не както го рекламират.
Няма лошо, мода било сега с тия многополовите, последно 80 вида джендъра ги гледах, може и 100 да са минали. Че и "ваксините" им, дето на 90 % набодено население с по 3 бустера пак влизат у поредния локдаун, по-свиреп от нашия. Лошото е, че ми го натрапват по всички възможни средства, повечето от които върло незаконни.
Направо сте за военен трубунал, боклученца нещастни! Дядовците ви са висели на въжето за подобни неща! Историята е като грамофонна плоча, върти се и се повтаря.
"Собствените медии" просто изливат тонове помия върху хора, дръзнали да засегнат някоя важна тема, около която се въртят много пари. А "не собствените" цитират тези хора, само когато имат някаква тяхна си файда, която не е много разбираема и логична. Така информацията се дави, желанието за реакция се дави, така обществото се дави.
 
Последно редактирано:
 

Една от менталните клоаки на Иван Киров, като сам се дебънкна със статистиката дето дава .

Или:

Results: Of 306,907,697 COVID vaccine doses administered during the study timeframe, 314,610 (0.1%) people reported any adverse event and 105,214 (0.03%) reported neurological adverse events in a median of 1 day (IQR0-3) from inoculation. Guillain-Barre Syndrome (GBS), and cerebral venous thrombosis (CVT) occurred in fewer than 1 per 1,000,000 doses. Significantly more neurological adverse events were reported following Janssen (Ad26.COV2.S) vaccination compared to either Pfizer-BioNtech (BNT162b2) or Moderna (mRNA-1273; 0.15% versus 0.03% versus 0.03% of doses, respectively,P<0.0001). The observed-to-expected ratios for GBS, CVT and seizure following Janssen vaccination were ≥1.5-fold higher than background rates.

И накрая те закопават с това:
However, the rate of neurological events after acute SARS-CoV-2 infection was up to 617-fold higher than after COVID vaccination.
 

Една от менталните клоаки на Иван Киров, като сам се дебънкна със статистиката дето дава .

Или:



И накрая те закопават с това:
Давай линкове, не ми носи пропаганда като на чичо Гьобелс горе.
п.с. И дори да беше вярно, къде ми е изконното право на придвижване и на отказ от мед. експерименти?
 
Давай линкове, не ми носи пропаганда като на чичо Гьобелс горе.
п.с. И дори да беше вярно, къде ми е изконното право на придвижване и на отказ от мед. експерименти?
Стига с тия линкове, дадох ти примери с реални хора. Аз съм с две Астра Занека и една Файзер, а ти искаш линкове. Ей ме, същият съм си, може би пацата ми става малко повече.
 
Когато стана пандемията, всички антиваксъри се изпокрихте като мишки 3 месеца и после обаче много снело го раздавахте. Тогава ми беше идеално - празни улици, а аз си тичах на воля. Един антиваксър ми звънеше по телефона да ме предупреждава като карам колата си да не пускам климатика, че вирусът влизал от там...А сега и той е вече много смел и твърди, че всичко било лъжа. Еми смешно сте. То така и с Путин.
Първата седмица всички възмутени, как можело да напада, ама после изведнъж Украинците били виновните.
Извод: тъпунгерите реагират идентично при стресови ситуации.
 
Как само една Файзер??
Отивай за втората доза, много несериозно и рисково така само наполовина инокулиран да се развяваш...
 
Как само една Файзер??
Отивай за втората доза, много несериозно и рисково така само наполовина инокулиран да се развяваш...
Ами тогава имаше само Астра Зенека, аз бях от първите опитни мишки. Жив съм да ти кажа, пък и здрав. Сигурно и ти си така. Но някои хора нямаха нашия късмет. Е нищо, важното е да сме егоисти, нали?
 
