Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ма, кой от нас се е крил, бе Теди? Криехте се вие с Бърни, Сополо Контра тути, Камен тъпото и цялата плеяда джендър-либерастчета. Вие броехте трупове и ни заливахте по цял ден със сводките за ''починали'' от грипа. Вие пиехте кафенце само с ваксинирани.

Ние през цялото време се удивлявахме на цирка, в който ни принудиха да живеем. А, тези от нас, които са на село, съвсем не разбрахме, че има некъв мега-хипер-гига страшен вирус, заради който трябваше да станем опитни мишки по принуда.
 
Беше напълнил гащите в началото, кво се правиш на ударен. Поне си признавай страховете, че ми е жал за теб...
Тия ваксини наистина убиват едната мозъчна гънка на тъпите.

Баш Славчев от самото начало, та до днес отрича съществуването на вашия мега-гига вирус.
 
Беше напълнил гащите в началото, кво се правиш на ударен. Поне си признавай страховете, че ми е жал за теб...
Какви страхове бе, ти нормален ли си. Аз не съм спирал да излизам с приятели, даже когато бяха уж доказано болни от ковид, пак бяхме на 1 маса и не съм се заразил. Смятай колко страшно беше, чак памперси мислех да си купувам...
 
Какви страхове бе, ти нормален ли си. Аз не съм спирал да излизам с приятели, даже когато бяха уж доказано болни от ковид, пак бяхме на 1 маса и не съм се заразил. Смятай колко страшно беше, чак памперси мислех да си купувам...
Къде излиза, на село ли?
 
Аз не съм спирал да излизам с приятели, даже...
Аз си посещавах фитнеса в квартала и по времето на сертификатите. Е, малко по-рядко, 1-2 пъти на седмица, за да минимизирам вероятността да случа на някоя проверка. Също така ме пускаха и в кварталния ресторант. Само в китайския една нова сервитьорка се заяде, от тогава още не съм стъпвал там :)

Нещо хванах едва 4 дена преди да махнат маските - главоболие, отпадналост, някаква температура (кой да я мери), малко гърло и най-вече изтръпване на гърба, сякаш е изгорял на слънце. За 4-5 дена ми мина. Обаче реших че не е грип, а някаква пролетна алергия, щото симптомите почнаха само около час и половина след като излязох навън :)
 
@tedkata_m между другото, понеже гледам, че сега се хвалят с нарушаването на едни прости правила ( явно са по-прости от правилата ). Днес точно за това стана дума с един Германец. Човека е забелязал, че България все е номер 1 щом става дума за някаква черна статистика. Не беше трудно да му обясня защо. Тукашните интелектуални атлети са доста добра извадка.
 
Добре си му обяснил на западноевропееца! Много са прости наш'те интелектуални атлети; чак не знаят, че западна в "западна Европа" се пише с главно з. А някои са и бизнесмени, мани, мани...

"Продавай в западна Европа и света с MLV-Fulfillment"
 
@tedkata_m между другото, понеже гледам, че сега се хвалят с нарушаването на едни прости правила ( явно са по-прости от правилата ). Днес точно за това стана дума с един Германец. Човека е забелязал, че България все е номер 1 щом става дума за някаква черна статистика. Не беше трудно да му обясня защо. Тукашните интелектуални атлети са доста добра извадка.
Фактчек: много под Германия сме по всички черни статистики.

На дъното сме по брой на негри, арапи и прочие черни люде.

Ако се има предвид Ковид пръформанс, пак с МНООООго ни бият щото имат много пъти повече умрели от нас.
А и тука Ковида вече го преборихме, вече никой не мре от Ковид, докато в Немско продължават да ритат петалата по 200-300 човека на ден от Ковид!!!! Вижда се съвсем ясно от статистиката:

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Ся кой е по-черен, по-тъп и по-аланкат? :D
Ние, дето сме си сравнително белички и уморихме Ковидо без да се ваксаме...

... или германците, дето се напълниха с черни хора, набоцкаха се поголовно и си мрат като стой та гледай?
 
Ама те мрат в западна Европа, а не като прости, ненабодени българи, ти не разбираш. Съвсем друго ниво престиж е.

Миро пък може би може да предложи складова база - и за вакси, и за бежанци. (За имунизирани немци вече не знам, изискванията за моргите са по други май..)
 
Фактчек: много под Германия сме по всички черни статистики.

На дъното сме по брой на негри, арапи и прочие черни люде.

Ако се има предвид Ковид пръформанс, пак с МНООООго ни бият щото имат много пъти повече умрели от нас.
А и тука Ковида вече го преборихме, вече никой не мре от Ковид, докато в Немско продължават да ритат петалата по 200-300 човека на ден от Ковид!!!! Вижда се съвсем ясно от статистиката:

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Ся кой е по-черен, по-тъп и по-аланкат? :D
Ние, дето сме си сравнително белички и уморихме Ковидо без да се ваксаме...

