Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ти си млада душа, недей така. ;)
Ъ, колко по-убави млади ора има, те да доживеят...
Ми не ща във вашия Зелен вакс дигитален рай, искам си руски раз и телесна неприкосновеност.:)
 
Ъ, колко по-убави млади ора има, те да доживеят...
Ми не ща във вашия Зелен вакс дигитален рай, искам си руски раз и телесна неприкосновеност.:)
Е можеш просто да отидеш в Москва. Има газ, глад, но те и там ваксинират яко и не съм сигурен дали последното го има. Не знам защо не обичаш зеленото? Излизаш и гледаш дървета, цветя, красота, а в русията само нефт и газ.
 
Е можеш просто да отидеш в Москва. Има газ, глад, но те и там ваксинират яко и не съм сигурен дали последното го има.
Ми ко ше прая там, ни мъ кефат.
Не знам защо не обичаш зеленото? Излизаш и гледаш дървета, цветя, красота, а в русията само нефт и газ.
Обичам, ма то тва зелено не е като зеленото, дето всички го обичаме, само така разправят. (Ти запомни кво съм казал, мисли го сега за глупости и пак си ги гледай твойте зелените неща. Запомни, пък да видим кво ше стане дефакто.:))
 
искам си руски раз и телесна неприкосновеност.:)
И тях ги емнаха на инокулация, освен туй съставките на Спутник и Модерна са еднакви. Имат общ доставчик.
Путин няма да те спаси от фашисткия гумен червей.
 
И тях ги емнаха на инокулация, освен туй съставките на Спутник и Модерна са еднакви. Имат общ доставчик.
Путин няма да те спаси от фашисткия гумен червей.
Постнал съм към 50 или повече цели статии за пландемията в Русия (никой друг не е пуснал и една). Мислиш ли, че не са ми ясни. Там ковид цирка е точно като навсякъде другаде.
 
Между другото, немците напредват с режима:
В синхрон с новите мерки за намаляване на потреблението (и с реализацията на договора за пандемията, между другото).
 
Мислиш ли, че не са ми ясни. Там ковид цирка е точно като навсякъде другаде.
Именно.
В Брюксел гледах до всяка метро станция по двама жандарми с автоматично оръжие, немски овчарки и т.н.

Чувам редовно премитали пещите на Хитлер, ами вече не знам де ще бягаме. Корпоративният фашизъм се разпали по цялата планета.
 
"13 канадски лекари „внезапно починали“

Трима лекари починаха по време на упражнения (двама плуване, един бягане), двама от тях бяха спортисти на много високо ниво. Трима лекари починаха неочаквано "в съня си".

Двама лекари също имаха агресивен рак, който се появи през последната година.

Всички те са били поне тройно ваксинирани поради незаконни мандати за ваксини.

Запомнете: това са МЛАДИ здрави, идеално поддържащи здравето си индивиди, които винаги са първи на опашката, за да бъдат убодени.

По-голямата част от лекарите ще получат своите 4-ти и 5-ти инжекции това лято и есента.

За съжаление очаквам да дойдат още много смъртни случаи.

https%3A%2F%2Fbucketeer-e05bbc84-baa3-437e-9518-adb32be77984.s3.amazonaws.com%2Fpublic%2Fimages%2Ffe058acd-3007-4f5d-b1c5-718de338544c_1317x900.png

https%3A%2F%2Fbucketeer-e05bbc84-baa3-437e-9518-adb32be77984.s3.amazonaws.com%2Fpublic%2Fimages%2F8cb46104-9c06-419b-887f-05b68a91bf58_1323x904.png


Всичко по план... Това е само началото на перфектната буря.“
 
"Твърде много жители на Онтарио не могат да получат своята 4-та бустерна ваксина, защото са болни от тройна неуспешна ваксина

Друг брилянтен скъпоценен камък:
58c18936505136af07d72efdd5987ed3_500x0.jpg

Според един от най-добрите лекари на Файцер в Онтарио (която вероятно е трябвало да бъде отстранена от активна практика преди 2 години за безопасността на всички, включително нейната собствена) Провалът на тройната иРНК ваксина е по вина на... чакайте го.... маски, политици и медии.