Когато стана пандемията, всички антиваксъри се изпокрихте като мишки 3 месеца и после обаче много снело го раздавахте. Тогава ми беше идеално - празни улици, а аз си тичах на воля.
Не, аз не съм се спирал. Имах си маска в джоба, като видя джандари я слагам, и казвам, че отивам до аптека. Бацилът не се разпространява в открити пространства. Разпространява се по обществени, затворени места. Затова зимата като не проветряват и рязко се покачва заболеваемостта.
Един антиваксър ми звънеше по телефона да ме предупреждава като карам колата си да не пускам климатика, че вирусът влизал от там...А сега и той е вече много смел и твърди, че всичко било лъжа. Еми смешно сте. То така и с Путин.
Да бе вие умните ние тъпите, баш за Путин. Двуполюсният модел дето са ви го набили сигур е от корпоративните препарати. Реалният свят не е само черен или бял.
Първата седмица всички възмутени, как можело да напада, ама после изведнъж Украинците били виновните.
Извод: тъпунгерите реагират идентично при стресови ситуации.
Няма невинни, и в тая война ние нямаме работа. Копейкин не го понасям, ама в случая е напълно прав.
Стига с тия линкове, дадох ти примери с реални хора. Аз съм с две Астра Занека и една Файзер, а ти искаш линкове. Ей ме, същият съм си, може би пацата ми става малко повече.
Е хубаво де, мои близки роднини, жената разви автоимунно и после безумно скъпа, експериментална терапия. Добре, че по здравна каса.
Съпругът с 2 дози, нищо му няма.
Да не очакваш баш всички да осакатяват? Статистиките са неумолими. И на 1/10 да бяха страничните ефекти - проблемът не е в тях. Проблемът е, че ни отнемате свободната воля, и безумната цензура която налагате. Все едно насила да ме караш да пуша цигари! В тубата, в най-свободната страна (според фашарските им ТЕХНИ статистики) ха си казал нещо съмнения у "ваксина", ха са ти изтрили канала!
Направо ни отнеха правото да се съмняваме, като в Северна Корея и като в средните векове (по Велчев, беше мин. на образованието).
 
Административният съд на Сицилия постанови , че задължителната ваксинация срещу Covid е противоконституционна. Съдът заяви, че експерименталните лечения с иРНК, предназначени да защитят обществото от Covid, са показали, че причиняват „сериозни или фатални неблагоприятни ефекти“. Съдът обяснява, че дори ако такива смъртни случаи са редки, една смърт е достатъчна, за да направи заповедта противоконституционна.
Сицилианското решение предава решението на Конституционния съд, който сега ще трябва да се произнесе по въпроса. Статията съдържа видеорепортаж на италианския адвокат Марко Мори относно революционното решение.
В решението се казва: „Данните, събрани от европейската база данни, показват, че до края на януари 2022 г. 570 милиона дози Pfizer са били администрирани в рамките на ЕС досега.
Във връзка с тях са съобщени 582 000 случая на нежелани реакции, 7 000 от които са с фатален изход. ”
Това беше Pfizer. Що се отнася до AstraZeneca, „сред 69 милиона дози са докладвани 244 000 случая на нежелани реакции, 1 447 от които са с фатален изход“.
След това споменават и Moderna. 139 милиона дози, 150 000 нежелани реакции, 834 от които са с фатален изход.
След това Янсен. 19 милиона дози, 40 766 съобщени случая, 279 от които са били фатални.
 
Когато стана пандемията, всички антиваксъри се изпокрихте като мишки 3 месеца и после обаче много снело го раздавахте. Тогава ми беше идеално - празни улици, а аз си тичах на воля. Един антиваксър ми звънеше по телефона да ме предупреждава като карам колата си да не пускам климатика, че вирусът влизал от там...А сега и той е вече много смел и твърди, че всичко било лъжа. Еми смешно сте. То така и с Путин.
Първата седмица всички възмутени, как можело да напада, ама после изведнъж Украинците били виновните.
Извод: тъпунгерите реагират идентично при стресови ситуации.
Смея се с глас на епичните ти препускания и битките с пенсионерите :D:D:D
 

Авакум Захов по следите на заразна ваксина...Криминална драма.
 

Горе