... или германците, дето се напълниха с черни хора, набоцкаха се поголовно и си мрат като стой та гледай?
Как го правите тоя бизнес, като не може да смятате проценти и числа...горките клиенти...
 
Как го правите тоя бизнес, като не може да смятате проценти и числа...горките клиенти...
Оо, те найш кви екипи имат бе! Секретарки, финансисти...мамата си трака, Тедка. Ний само лапаме муите отстрани. Аз на двама-трима съм им носил кафе, банички. (На Ноке примерно. Един шамар ми обърса, че било студено кафето..) Неприятни копелета са, но тва са успешните хора - не бръснат никой за слива. (И пишат Западна Европа с малко з някои от тех.)
 
Ето, че имало смисъл от строгите мерки. Севернокорейците ще изкарат само веселия (о)микрон...
 
Ето, че имало смисъл от строгите мерки. Севернокорейците ще изкарат само веселия (о)микрон...
Не се хаби, за 80 процента от форума няма смисъл. Те още не вярват, че има Ковид.
 
Не се хаби, за 80 процента от форума няма смисъл. Те още не вярват, че има Ковид.
Спрете да се изказвате вместо другите, нищожества!
Ковид има, туй дето няма е ваксина за него. Няма закони за фашистите които ни подкараха като стадо, и по техните статистики няколко десетки хиляди бяха убити от препаратите им, които неправилно наричат "ваксини".
Да си знаете, че тия дето ви набодоха ако има кой да спази основния Закон - поне за доживотна присъда са, че смъртната я отмениха.
 
Не ми се пулете, от самИ трибуната, в европарламента, румънски депутат каза в очите на Урсула фон дер лайнън. Мъжът ѝ е собственик на бизнес в областта на тия 'ваксини", по темна доба са договаряли с Файзър милиарди от бюджета, договорите още са засекретени дори за евро депутати. Урсула, която не е ходила на избори, а я назначиха отгоре. Взема решения за стотици милиони хора, потъпквайки елементарни човешки права, да решават на какви мед. експерименти да ви подлагат, лиши ви от право на труд със "зелен сертификат", от Конституционно гарантирано право на сободно движение също. В Австрия дето се пръкна Фюрерът, искаха да пандизят който откаже да се подложи на далаверите на фарма мастодонтите. Туй че измряха десетки хиляди от "ваксините" им - не ги интересува. Ако пукнеш ще е трагедия за близките ти, ако те осакатят ще е твоя трагедия, а близо 2 милиона репортнати странични ефекти, около 40% от които сериозни за тях е статистика. Дори Сталин не си е ваксинирал стадото като добитък, както ви нанизаха вас като пуйки, че да може да ходите на работа.

Най-жалкото е, че статиститиките със страничките ефекти са свободно видими в нета, и вие като добичета пак не разбрали! Нещо ви правят с мозъчетата, тия около мене се промениха след като ги нанизаха като оборски крави.
 
Спрете да се изказвате вместо другите, нищожества!
Ковид има, туй дето няма е ваксина за него. Няма закони за фашистите които ни подкараха като стадо, и по техните статистики няколко десетки хиляди бяха убити от препаратите им, които неправилно наричат "ваксини".
Да си знаете, че тия дето ви набодоха ако има кой да спази основния Закон - поне за доживотна присъда са, че смъртната я отмениха.
Никой не МЕ е набол насила. Теб някой насила сипва ли ти ракия в устата? Обяснявал съм неколкократно, че ако аз легна болен и автоматично ставам в неплатен отпуск. И ако се бях усложнил съм един месец назад с всичко. Та съм си преценил риска и плюсовете и минусите.
Има мнооого по-вредни неща от ваксината, повярвай ми.
 
Не ми се пулете, от самИ трибуната, в европарламента, румънски депутат каза в очите на Урсула фон дер лайнън. Мъжът ѝ е собственик на бизнес в областта на тия 'ваксини", по темна доба са договаряли с Файзър милиарди от бюджета, договорите още са засекретени дори за евро депутати. Урсула, която не е ходила на избори, а я назначиха отгоре. Взема решения за стотици милиони хора, потъпквайки елементарни човешки права, да решават на какви мед. експерименти да ви подлагат, лиши ви от право на труд със "зелен сертификат", от Конституционно гарантирано право на сободно движение също. В Австрия дето се пръкна Фюрерът, искаха да пандизят който откаже да се подложи на далаверите на фарма мастодонтите. Туй че измряха десетки хиляди от "ваксините" им - не ги интересува. Ако пукнеш ще е трагедия за близките ти, ако те осакатят ще е твоя трагедия, а близо 2 милиона репортнати странични ефекти, около 40% от които сериозни за тях е статистика. Дори Сталин не си е ваксинирал стадото като добитък, както ви нанизаха вас като пуйки, че да може да ходите на работа.
Цял свят ваксиниран, а ти тарикат, а? Хахахаха, сега кажи колко познати имали странични ефекти. Пък аз ще те засипя с това колко познати ритнаха камбаната от Короната.
 

Горе