Тези хора са наистина луди..."
 
"Печалбите на Service Corporation International, „водещият доставчик на погребални, кремационни и гробищни услуги в Северна Америка“ - обработващ 450 000 трупа* годишно, процъфтяваха през 2020 г. и 2021 г. благодарение "на ковид". Погребенията са солиден, но бавно развиващ се бизнес и тенденцията към кремации не е помогнала. Но между 2019 г. и 2021 г. печалбата на акция на SCI се е увеличила повече от два пъти, от $1,90 на $4,57.

Първоначално SCI се тревожеше, че растежът е това, което наричаше „дърпане напред“. С други думи, тъй като ковид уби най-вече хора, които така или иначе бяха близо до смъртта, повече смъртни случаи през 2020 г. и 2021 г. просто биха означавали по-малко по-късно. Така че маше лек страх, че нещата ще тръгнат значително надолу след ковид. Това, разбира се, също и защото много хора бяха получили „безопасна и животоспасяваща ваксина“.

За щастие на Service Corporation и нейните инвеститори, "изтеглянето напред" не се оказва проблем. Американците все още умират с темпове, доста над нормалните, въпреки че ковид става минимална част от бизнеса тази година.

(Смърт! Гледа нагоре! От презентацията на SCI на 5 май пред инвеститори:)
https%3A%2F%2Fbucketeer-e05bbc84-baa3-437e-9518-adb32be77984.s3.amazonaws.com%2Fpublic%2Fimages%2F94604e71-3270-475c-92a2-48e1a588bc3f_1170x620.jpeg


В сряда Service Corporation отчете пролетните си печалби - още едно тримесечие с почти 1 милиард долара продажби и 135 милиона долара печалби. Както Том Райън, главен изпълнителен директор на компанията, каза на инвеститорите и анализаторите на Wall Street:

Мисля, че случаите на ковид на национално ниво… това просто не е съществено за нашите числа. И така, както се опитахме да посочим в деня на инвеститора, мисля, че преживяваме период на обслужване на голям брой потребители. [Или, на английски, повече погребения и кремации.]

Райън предложи няколко потенциални обяснения за нарастването на смъртността:

И ще кажеш, Добре, какво е това, Том? Е, споменахме малко, смятаме, че все още има излишни смъртни случаи. Смятаме, че можем да го свържем с липсата на здравеопазване, хората вероятно пият твърде много, пушат твърде много, шофират твърде бързо, депресия и достъп до психично здраве.

Проблемът с тези обяснения... е, че нито едно от тях няма смисъл. Пушенето и затлъстяването отнемат десетилетия, за да доведат до смърт, а пиенето обикновено отнема десетилетие или повече. Свръхдозите се увеличават и пътнотранспортните произшествия също са по-високи, но не достатъчно, за да се отчете общото увеличение на смъртните случаи.

Чудя се какво може да доведе до всички излишни смъртни случаи, различни от ковид, които изведнъж видяхме през последните 12 месеца, не само в Съединените щати, но и в цяла Западна Европа и Австралия? Нещо определено се промени към края на 2020 г., просто ми се иска да мога да си спомня какво...

https%3A%2F%2Fbucketeer-e05bbc84-baa3-437e-9518-adb32be77984.s3.amazonaws.com%2Fpublic%2Fimages%2F8f9b23f9-9e57-4c94-af38-31fc70cf3a6d_1170x924.jpeg

О, добре. Мистерията продължава..."
 
Всички те са били поне тройно ваксинирани поради незаконни мандати за ваксини.

Запомнете: това са МЛАДИ здрави, идеално поддържащи здравето си индивиди, които винаги са първи на опашката, за да бъдат убодени.

По-голямата част от лекарите ще получат своите 4-ти и 5-ти инжекции това лято и есента.

За съжаление очаквам да дойдат още много смъртни случаи.
"Смъртно опасно е да си прост"!
даскал Тео Теодосиев
 
Последно редактирано:
В Канада има 92 хиляди лекари. Според статистиката за смъртност по отделните възрастови групи, отпреди ковида и ваксините, би трябвало поне 300 от тях да умират всяка година, вероятно около 2 пъти повече. Така че онази картинка горе абсолютно нищо не означава и не може да бъде ползвана като аргумент в темата. Нещо повече, използването й е подигравка с починалите доктори и техните близки, но за психопати като вас това едва ли е от значение.
 
А за да се пробутат така наречените ''ваксини'' и свързаната с тях цифрова идентификация, трябваше да се създаде впечатление, че те решават много сериозен проблем - спасяват живот. Как? Като се убиваха хора, които можеха да бъдат лекувани.

Разкрития в Румъния

 
  • Like
Реакции: ROA
А за да се пробутат така наречените ''ваксини'' и свързаната с тях цифрова идентификация, трябваше да се създаде впечатление, че те решават много сериозен проблем - спасяват живот. Как? Като се убиваха хора, които можеха да бъдат лекувани.

Разкрития в Румъния

Същото и тука. Докторът ми разправя, придумал да види труп в тия чували, дето ги запечатват и връщат на близките.
Вика лично видях нахлузена торбичка от памперс, на главата.
И тука им прибират телефоните.
 
Същото и тука. Докторът ми разправя, придумал да види труп в тия чували, дето ги запечатват и връщат на близките.
Вика лично видях нахлузена торбичка от памперс, на главата.
И тука им прибират телефоните.
Ко ?
Кой го каза това и сигурно ли е
 
Ко ?
Кой го каза това и сигурно ли е
Еми не съм аз бил там, не съм видял.
Таман търся оная статия, бащата на 19 годишен абитуриент, дето Киро Брейка разправя за него. Осъди фашистите, вчера четох статията, търся я.
Ето. Разправя, че го убили точно по описания начин.

Избиха стотици хиляди здрави хора, по официални данни. Гледай с кво се занимават наще гавази:
 
Бащата Иван Денев разказа пред телевизия 7/8, че синът му е бил лекуван с експериментално лекарство за ревматоиден артрит и автоимунни заболявания без да бъде взето задължителното информирано съгласие от него и близките му. Става въпрос за препарата RoActemra, за който на 29 юли излязоха данни, че във фаза 3 на изпитването му върху пациенти с коронавирус не постига целите за намаляване на смъртността и подобряване клиничния статус на пациенти с пневмония, в същото време има риск от тежки странични реакции.


Поради липса на одобрени лекарства за коронавирус в момента всички препарати, които се прилагат на пациентите на практика са експериментални, за което е необходимо изискването на информирано съгласие. Денев твърди, че такова не е искано, а болницата е връчила със задна дата документи за подписване, които той е отказал да подпише.


Извън самата терапия, Денев разказа, че от болницата са отказвали на близките информация за лечението и състоянието на сина им, отказвали са и консултации с други специалисти, които семейството е искало да ангажира със случая на сина им. Младият мъж е лежал в лоши битови условия, като в последните дни преди преместването му в реанимацията е имало сигнали, че е объркан и нещо с него не е наред. Звънял е посреднощ на свои близки, говорейки неща, от които бащата си вади заключението, че момчето е имало халюцинации.


В профила си във Фейсбук бащата Иван Денев разказа, че от телефона на сина си е разбрал, че през цялата последна негова нощ в Covid-отделението на 20-и срещу 21-ви юли той е звънял близо 20 пъти на дежурния спешен телефон за помощ, без да му е било обърнато внимание от дежурния персонал, като при някои позвънявания му е било директно затваряно.
 

Горе